صفحه 17 از 20 نخستنخست ... 7891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 192

موضوع: مشکل گرفتن اصل مدرک به خاطر مشمول بودن

پیش فرض پاسخ : مشکل گرفتن اصل مدرک به خاطر مشمول بودن

سلام. من تازه فارغ التحصیل شدم در مقط کارشناسی. برای مستر میخوام پذیرش بگیریم ولی دانشگاه نه مدرک میده نه ریز نمرات که ببرم بدم ترجمه کنن.
    ؟؟خواهشا راهنمایی کنید من باید چیکار کنم.
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر نرم افزار شیراز - فوق وب ساینس کبلنز آل

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab_rez نمایش پست ها
    سلام. من تازه فارغ التحصیل شدم در مقط کارشناسی. برای مستر میخوام پذیرش بگیریم ولی دانشگاه نه مدرک میده نه ریز نمرات که ببرم بدم ترجمه کنن.
    ؟؟خواهشا راهنمایی کنید من باید چیکار کنم.
    ممنون
    سلام
    گرفتن ریز نمره حق شماست ولی مدرک و باید بخرین که میتونین بعد گرفتن پذیرش این کارو کنین. ولی ریز نمره رو باید بهتون بدن.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط signals107 نمایش پست ها
    سلام
    گرفتن ریز نمره حق شماست ولی مدرک و باید بخرین که میتونین بعد گرفتن پذیرش این کارو کنین. ولی ریز نمره رو باید بهتون بدن.
    توجه داشته باشید که بدون خریدن مدرک، فقط ریز نمرات غیر رسمی صادر میشه که ارزش ترجمه ی رسمی نداره!
    هر چند که در اکثر موارد نیازی هم به ترجمه رسمی نیست و بسیاری از دانشگاه ها با این موضوع آشنا هستند و ترجمه ی غیر رسمی ریز نمرات رو می پذیرند.
    این ریز نمرات غیر رسمی رو میشه با یک پرینت از وب سایت آموزش دانشگاه هم به دست آورد.

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    توجه داشته باشید که بدون خریدن مدرک، فقط ریز نمرات غیر رسمی صادر میشه که ارزش ترجمه ی رسمی نداره!
    هر چند که در اکثر موارد نیازی هم به ترجمه رسمی نیست و بسیاری از دانشگاه ها با این موضوع آشنا هستند و ترجمه ی غیر رسمی ریز نمرات رو می پذیرند.
    این ریز نمرات غیر رسمی رو میشه با یک پرینت از وب سایت آموزش دانشگاه هم به دست آورد.
    دانشگاه این مدارک را از من میخواهد :
    Transcripts, diploma, unless degree conferral is on transcripts (Type of degree and date)

با همون ریز نمرات غیر رسمی که شما فرمودید کارم انجام میشود؟؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab_rez نمایش پست ها
    دانشگاه این مدارک را از من میخواهد :
    Transcripts, diploma, unless degree conferral is on transcripts (Type of degree and date)

با همون ریز نمرات غیر رسمی که شما فرمودید کارم انجام میشود؟؟
    همونطور که عرض کردم، در بسیازی از دانشگاه ها بله، قبول میکنن.
    البته باید حتما در "کاور لتر" یا جای دیگه از مدارک ارسالی به وضوح به این مورد اشاره کنید که بنابه شرایط فعلی هنوز مدرک رو در دست ندارید ولی قطعا در صورت دریافت پذیرش اصل مدرک قابل ارائه خواهد بود.

و صد البته همیشه دانشگاه ها و اساتیدی هم پیدا میشن که مته به خشخاش بذارن و زیر بار نرن. به همین دلیل نمیشه با قطعیت 100% گفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط signals107 نمایش پست ها
    سلام
    شما باید پذیرش تون رو ببرید وزارت علوم و کارای معافیت رو انجام بدین. بعدش وزارت علوم یک نامه بهتون میده که با اون میتونید اصل مدارک رو بگیرید.
    راه حل دوم داشتن نامه اشتغال به تحصیل هست که متاسفانه شما ندارین.
    سلام، ببخشيد ، با گرفتن نامه وزارت علوم ، بازم بايد اصل مدرك ليسانس رو بخريم؟ (واسه دانشگاه دولتي روزانه)

Junior Member Araz.Darbandi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-سیالات-گیلان

من هزینه ی دوره ی روزانه و دادم و ریز نمرات و گرفتم اما مدرک و نمیدادن بهم. مجبور شدم دانشگاه ثبت نام کنم(مقطع بالاتر مسلما)
    الان یه نامه دارم که اشتغال به تحصیل هست با ذکر شماره ی معافیت تحصیلی. با این نامه دانشگاه کارشناسیم بهم اصل مدرک و باید بده؟ نمیتونن که ندن؟ چون من نیاز به مدرک برای اپلای دارم(و البته انصراف از دانشگاه ارشدم)
    تو نمی دانی غریو یک عظمت
    وقتی که در شکنجه یک شکست نمی نالد
    چه کوهی ست!
    why so serious?! let me put an smile on your face! ha ha!

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Araz.Darbandi نمایش پست ها
    من هزینه ی دوره ی روزانه و دادم و ریز نمرات و گرفتم اما مدرک و نمیدادن بهم. مجبور شدم دانشگاه ثبت نام کنم(مقطع بالاتر مسلما)
    الان یه نامه دارم که اشتغال به تحصیل هست با ذکر شماره ی معافیت تحصیلی. با این نامه دانشگاه کارشناسیم بهم اصل مدرک و باید بده؟ نمیتونن که ندن؟ چون من نیاز به مدرک برای اپلای دارم(و البته انصراف از دانشگاه ارشدم)
    بله، باید بهتون مدارک رو بدن.

Junior Member Araz.Darbandi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-سیالات-گیلان

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    بله، باید بهتون مدارک رو بدن.
    ممنون بعله من پرسیدم از چند نفر گفتن باید بدن. اما مسئله اینه که توو ایران روال کار خیلی شخصی هست. ایا لینکی یا نامه و تبصره ای دارید که من بهشون نشون بدم؟ چون الان ۲۰ ساعت راه اومدم تا فقط این مدرک و بگیرم و اگه بازی در بیارن هم وقتم هم تلاشم هم همه چی از بین میره. اگه منبعی دارید که بشه قانونش و بهشون یادآور شد ممنون میشم
    تو نمی دانی غریو یک عظمت
    وقتی که در شکنجه یک شکست نمی نالد
    چه کوهی ست!
    why so serious?! let me put an smile on your face! ha ha!

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Araz.Darbandi نمایش پست ها
    ممنون بعله من پرسیدم از چند نفر گفتن باید بدن. اما مسئله اینه که توو ایران روال کار خیلی شخصی هست. ایا لینکی یا نامه و تبصره ای دارید که من بهشون نشون بدم؟ چون الان ۲۰ ساعت راه اومدم تا فقط این مدرک و بگیرم و اگه بازی در بیارن هم وقتم هم تلاشم هم همه چی از بین میره. اگه منبعی دارید که بشه قانونش و بهشون یادآور شد ممنون میشم

این نمونه ی یکی از این قبیل مدارک هست (مربوط به دانشگاه شیراز):
    http://shirazu.ac.ir/fa/node/1932

ممگنه در سایت دانشگاهتون هم این مورد رو پیدا کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)