صفحه 16 از 20 نخستنخست ... 67891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 192

موضوع: مشکل گرفتن اصل مدرک به خاطر مشمول بودن

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

پیش فرض پاسخ : مشکل گرفتن اصل مدرک به خاطر مشمول بودن

سلام.یه سوال داشتم خواهشا یکی جواب روشن بده بهم. من لیسانسم داره تموم میشه الان میخوان واسه دندونپزشکی اقدام کنم واسه چک. نظام وظیفه میگه معافیت تحصیلی واسه ی مقطع بالاتر داده میشه یعنی لیسانس داشته باشی واسه ارشد و ارشد داشته باشی بخوای واسه دکتری اقدام کنی. الان تکلیف من چیه که دارم لیسانس میگیرم و میخوام واسه دندون اقدام کنم؟؟؟

Junior Member mohammadrezar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biotechnology at University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar509 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم ببینم ایا هیچ راهی وجود ندارد که به غیر از ازاد کزدن اصل مدرک برای پذیرش اقدام کرد چون با توجه به این که من منطقه 2 هستم هرینه مدرک کارشناسی و ارشدم ضرب در 2 میشود که هزینه ان خیلی زیاد است؟
    برای ارشد فک نکنم دیگه منطقه دو بودن مهم باشه
    واسه لیسانس اگه بتونی از سازمان سنجش نامه ایی بگیری که با رتبه ایی که تو کنکور داشتی حتی منطقه 1 هم بودی رشته مورد نظر قبول میشدی میشه دیگه دو برابر نمیشه هزینه

Junior Member mohammadrezar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biotechnology at University of Tehran

میشه سوالتون را واضح تر بگید ؟
    مشکل شما اصل مدارکتون را دانشگاه تحویل نمیده یا اینکه معافیت تحصیلی و خروج از کشوره؟
    برای گرفتن مدارکتون از دانشگاه(اگه دولتی بودین ) باید یکی از سه راه برین مدرکتون را بخرین یا اینکه تعهد اموزش رایگان را انجام بدین وسابقه کار بیارین یا از طریق کاریابی اقدام کنین (که نیازه که قبلش سربازیتون را برین )
    برای خروج از کشور هم اگه از دانشگاه خارجی تو مقطع بالاتر پذیرش بگیرین میتونین وثیقه بزارین و برین . حالا باید بپرسین که دندونی که اونجا میخونین مقطع بالاتر هست یا نه ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadrezar نمایش پست ها
    میشه سوالتون را واضح تر بگید ؟
    مشکل شما اصل مدارکتون را دانشگاه تحویل نمیده یا اینکه معافیت تحصیلی و خروج از کشوره؟
    برای گرفتن مدارکتون از دانشگاه(اگه دولتی بودین ) باید یکی از سه راه برین مدرکتون را بخرین یا اینکه تعهد اموزش رایگان را انجام بدین وسابقه کار بیارین یا از طریق کاریابی اقدام کنین (که نیازه که قبلش سربازیتون را برین )
    برای خروج از کشور هم اگه از دانشگاه خارجی تو مقطع بالاتر پذیرش بگیرین میتونین وثیقه بزارین و برین . حالا باید بپرسین که دندونی که اونجا میخونین مقطع بالاتر هست یا نه ؟
    منظورتون با من بود؟ چون نثل و قول نکردین!
    اخه دندون چجوری مقطع بالاتر واسه لیسانس کامپیوتر میشه؟ شما فرض کن من الان لیسانس کامپیوتر دارم. مدرکم دستمه و میخوام برم اونور دندون بخونم. آیا نظام وظیفه اجازه میده؟

Junior Member

سلام
    دوستان امکان داره کسی قبل از تمام شدن درسش (در مقطع دکتری) واسه تخصص اپلای کنه و بره خارج. دوره ی تخصص که تمام شد برگرده ایران و سربازیشو بگذرونه؟

Junior Member

سلام ببخشید یه سوال داشتم من ارشدم و روزانه درس خوندم میخام واسه خارج دکترا پذیرش بگیرم میخاستم بپرسم هم واسه آزاد کردن مدرک و هم واسه نظام وظیفه بخاطر سربازی میشه سندملکی وثیقه گذاشت؟

Junior Member

سلام خسته نباشید

کسی که الآن داره کارشناسی وزارت بهداشت میخونه و میخواد بعد از اتمام دوره ی کارشناسی ، کارشناسی ارشدشو تو خارج بخونه و مشمول خدمتم هست چه جوری باید معافیت تحصیلی بگیره؟و این که باید مدارکشو برای گرفتن اپلای کی ارسال کنه؟ترم 6 یا دیرتر؟

Junior Member

سلام دوستان ببخشید من برگ اعزام به خدمت را پست کردم. حالا می خواهم برم مدرک لیسانس را آزاد کنم. ولی آموزش دانشگاه قبول نمی کنه. در حالی که بعضی دوستام توی دیگر دانشگاه ها تونستن با برگ سبز مدرک را آزاد کنن. حالا کسی می تونه یه قانونی به من معرفی کنه یا یه راه حلی بگه تا من به آموزش نشون بدم که این مورد مشکلی ندارد. با تشکر

Junior Member

با سلام
    من یه مشکل دارم که هرچی گشتم راهنمایی برای این مشکلم پیدا نکردم.
    من فروردین ماه از مقطع کارشناسی ترم آخر به خاطر اینکه سر کلاسا حاظر نشدم و ترم قبلش هم نرفته بودم اخراج شدم(به خاطر برنامه های مهاجرت به آمریکا)
    معافیت تحصیلیم کنسل شد و یه نامه دادن که تا 1 سال فرجه داری بری خدمت که میشه تا اسفند ماه 95 و من با سپردن وثیقه پاسپورت گرفتم.
    حالا از یکی از نشگاه های قبرس میتونم پذیرش بگیرم که اونا یا مدک کارشناسی میخوان یا دیپلم. العان مدرکی که دست من هست مدرک موقت کاردانی با ریز نمراتش.(ریز نمراتش قابل ترجمه رسمی)
    مدرک اصل دیپلم من دست دانشگده هستش(دانشگاه دولتی)
    من چطور میتونم مدرک دیپلم رو بگیرم ازشون؟ راهی هست که بشه
    کارام گیر مدرک دیپلمه
    ممنون از شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر نرم افزار شیراز - فوق وب ساینس کبلنز آل

نقل قول نوشته اصلی توسط islet نمایش پست ها
    با سلام
    من یه مشکل دارم که هرچی گشتم راهنمایی برای این مشکلم پیدا نکردم.
    من فروردین ماه از مقطع کارشناسی ترم آخر به خاطر اینکه سر کلاسا حاظر نشدم و ترم قبلش هم نرفته بودم اخراج شدم(به خاطر برنامه های مهاجرت به آمریکا)
    معافیت تحصیلیم کنسل شد و یه نامه دادن که تا 1 سال فرجه داری بری خدمت که میشه تا اسفند ماه 95 و من با سپردن وثیقه پاسپورت گرفتم.
    حالا از یکی از نشگاه های قبرس میتونم پذیرش بگیرم که اونا یا مدک کارشناسی میخوان یا دیپلم. العان مدرکی که دست من هست مدرک موقت کاردانی با ریز نمراتش.(ریز نمراتش قابل ترجمه رسمی)
    مدرک اصل دیپلم من دست دانشگده هستش(دانشگاه دولتی)
    من چطور میتونم مدرک دیپلم رو بگیرم ازشون؟ راهی هست که بشه
    کارام گیر مدرک دیپلمه
    ممنون از شما
    سلام
    شما باید پذیرش تون رو ببرید وزارت علوم و کارای معافیت رو انجام بدین. بعدش وزارت علوم یک نامه بهتون میده که با اون میتونید اصل مدارک رو بگیرید.
    راه حل دوم داشتن نامه اشتغال به تحصیل هست که متاسفانه شما ندارین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)