صفحه 19 از 27 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 267

موضوع: بچه هايي كه بخش Q را 165 به بالا گرفته اند لطفا پاسخ دهند!!!

Member eden آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD , EE

پیش فرض پاسخ : بچه هايي كه بخش Q را 165 به بالا گرفته اند لطفا پاسخ دهند!!!

1. McGRAW - HILL رو از لیستتون حذف کنید. 7 جلدی منهتن+ویدئوهای مگوش رو بخونید برا شروع. بعدش big Book و به دنبال اون magoosh و نهایتا ETS. تاکید میکنم ETS آخرین منابعی باشه که میخونید.
    2. منابع بالا کامل هستند و شما هیچ چیزی رو از دست نخواهید داد.
    3. منابع فارسی رو اکیدا رد میکنم. استفاده نکنید.
    4. برای کسی که پایه نداره در ریاضی من فکر نمیکنم زمانی در حد 6 ماه کم باشه.

موفق باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط elnaz_s_sh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال از خدمتتون داشتم. ممنون میشم راهنمایی کنید

من ریاضی قوی ندارم اما الان دو هفته است که شروع کردم و دارم خوب پیش میرم. دوستان راهنمایی کردند که مباحث بخش Q را از کتب چون official guide و nova بخونم و ابتدا بشکل اموزش و بعد هم تست ها را بمنظور سنجش. مسئله اینکه : الف_

1): در کتابخانه کتب کوانت را دیدم: اما حقیقتش نمی دونم کدوم از سطح ساده تر شروع میشه. دوستان اگر بتونند یه طبق بندی به من ارائه کنند که از سطح ساده تا دشوار باشه. (ETS OFFICIAL/ McGRAW - HILL'S/ MAGOOSH/ BIG BOOK/ MANHATAN (1-6)/ NOVA'S)ممنون میشم. همچنان که پیشنهادهاشون را بدند ایا لازمه همه کتب را بخونم. ....من رشته ام علوم انسانی بوده . نمره کوانت خوب بسیار برام مهمه.

2): ایا کتاب دیگری هم هست که با خوندنش همزمان هر مبحث را با کتب دیگه پیش ببرم که نگران نباشم که نکته ای را جا انداختم.

3): ایا کتابی را می شناسید که مباحث کوانت را بفارسی توضیح داده باشه تا درصورت بروز مشکل به ان مراجعه کنم.

ب- اینکه در فروم های دیگه بحث این بود که کتب و منابع بچه های داخل ایران قدیمی هستند و همین امر باعث میشه نمره بالایی نگیرند. لذا کسی می دونه این امر چقدر در مورد بخش کوانت صادق هست . یعنی ممکنه مباحث دیگه ای مطرح بشه که در هیچ یک از منابع کوانت ایران نباشه

3- بچه های که نمره بالا گرفتند چقدر وقت گذاشتند. من می خواستم دسامبر امتحان بدم اما با این شرایط بنظر میرسه حداقل باید 1 سال و اندی وقت صرف کنم. پیشنهادی در این زمینه دارید .
    سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas2014 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز.من میخوام مثل شما نمره بالا بگیرم لطفا بفرمایید بعد از این کتاب چه منابعی بخونم؟
    سلام،
    برای قسمت ریاضی از این مطالب میتونید کمک بگیرید
    تمامی کتاب ها و مراحل خوندن خودم رو اینجا شرح دادم، امیدوارم شما هم با خوندن این کتاب ها نمره 170 رو بگیرید

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Manufacturing

سلام به همگی.
    من رشته مکانیک میخونم و پایه ریاضیم نسبتا خوب هست. سوالای کوانتی که تو official guide بود رو یه نگاه کلی کردم به نظرم خیلی آسون میومد (حالا کاری به دقت و وقت ندارم)
    یه منبع برای کوانت بهم معرفی کنید که بتونم باهاش در سطح آزمون اصلی خودم رو آماده کنم. (اول همین آفیشل گاید رو تموم میکنم و بعد سراغ منبعی که بگید میرم)
    در بدترین حالت 2 ماه و در خوشبینانه ترین حالت 3 ماه وقت دارم.

ممنون و ارادتمند

Junior Member

سلام دوستان

من رشتم مهندسی هست ولی متاسفانه پایه ریاضی خوبی ندارم. زبانم خیلی خوبه ولی در خود ریاضیات مشکل دارم . فعلا هم برای ازمون جی ار ای فرضتم زیاده .حدود یک سال . به نظرتون برای بخش کوانت چیکار بکنم ؟؟؟؟؟؟ بشینم از اول ریاضی پایه بخونم به فارسی ؟ یا منبعی هست که بشه ازش استفاده کنم؟ اصلا میشه و میتونم بالای 165 بیارم ؟؟

و اینکه سوالای بخش کوانت از نظر ریاضی در چه حدن ؟

سپاس

Member mohamadaliv آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - BASU

نقل قول نوشته اصلی توسط others نمایش پست ها
    سلام دوستان

من رشتم مهندسی هست ولی متاسفانه پایه ریاضی خوبی ندارم. زبانم خیلی خوبه ولی در خود ریاضیات مشکل دارم . فعلا هم برای ازمون جی ار ای فرضتم زیاده .حدود یک سال . به نظرتون برای بخش کوانت چیکار بکنم ؟؟؟؟؟؟ بشینم از اول ریاضی پایه بخونم به فارسی ؟ یا منبعی هست که بشه ازش استفاده کنم؟ اصلا میشه و میتونم بالای 165 بیارم ؟؟

و اینکه سوالای بخش کوانت از نظر ریاضی در چه حدن ؟

سپاس
    سلام دوست عزیز
    قسمت آمار بخش کوانت رو بذاریم کنار (که البته آمارش هم در حد درس"آمار و مدلسازی" هست که سال سوم دبیرستان داشتیم)، مابقی اون در حد ریاضی دبیرستان هست و فکر نمی کنم بچه های مهندسی در بخش کوآنت به مشکل خاصی بخورن.
    من پیشنهاد می کنم شما مستقیمن به کتاب آفیشال گاید ETS مراجعه کنید؛ چرا که مباحث ریاضی بخش کوآنت رو به زبان اصلی آموزش میده و با توجه به اینکه ادعا می کنید زبان عمومی خیلی خوبی دارید پس نباید در این قسمت مشکلی داشته باشید.
    کتاب آفیشال گاید بعد از آموزش مباحث ریاضی، نمونه سوال داره و در انتها هم چند آزمون آزمایشی در آخر کتاب گنجونده.
    به نظر من این کتاب کار شما رو راه میندازه اما برای تمرین بیشتر می تونید بعد از آفیشال به سراغ کتاب های دیگه برید تا با تنوع سوال ها هم خو بگیرید.
    موفق باشید
    ...::: یه بغل آرامش، یه سیر دل خوش، همه خواسته من از زندگی :::...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadaliv نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    قسمت آمار بخش کوانت رو بذاریم کنار (که البته آمارش هم در حد درس"آمار و مدلسازی" هست که سال سوم دبیرستان داشتیم)، مابقی اون در حد ریاضی دبیرستان هست و فکر نمی کنم بچه های مهندسی در بخش کوآنت به مشکل خاصی بخورن.
    من پیشنهاد می کنم شما مستقیمن به کتاب آفیشال گاید ETS مراجعه کنید؛ چرا که مباحث ریاضی بخش کوآنت رو به زبان اصلی آموزش میده و با توجه به اینکه ادعا می کنید زبان عمومی خیلی خوبی دارید پس نباید در این قسمت مشکلی داشته باشید.
    کتاب آفیشال گاید بعد از آموزش مباحث ریاضی، نمونه سوال داره و در انتها هم چند آزمون آزمایشی در آخر کتاب گنجونده.
    به نظر من این کتاب کار شما رو راه میندازه اما برای تمرین بیشتر می تونید بعد از آفیشال به سراغ کتاب های دیگه برید تا با تنوع سوال ها هم خو بگیرید.
    موفق باشید

سلام

ممنونم از توضیحتون .ببخشید منظور ااز کتاب افیشال گاید ets که فرمودین این هست:

یا

نقل قول نوشته اصلی توسط others نمایش پست ها
    سلام

ممنونم از توضیحتون .ببخشید منظور ااز کتاب افیشال گاید ets که فرمودین این هست:

پایینی ویرایش دوم همون اولیه! تفاوت کتاب حاضر با نسخه اول آن تنها در این است که این کتاب یک practice test اضافی دارد.اینجا می تونید ببینید ...

دوستان من هم زبانم خوبه هم ریاضیم، ولی چون یه مدتی هست از جو تست زنی دور بودم سرعتم پایین اومده، دنبال یه کتابی هستم که فقط تمرین کنم دستم روان شه و تضمینی بتونم 170 یا حداقل 165 رو حتما بگیرم، می تونین یه منبع خوب با تعداد تمرین کافی - و سطح نزدیک به آزمون اصلی- معرفی کنید بی زحمت؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ARQUITECTURA نمایش پست ها
    پایینی ویرایش دوم همون اولیه! تفاوت کتاب حاضر با نسخه اول آن تنها در این است که این کتاب یک practice test اضافی دارد.اینجا می تونید ببینید ...

دوستان من هم زبانم خوبه هم ریاضیم، ولی چون یه مدتی هست از جو تست زنی دور بودم سرعتم پایین اومده، دنبال یه کتابی هستم که فقط تمرین کنم دستم روان شه و تضمینی بتونم 170 یا حداقل 165 رو حتما بگیرم، می تونین یه منبع خوب با تعداد تمرین کافی - و سطح نزدیک به آزمون اصلی- معرفی کنید بی زحمت؟
    مگوش حدود 500 و خورده ای تست کوانت و 500 و خورده ای تست وربال داره. کوانتش هم در حد اندازه های امتحان و بعضی وقت ها حتی بهتره. فکر میکنم برای شرایط شما بسیار مناسب باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط haley نمایش پست ها
    مگوش حدود 500 و خورده ای تست کوانت و 500 و خورده ای تست وربال داره. کوانتش هم در حد اندازه های امتحان و بعضی وقت ها حتی بهتره. فکر میکنم برای شرایط شما بسیار مناسب باشه.
    منظورتون از تست های مگوش همون تست های آنلایه که بعد از پرداخت 99 دلار قابل دسترس است؟ یا فلش کارت های رایگان منظورتونه؟

Junior Member

دوستان این کتاب که در کتابخونه هست ایا مفید؟!
    ( Cliffs Math review for Standardized tests )

نظر شما برای این سه مورد چیست(برای شروع و اشنایی با مقدمات )
    :
    1- ای تی اس خد 100 صفحه پی دی اف
    2- dummies قسمت ریاضیات
    3- این کتابCliffs Math review for Standardized tests

ممنون با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)