صفحه 21 از 26 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 267

موضوع: بچه هايي كه بخش Q را 165 به بالا گرفته اند لطفا پاسخ دهند!!!

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : بچه هايي كه بخش Q را 165 به بالا گرفته اند لطفا پاسخ دهند!!!

سلام دوستان
    سوالات ریاضی خود بیگ بوک چه طوره؟ آیا سوالات آزمون جدید جی آر ای از بیگ بوک بر اساس آزمون قدیم جی آر ای بود خیلی سخت تره؟ با بیگ بوک و آفیشال گاید و هارد مگوش می شه بالای 165 گرفت؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl6678 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوالات ریاضی خود بیگ بوک چه طوره؟ آیا سوالات آزمون جدید جی آر ای از بیگ بوک بر اساس آزمون قدیم جی آر ای بود خیلی سخت تره؟ با بیگ بوک و آفیشال گاید و هارد مگوش می شه بالای 165 گرفت؟
    سلام.
    ریاضی بیگ بوک اصلا شبیه امتحان های جدید نیست.
    افیشال گاید، ریزنینگ، هارد مگوش، 500 تای مگوش دانش ه نمره ی 165 رو براتون میاره. ولی نمره نهایی واقعا به عملکرد و دقت شما سر جلسه خیلی ربط داره.

سلام بر همگی

من کتاب ETS Official GRE Quantitative Reasoning Practice Questions از کتابخانه فروم دانلود کردم ،
    این کتاب با کتاب آفیشال گاید بخش کوانتش چه تفاوتی داره. خیلی به نظر مشابه میان. کتابی که من دانلود کردم همان کتاب reasoning است که دوستان پیشنهاد کردن برای بخش کوانت؟!

Junior Member

سلام من دو هفته ديگه امتحان دارم براي رياضي هيچي هنوز نخوندم مگوش را ثبت نام كردم ، به نظرتون براي بهترين نتيجه به غير از مگوش چي بخونم

Junior Member

اگه یک ماه وقت دارید، اول یک دور از آفیشال گاید بخونید دستتون بیاد موضوع چیه، بعد تست اول پاورپرپ رو بزنید. اگه نمرتون همونی که بود می خواستین، فقط باید سطح آمادگی خودتون رو بالا نگه دارید. کتاب بارونز هست 6 سری تست سخت داره اون رو بزنید.
    اگر نمرتون پایین بود اول کتاب 5 پوندی رو بخونید. کلی تست داره فکر کنم حدودا 23 فصل فقط ریاضیش هستش. میانگین 50 تست هر فصل :| اگر وقت کنید تستهاش رو بزنید، اشتباهتون رو تقریبا به صفر می رسونه.

خودم یک بار امتحان دادم 160 شدم، 25 روز بعدش دوباره امتحان دادم 170. قبلا هم اینجا گفتم به تطبیقی بودن بخشها توجه نکنید. انتظار نداشته باشید هر 20 تا سوال قسمت دوم خیلی سخت باشن.

وقت دارید کتاب 5 پوندی واقعا خوبه. تستاش رو بزنید تست جدیدی سر جلسه نمی بینید. فصل آخرش هم که عنوانش تستهای خیلی سخته به نظرم نخوندین هم اشکال نداره واقعا زیاده روی کرده دیگه.

دوستان فقط با خوندن magoosh میشه از این بخش نمره بالای 165 گرفت؟
    با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    The University Of Alabama

نقل قول نوشته اصلی توسط SkyTree نمایش پست ها
    با تشکر
    I dont think so. But I strongly recommend you to take the manhattan online exams.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SkyTree نمایش پست ها
    با تشکر
    خیلی از تاریخ این پست گذشته ولی پاسخ میدم چون این سوال رو به کرات شنیدم.
    جواب نه
    هیچ منبعی به تنهایی کافی نیست. یه منبع وربالش خوبه، دیگری کوانتش. باید به چند منبع خوب دسترسی داشته باشی تا با تست های مختلف آشنا شی. ولی واسه خوندن مباحث و تکنیک شاید تنها یه منبع هم کفایت کنه.
    بارها گفتم کوانت مگوش عالیه، وربالش خیلی خوبه ولی به تنهایی کافی نیست.

Junior Member

دوستان من زیاد محدودیت زمانی ندارم یعنی تصمیم بر این هست که وقتی برای 170 آماده بودم امتحان بدم (یکبار امتحان بدم)از اونجا که وسواس دارم که ممکنه Math Review خود آفیشال گاید ممکنه افاقه نکنه میخوام یکی از دو کتاب Math Bible یا 7 جلد منهتن رو بخونم ولی حجم منهتن بیشتره حالا میخوام بدونم کدوم رو پیشنهاد میکنید با توجه به فرم سوالات جدید؟
    (البته من Math bible رو تا 100 صفحه خوندم ولی احتمال دادم که ممکنه قدیمی شده باشه! )

بعد یک سوال دیگه با توجه به اینکه ریاضی قوی دارم (64%کنکور 90) وقت تلف کردن نیست خوندن این دو کتاب؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Operations Research, University of Tehran

به نظر من برای کوانت حجم زیاد مطالعه خیلی تعیین کننده نیست. با فرض اینکه پایه ریاضیتون قوی هست کتاب ETS رو اگه کامل و دقیق بخونید کافیه. فقط دقت و سرعت عملتون باید در حد مطلوبی باشه
    البته 170 رو نمیشه تضمین کرد ولی نمره بالای 167-168 کاملا در دسترسه

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir09 نمایش پست ها
    دوستان من زیاد محدودیت زمانی ندارم یعنی تصمیم بر این هست که وقتی برای 170 آماده بودم امتحان بدم (یکبار امتحان بدم)از اونجا که وسواس دارم که ممکنه Math Review خود آفیشال گاید ممکنه افاقه نکنه میخوام یکی از دو کتاب Math Bible یا 7 جلد منهتن رو بخونم ولی حجم منهتن بیشتره حالا میخوام بدونم کدوم رو پیشنهاد میکنید با توجه به فرم سوالات جدید؟
    (البته من Math bible رو تا 100 صفحه خوندم ولی احتمال دادم که ممکنه قدیمی شده باشه! )

بعد یک سوال دیگه با توجه به اینکه ریاضی قوی دارم (64%کنکور 90) وقت تلف کردن نیست خوندن این دو کتاب؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)