صفحه 18 از 27 نخستنخست ... 89101112131415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 267

موضوع: بچه هايي كه بخش Q را 165 به بالا گرفته اند لطفا پاسخ دهند!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

پیش فرض پاسخ : بچه هايي كه بخش Q را 165 به بالا گرفته اند لطفا پاسخ دهند!!!

منظور من کتاب گفته شده با این کتب practice book GRE revised general test است. این کتاب شامل تمامی قسمتهای آزمون هست
    نقل قول نوشته اصلی توسط elnaz_s_sh نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز

منظورتون از کتاب های خود ETS کتاب ETS Official GRE Quantitative Reasoning Practice Questions هستش. چند تا کتابند؟؟ یا چیز بیشتر که در این انجمن نیست و باید از بیرون تهیه کنم.

سپاس

Junior Member

دوستان خسته نباشید. من خیلی مبتدی هستم در این زمینه سوال داشتم در باره این بخش.
    من فنی هستم ولی 1-2 سالی هست هیچمساله حل نکردم . تقریبا 6-7 ماه دیگه خودم برای بالای 7 ایلتس اماده کردم. به نظرتون تو این زمان این بخش کوانتم هم بخونم یا بگذارم بعد امتحان و اگه فک می کنین کم کم شروع کنم به یادگیری مقدمات از کدوم کتاب بخونم؟!
    من شنیده بودم سوالات در حد دبیرستان هست. ولی تو ویکی سایت گفته در حد ریاضی 1-2 دانشگاه؟! این دو تا خیلی فرق دارن . کدومش ؟!
    ویرایش توسط mamad_msp : March 11th, 2015 در ساعت 07:13 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad_msp نمایش پست ها
    دوستان خسته نباشید. من خیلی مبتدی هستم در این زمینه سوال داشتم در باره این بخش.
    من فنی هستم ولی 1-2 سالی هست هیچمساله حل نکردم . تقریبا 6-7 ماه دیگه خودم برای بالای 7 ایلتس اماده کردم. به نظرتون تو این زمان این بخش کوانتم هم بخونم یا بگذارم بعد امتحان و اگه فک می کنین کم کم شروع کنم به یادگیری مقدمات از کدوم کتاب بخونم؟!
    من شنیده بودم سوالات در حد دبیرستان هست. ولی تو ویکی سایت گفته در حد ریاضی 1-2 دانشگاه؟! این دو تا خیلی فرق دارن . کدومش ؟!
    سلام، سوالات در حد سوالات ریاضی اول دبیرستان به پایین هست به اضافه ی هندسه یک، میشه گفت خیلی ساده هست، ولی دقت بسیار زیادی میخواد برای نمره های بالاتر از 165، اگه فرصت دارید که روزانه 2 ساعت وقت بزارید خوبه از الان وقت بزارید، ولی من پیشنهاد میدم لغت بخوندید بجای خوندن ریاضی چون احتمالا چند هفته کافی هست برای این قسمت از آزمون، ولی لغت بلد بودن هم برای آزمون آیلس بدرد شما میخوره هم GRE

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شهید بهشتی (کامپیوتر)

پیش فرض پاسخ : کسانی که حتماً باید نمره 800 در quant به دست بیارن

پست قبلیم رو اصلاح کنم منظورم منفی و مثبت بود نه زوج و فرد بودن
    در ضمن من کوانت 167 شدم به نظرم با تمرین کردن میشه بالای 165 شده فکر نکنید کار نشدیه من دفعه اول 158! شدم چون فقط یک هفته وقت گذاشتم با اینکه وربالم 153 شده بود
    حتما کتاب منهتن 5 پوندی و تستای مگوش علاوه بر کتابهای رسمی ETS رو بخونید
    موفق باشید

Junior Member

دوستان من توصیه اکید دارم که حداقل 5-6 سری تست ریاضی رو در زمان بزنید. واقعا کمک میکنه! امتحان اصلا سخت نیست، محدودیت زمان اون رو سخت میکنه.

یه تجربه دیگه: اینکه میگن امتحان Computer Base سوالات رو رفته رفته در صورت درست جواب دادن سخت میکنه، حرف درستیه، اما اونقدر سخت نمیشه که قابل حل نباشه!
    مثلا صورت سوال رو طولانی تر میکنه، یا سوال احتمالی میده! من خودم 167 شدم و تعداد سوالات احتمال و اصل شمارشی که حل کردم اصلا کم نبود، شاید بیشتر از 10 تا سوال از 60 تا سوال.
    ویرایش توسط nilo0far : May 24th, 2015 در ساعت 09:43 PM دلیل: ترکیب پست ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jakeli1390 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستانمن یک ماه دیگه GRE دارم و قبلا هم یکبار امتحان داده بودم. نمره تافل ام 97 شده است و به نمره کامل در کوانت نیاز دارم. نمره قبلی ام در 152 بوده است. کتاب های پنج پوندی منهتن، بارونز و بیگ بوک را خوانده ام ولی همچنان مشکل اصلی ام که مربوط به آمار و احتمال می باشد باقی است! از طرفی چون رشته ام هم مهندسی بوده و پایه ریاضی خوبی دارم از این وضعیت واقعا تعجب می کنم. حالا چه کتابی را تو این فرصت باقی مانده بخوانم؟با تشکر.
    توصیه اکید دارم که کتاب Official Guide رو بخونید.
    من خودم امتحان اول 160 شدم و مثل شما کتاب های پنج پوندی منهتن، بارونز خونده بودم. دفعه دوم فقط ETS خوندم و 167 شدم. Barron's الکی روی هندسه تاکید داره، در صورتی که بخش سخت و Tricky امتحان احتمال هستش.

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas2014 نمایش پست ها
    با سلام.دوستان من 5 ماه دیگه میخوام امتحان بدم ولی پایه ریاضی م خوب نیست من صفحات این فروم روخوندم ولی یه کم گیج شدم.به نظرتون چه منابعی رو بخونم تا نمره بالا بگیرم.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    سلام، از کتاب Math Bible NOVA شروغ کنید. تقریبا بیشتر منابع خوب هستند و اصلا جای گیج شدن ندارد، فقط تا حدی که میتونید تست بزنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical Biochemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط mysilver نمایش پست ها
    سلام، از کتاب Math Bible NOVA شروغ کنید. تقریبا بیشتر منابع خوب هستند و اصلا جای گیج شدن ندارد، فقط تا حدی که میتونید تست بزنید.
    ممنون دوست عزیز.من میخوام مثل شما نمره بالا بگیرم لطفا بفرمایید بعد از این کتاب چه منابعی بخونم؟

Member eden آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD , EE

نقل قول نوشته اصلی توسط elzi_t نمایش پست ها
    توصیه اکید دارم که کتاب Official Guide رو بخونید.
    من خودم امتحان اول 160 شدم و مثل شما کتاب های پنج پوندی منهتن، بارونز خونده بودم. دفعه دوم فقط ETS خوندم و 167 شدم. Barron's الکی روی هندسه تاکید داره، در صورتی که بخش سخت و Tricky امتحان احتمال هستش.
    برا هر کسی یه قسمتی سخت هستش و این قابل تعمیم به همه نیست. با این حال در کل وقت گیر ترین بخش امتحان data interpretation هستش.

Member eden آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD , EE

من برا پایه ویدئوهای مگوش+ منهتن 7 جلدی+ کتاب های موضوعی ETS رو توصیه میکنم. بعد از اون میتونید big Book، مگوش، ETS استفاده کنید. اگر وقتشو داشتین میتونین 5 پوندی منهتن را برای ریاضی بخونید.

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas2014 نمایش پست ها
    با سلام.دوستان من 5 ماه دیگه میخوام امتحان بدم ولی پایه ریاضی م خوب نیست من صفحات این فروم روخوندم ولی یه کم گیج شدم.به نظرتون چه منابعی رو بخونم تا نمره بالا بگیرم.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)