صفحه 22 از 27 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 267

موضوع: بچه هايي كه بخش Q را 165 به بالا گرفته اند لطفا پاسخ دهند!!!

پیش فرض پاسخ : بچه هايي كه بخش Q را 165 به بالا گرفته اند لطفا پاسخ دهند!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ۲ هفته دیگه امتحان دارم، سطح ریاضیم بد نیست. کتاب ETS رو گرفتم اما یک منبع دیگه برای کوانت بهم معرفی‌ کنید لطفا
    سلام،
    كتاب منهتن 5 پوندى هم سوالات خوب و متنوعى داره. انتهاى كتاب كاپلان هم 100 تا نكته رياضى داره كه بد تيست يه نگاهى بهش بندازى.
    سعى كن با اصلاحات رابج رياضى آشنا بشى و بدون سر جلسه هيچ چيزى مهمتر از اين نيست كه سوال رو با دقت بخونى.
    موفق باشى

Junior Member Ni1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Tj Uni

سلام دوستان من 18 روز تا امتحانم مونده و تا الان math review رو خوندم و تستهای off guide و ets practice questions رو زدم.این تستها به نظرم ساده بودن و تو هر ست نهایت یکی دو تا غلط در اثر بی دقتی داشتم. حالا دنبال منابع بعدی میگردم واسه تست زدن میشه لطفا منابع زیر رو اولویت بندی کنین واسم.
    - 500 سوال مگوش
    - منهتن 5 پوندی
    - 7 جلد کتاب منهتن
    - 150 سوال خیلی سخت منهتن
    - kaplan
    - barron's
    - math bible
    - 1014 practice questions
    من نمره کامل میخوام . واسه همین میخوام تستهایی بزنم که تقریبا در سطح بخش دوم امتحان که سخت میشه باشه. در ضمن من در فصل احتمال با اینکه تستها رو درست میزنم احساس میکنم سوالا اگه چالش برانگیزتر باشه شاید نتونم درست بزنم یعنی تو این فصل اعتماد به نفس کامل ندارم و چون شنیدم آزمونهای جدید سوال احتمال سخت و مخصوصا ترکیب احتمال با نمودار زیاد داره کسی میدونه از کجا میتونم همچین سوالهایی پیدا کنم که خیالم از این بخش راحت شه. پیشاپیش ممنون.
    نسبت سطح بال زنبور به بدن او بسیار کم است. با توجه به قوانین آیرودینامیک، پرواز ممکن نیست اما زنبور این را نمیداند و پرواز میکند . . .
    Hope is the only thing stronger than fear

از پاسخگویی به پیامهای خصوصی معذور نیستم

سلام دوستان
    سوالات ریاضی خود بیگ بوک چه طوره؟ آیا سوالات آزمون جدید جی آر ای از بیگ بوک بر اساس آزمون قدیم جی آر ای بود خیلی سخت تره؟ با بیگ بوک و آفیشال گاید و هارد مگوش می شه بالای 165 گرفت؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl6678 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوالات ریاضی خود بیگ بوک چه طوره؟ آیا سوالات آزمون جدید جی آر ای از بیگ بوک بر اساس آزمون قدیم جی آر ای بود خیلی سخت تره؟ با بیگ بوک و آفیشال گاید و هارد مگوش می شه بالای 165 گرفت؟
    سلام.
    ریاضی بیگ بوک اصلا شبیه امتحان های جدید نیست.
    افیشال گاید، ریزنینگ، هارد مگوش، 500 تای مگوش دانش ه نمره ی 165 رو براتون میاره. ولی نمره نهایی واقعا به عملکرد و دقت شما سر جلسه خیلی ربط داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ni1 نمایش پست ها
    سلام دوستان من 18 روز تا امتحانم مونده و تا الان math review رو خوندم و تستهای off guide و ets practice questions رو زدم.این تستها به نظرم ساده بودن و تو هر ست نهایت یکی دو تا غلط در اثر بی دقتی داشتم. حالا دنبال منابع بعدی میگردم واسه تست زدن میشه لطفا منابع زیر رو اولویت بندی کنین واسم.
    - 500 سوال مگوش
    - منهتن 5 پوندی
    - 7 جلد کتاب منهتن
    - 150 سوال خیلی سخت منهتن
    - kaplan
    - barron's
    - math bible
    - 1014 practice questions
    من نمره کامل میخوام . واسه همین میخوام تستهایی بزنم که تقریبا در سطح بخش دوم امتحان که سخت میشه باشه. در ضمن من در فصل احتمال با اینکه تستها رو درست میزنم احساس میکنم سوالا اگه چالش برانگیزتر باشه شاید نتونم درست بزنم یعنی تو این فصل اعتماد به نفس کامل ندارم و چون شنیدم آزمونهای جدید سوال احتمال سخت و مخصوصا ترکیب احتمال با نمودار زیاد داره کسی میدونه از کجا میتونم همچین سوالهایی پیدا کنم که خیالم از این بخش راحت شه. پیشاپیش ممنون.
    ۵۰۰سوال مگوش
    5 lb. Book of GRE Practice Problems - Manhattan Prep
    و در اخر هم ست ها اخر barrons رو بزن

واسه منهتن شاید نرسی همشو بزنی

من ۲۰ سوال اخر هر سکشن رو میزدم
    هر ۱۰ یا ۲۰ سوال که میزنی زمان بگیر

ولی قسمت data interpretation اشو کامل زدم.
    مباد ان که گدا معتبر شود. که شد!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط beginner1010 نمایش پست ها
    سوالات بارونز از امتحان اصلی ساده تره ؟؟ من تست های کامل که اخر کتاب بارونز هست رو زدم ۳ تا غلط داشتم که یکیشو شانسی زدم بخاطر نبود وقت. هم بارونز هم منهتن (که ۴۰ تا ست تست داره و رایگان در همین سایت موجوده) خیلی سخت تره بنظرم! و البته برای تمرین عالیه.

من اینارو به اضافه مگوش تمرین کردم تو امتحان اصلی ۴، ۵ دقیقه وقت هم اضافه آوردم!
    من چیزی که در مورد بارونز میگم رو حتی در فروم های خارجی هم خوندم، اینکه سطح سوالات بارونز (و البته کاپلان) واقعا سخت تر نیست و تنها چیز challenge داری که داره، سوالات نموداری اش هست که فقط به خاطر حجم کاری که از شما توی یک سوال نموداری میخواد و بسیار وقت گیر هست "سخت " حساب میشه، نه این که سطح سوال بالا باشه. در نتیجه به نظر من واسه time management خوب هست نه تقویت سطح ریاضی. در مورد منهتن و سوالات سخت مگوش کاملا موافقم ولی به شخصه ترجیج میدادم که سوالاتی که میزنم در قالب آزمون (با استرس تایم و...) باشه که متاسفانه اسکرین شات های اینجا چنین امکانی رو نمیداد، ولی برای تمرین واقعا خوبن.
    موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ۲ هفته دیگه امتحان دارم، سطح ریاضیم بد نیست. کتاب ETS رو گرفتم اما یک منبع دیگه برای کوانت بهم معرفی‌ کنید لطفا
    فکر می کنم بد نباشه که اول یکی از تست های کامل پاورپرپ رو بزنید که ببینید واقعا در چه سطح نمره ای هستید.بعد اگر 160 به بالا آوردید فایل سوالات سخت مگوش رو از همین جا بگیرید و سوالاشو بخونید (نمیتونید به صورت تست بزنید چون جواب هاش رو خود سواله ولی حتما سعی کنید همه رو (و اگر شد در تایم 1 دقیقه برای هر سوال) اول خودتون حل کنید). reasoning خود ets که دوستان هم پیشنهاد دادند، سه سری سوالات آخر کوانتش خوبه برای warm up. اگر باز وقت اضافه آوردید می تونید سوالات منتهن رو از اینجا بگیرید و یک نگاه هم به اونها بیندازید ولی اگر وقت کم داشتید میتونید سوالات انتهای کاپلان و بارونز رو چند روز مونده به امتحان بزنید که ذهنتون آماده بمونه. در عرض دو هفته رسیدن به یک کوانت خوب دست یافتنی هست.
    موفق باشید.

سلام بر همگی

من کتاب ETS Official GRE Quantitative Reasoning Practice Questions از کتابخانه فروم دانلود کردم ،
    این کتاب با کتاب آفیشال گاید بخش کوانتش چه تفاوتی داره. خیلی به نظر مشابه میان. کتابی که من دانلود کردم همان کتاب reasoning است که دوستان پیشنهاد کردن برای بخش کوانت؟!

Junior Member

سلام من دو هفته ديگه امتحان دارم براي رياضي هيچي هنوز نخوندم مگوش را ثبت نام كردم ، به نظرتون براي بهترين نتيجه به غير از مگوش چي بخونم

Junior Member

اگه یک ماه وقت دارید، اول یک دور از آفیشال گاید بخونید دستتون بیاد موضوع چیه، بعد تست اول پاورپرپ رو بزنید. اگه نمرتون همونی که بود می خواستین، فقط باید سطح آمادگی خودتون رو بالا نگه دارید. کتاب بارونز هست 6 سری تست سخت داره اون رو بزنید.
    اگر نمرتون پایین بود اول کتاب 5 پوندی رو بخونید. کلی تست داره فکر کنم حدودا 23 فصل فقط ریاضیش هستش. میانگین 50 تست هر فصل :| اگر وقت کنید تستهاش رو بزنید، اشتباهتون رو تقریبا به صفر می رسونه.

خودم یک بار امتحان دادم 160 شدم، 25 روز بعدش دوباره امتحان دادم 170. قبلا هم اینجا گفتم به تطبیقی بودن بخشها توجه نکنید. انتظار نداشته باشید هر 20 تا سوال قسمت دوم خیلی سخت باشن.

وقت دارید کتاب 5 پوندی واقعا خوبه. تستاش رو بزنید تست جدیدی سر جلسه نمی بینید. فصل آخرش هم که عنوانش تستهای خیلی سخته به نظرم نخوندین هم اشکال نداره واقعا زیاده روی کرده دیگه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)