صفحه 14 از 27 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 267

موضوع: بچه هايي كه بخش Q را 165 به بالا گرفته اند لطفا پاسخ دهند!!!

پیش فرض پاسخ : بچه هايي كه بخش Q را 165 به بالا گرفته اند لطفا پاسخ دهند!!!

اگر مشکلی داشت بفرستم عزیزان آپلود کنن
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University Of Tehran

پیش فرض پاسخ : بچه هايي كه Q 800 گرفتن لطفا جواب بدن!

نقل قول نوشته اصلی توسط zhhjll نمایش پست ها
    سلام دوستان

براي اينكه Q نمره كامل بگيرم بهترين رفرنس چيا هستش؟
    تشكر
    سلام
    به نظر من بهترین مراجع برای بخش کوانت جی ار ای ، دو کتاب بارونز و ای تی اس هستند ، کتاب بارونز تا اونجایی که من یادمه مباحث هندسه و هوشش خیلی خوب بود ولی یه بخشایی از آمار توش نبود که خیلی مهمه واسه امتحان و اونا توی ای تی اس بود . ای تی اس کلا خیلی بخشهای درس و توضیحش خوبه ... من کلا یه هفته واسه کوانت با این دو کتاب وقت گذاشتم و 169 شدم. به نظرم اگه یه مقدار پایه ریاضیات و هوش از دبیرستان داشته باشید بالای 165 شدن کار ساده ای هست...

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BA.Urbanism & MA.Urban Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط Inceptor نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من بهترین مراجع برای بخش کوانت جی ار ای ، دو کتاب بارونز و ای تی اس هستند ، کتاب بارونز تا اونجایی که من یادمه مباحث هندسه و هوشش خیلی خوب بود ولی یه بخشایی از آمار توش نبود که خیلی مهمه واسه امتحان و اونا توی ای تی اس بود . ای تی اس کلا خیلی بخشهای درس و توضیحش خوبه ... من کلا یه هفته واسه کوانت با این دو کتاب وقت گذاشتم و 169 شدم. به نظرم اگه یه مقدار پایه ریاضیات و هوش از دبیرستان داشته باشید بالای 165 شدن کار ساده ای هست...

موفق باشید
    سلام
    دوست عزیز کتاب ای تی اس همون آفیشال گایدِ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University Of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط khalilisarah نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز کتاب ای تی اس همون آفیشال گایدِ؟
    بله همون آفیشال گاید ای تی اس

Member

سلام من رشته ام مکانیک جامدات هست و پایه ریاضی ام خوبه ریاضی1/2 مهندسی و محاسبات عددی و آمار میانگین 18 می خوام ببینم من با 3 هفته خوندن قادر خواهم بود بخش ریاضی رو 170 بشم ؟
    منتهی قبلش بگم 4 ماه علاوه بر زمان هایی که در گذشته صرف بخش Verbal کردم زمان دارم یعن 4 آبان تافل دارم 25 آبان هم جی آر ای منتهی لیست کامل لغات و اصطلاحات ریاضی رو دارم می خونم دیگه فکر کنم کمبودی نباشه منتهی خواستم ببینم من بخوام 170 کامل شم 3 هفته زمان بعد از امتحان تافل برای تمرین ریاضی + دونستن لغات Quant از قبل کافیه برای 170 شدن ؟ ( دقت هم در ریاضی خیلی خوبه تقریبا وسواسی بر خورد می کنم ) یا از الان براش روزی حداکثر 1 ساعت وقت بذارم ؟

کلا علاوه بر کتاب ETS دیگه بهترین کتابی که نزدیک هست سئوال هاش به آزمون چیه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MinaToo نمایش پست ها
    سلام من رشته ام مکانیک جامدات هست و پایه ریاضی ام خوبه ریاضی1/2 مهندسی و محاسبات عددی و آمار میانگین 18 می خوام ببینم من با 3 هفته خوندن قادر خواهم بود بخش ریاضی رو 170 بشم ؟
    منتهی قبلش بگم 4 ماه علاوه بر زمان هایی که در گذشته صرف بخش Verbal کردم زمان دارم یعن 4 آبان تافل دارم 25 آبان هم جی آر ای منتهی لیست کامل لغات و اصطلاحات ریاضی رو دارم می خونم دیگه فکر کنم کمبودی نباشه منتهی خواستم ببینم من بخوام 170 کامل شم 3 هفته زمان بعد از امتحان تافل برای تمرین ریاضی + دونستن لغات Quant از قبل کافیه برای 170 شدن ؟ ( دقت هم در ریاضی خیلی خوبه تقریبا وسواسی بر خورد می کنم ) یا از الان براش روزی حداکثر 1 ساعت وقت بذارم ؟

کلا علاوه بر کتاب ETS دیگه بهترین کتابی که نزدیک هست سئوال هاش به آزمون چیه ؟
    به نظر من از الان کار کنین بهتره چون باید بیشتر تست ها رو توی زمان معین بزنین تا دستتون سریعتر بشه مخصوصا که نمره کامل میخواین
    موفق باشین

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lordmt نمایش پست ها
    به نظر من از الان کار کنین بهتره چون باید بیشتر تست ها رو توی زمان معین بزنین تا دستتون سریعتر بشه مخصوصا که نمره کامل میخواین
    موفق باشین
    پس الان زمان صرف خواندن دروس و لغات و تمرین کنم اون سه هفته ای هم که گفتم صرف امتحان و تستی زدن ریاضی کنم کافی هست دیگه ؟
    هفته ای حداقل 4 ساعت برای Quant کافیه ؟ 3 ماه میشه 45 الی 50 ساعت ریاضی تست و تمرین

نقل قول نوشته اصلی توسط MinaToo نمایش پست ها
    پس الان زمان صرف خواندن دروس و لغات و تمرین کنم اون سه هفته ای هم که گفتم صرف امتحان و تستی زدن ریاضی کنم کافی هست دیگه ؟
    هفته ای حداقل 4 ساعت برای Quant کافیه ؟ 3 ماه میشه 45 الی 50 ساعت ریاضی تست و تمرین
    اگر از لغت منظورتون لغات بخش ریاضی هست، که کاری نداره. من کل مباحث ریاضی رو یه هفته ای خوندم
    الان هم میخوام big book کوانت رو پرینت بگیرم هر روز یه ساعت 2 تا تست بزنم
    کار نشد نداره و بنظرم برای 170 یکم بیشتر کوانت تمرین کنین تا ریسک خطا ها تون بیاد پایین تر. همین

نقل قول نوشته اصلی توسط lordmt نمایش پست ها
    اگر از لغت منظورتون لغات بخش ریاضی هست، که کاری نداره. من کل مباحث ریاضی رو یه هفته ای خوندم
    الان هم میخوام big book کوانت رو پرینت بگیرم هر روز یه ساعت 2 تا تست بزنم
    کار نشد نداره و بنظرم برای 170 یکم بیشتر کوانت تمرین کنین تا ریسک خطا ها تون بیاد پایین تر. همین
    سلام دوست گرامی
    من تازه تو آزمون gre شرکت کردم و فقط بخش کوانت رو احتیاج داشتم یکماه تمام خوندم ولی متاسفانه 156 شدم. من نمره 158 احتیاج دارم. دو تا سوال داشتم اگه ممکنه راهنماییم کنید.
    1- کتاب big book رو از کجا میتونم گیر بیارم؟ آیا تستهاش به gre نزدیکه؟
    2- آیا خودم بخونم یا حتما یه دوره کلاس برم بهتره؟ تا حالا که خودم خوندم. و فقط یکماه فرصت دارم.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط atila_arman نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    من تازه تو آزمون gre شرکت کردم و فقط بخش کوانت رو احتیاج داشتم یکماه تمام خوندم ولی متاسفانه 156 شدم. من نمره 158 احتیاج دارم. دو تا سوال داشتم اگه ممکنه راهنماییم کنید.
    1- کتاب big book رو از کجا میتونم گیر بیارم؟ آیا تستهاش به gre نزدیکه؟
    2- آیا خودم بخونم یا حتما یه دوره کلاس برم بهتره؟ تا حالا که خودم خوندم. و فقط یکماه فرصت دارم.
    با تشکر
    بخش کوانت کتابخونه همین سایت سری کامل بیگ بوک هست.
    بنظرم گرفتن این نمره درو از انتظار نیست خودتون بخونین بهتره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)