صفحه 20 از 20 نخستنخست ... 1011121314151617181920
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 192 , از مجموع 192

موضوع: مشکل گرفتن اصل مدرک به خاطر مشمول بودن

پیش فرض پاسخ : مشکل گرفتن اصل مدرک به خاطر مشمول بودن

ممنونم که جواب دادین به سوالم اما یه سوال دیگه هم دارم واقعا شرمندم که میپرسم
    تو همین سیستم سجاد واسه قسمت نوع نظام وظیفه باید بزنم (گواهی اشتغال به تحصیل براساس گواهی معافیت تحصیلی معتبر)؟؟
    و دانشگاه لیسانسم تحت هیچ عنوان با گواهی اشتغال به تحصیل من میگه اصل دانشنامه رو نمیدن میگن حتما یا پایان خدمت یا چیزی مثله حرکتی که شما زدین
    بنظرتون کار درست چیه؟
    چون هنوزم پذیرش من از دانشگاه مورد نظرم نیومده؟
    خیلی ممنونم

Junior Member Koorosh9091 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : مشکل گرفتن اصل مدرک به خاطر مشمول بودن

نقل قول نوشته اصلی توسط oliver92 نمایش پست ها
    سلام بچه ها .
    وقت همگی بخیر باشه.

من شهریور پارسال ارشدم رو دفاع کردم و الان تو فرجه یکساله پس از فارغ التحصیلی هستم، الان به دانشگاه مراجه کردم که اصل دانشنامه و ریز نمرات رو برای ترجمه میخوام، ولی دانشگاه میگه که تا زمانی که وضعیت نظام وظیفه ات روشن نباشه، به شما اصل مدرک و ریزنمرات رو نمیدیم!
    از طرفی نظام وظیفه میگه وقتی به شما معافیت تحصیلی میدیم که پذیرش مقطع بعدی (یعنی phd) رو از یک دانشگاه گرفته باشین.
    من آخه چطور بدون اصل مدارک ترجمه شده میتونم پذیرش بگیرم !!!

بچه ها اگه مشکل منو داشتین و یا میدونین چطور میشه حلش کرد، لطفا راهنمایی کنید.
    بچه ها لطفا راهنمایی کنید. موندم چیکار باید کرد ؟!

سلام. من همین مشکل داشتم.

چون سربازی نرفتی بعد فارغ التحصیلی یک نامه ی معرفی به نظام وظیفه می گیری. اون داراترجمه ببر ترجمه کن.
    از اون می تونی به عنوان Certificate موقت ارشد استفاده کنی.

اگه دانشگاه های ارشد و لیسانس ریزنمرات لاتین نمیده، برای اون هم می تونی به داراترجمه بدی تا رو سربرگ خودشون ترجمه کنند و به عنوان Transcript موقت استفاده کنی (البته یه جورایی باید مطمئن بشند که نمرات بدون تغییر و درست هستند تا ترجمه کنند/ چون مهر خودشون قراره بزنند).

خودم شرایط نظام وظیفه رو برای آموزش
    دانشگاهی که اپلای کرده بودم توضیح دادم و اونام منطقی هستن قبول کردند.

با گرفتن پذیرش اولیه از دانشگاه دیگه می تونی با وثیقه و ... اصل مدارک رو هم بگیری.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)