صفحه 70 از 290 نخستنخست ... 20606162636465666768697071727374757677787980120170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry, North Carolina State University

پیش فرض پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

من تو Raleigh زندگی‌ می‌کنم الان ۱ ساله اینجام چجور اطلاعاتی می‌خواهید؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط engineer62 نمایش پست ها
    از بزرگوارانی که در حال حاضر در آمریکا ساکن هستند، کسی در خصوص وضعیت شهر Raleigh تو ایالت کارولینای شمالی اطلاعاتی در دست داره؟ ممنونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر های امریکا

دوستان گرامي اگر اطلاعات درباره madison در ايالت wisconsin داريد لطفا ارائه دهيد ؟؟؟

Member Salahpsycho آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Uni of Wisconsin, Psychology

سلام دوستان
    از بچه های قدیمی که تو این تایک فعالند سوال داشتم.
    میخواستم بدون اگر بخواهید یه شهر خیلی کوچیک با جمعیت خیلی کم مثل 50 هزار نفر را نام ببرید که دانشگاه خوبی هم توش هست حالا نه عالی و آب و هوای توپ بارانی مثل شمال خودمون و حسابی سرسبز معرفی کنید ، کدوم شهر را مثال میزنید؟
    آیا ایالت اورگان یا North Carolina (چپل هیلز ) مثل شمال ما سر سبزند.
    کلا یه شهر یا دهکده بزرگ که خلیی سرسبز و خلوت باشه با یه دانشگاه خوب یا متوسط دنبالش هستم. منکه سرچ میکردم دیدم ایالتهای تنسی و کارولاینا ، کنتاگی و آلاباما و می سی سی پی و اورگان سرسبزند. آیا درسته و اگر درسته شهرهایی مثل رامسر و چالوس دارند که کوه و دریا و سرسبزی با هم تلاقی داشته باشند.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    نکات کلی موثر در پذیرش رشته روانشناسی. چه مواردی رو در نظر میگرفتم اگر بر میگشتم به دوران لیسانسم.http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2212943

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط Salahpsycho نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از بچه های قدیمی که تو این تایک فعالند سوال داشتم.
    میخواستم بدون اگر بخواهید یه شهر خیلی کوچیک با جمعیت خیلی کم مثل 50 هزار نفر را نام ببرید که دانشگاه خوبی هم توش هست حالا نه عالی و آب و هوای توپ بارانی مثل شمال خودمون و حسابی سرسبز معرفی کنید ، کدوم شهر را مثال میزنید؟
    آیا ایالت اورگان یا North Carolina (چپل هیلز ) مثل شمال ما سر سبزند.
    کلا یه شهر یا دهکده بزرگ که خلیی سرسبز و خلوت باشه با یه دانشگاه خوب یا متوسط دنبالش هستم. منکه سرچ میکردم دیدم ایالتهای تنسی و کارولاینا ، کنتاگی و آلاباما و می سی سی پی و اورگان سرسبزند. آیا درسته و اگر درسته شهرهایی مثل رامسر و چالوس دارند که کوه و دریا و سرسبزی با هم تلاقی داشته باشند.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    دوست من تا اونجائی که من سرچ کردم ایالتهای virginia, North carolina, Oregon, California, West virginia, Washington بسیار خوس آب و هوان در امریکا و از شمال ایران هم سرسبز ترند...
    ایالت florida هم خوبه اما خیلی شرجیه....ایالتهای texas, Arizona هم گرم هستند و حالت کویری دارند.......و ایالت colorado هم آب و هوای خوب و کلا مناسب هست......بقیه رو دیگه دوستان بهتر میدونن
    I love you USA

در جواب دوستمان ebi.ebrahimi این یک حقیقت تلخه که البته جای ریشه یابی نیست اما خود من از تماسهای ایرانی با ایرانی در کشورهای خارجی (هم در آمریکا و هم اروپا) چیزهای جالبی نشنیدم متاسفانه... یکی از دوستان هم حرف خوبی زد تو یکی از پست ها تو همین تاپیک که انتخاب همنشین و دوست هم در خارج بسیار محدوده که روی سالم بودن روابط تاثیر میذاره.... در هر حال کسی نظری در مورد امن ترین شهر در آمریکا داره بدون در نظر گرفتن آب و هوا و غیره ؟؟ منظورم از لحاظ گروههای مواد و قاچاق و غیره نیست بیشتر آمار جنایاتی مثل قتل و تجاوز و از این قبیله ......اینکه کسی کار به کار کسی نداشته باشه و شبها هم اگه آدم بخواد بتونه تا 11 - 12 هم بیرون باشه ....
    ممنون
    ویرایش توسط student2012 : May 1st, 2012 در ساعت 01:02 PM

سلام کسی در مورد شهرهای Boca raton &Fort lauderdale تو ایالت فلوریدا اطلاعاتی نداره

Junior Member

دوستان کسي در مورد شهر رينو در نوادا اطلاعاتي داره؟ مثل بهترين منطقه اين شهر براي زندگي کجاست ؟ يا مدارس دخترانه داره ؟ امنيت شهر تا چه حديه؟ و اصلا" وکلا" شهر مناسبي براي زندگي هست يا نه و يا قيمت يک آپارتمان 3 خوابه چقدر است؟ با سپاس از دوستاني که به من کمک کنند.

Senior Member m_rond آواتار ها

سلام
    من یه سوالی برام پیش اومده. تا اسم تگزاس میاد وسط اولین چیزی که در موردش تو این فرومها می خونی اینه که ایالت ارزونیه. از طرف دیگه در مورد شهر پورتلند می خونم که شهر خوبیه ولی شهر نسبتاً گرونیه. حالا سوالم اینه که چرا وقتی برآورد هزینه ماهیانه مورد نیاز رو تو فرم ds-2019 یه دانشگاه تو هیوستون تگزاس می بینم زده حداقل ماهی 2000 دلار اونوقت اونیکه تو پورتلنده می گه 1135 دلار؟ هیوستونیه زیاد دست بالا گرفته یا پورتلندیه دست پایین؟
    با تشکر
    Never Say Never

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

دوستان من الان شهر سياتل هستم و دانشگاه واشنگتن يكي از بهترينها هست تو امريكا ، شهر هم براي زندگي بسيار مناسب هست ، فكر كنم گزينه خوبي براي ادامه تحصيل باشه
    too much love will kill you

سلام. بچه ها کسی درباره Fort collins تو ایالت Colorado اطلاعاتی داره؟ ظاهرا شهر خوب و امنیه ولی کوچیکه. درسته؟ از نظر هزینه زندگی چه طوره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)