صفحه 17 از 27 نخستنخست ... 7891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 267

موضوع: بچه هايي كه بخش Q را 165 به بالا گرفته اند لطفا پاسخ دهند!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بچه هايي كه بخش Q را 165 به بالا گرفته اند لطفا پاسخ دهند!!!

سلام
    ممنون میشم راهنماییم فرمایید
    3 هفته هست که ایلتس دادم
    اورال 7.5 لیستنینگ 9/ریدینگ 7.5/ رایتینگ 6.5/ اسپیکینگ 7
    حدود 2 هفته هست که شروع کردم واسه GRE
    تا الان افیشیال رو تقریبا تموم کردم، از 1100 بارونز، 16 درس مونده و کتاب کاپلان رو هم تقریبا تموم کردم؛ البته تستهای پایانی کتابارو نزدم هنوز
    باتوجه به این، ارزیابی مشخصی از سطح خودم ندارم؛ البته سوالی که مطرح هست اینه که میتونم قبل عید امتحان بدم و نمره خوبی بگیرم؟
    و سوال بعدی اینه که از چه منبع مفیدتری واسه گرفتن نمره خوب استفاده کنم؟

BEST REGARDS

Member pegah84ir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE - AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط lgiman نمایش پست ها
    سلام
    ممنون میشم راهنماییم فرمایید
    3 هفته هست که ایلتس دادم
    اورال 7.5 لیستنینگ 9/ریدینگ 7.5/ رایتینگ 6.5/ اسپیکینگ 7
    حدود 2 هفته هست که شروع کردم واسه GRE
    تا الان افیشیال رو تقریبا تموم کردم، از 1100 بارونز، 16 درس مونده و کتاب کاپلان رو هم تقریبا تموم کردم؛ البته تستهای پایانی کتابارو نزدم هنوز
    باتوجه به این، ارزیابی مشخصی از سطح خودم ندارم؛ البته سوالی که مطرح هست اینه که میتونم قبل عید امتحان بدم و نمره خوبی بگیرم؟
    و سوال بعدی اینه که از چه منبع مفیدتری واسه گرفتن نمره خوب استفاده کنم؟

BEST REGARDS
    اینکه تا قبل از عید بتونین بستگی به پایه ریاضیتون داره
    اگه رشتتون مهندسی بوده که خوب حتما میشه
    من به فاصله 3 هفته نمره کوانتم رو 9 نمره افزایش دادم
    و رسوندم به 163 ! بار اول که امتحان دادم هیچ تمرینی نداشتم و مدتها بود هیچ مسله ای حل نکرده بودم و کلا دقتم هم بعضی وقتها پایینه!!
    تو اون سه هفته تقریبا کل تست های کوانت کتابخونه سایت رو دانلود کردم
    فک کنم حدود 20 سری تست شد حتی اون 27 سری تست big book هم بااینکه ساده است من 2-3 سری ازش زدم و فکر میکنم واقعا هر تمرینی به درد میخوره و واسه کم کردن بی دقتی موثره
    من تمام این تست ها رو زدم و با وقت هم زدم
    حتی اگه توی هر سری 40 تایی بیشتر از 3 یا 2 تا غلط داشتم چند روز بعد دوباره میزدم
    شب قبل امتحان 2 تا امتحان ets رو یکیش رو 170 و یکیش رو 164 شدم
    و فکر میکنم اگه سرما خوردگی نبود راحت بالای 165 میشدم! ولی امتحان اول در اوج سلامتی شده بودم 154!!!!!!

Junior Member

سلام دوستان: اگر کسی تجربه مشابه من داشته یا بنوعی می تونه کمک کنه لطفا دریغ نکنه:
    من رشته ام انسانی بوده و الان در حدود 8 سال هست که از زیاضی دور بودم. پایه ریاضی قوی هم ندارم. الان میخوام امتحان جی ار ای بدم. واقعا نمی دونم باید از کجا شروع کنم:
    دو راه حل به ذهن خودم خطور کرد اما واقعا نمی دونم کدامیک درسته:
    1. اول ریاضی را از پایه بفارسی بخونم بعد شروع کنم منابع بخش کوانت را بخونم....................که این خیلی زمان بر هست
    2. فقط به منابع رجوع کنم و منابع را در مدت زمانی که دارم (دسامبر 2015) بخونم و تست بزنم...............خوب این زمان کمتری میبره...اما ممکنه که بازدهی اول را نداشته باشه و در عین حال چون پایه ام ضعیفه هرچقدر هم مباحث را بخونم و تست بزنم بیشتر ناامید بشم.
    خواهش می کنم اگر میتونید راهنماییم کنید. یا اگر راه حل دیگه ای دارید خوشحال میشم
    سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط elnaz_s_sh نمایش پست ها
    سلام دوستان: اگر کسی تجربه مشابه من داشته یا بنوعی می تونه کمک کنه لطفا دریغ نکنه:
    من رشته ام انسانی بوده و الان در حدود 8 سال هست که از زیاضی دور بودم. پایه ریاضی قوی هم ندارم. الان میخوام امتحان جی ار ای بدم. واقعا نمی دونم باید از کجا شروع کنم:
    دو راه حل به ذهن خودم خطور کرد اما واقعا نمی دونم کدامیک درسته:
    1. اول ریاضی را از پایه بفارسی بخونم بعد شروع کنم منابع بخش کوانت را بخونم....................که این خیلی زمان بر هست
    2. فقط به منابع رجوع کنم و منابع را در مدت زمانی که دارم (دسامبر 2015) بخونم و تست بزنم...............خوب این زمان کمتری میبره...اما ممکنه که بازدهی اول را نداشته باشه و در عین حال چون پایه ام ضعیفه هرچقدر هم مباحث را بخونم و تست بزنم بیشتر ناامید بشم.
    خواهش می کنم اگر میتونید راهنماییم کنید. یا اگر راه حل دیگه ای دارید خوشحال میشم
    سپاس
    سلام، بنظر بنده شما بهتر است از کتاب MathBible شروع کنید، و در ضورت نیاز سراغ منابع فارسی برید، چرا که احتمال داره شما وقتتون رو صرف خواندن مطالبی کنید که در آزمون سوالی طرح نمیشه ازشون. این کتاب رو با دید آموزشی کار کنید نه اینکه تست بزنید و خودتون رو بسنحید، کتاب کاملا مفصلی هست و قبل اینکه تست ها شروع بشند یک یادآوری و تدریس مختصری هم داره

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in Computer Science at Sabanci University

كتاب official quantitative gre چطوره؟ سطح سوالاتش نسبت به امتحان منظورمه

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط Omidkk نمایش پست ها
    كتاب official quantitative gre چطوره؟ سطح سوالاتش نسبت به امتحان منظورمه
    این کتاب در سطح آزمون هست، حتی تعدادی از سوالات موجود در نرم افزار PowerPrep II هم تکرار شده است اگر دقت کنید. البته دقت کنید آزمون کاغذی با آزمون کامپیوتری کمی تفاوت دارد، نه از نظر سوالات بلکه از نظر محیط و تعداد سوالات.

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال از خدمتتون داشتم. ممنون میشم راهنمایی کنید

من ریاضی قوی ندارم اما الان دو هفته است که شروع کردم و دارم خوب پیش میرم. دوستان راهنمایی کردند که مباحث بخش Q را از کتب چون official guide و nova بخونم و ابتدا بشکل اموزش و بعد هم تست ها را بمنظور سنجش. مسئله اینکه : الف_

1): در کتابخانه کتب کوانت را دیدم: اما حقیقتش نمی دونم کدوم از سطح ساده تر شروع میشه. دوستان اگر بتونند یه طبق بندی به من ارائه کنند که از سطح ساده تا دشوار باشه. (ETS OFFICIAL/ McGRAW - HILL'S/ MAGOOSH/ BIG BOOK/ MANHATAN (1-6)/ NOVA'S)ممنون میشم. همچنان که پیشنهادهاشون را بدند ایا لازمه همه کتب را بخونم. ....من رشته ام علوم انسانی بوده . نمره کوانت خوب بسیار برام مهمه.

2): ایا کتاب دیگری هم هست که با خوندنش همزمان هر مبحث را با کتب دیگه پیش ببرم که نگران نباشم که نکته ای را جا انداختم.

3): ایا کتابی را می شناسید که مباحث کوانت را بفارسی توضیح داده باشه تا درصورت بروز مشکل به ان مراجعه کنم.

ب- اینکه در فروم های دیگه بحث این بود که کتب و منابع بچه های داخل ایران قدیمی هستند و همین امر باعث میشه نمره بالایی نگیرند. لذا کسی می دونه این امر چقدر در مورد بخش کوانت صادق هست . یعنی ممکنه مباحث دیگه ای مطرح بشه که در هیچ یک از منابع کوانت ایران نباشه

3- بچه های که نمره بالا گرفتند چقدر وقت گذاشتند. من می خواستم دسامبر امتحان بدم اما با این شرایط بنظر میرسه حداقل باید 1 سال و اندی وقت صرف کنم. پیشنهادی در این زمینه دارید .
    سپاس
    ویرایش توسط elnaz_s_sh : March 1st, 2015 در ساعت 11:46 AM

سلام دوستان

من ریاضی قوی ندارم اما الان دو هفته است که شروع کردم و دارم خوب پیش میرم. دوستان راهنمایی کردند که مباحث بخش Q را از کتب چون official guide و nova بخونم و ابتدا بشکل اموزش و بعد هم تست ها را بمنظور سنجش. مسئله اینکه : الف_

1): در کتابخانه کتب کوانت را دیدم: اما حقیقتش نمی دونم کدوم از سطح ساده تر شروع میشه. دوستان اگر بتونند یه طبق بندی به من ارائه کنند که از سطح ساده تا دشوار باشه. (ETS OFFICIAL/ McGRAW - HILL'S/ MAGOOSH/ BIG BOOK/ MANHATAN (1-6)/ NOVA'S)ممنون میشم. همچنان که پیشنهادهاشون را بدند ایا لازمه همه کتب را بخونم. ....من رشته ام علوم انسانی بوده . نمره کوانت خوب بسیار برام مهمه.

2): ایا کتاب دیگری هم هست که با خوندنش همزمان هر مبحث را با کتب دیگه پیش ببرم که نگران نباشم که نکته ای را جا انداختم.

3): ایا کتابی را می شناسید که مباحث کوانت را بفارسی توضیح داده باشه تا درصورت بروز مشکل به ان مراجعه کنم.

ب- اینکه در فروم های دیگه بحث این بود که کتب و منابع بچه های داخل ایران قدیمی هستند و همین امر باعث میشه نمره بالایی نگیرند. لذا کسی می دونه این امر چقدر در مورد بخش کوانت صادق هست . یعنی ممکنه مباحث دیگه ای مطرح بشه که در هیچ یک از منابع کوانت ایران نباشه

3- بچه های که نمره بالا گرفتند چقدر وقت گذاشتند. من می خواستم دسامبر امتحان بدم اما با این شرایط بنظر میرسه حداقل باید 1 سال و اندی وقت صرف کنم. پیشنهادی در این زمینه دارید .
    سپاس
    بنظر من خودتو با منابع مختلف گیج نکن
    اولش کتاب خود ای تی اس اخرین ورژنشو بخون و همه تستاشو بزن
    بعد هرجا که دیدی بلد نیستی از پایه برو از منابع فارسی بخون مثل کتابهای دبیرستان واسه رشته تجربی یا انسانی یا کتابهای راهنمایی
    راستی تا جایی که من میدونم برای رشته های انسانی وربال خیلی مهمتره ، بیشتر وقتتو روی اون بذار
    نهایتا بازم از روی خود ای تی اس بخون چون این کتابایمنابع دیگه بهرحال به اندازه خود ای تی اس به ازمون شبیه نیست و ممکنه انرژی و وقت شمارو الکی هدر بده
    ولی باید حواست باشه که همه نکات و ریز درشت کتاب ای تی اس رو خورده باشی
    مطمین باش چیزی خارجش نمیاد

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

سلام دوستان

سپاس
    در مورد سوال یک، بنظر بنده مهم نیست که چند تا کتاب میخونید! مهم اینکه که همون 2و 3 تا رو چطوری میخونید، من این قسمت 170 شدم، و با NOVA شروع کردم، و بعد دوباره این کتاب رو مرور کردم، سپس کتاب های خود ETS رو خوندم، و کتاب 1014 practice رو تست زدم، و بعد کاپلان رو چون وقت داشتم تست زدم. بنظر من این منابع کافی هستند و زیاد تست زدن مهم است ولی بیشتر از اون این مهمه که شما دقت و سرعت بالاتری داشته باشید که برای این کار باید نقاط ضعف و قوت خود رو بدونید، فقط صرف تست زدن درست نخواهد بود.

سوال 2) شما نگران نباشید! همون کتاب NOVA به تنهایی تمامی مسایل ممکن رو پوشش داده ، بجز یک بحث مختصر در مورد انحراف معیار، اونم در کتاب ETS اشاره شده، یعنی همون NOVA رو خوب یاد بگیرید اول
    سوال 3) اطلاعای ندارم، و شما به هرحال باید آزمون رو انگلیسی بدید از الان به خواندن منابع انگلیسی عادت کنید
    ب) شاید من قدیمی ترین منابع ممکن رو کار کردم! ولی نمره کامل گرفتم! حداقل در بخش ریاضیات این سخن رو قبول ندارم
    سوال 3 آخر!) مقایسه زمانی با توجه به سوابق دانشجویان شاید درست نباشه، من مهندسی خوندم ، و 4 هفته واسه کل آزمون وقت گذاشتم که نمره کامل ریاضی رو گرفتم

در مورد یکسال! بنظر من یک سال زمان خیلی زیادی هست، مگر اینکه سطح زبان انگلیسی شما خیلی پایین باشه، یا نتونید روزانه زیاد وقت بزارید، در مورد کتاب های ETS هم این مطلب رو بگم که شاید همش واسه هر کتابش 2 روز وقت بزارید، چرا که مطلب چندانی نداره و تعداد تست خیلی کمی داره
    در هر صورت آرزوی موفقیت دارم برای شما و همه دوستان در این آزمون

Junior Member

ممنون دوست عزیز

منظورتون از کتاب های خود ETS کتاب ETS Official GRE Quantitative Reasoning Practice Questions هستش. چند تا کتابند؟؟ یا چیز بیشتر که در این انجمن نیست و باید از بیرون تهیه کنم.

سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط mysilver نمایش پست ها
    در مورد سوال یک، بنظر بنده مهم نیست که چند تا کتاب میخونید! مهم اینکه که همون 2و 3 تا رو چطوری میخونید، من این قسمت 170 شدم، و با NOVA شروع کردم، و بعد دوباره این کتاب رو مرور کردم، سپس کتاب های خود ETS رو خوندم، و کتاب 1014 practice رو تست زدم، و بعد کاپلان رو چون وقت داشتم تست زدم. بنظر من این منابع کافی هستند و زیاد تست زدن مهم است ولی بیشتر از اون این مهمه که شما دقت و سرعت بالاتری داشته باشید که برای این کار باید نقاط ضعف و قوت خود رو بدونید، فقط صرف تست زدن درست نخواهد بود.

سوال 2) شما نگران نباشید! همون کتاب NOVA به تنهایی تمامی مسایل ممکن رو پوشش داده ، بجز یک بحث مختصر در مورد انحراف معیار، اونم در کتاب ETS اشاره شده، یعنی همون NOVA رو خوب یاد بگیرید اول
    سوال 3) اطلاعای ندارم، و شما به هرحال باید آزمون رو انگلیسی بدید از الان به خواندن منابع انگلیسی عادت کنید
    ب) شاید من قدیمی ترین منابع ممکن رو کار کردم! ولی نمره کامل گرفتم! حداقل در بخش ریاضیات این سخن رو قبول ندارم
    سوال 3 آخر!) مقایسه زمانی با توجه به سوابق دانشجویان شاید درست نباشه، من مهندسی خوندم ، و 4 هفته واسه کل آزمون وقت گذاشتم که نمره کامل ریاضی رو گرفتم

در مورد یکسال! بنظر من یک سال زمان خیلی زیادی هست، مگر اینکه سطح زبان انگلیسی شما خیلی پایین باشه، یا نتونید روزانه زیاد وقت بزارید، در مورد کتاب های ETS هم این مطلب رو بگم که شاید همش واسه هر کتابش 2 روز وقت بزارید، چرا که مطلب چندانی نداره و تعداد تست خیلی کمی داره
    در هر صورت آرزوی موفقیت دارم برای شما و همه دوستان در این آزمون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)