صفحه 6 از 20 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 192

موضوع: مشکل گرفتن اصل مدرک به خاطر مشمول بودن

پیش فرض پاسخ : مشکل گرفتن اصل مدرک به خاطر مشمول بودن

دوست عزیز معمولاً اصل دانشنامه از 6 ماه تا یک سال بعد از فارقالتحصیلی آماده می شه و شما قبل از اون می تونید بعد از تسویه حساب با دانشگاه، گواهی موقت و اصل ریزنمراتتون رو تحویل بگیرید.

البته در صورتی که با امور دانش آموختگان دانشگاه خودتون صحبت کنید احتمال داره بتونن کمی زود تر هم براتون حاضر کنن.
    من بندۀ آن دمم که ساقی گوید ................ یک جام دگر بگیر و من نتوانم

پیش فرض پاسخ : سربازی

منطقۀ 3، هزینۀ آزاد کردن مدرکش چقدره؟

(این پست توسط مدیریت، از فینگلیش به فارسی ویرایش شد)
    ویرایش توسط tititoti : August 22nd, 2010 در ساعت 02:16 AM دلیل: این پست به صورت فین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشكل مدرك تحصيلي در گرو نظام وظيفه( براي پذيرش از سوئد)

دوستان من می خواستم ببینم ریز نمرات تایید شده دانشگاه آزاد میده یا نه؟
    اگه نده با همین ریز نمرات داخلی میشه پذیرش گرفت بعدا اصلشو برد؟ یعنی وقتی می خوام Apply کنم ریز نمرات معمولی بدم بعدا اصل ریز نمراتو ببرم
    ممنون میشم کسی جواب بده

Banned
    رشته و دانشگاه
    Power Engineer

سلام! ابتدای همین فروم جواب شما داده شده! بله می شه مشروط پذیرش بگیرین و بعد از اینکه نامه پذیرشتون اومد ببرین وزارت علوم و بعد نظام وظیفه و آزاد کردن مدرک اصلی و ریزنمرات!
    موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط imanx نمایش پست ها
    دوستان من می خواستم ببینم ریز نمرات تایید شده دانشگاه آزاد میده یا نه؟
    اگه نده با همین ریز نمرات داخلی میشه پذیرش گرفت بعدا اصلشو برد؟ یعنی وقتی می خوام Apply کنم ریز نمرات معمولی بدم بعدا اصل ریز نمراتو ببرم
    ممنون میشم کسی جواب بده
    دوست من
    این قضیه رو شما با دانشگاه مقصد در میون بگذارید. چون هر دانشگاه قانون خاص خودش رو داره. بگید که امکان گرفتن اصل ریزنمرات رو در حال حاضر ندارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid-canada نمایش پست ها
    سلام! ابتدای همین فروم جواب شما داده شده! بله می شه مشروط پذیرش بگیرین و بعد از اینکه نامه پذیرشتون اومد ببرین وزارت علوم و بعد نظام وظیفه و آزاد کردن مدرک اصلی و ریزنمرات!
    موفق باشین
    در مورد دانشگاه آزاد تصور نمی کنم، تایید مدارک رو وزارت علوم انجام بده، به احتمال زیاد ایشون باید برای انجام کارها ابتدا برن سازمان مرکزی

Junior Member

با سلام:
    من یک ماه دیگه مدرک لیسانسم را میگیرم و از اول مهر شروع به تحصیل در مقطع فوق لیسانس در ایران میکنم.اگر در وسط تحصیل در کارشناسی ارشد کار اپلایم در یک دانشگاه خارجی درست شود دیگر وزارت علوم و نظام وظیفه به من بخاطر اینکه در اینجا مشغول به تحصیل در این مقطع بوده ام معافی تحصیلی نمی دهند.حال اگر من برای رفتن به آن دانشگاه به صورت زیارتی از ایران خارج شوم
    سوالم این است:
    1.مدرک لیسانسم دست کجا می ماند؟
    2.آیا برای تکمیل مراحل پذیرشم نیاز به این مدرک لیسانس هست یا نه؟یا ریز نمرات کافی می باشد؟
    3.آیا مدرک لیسانسم را می توانم به طریقی آزاد کنم؟
    4.اصلا ممکن است بخاطر اینکه مدرک و ریز نمرات در دستم نمی باشد نتوانم اقدانم برای گرفتن پذیرش کنم؟
    5.تا کی فرصت دارم که مدرکم را به دانشگاه خارجی تحویل دهم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soren نمایش پست ها
    با سلام:
    من یک ماه دیگه مدرک لیسانسم را میگیرم و از اول مهر شروع به تحصیل در مقطع فوق لیسانس در ایران میکنم.اگر در وسط تحصیل در کارشناسی ارشد کار اپلایم در یک دانشگاه خارجی درست شود دیگر وزارت علوم و نظام وظیفه به من بخاطر اینکه در اینجا مشغول به تحصیل در این مقطع بوده ام معافی تحصیلی نمی دهند.حال اگر من برای رفتن به آن دانشگاه به صورت زیارتی از ایران خارج شوم
    سوالم این است:
    1.مدرک لیسانسم دست کجا می ماند؟
    2.آیا برای تکمیل مراحل پذیرشم نیاز به این مدرک لیسانس هست یا نه؟یا ریز نمرات کافی می باشد؟
    3.آیا مدرک لیسانسم را می توانم به طریقی آزاد کنم؟
    4.اصلا ممکن است بخاطر اینکه مدرک و ریز نمرات در دستم نمی باشد نتوانم اقدانم برای گرفتن پذیرش کنم؟
    5.تا کی فرصت دارم که مدرکم را به دانشگاه خارجی تحویل دهم؟
    من یک جایی شنیده بودم که اگر شما جایی (ارگان دولتی یا شرکت) مشغول به کار بشید و مدرکتون رو از شما بخوان. می تونید توسط نامه ای که اونها به دانشگاه می زنن و این جور مراحل، مدرکتون رو آزاد کنید.

شما برای پذیرش قطعاً به دانشنامۀ کارشناسیتون نیاز خواهید داشت.

Member aidin1840 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان انگلیسی پیام نور دماوند

سلام
    آقا یکی کمک کنه . من فارغ التحصیل شدم و مشمول هم هستم اما تا مدرکم حاضر بشه طول می کشه و تمام ددلاین ها تمام می شود. از دانشگاه خواستم یک گواهی بده که من فارغ التحصیل شدم ( دانشگاه پیام نور) بعد از کلی دوندگی این نامه را داد که پیوست کردم. حالا کمک کنید ببینم اصلا این نامه به درد ترجمه می خوره یا دانشگاه ازم قبول می کنه که لا اقل یک پذیرش مشروط به من بده؟؟؟
    اینو بردم وزارت علوم تایید مدارک هم مهر کرد اما اگر اینو برای هر دانشگاهی بفرستم حتما مسخره می کنند چون پایینش نوشته فقط برای وزارت علوم هست و هیچ ارزش دیگری ندارد. لطفا بگین تا به حال کسی این کار رو کرده ؟ این نامه یا نامه ای مشابه گرفته؟ من مدارکم آماده نیست ففقط یک گواهی می خوام که نشان بده من فارغ التحصیل شدم.

http://www.delbaste.com/upload/image...xdfp4tbckg.jpg]
    به خويشتن اعتماد كن، آنگاه راه زندگي را خواهي يافت.

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin1840 نمایش پست ها
    سلام
    آقا یکی کمک کنه . من فارغ التحصیل شدم و مشمول هم هستم اما تا مدرکم حاضر بشه طول می کشه و تمام ددلاین ها تمام می شود. از دانشگاه خواستم یک گواهی بده که من فارغ التحصیل شدم ( دانشگاه پیام نور) بعد از کلی دوندگی این نامه را داد که پیوست کردم. حالا کمک کنید ببینم اصلا این نامه به درد ترجمه می خوره یا دانشگاه ازم قبول می کنه که لا اقل یک پذیرش مشروط به من بده؟؟؟
    اینو بردم وزارت علوم تایید مدارک هم مهر کرد اما اگر اینو برای هر دانشگاهی بفرستم حتما مسخره می کنند چون پایینش نوشته فقط برای وزارت علوم هست و هیچ ارزش دیگری ندارد. لطفا بگین تا به حال کسی این کار رو کرده ؟ این نامه یا نامه ای مشابه گرفته؟ من مدارکم آماده نیست ففقط یک گواهی می خوام که نشان بده من فارغ التحصیل شدم.

http://www.delbaste.com/upload/image...xdfp4tbckg.jpg]
    ببینید، متن نامه تقریباً مشابه با متن گواهی موقتی هست که توسط دانشگاه ها صادر می شه.
    منتها سطر آخر اون، کمی تو ذوق می زنه.
    اگر بتونید فقط عکس دارش کنید و دارالترجمه هم قبول کنه که اون خط آخر رو ترجمه نکنه، اینشالله مشکلی نیست.
    شاید دانشگاه هم قبول کنه اون خط آخر رو حذف کنه.

در هر صورت یک کدوم باید کنار بیاد.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)