صفحه 26 از 27 نخستنخست ... 161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 267

موضوع: بچه هايي كه بخش Q را 165 به بالا گرفته اند لطفا پاسخ دهند!!!

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : بچه هايي كه بخش Q را 165 به بالا گرفته اند لطفا پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.A نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تقریبا دو هفته اس که شروع کردم به خوندن واسه جی آر ای. تا الان ویدئوهای مگوش رو دیدم و ریزونینگ هم خوندم. الان دو سه روزی هست سوالات منهتن 5 رو بصورت رندوم حل میکنم. ولی سرعتم کمه. مثلا امروز دیدم تقریبا 8 تا سوالو تو 12 تا 14 دقیقه جواب میدم. بنظرتون چکاری میتونم بکنم که سرعتم بیشتر بشه. امتحانمم اواسط اسفند هست.

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

سلام

بهترین روش برای نمره بالا اوردن در قسمت ریاضیات عدم استرس و تمرکز در سر جلسه است. بدانید که سطح سوالات ریاضیات به مراتب از انچه که ما در دبیرستان یاد گرفتیم پایین تر است. بنابراین سر جلسه دنبال راه حل های عجیب و غریب برای حل سوالات نباشید و ساده فکر کنید.

منبع مناسب برای تقویت قسمت ریاضیات کتاب نمونه سوالات BARRON'S است. پیشنهاد می کنم چند ازمون اول رو با زمانی معادل 1.5 برابر زمان اصلی شروع کنید (سوالات ساده تر) و سپس این زمان رو با تقریب 0.15 برای ازمون های بعدی کاهش بدهید تا به زمان ایده ال تقریبا 0.9 زمان اصلی ازمون برسید. چند ازمون بزنید با ماهیت کلی سوالات و روش حل اشنا می شوید.

موفق باشید

رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط SASOLO نمایش پست ها
    سلام دوستان , من یه بار آزمون جی ار ای آذر ماه دادم و نمره بخش کوانتم متاسفانه خیلی پایین شد یعنی 152 ( . ولی میخوام یه بار دیگ ازمون بدم نهایتا تا اواخر تیرماه بلکه بتونم نمره بخش کوانت رو بیارم بالای 160 دیگ مطلوبش 163 که عالیه برای مقطع و رشته ای که دارم اپلای میکنم. کتاب های منهتن 5 پوندی , سوالات مگوش و همچنین کتاب کوانت پرکتیس رو کار کردم ولی از شانسم کوانت لانگ خورد . ولی چون پایه ریاضیم ضعیفه از این جهت ضربه خوردم. ممنون میشم دوستان با تجربه ای که تونستن نمره بالا و عالی در این بخش بگیرن ,بگن چه کتابهایی برای مورد من مناسب هست. وربال رو 150 گرفتم ولی این کوانت نمره کل منو خراب کرده.
    زمانم هم حدودا 3 ماه حداقل هست. مرسی
    سلام

به نظر من بهترین روش برای تقویت قسمت ریاضیات همان نمونه سوالات کتاب BARRON'Sاست. توصیه های بالا را هم مطالعه بفرمایید.

ارادت

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    سلام

بهترین روش برای نمره بالا اوردن در قسمت ریاضیات عدم استرس و تمرکز در سر جلسه است. بدانید که سطح سوالات ریاضیات به مراتب از انچه که ما در دبیرستان یاد گرفتیم پایین تر است. بنابراین سر جلسه دنبال راه حل های عجیب و غریب برای حل سوالات نباشید و ساده فکر کنید.

منبع مناسب برای تقویت قسمت ریاضیات کتاب نمونه سوالات BARRON'S است. پیشنهاد می کنم چند ازمون اول رو با زمانی معادل 1.5 برابر زمان اصلی شروع کنید (سوالات ساده تر) و سپس این زمان رو با تقریب 0.15 برای ازمون های بعدی کاهش بدهید تا به زمان ایده ال تقریبا 0.9 زمان اصلی ازمون برسید. چند ازمون بزنید با ماهیت کلی سوالات و روش حل اشنا می شوید.

موفق باشید
    با سلام!
    ببخشید این کتابی که فرمودید در فروم هست؟

رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط esimhan نمایش پست ها
    با سلام!
    سلام

من اطلاعی ندارم. اکثر کتاب فروشی های زبان کتاب را با قیمت مناسب دارند.

ارادت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بچه هايي كه بخش Q را 165 به بالا گرفته اند لطفا پاسخ دهند!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    بستگی به سطح ریاضیاتتون داره. برای من کافی بود. یه کتاب دیگه ای مگوش داره میگن حدود 500 و خورده ای سوال داره و خوبه. من اونو استفاده نکردم ولی پیشنهاد می کنم اونم پیدا کنید و بخونید. تو کتابخونه ی همین سایت قسمت کوانت همه منابع موجوده.

پست 211 از همین تاپیک رو هم یه نگاه بندازید.

با خوندن صحیح این منابع، 165 به بالا تضمین می شه!
    سلام خسته نباشی دوست عزیز.
    میخواستم بدونم چه مدتی یعنی چند روز یا چند ماه واسه اینکه بری سر جلسه و 160 اینا بیاری کافیه؟ممنون

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrokhi نمایش پست ها
    سلام خسته نباشی دوست عزیز.
    میخواستم بدونم چه مدتی یعنی چند روز یا چند ماه واسه اینکه بری سر جلسه و 160 اینا بیاری کافیه؟ممنون
    شما یه نیم نگاه به ریاضیتون بندازین، من چون اون مباحث رو قبلنا خونده بودم، فقط لغت های لازم رو حفظ کردم و رفتم سرجلسه، آفیشال گاید رو ببینین، تست هم داره، ببینین کجاها ضعف دارین همونجا رو بخونین، مثلا شیب خط حساب کردن تهش اینه فرمولش رو یادآوری کنین. کنکور رو رد کردیم ما
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

نقل قول نوشته اصلی توسط esimhan نمایش پست ها
    با سلام!
    بسته به وقتی که دارین، کاپلان هم بد نیست

یه سایت هست "لیبجن" اونجا سرچ کنین، ایران هم که تو__رر_نت هم که دم دسته
    حالا فک کنم اجازه ارجاع به سایت رو ندارم؛ ادمین خواستن پاکش کنن
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

Member FARSHAD_CANADA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام. من سال 2012 امتحان GRE دادم. اون موقع یادم هست در بین کتابهای موجود در بازار، خود کتاب ETS و کتاب بارونز توی بخش Q واقعا" برتر بودن. اون موقع زیاد بحث Manhatan نبود. کتابهاش هم سخت گیر می اومد. الان مجدد میخواهم امتحان بدم. تاریخ امتحانم 14 دسامبر هست. به نظر شما از بین منابع مثل ETS، Manhatan، Magoosh و بارونز کدام رو بخونم؟ یا به چه ترتیب بخونم؟ هدفم نمره 170 هست. اگر منبع دیگری مد نظر شماست معرفی بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط FARSHAD_CANADA نمایش پست ها
    سلام. من سال 2012 امتحان GRE دادم. اون موقع یادم هست در بین کتابهای موجود در بازار، خود کتاب ETS و کتاب بارونز توی بخش Q واقعا" برتر بودن. اون موقع زیاد بحث Manhatan نبود. کتابهاش هم سخت گیر می اومد. الان مجدد میخواهم امتحان بدم. تاریخ امتحانم 14 دسامبر هست. به نظر شما از بین منابع مثل ETS، Manhatan، Magoosh و بارونز کدام رو بخونم؟ یا به چه ترتیب بخونم؟ هدفم نمره 170 هست. اگر منبع دیگری مد نظر شماست معرفی بفرمایید.
    این سوال بنده هم هست. خواهشا دوستانی که این امتحان رو گذروندند، پاسخگو باشند.

ضمنا، در رابطه با قسمت Q امتحان، آیا مطالعه بخش مفاهیم آموزشی ارایه شده در Essential Guides for GRE کفایت میکند؟ آیا سوالاتی پرسیده میشود که نیاز به اطلاعات بیشتری باشد؟ مثلا، در این کتاب حجم کره مورد بحث قرار نگرفته است. آیا سوالی در رابطه با حجم کره پرسیده خواهد شد؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
    این سوال بنده هم هست. خواهشا دوستانی که این امتحان رو گذروندند، پاسخگو باشند.

ضمنا، در رابطه با قسمت Q امتحان، آیا مطالعه بخش مفاهیم آموزشی ارایه شده در Essential Guides for GRE کفایت میکند؟ آیا سوالاتی پرسیده میشود که نیاز به اطلاعات بیشتری باشد؟ مثلا، در این کتاب حجم کره مورد بحث قرار نگرفته است. آیا سوالی در رابطه با حجم کره پرسیده خواهد شد؟

با تشکر
    سلام!
    من نظر خودم رو میگم، شما باز پرس و جو بفرمایید.

سوالات ETS رو که حتماً حل کنید. استاندارد و مطابق فرمت آزمون هستند (چه از نظر ساختار و چه از نظر سختی سوالات). ولی خب ETS خیلی اهل توضیح و دادن استراتژی نیست.
    بین دو منبع دیگه‌ی مگوش و منهتن، هردوشون خوب هستند. منهتن یک کتاب ۵ پوندی داره که تعداد بسیار زیادی سوال رو در مباحث مختلف در اختیارتون قرار میده. در سختی سوالات هم تنوع داره (با توجه به حجم بالای سوالات). توی راه حل‌ها هم استراتژی‌هایی رو گفته که به درد میخوره (برای افزایش سرعت حل). مگوش هم که هم سوالاتش هست و هم بیش از یک ساله یک کتاب برای GRE داده. اون کتاب هم سوالات خوبی داره و نزدیک به ساختار و سختی آزمون اصلی هست (من سوالات کتابش رو حل کردم و سراغ سوالات آموزش‌های اینترنتی‌اش نرفتم). به نظرم علاوه بر سوالات ETS، می‌تونید اول برید سراغ سوالات مگوش (فک کنم کمتر هست تعدادشون ولی خب کیفیت‌شون خوبه). بعد اگر دیدید نیاز به تمرین بیشتر دارید (به صورت کلی یا در مبحثی خاص)، می‌تونید برید سراغ منهتن. من کل پاسخم بر این اساسه که شما به خود مباحث تسلط دارید و سوال‌تون در ارتباط با حل تمرین هست و نه آموزش.
    در مورد سوال آخرتون هم متاسفانه جوابی ندارم (به هر حال مبحث پیچیده‌ای نیست که بگیم از فضای آزمون و سطح آزمون خارج باشه ولی نمی‌تونم بگم که سوالی پرسیده «خواهد شد» یا نه).

موید باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)