صفحه 5 از 20 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 192

موضوع: مشکل گرفتن اصل مدرک به خاطر مشمول بودن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

پیش فرض پاسخ : مشکل گرفتن اصل مدرک به خاطر مشمول بودن

نقل قول نوشته اصلی توسط m.gerailoo نمایش پست ها
    سلام به همه
    من نتونستم جوابمو پیدا کنم خواهش می کنم اگه کسی می دونه جواب بده.
    من دارم برای سوید apply می کنم اما به خاطر مشکل سربازی نمی تونم اصل مدرکم رو از دانشگاه بگیرم و ترجمه کنم و فقط ریز نمرات تایید شده دارم.
    آیا ریز نمرات کافیه ؟ و اگر نه باید چی کار کنم.
    ممنون میشم اگه به من کمک کنید.
    سلام
    من مدرک کاردانیمو گرفتم و الان دارم کارشناسی میخونم.میخوام ریز نمره های کاردانیمو بگیرم و وزارت علوم تائیدشون کنه،اما دقیقا نمیدونم باید چی کار کنم،تو دانشگام پرسیدم ولی مسئول آموزش نمیدونست.
    میخواستم اگه امکان داشته باشه دقیقا بهم بگین چه جوری ریز نمره ها رو میشه گرفت و تائید کرد.(شما چی کار کردین؟)
    خیلی ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering -

والا تا جایی که من می دونم شما باید از دانشگاهی که الان هستی یه گواهی اشتغال به تحصیل بگیری و ببری به دانشگاه قبلیتون. اونجا به شما ریز نمراتتونومیدن. اگه مشکل خدمت ندارین که تایید شده میدن و اگه مشکل خدمت هم ندارین که ریز نمراتتنو میدن و فقط زیرشو مهرو امضا می کنن. ولی وزارت علوم همینو تایید می کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

من متاسفانه مشکل سربازی دارم وا دانشگاه مدارکمو بهم نمیده،میخواستم ببینم برای گرفتنشون باید چی کار کنم؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_aam نمایش پست ها
    من متاسفانه مشکل سربازی دارم وا دانشگاه مدارکمو بهم نمیده،میخواستم ببینم برای گرفتنشون باید چی کار کنم؟
    ممنون

مگه الان در مقطع کارشناسی تو یه دانشگاه دیگه مشغول به تحصیل نیستین؟
    همون طور که دوستمون گفتن یه گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه بگیرین و اونو برای آزاد کردن مدرک و ریزنمرات کاردانی ببرین به دانشگاه قبلیتون.
    اگه تو همون دانشگاه که کاردانی خوندین کارشناسی قبول شده باشین یه کم مشکله که بتونین مدرکتون رو بگیرین.ولی نباید برای گرفتن ریزنمرات مشکلی باشه. ریزنمراتو حتما باید بهتون بدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

پیش فرض پاسخ : مشکل سربازی و ترجمه مدارک

سلام
    بچه هامن کرمانی هستم
    و میخوام مدرکمو از دانشگاه بگیرم برای ترجمه که باید تو نظام وظیفه وثیقه بذارم،اما کرمان گفتن ما نمیدونیم.
    میخواستم ببینم کلا وثیقه رو توی شهرستان هم میتونیم بذاریم یا برای وثیقه حتما باید بیام تهران؟
    با تشکر از همگی

Junior Member

سلام
    آقا من کارم گیر کرده کمک کنید
    من فارغ التحصیل معماری هستم الان که دارم اقدام میکنم برا applyخوب باید مدرک بفرستم دیگه.خوب الان که مشمول هستم اصلان ریز نمراتم هم به من نمیدن و دانش نامه هم که همچنین خوب الان من چیکار کنم؟اول برم نظام؟یا برم دانشگاه؟ کجا؟

Junior Member

با سلام
    من فارغ التحصیل شبانه ارشد مواد هستم. و الان آماده به خدمتم رسیده و زدن واسه 2 ماه دیگر.
    الان واسه دکترا از کانادا استاد پیدا کردم و واسه پاییز امسال قبولم میکنه. از طرفی من از وام شهریه استفاده می کردم(3.5 ملیون) و الان برای گرفتن ریز نمره نمیدونم چیکار کنم(یکم مشکل مالی). و استاد هم گیر داده که هر چه سریعتر مدارک اصلی رو بفرست به دانشگاه.
    لطفا اگر راهی به نظرتون میرسه کمکم کنین
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

نقل قول نوشته اصلی توسط arbatani نمایش پست ها
    با سلام
    من فارغ التحصیل شبانه ارشد مواد هستم. و الان آماده به خدمتم رسیده و زدن واسه 2 ماه دیگر.
    الان واسه دکترا از کانادا استاد پیدا کردم و واسه پاییز امسال قبولم میکنه. از طرفی من از وام شهریه استفاده می کردم(3.5 ملیون) و الان برای گرفتن ریز نمره نمیدونم چیکار کنم(یکم مشکل مالی). و استاد هم گیر داده که هر چه سریعتر مدارک اصلی رو بفرست به دانشگاه.
    لطفا اگر راهی به نظرتون میرسه کمکم کنین
    با تشکر
    سلام

دوست عزیزم پذیرشت مبارک باشه.اما برای آزاد کردن مدرک هر جور شده باید این پولو جور بکنی.البته فکر می کنم منظورت برای کارشناسی هست دیگه که احتمالا روزانه بودی.برای شبانه ها که آزاد کردن مدرک نداریم دیگه.شما با همون برگ سبز می تونی اگه با دانشگاه ارشدت تسویه حساب کرده باشی دانشنامه اصلیتو بگیری.فقط وقت زیاد نداریها.بجنب.
    I am not in this site anymore.Alireza

Junior Member

سلام من 7 ماه قبل با وثیقه و چون خیلی دردسر کشیدکل مرتحل تو یه سایت نوشتم.http://mashmolan.blogfa.com

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ITU Hydraulics and Water Resources

سلام عزیزان .من یه مشکل خفنی دارم کمک کنین . من امروز فارغ التحصیل شدم و پذیرشم دستمه و همه پست هارم خوندم. حال مشکل اینه که من چی کار کنم تا 10 شهریور مدرکمه بگیرم.ضمنا مسئول اداره فارغالتحصیلان گفت که مدارکتو شنبه میفرستیم تهران.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)