صفحه 16 از 27 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 267

موضوع: بچه هايي كه بخش Q را 165 به بالا گرفته اند لطفا پاسخ دهند!!!

پیش فرض پاسخ : بچه هايي كه بخش Q را 165 به بالا گرفته اند لطفا پاسخ دهند!!!

با سلام خدمت دوستانمن یک ماه دیگه GRE دارم و قبلا هم یکبار امتحان داده بودم. نمره تافل ام 97 شده است و به نمره کامل در کوانت نیاز دارم. نمره قبلی ام در 152 بوده است. کتاب های پنج پوندی منهتن، بارونز و بیگ بوک را خوانده ام ولی همچنان مشکل اصلی ام که مربوط به آمار و احتمال می باشد باقی است! از طرفی چون رشته ام هم مهندسی بوده و پایه ریاضی خوبی دارم از این وضعیت واقعا تعجب می کنم. حالا چه کتابی را تو این فرصت باقی مانده بخوانم؟با تشکر.

پیش فرض پاسخ : کسانی که حتماً باید نمره 800 در quant به دست بیارن

نقل قول نوشته اصلی توسط majid1991 نمایش پست ها
    دلیلش میتونه این باشه ؟ 0 = 2*0

میشه متنی از کتاب ETS مبتنی بر زوج بودن 0 بزارین ( یا صفحش و بگین ) خیالمون تخت بشه ؟
    مرسی.
    البته با یه سرچ ساده میشه مطمئن شد ولی برا اینکه خیال شما راحت بشه:

:Page 209

If an integer is divisible by 2, it is called an even integer; otherwise it is an odd integer
    The set of even integers is {. . . , –6, –4, –2, 0, 2, 4, 6

نقل قول نوشته اصلی توسط jakeli1390 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستانمن یک ماه دیگه GRE دارم و قبلا هم یکبار امتحان داده بودم. نمره تافل ام 97 شده است و به نمره کامل در کوانت نیاز دارم. نمره قبلی ام در 152 بوده است. کتاب های پنج پوندی منهتن، بارونز و بیگ بوک را خوانده ام ولی همچنان مشکل اصلی ام که مربوط به آمار و احتمال می باشد باقی است! از طرفی چون رشته ام هم مهندسی بوده و پایه ریاضی خوبی دارم از این وضعیت واقعا تعجب می کنم. حالا چه کتابی را تو این فرصت باقی مانده بخوانم؟با تشکر.
    سلام
    بخش Math Review کتاب آفیشیال بهترین منبع هست. سوالات مربوط به آمار و احتمال معمولا سخت ترین سوالات کوانت هستند ولی معمولا یک یا نهایتا دو سوال میاد ازشون. اگه بقیه سوالات رو خوب جواب بدید میتونید بالای 165 بگیرید. اگه خیلی وسواس دارید و نمیخواید این یه سوال رو از دست بدید بهتره مستقیما یه کتاب احتمال بخونید و تمریناش رو حل کنید چون سوالات میتونه متنوع باشه.
    موفق باشید

پیش فرض پاسخ : Help for GRE General Quantitive: 800

نقل قول نوشته اصلی توسط mg1362 نمایش پست ها
    به نظر من كه فقط با زدن چند سري تست ميتوني اين نمره رو بگيري. من خودم هيچ كتابي نخوندم فقط حدود ٧-٨ سري تست كامل زدم.
    میشه لطف کنی بگید تست های آمادگی رو از چه منبعی تهیه کردید؟!

دوستانی که کوانت رو بالای 165 شدن، من توی 10 روز میخوام کوانت رو 5 نمره بکشم بالا.

میشه بگید غیر از منابع خود ets که تست هاش رو میزنم، چه منبع دیگه ای پیشنهاد میکنین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shift نمایش پست ها
    دوستانی که کوانت رو بالای 165 شدن، من توی 10 روز میخوام کوانت رو 5 نمره بکشم بالا.

میشه بگید غیر از منابع خود ets که تست هاش رو میزنم، چه منبع دیگه ای پیشنهاد میکنین؟
    من خودم 5 روز خوندم و 167 شدم (البته آخرین امتحانی که داده بودم سال گذشته بود و 160 شده بودم) و تنها کاری که کردم این بود که توی زمان تست میزدم. این کار خیلی مهمه و دقت رو به شدت بالا میبره. به جز ETS هم اون 6 تست Barron's رو توصیه میکنم.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط so_zz3 نمایش پست ها
    سلام
    بخش Math Review کتاب آفیشیال بهترین منبع هست. سوالات مربوط به آمار و احتمال معمولا سخت ترین سوالات کوانت هستند ولی معمولا یک یا نهایتا دو سوال میاد ازشون. اگه بقیه سوالات رو خوب جواب بدید میتونید بالای 165 بگیرید. اگه خیلی وسواس دارید و نمیخواید این یه سوال رو از دست بدید بهتره مستقیما یه کتاب احتمال بخونید و تمریناش رو حل کنید چون سوالات میتونه متنوع باشه.
    موفق باشید
    من هم با شما در مورد کتاب ETS موافقم. به هر مطلبی که لازمه اشاره کرده.
    اما در مورد بخش احتمال باید بگم که توی امتحانی که دادم از 60 تا سوال شاید 10 تا اینطورا احتمال و اصل شمارش بود که البته همه قابل حل کردن بودن و یک کم دقت بیشتری میخواستن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Help for GRE General Quantitive: 800

نقل قول نوشته اصلی توسط tabasom123 نمایش پست ها
    میشه لطف کنی بگید تست های آمادگی رو از چه منبعی تهیه کردید؟!
    Barron's یه کتاب داره که 6 تا تست کامل داره. منبع خوبیه و اگه توی زمان زده بشه کمک زیادی میکنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

مطمئنا گرفتن نمره بالای 165 در این آزمون زیاد هم سخت نیست، فقط نیاز به یک برنامه ریزی دقیق ، افزایش سرعت عمل و افزایش دقت در تست زنی است. من برای کل آزمون حدود 4 هفته وقت گذاشتم و تونستم 170 این قسمت رو بگیرم. البته در این 4 هفته تقریبا روزانه بالای 11 (برای تمامی بخش های آزمون) ساعت مطالعه کردم. برای این بخش بیش از هر چیزی باید تست زد.

من به ترتیب کتاب های زیر رو کار کردم :
    1) Math bible این کتاب رو دقیق بخونید، تا با اصطلاحات رایج آزمون و ریاضی آشنا بشید
    2) 1,014 Practice Questions for the New GRE, 2nd Edition : این کتاب برای فقط تست زنی مناسب است ( اگرچه ایراداتی در خود کتاب وجود دارد)
    3) Official GRE Quantitative Reasoning - Educational Testing Service : کتاب خود ETS که حتما باید با دقت همه سوالات رو حل کنید، بدون شک در امتحان سوالات شبیه به سوالات موجود در این کتا برو خواهید داشت
    4) کتاب بعدی ETS که شامل تمامی بخش های آزمون هست رو هم با دقت بخونید، Practice Book GRE Revised
    5) کتاب بعدی مناسب آزمون کتاب Kaplan قسمت ریاضیش هست، برای تست زدن از این کتاب هم استفاده کنید

من برای اینکه معمولا مرور کردن تمامی سوالات با توجه به تعدادشون ممکن نبود، هر سوالی که بیش از حد زمانگیر بود برای من یا اینکه جواب نادرست داده بودم رو علامت گذاری میکردم و بعد از اتمام خوندن این کتاب ها، دوباره سوالات علامت گذاری شده رو حل میکردم، این کار رو تا موقعی که تمامی سوالات موجود در تمامی کتاب ها رو یادبگیرم ادامه دادم. همچنین، یک فایل متنی درست کرده بودم و هر موقع که سوالی رو اشتباه جواب میدادم ، دلیل نادرست جواب دادن سوال رو یاداشت میکردم، در هفته ی آخر من قادر بودم تشخیص بدم که در چه نوع سوالاتی امکان اشتباه من زیاد هست و در حل کردن اون نوع سوالات دقت بیشتری میکردم، چون زمان محدود بود، و نمیشه برای هر سوالی زیاد وقت گذاشت، فقط اون نوع هایی که میدونستم که احتمال اشتباه کردنم زیاد هست رو دقیقتر میخوندم. در یک هفته ای آخر تقریبا هر روز یک تست کامل میزدم، این تست ها جامع تر بودن و باعث شد من زمان رو بتونم به خوبی مدیریت کنم، بدون شک کسایی که وقت زیادی میارن یا اینکه وقت کم میارن به مشکل بر میخورن، چون که سریع تر زدن، دقت رو کمتر میکنه و کند زدن هم یعنی عدم پاسخگویی به چند تا سوال. برای خودتون یک استراتژی تعیین کنید، مثلا رد کردن سوالاتی که شک دارید، وقت گیر هستند، نمودارها، و حل اون ها در انتهای آزمون.

تست های جامعی که زدم شامل موارد زیر بود :
    1) ETS PowerPrep II شامل دو تست کامل و تقریبا نزدیک ترین سوالات به خود آزمون
    2) Cracking GRE شامل دو تست کامل
    3) کتاب Barrons شامل دو تست کامل - اگرچه سوالات این کتاب بخصوص نمودار ها بیش از حد اغراق شده است
    4) نرم افزار Barrons شامل دو تست کامل
    5) Kaplan : یک تست کامل
    6) سایت www.manhattanprep.com هم یک تست کامل به صورت آنلاین دارد
    7) تست کامل موجود در کتاب Practice Book GRE Revised برای آزمون کاغذی است، ولی حل کردن آنها حتما کمک خواهد کرد تا نمره بهتری بگیرید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil eng

سلام
    من برای دانشگاه میدل ایست ترکیه نمره gre 165 و نمره 80 برای تافل یا معادل 5.5 ایلتس میخوام برای رشته مدیریت اجرا و از می تا جون وقت ارسال مدارکم هست..
    فرصتم 2 ماه هست و اینکه من کی باید توی هردو شرکت کنم مثلا چند ماه و چند هفته پیش ؟ و وضعیت زبان خیلی خوبی ندارم تصمیم برای دانشگاه انگلیسی زبان اتفاقی شد با کمک های شما و پیشنهادتون چیه و ایا در عرض 2 ماه میتونم چه جوری موفق باشم و یا اصلا موفق میشم؟
    ادرس ایمیلم هرجایی پاسخم و بدین ممنون میشم
    ویرایش توسط nilo0far : February 12th, 2015 در ساعت 09:48 AM دلیل: ایمیل

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)