نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: گرفتن ريز نمره از علم و صنعت

Unhappy گرفتن ريز نمره از علم و صنعت

سلام دوستان
    من بخوام يك ريز نمره حتي غير رسمي ولي قابل ترجمه از اين علم و صنعت بگيرم بايد چيكار كنم؟
    اصلا ميدن يك همچين چيزي؟
    از تحصيلات تكميليش پرسيدم گفتن كه بايد پول واحدهايي كه تا حالا گذروندي رو بدي ما بهت ريز نمره بديم.! ميگم بابا واسه apply ميخوام باز حاليشون نيست!
    حالا حتما بايد پول رو بدم يا راه حل ديگه اي هست؟
    ممنون ميشم كمك كنين(به خصوص علم و صنعتيا)

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : گرفتن ريز نمره از علم و صنعت؟

همينجوريه. اصلا دنبال گرفتن ريز نمرات قابل ترجمه قبل از گرفتن دانشنامت نباش. آدماي فوق العاده .... هستن. برعكس خيلي از دانشگاهها حتي توي شهرستان!

نقل قول نوشته اصلی توسط aminp30 نمایش پست ها
    همينجوريه. اصلا دنبال گرفتن ريز نمرات قابل ترجمه قبل از گرفتن دانشنامت نباش. آدماي فوق العاده .... هستن. برعكس خيلي از دانشگاهها حتي توي شهرستان!
    امین جان ممنون از پاسخت.
    آره قبول دارم، هرچی آدم .... هست ریختن اینجا!
    حالا به نظرت من پرینت ریزنمراتمو از رو سایت آموزشش بتونم در بیارم میشه بیرون داد ترجمش کنن؟(یک ترجمه غیر رسمی که فقط مهر مترجم روش شاید روش باشه).
    اگه جوابت مثبت هست، من این ترجمه رو بزارم تو پاکت و یه جوری مهر بشه در پاکت توسط دانشگاه، بعدا مشکلی میاد اونور؟
    بابا باید یک راه باشه که بشه اینارو تو مرحله apply دور زد!! یا همه ی اونایی که apply می کنن از اینجا میرن میخرن!!

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط esmaeili نمایش پست ها
    امین جان ممنون از پاسخت.
    آره قبول دارم، هرچی آدم .... هست ریختن اینجا!
    حالا به نظرت من پرینت ریزنمراتمو از رو سایت آموزشش بتونم در بیارم میشه بیرون داد ترجمش کنن؟(یک ترجمه غیر رسمی که فقط مهر مترجم روش شاید روش باشه).
    اگه جوابت مثبت هست، من این ترجمه رو بزارم تو پاکت و یه جوری مهر بشه در پاکت توسط دانشگاه، بعدا مشکلی میاد اونور؟
    بابا باید یک راه باشه که بشه اینارو تو مرحله apply دور زد!! یا همه ی اونایی که apply می کنن از اینجا میرن میخرن!!
    نه نميشه بعدا مشكل‌ساز ميشه. اول اينكه دارالترجمه، اصل رو با ترجمه ميفرسته دادگستري براي تاييد كه اگه مهر و اين چيزا درست نباشه، مشكل ايجاد ميشه.
    وم اينكه اگه واقعا ميتوني "غير رسمي"! مهر دانشگاه رو بزني و ترجمه و دادگستري و بقيه رو دور بزني، اين كار رو بكن ولي من پيشنهاد نميكنم. به درد سرش نميارزه. بعدا ممكنه پشيمون بشي. اگه براي ليسانس داري اين كارو ميكني، مبلغش چيزي نميشه 300-400 تومن ولي براي فوق تا 1 ميليون.

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط esmaeili نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بخوام يك ريز نمره حتي غير رسمي ولي قابل ترجمه از اين علم و صنعت بگيرم بايد چيكار كنم؟
    اصلا ميدن يك همچين چيزي؟
    از تحصيلات تكميليش پرسيدم گفتن كه بايد پول واحدهايي كه تا حالا گذروندي رو بدي ما بهت ريز نمره بديم.! ميگم بابا واسه apply ميخوام باز حاليشون نيست!
    حالا حتما بايد پول رو بدم يا راه حل ديگه اي هست؟
    ممنون ميشم كمك كنين(به خصوص علم و صنعتيا)
    متاسفانه دانشگاه علم و صنعت در این زمینه بیش از حد سختگیری میکنه... و بر خلاف دانشگاههای دولتی دیگه هیچگونه مدرکی که بشه باهاش برای فرآیند پذیرش اقدام کرد بهت نمیده، مگر اینکه تسویه حساب کامل کرده باشی با دانشگاه
    Winners are simply willing to do what losers won't

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

کاربران گرامی سلام.

این تاپیک به دلیل همپوشانی با تاپیک جامع دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی بسته شد.
    لطفاً از این به بعد از تاپیک دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی برای مطرح کردن سوالات و تجربیات خود در زمینه گرفتن ريز نمره از علم و صنعت؟ استفاده فرمایید.

با تشکر،
    مدیریت انجمن.

Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)