صفحه 15 از 20 نخستنخست ... 567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 192

موضوع: مشکل گرفتن اصل مدرک به خاطر مشمول بودن

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : مشکل گرفتن اصل مدرک به خاطر مشمول بودن

نقل قول نوشته اصلی توسط aryan_em نمایش پست ها
    دوستان سلام و خسته نباشید. یه سوال دارم، من برای این که مدرک ارشدم رو آزاد کنم، باید حتما مدرک لیسانس رو هم آزاد کنم یا نه؟ ممنون میشم جواب بدین
    بله.
    برای آزاد کردن هر مدرک نیاز هست که تمام مدارک پیشینش آزاد شده باشه.

موفق باشید

Junior Member

فوري
    سلام دوستان،من بورسيه كامل (شهريه و هزينه زندكي) كرفتم براي دكترا، كه كانديشنال هست، ايلتس ٦ دارم و بايد برم اونجا يه دوره زبان بكذرونم تا ايلتس ٦.٥ رو بدست بيارم و قبولي قطعي بهم بدن. سوال من اينه كه وزارت علوم با توجه به اينكه نمره زبانم كامل نيست و افر كانديشنال هست مداركمو ازاد ميكنه و اجازه خروج از كشور را ميده؟
    ممنون ميشم كسي كه اين تجربه را داشته كمكم كنه.

سلام دوستان
    می خواستم ببینم ایا هیچ راهی وجود ندارد که به غیر از ازاد کزدن اصل مدرک برای پذیرش اقدام کرد چون با توجه به این که من منطقه 2 هستم هرینه مدرک کارشناسی و ارشدم ضرب در 2 میشود که هزینه ان خیلی زیاد است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar509 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم ببینم ایا هیچ راهی وجود ندارد که به غیر از ازاد کزدن اصل مدرک برای پذیرش اقدام کرد چون با توجه به این که من منطقه 2 هستم هرینه مدرک کارشناسی و ارشدم ضرب در 2 میشود که هزینه ان خیلی زیاد است؟
    دوست عزیز، مطمئنا هزینه آزاد کردن مدرک ارشدتان ضرب در 2 نمی شود چرا که توی ارشد چیزی به اسم سهمیه منطقه یک و دو نداریم. من بالای 90 درصد از این قضیه مطمئنم باز می توانید از مسئول این قضیه در ساختمان وزارت علوم در خیبان ایرانشهر بپرسید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشكل مدرك تحصيلي در گرو نظام وظيفه( براي پذيرش از سوئد)

سلام الان یعنی من دفترچه بگیرم میتونم مدرک اصله دیپلم پیش دانشگاهی و دانشگاه رو بگیرم؟

Junior Member

دوستان من سر قسمت اخر سایت نشا که همون ارائه نامه لغو تعهد هست گیج شدم،
    دانشگاه مورد نظر من واسه مقطع دکترا نیازی به مدرک ارشدم نداره، ولی من باید واسه گرفتن پاسپورت مدرک ارشدم رو هم آزاد کنم ؟
    یا به عبارت دیگه برای گرفتن پاسپورت، لغو تعهد همه مقاطع تحصیلی باید صورت بگیره ؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    متاسفانه شما خیلی پیش تر از جایی که دارید بهش فکر میکنید با یه سدی به نام اداره اعزام با هزینه ی شخصی روبرو خواهید شد.
    فارغ از اینکه کشور مقصد چه سیاستی در پیش گرفته باشه، تا لحظه ای که شما تمام تسویه حساب های لازم رو انجام نداده باشید و اصل مدارک رو به این اداره نشون ندین پاسپورت به شما داده نمیشه.

به این چارت توجه کنید:

اون خط مشکی رنگ در پایین سمت چپ تصویر، همون سدی هست که دارم ازش صحبت میکنم.

برای آزاد کردن مدرک کارشناسی فقط و فقط به یک گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه ارشدتون و مبلغی پول جهت خرید مدرک نیاز دارید. با پول و گواهی اشتغال به تحصیل به دانشگاه کارشناسی تون مراجعه کنید و اصل مدرک و ریزنمرات کارشناسی رو دریافت کنید.
    با سلام
    من مدرک لیسانسمو خریدم این قضیه که شما بگید برای دوستان مشمول هم صدق میکنه؟؟؟من دانشجوی ارشدم و میخوام اصل لیسانسمو برای ارایه ب سفارت آمریکا برای مهاجرت ترجمه کنم ینی میتونم با گواهیی اشتغال به تحصیل اصل لیسانسمو بگیرم ؟ممنون از اطلاعات خوبتون
    کیس نامبر :2016AS64XX رویت قبولی : 20May 2015 کنسولگری : آنکارا

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sinarobati نمایش پست ها
    با سلام
    من مدرک لیسانسمو خریدم این قضیه که شما بگید برای دوستان مشمول هم صدق میکنه؟؟؟من دانشجوی ارشدم و میخوام اصل لیسانسمو برای ارایه ب سفارت آمریکا برای مهاجرت ترجمه کنم ینی میتونم با گواهیی اشتغال به تحصیل اصل لیسانسمو بگیرم ؟ممنون از اطلاعات خوبتون

بله!
    با گواهی اشتغال به تحصیل در مقطع ارشد به علاوه پرداخت پول دوره‎ی لیسانس میتونید مدرک لیسانستون رو بگیرید.

پیش فرض پاسخ : دریافت گذرنامه برای مشمولین خدمت سربازی

با همین روندی که برای گرفتن گذرنامه و خروج از گشور برای افرادی که در فرجه یکساله فارغ التحصیلی هستن وجود داره، میشه برای گرفتن دانشنامه ( به شرط آزاد بودن دانشنامه) و ترجمه آن هم اقدامی کرد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

دوستان با داشتن پذیرش مشروط به ارایه ی اصل مدارک و دانشنامهبا توجه به اینکه مقاطع قبلی روزانه بودم الان نمی تونم مدارکم رو آزاد کنم، این پذیرش رو نشا قبول می کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)