صفحه 7 از 20 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 192

موضوع: مشکل گرفتن اصل مدرک به خاطر مشمول بودن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشكل مدرك تحصيلي در گرو نظام وظيفه( براي پذيرش از سوئد)

سلام من سایت رو زیرو رو کردم ولی چیزی در مورد اقدام برای لیسانس نکردم
    شرایط من اینه که متولد اردیبهشت سال 70 هستم.در حال حاضر دو واحد پیش دانشگاهیم رو نگه داشتم (می تونم تا 24 سالگی نگه دارم) که سرباز نشم.
    من می خوام برای مقطع لیسانس برای ایتالیا اقدام کنم .
    حالا:
    *****برای پذیرش به ریز نمرات و مدرک12 سال احتیاج هست که من برنامه ریزی کردم این 2 واحدم رو در بهمن بعد از قبولی امتحان زبان پاس کنم که بتونم از فرجه 6 ماهه برای گرفتن پذیرش و اجازه خروج استفاده کنم.*****
    1-مدرسه احتمالا به من مدرک اصلی را نمی دهد! ریز نمرات را میده اما اصل دیپلم و فارغ تحصیلی را نمی دهد <پرسیدم و گفتند اگر مهر آموزش و پرورش روی گواهی فارغ آلتحصیلی باشه گواهی را می توان ترجمه کرد.آیا درست است؟
    بعد از انجام این کار اگر مشکلی نیست؟!!!!**** برای اجازه خروج باید وثیقه بذارم که خوب من می دونم این کارهارا باید انجام دهم ولی راستش چون موقعیتم خیلی پیچیدس از دوستان با تجربه کمک می خوام برای اینکه بتونم برنامه ریزی کنم و در مورد این مسائل قدم به قدم جلو برم که به مشکلی بر نخورم. ذهنم بسیار قاتی کرده و نمیدونم از کجا باید شروع کنم.

یک سوال دیگه اینکه :
    آیا من الان می توانم در دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنم تا بتونم از معافیت تحصیلی اون استفاده کنم؟

Junior Member

پیش فرض امکان دریافت اصل مدرک فوق لیسانس با گواهی اشتغال به تحصیل دکتری و خرید تعهد به خدمت

با سلام
    فروم را برای سوالم جستجو کردم ولی به نتیجه خاصی نرسیدم و به ناچار مجبور شدم بپرسم
    بنده دانشجوی دکتری تخصصی دانشگاه تهران هستم. در حال حاضر دارم سربازیمو از طریق انجام طرح (بنیاد ملی نخبگان ) میگذرونم و میتونم نامه و گواهی از سازمانی که طرح رو براشون دارم انجام میدم بگیرم.
    حالا سوال اینه : من مدرک فوق لیسانسم رو که دانشگاه سراسری بودم و تعهد به خدمت دارم را آیا میتونم با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل دکتری و ارائه گواهی انجام سربازی آزاد کنم ؟ چون تعهد به خدمت من در دوران سربازیم به حساب میاد و دیگه لازم نیست پول را واریز کنم.
    حالا اگه سرابزی رو هم قبول نکردند آیا میشه که گواهی اشتغال به تحصیل دکتری را نشان بدم و با پول تعهد به خدمت فوقل لیسانس رو بخرم و مدرک و ریز نمرات (هر دو ) را آزاد کنم؟
    ** برای دریافت مدرک لیسانس همین کار را کردم و اصل مدرک را دریافت کردم . البته لیسانس ازاد بودم و با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل و عدم بدهکاری مدرک اصل را دادند. آیا برای فوق لیسانس سراسری هم امکان دارد؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Senior Member naeemtop آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشکل گرفتن اصل مدرک به خاطر مشمول بودن

بچه ها تو رو خدا یکی کمک کنه

بالاخره من نفهمیدم یکی میگه میشه یکی میگه نمیشه

من لیسانس روزانه دانشگاه سراسری هستم برای دکترای مستقیم میخوام برم جایی

اگه پول بدم اصل مدرکم رو بهم میدن؟؟ یا نه؟؟؟ چطوریه؟لطفا توضیح بدید

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط naeemtop نمایش پست ها
    بچه ها تو رو خدا یکی کمک کنه

بالاخره من نفهمیدم یکی میگه میشه یکی میگه نمیشه

من لیسانس روزانه دانشگاه سراسری هستم برای دکترای مستقیم میخوام برم جایی

اگه پول بدم اصل مدرکم رو بهم میدن؟؟ یا نه؟؟؟ چطوریه؟لطفا توضیح بدید
    شما این تاپیک را کامل مطالعه فرموده اید؟؟!

Member ali_m4057 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Transportation and Highway Engineering

دوستان من پذیرشم خیلی دیر امده یه سئوال داشتم؟
    من بعد از اینکه تشکیل پرونده دادم وزارت علوم ، بعدش به من یه نامه میدن که برم دانشنامه ام را بگیرم . من مشمول هستم و تاریخ 31.4.1389 فارق التحصیلیم خورده برج 4 ولی کارای فارغ التحصیلیمو برج 6 انجام دادم یعنی 2 ماه پیش.

این نامه ای که بم میدن تا تسریع بشه که دانشنامه ام را بگیرم به مرکز دانشگاهی میدن یا به سازمان مرکزی دانشگاه ازاد ؟
    چقدر طول میکشه تا اصل مدرکمو بگیرم .

خیلی اورژانسیه دوستان من کلا 2 هفته بیشتر وقت ندارم و 3 هفته که برسم ثبت نام با تاخیر تازه!!!!
    روزی پس از انکه بر نیروی بادها ، امواج،جزر و مد یا جاذبه مسلط شدیم ، نیروی عشق را متوجه خداوند خواهیم کرد. آنگاه برای دومین بار در تاریخ جهان ، انسان آتش را کشف خواهد کرد. تیلارد دوشاردن

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_m4057 نمایش پست ها
    دوستان من پذیرشم خیلی دیر امده یه سئوال داشتم؟
    من بعد از اینکه تشکیل پرونده دادم وزارت علوم ، بعدش به من یه نامه میدن که برم دانشنامه ام را بگیرم . من مشمول هستم و تاریخ 31.4.1389 فارق التحصیلیم خورده برج 4 ولی کارای فارغ التحصیلیمو برج 6 انجام دادم یعنی 2 ماه پیش.

این نامه ای که بم میدن تا تسریع بشه که دانشنامه ام را بگیرم به مرکز دانشگاهی میدن یا به سازمان مرکزی دانشگاه ازاد ؟
    چقدر طول میکشه تا اصل مدرکمو بگیرم .

خیلی اورژانسیه دوستان من کلا 2 هفته بیشتر وقت ندارم و 3 هفته که برسم ثبت نام با تاخیر تازه!!!!
    نامه را میبرید سازمان مرکزی گلستان هشتم، آقای صامت یک نامه به امور فارغ التحصیلان دانشگاهتان میدهد که در مورد مدرک شما بصورت موردی اقدام کنند.
    اگر دست روی دست بزارید 3 ماه طول میکشد، ولی این به زیرکی شما بستگی دارد که چطور کارمندان رو بتونید راضی کنید تا مورد شما را جلو بیندازند.
    منظورم رشوه و ... نیست، بلکه چطور بهشان بفهمانید عجله دارید هرچه زودتر باید مدرک بگیرید.

موفق باشید.

در مورد مدرک، لطفاً به تاپیک مرتبط در مدارک تحصیلی سوال بپرسید.
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش از مقطع در حال تحصیل

سلام عزیزان
    لطفا منو راهنمایی کنید. شاید سوالم تکراری باشه ولی باور کنید خیلی گشتم اما جوابمو ندیدم.
    من در حال حاضر دانشجو هستم بهمن درسم تموم میشه. من که مشمولم مدرک بهم نمیدن که اپلای کنم. چی باید بگیرم و بفرستم اصلا چی کار باید بکنم؟؟؟؟؟
    لازم به ذکر که ددلاینا نزدیکه لطفا منو سریع راهنمایی کنید. مرسی....

adoh
    Guest

اقا من نتونستم مشکلمو حل کنم با اینکه کلی گشتم. دانشگاه مقصدم فقط با ارسال اصل مدرک پذیرش میده وزرات علوم هم فقط با نامه پذیرش اصل مدرکو میده.چی کار کنم دارم دیوونه میشم

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

نقل قول نوشته اصلی توسط adoh نمایش پست ها
    اقا من نتونستم مشکلمو حل کنم با اینکه کلی گشتم. دانشگاه مقصدم فقط با ارسال اصل مدرک پذیرش میده وزرات علوم هم فقط با نامه پذیرش اصل مدرکو میده.چی کار کنم دارم دیوونه میشم
    یکیشون رو راضی کن کوتاه بیان.:-)
    بهترین کار اینه یه نامه از دانشگاه مبدا بگیری مبنی بر این که تو درست تموم شده و در حال انجام فرایند فراغت از تحصیلی، با اون پذیرش بگیری.
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشكل مدرك تحصيلي در گرو نظام وظيفه( براي پذيرش از سوئد)

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrouz نمایش پست ها
    من هم همين مشكل رو دارم!
    حالا بماند كه اصله مدركه فارغ التحصيليو من از دانشگاه گرفتم و ترجمه كردم براشون يك ماه پيش فرستادم ولي هنوز unqualified هستم!!!!
    و اما دوستان, شما كه مشكله سربازي داريد (مثله من)چرا دفترچه آماده بخدمت نميگريد؟با اون دفترچه اصله مدرك ليسانستونو بهتون ميدن و از دست لااقل دانشگاه ديگه راحت ميشيد.منكه مدركمو با همون دفترچه آماده بخدمت دادن.
    حالا ديگه گوره باباي اين سوئد!!!!چقدر اذيت مي كند...اينا نميدونن ما تو جمهوري اسلامي درس ميخونيم هي مدرك ازمون مي خوان!!!!يكي نيست بهشون بگه آخه نامسلمونا,اينجا واسه مردن هم كارت پايان خدمت ميخوان!!!!اگه مدرك مي دادن كه ما رو چشمون براتون مي فرستاديم!!!!منكه بيخياله سوئد شدم رفتم همون پذيرشه قبليمو دو دستي بچسپم كه اون لااقل از دست نره.... >
    الحق که راست گفتی. این جا واسه مردن هم کارت پایان خدمت میخواین. خدایی دلمون خوشه داریم درس می خونیم. اون وقت به جای اینکه تشویقمون کنن باید همیشه کارمون لنگ نظام وظیفه باشه. آخه کجای دنیا این جوریه!!
    یه سوال. اگه معافیت بگیریم اون وقت وزارت علوم با وثیقه اصل مدرک رو نمیده؟؟؟ هر جور حساب می کنم می بینم با توجه به اینکه ورودی ارشد ۹۰ هستم اصلا پولشو ندارم مدرکمو بخرم...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)