صفحه 4 از 27 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 267

موضوع: بچه هايي كه بخش Q را 165 به بالا گرفته اند لطفا پاسخ دهند!!!

پیش فرض پاسخ : بچه هايي كه Q 800 گرفتن لطفا جواب بدن!

من 800 زدم، مطمئنم که غلط هم داشتم. تو زمان خودش هم زدم. چیزی هم نخوندم، اگه رشته تون، فنی، ریاضی با فیزیک باشه، راحت 800 میزنید، در حد ریاضیات دبیرستانه، فقط باید دقت کنید.یکی دو تا تست تمرینی هم بزنین، خود GRE یه دفترچه قبل از امتحان بهتون می ده که نمونه تست داره.

Member
    رشته و دانشگاه
    Amherst, MA

فکر کنم برای زدن تست هاش به وقت زیادتری احتیاج نداشته باشید! من توی هر دو قسمت Q چند دقیقه سریعتر زدم، اصلا هم مرور نکردم. به نظر من اگه بخوای سوالای verbal رو بخونی (مخصوصا متن هاش) به وقت زیادی احتیاج داری. در مورد Q فکر کنم همین چند تا لغت اصلی مثل mean و median و ... و نیز یکی دو نمونه که دیگه ترسی نداشته باشی، کافی باشه.
    با خیال تو بسر بردن اگر هست گناه <br />با خبر باش که من غرق گناهم هر شب

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomer
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin_asadi
    من هنوز نمرم نیومده.منم کلی از وقت verbal رو گذاشتم رو quan. با این که یه مراقب رواعصاب بالا سرم بود که 2 3 بار هم تذکر داد.اما من پروتر بودم! بچه ها ارزشش رو داره که پرو باشید! نترسین! آینده ی خودتونو تحت تاثیر قرار ندین! هرچی گفت شما کاره خودتون رو بکنید.
    خیلی جالبه که با این حالت حق به جانب آدم یه کار خلافی انجام بده!.....و آینده خوشو تحت الشعارر قرار نده!...درسته که نمره GRE واسه هر کی شخصی محاسبه می‌شه ولی موقع مقایسه دو تا درخواست کننده تاثیر داره...البته احتمالا!
    منم با "پرو و نترس بودن!" مخالفم؛ مشابه این موضوع توی ویکی هم بود که با اجازه بزرگترها من ویرایش کردم و اونجا هم گفتم که این کار اصلا درست نیست.
    واقعا مثال خوبی زدید، فکر کنید که با این کار اگه حق یک نفر رو ضایع کنید و یا حتی بر عکس؛ اون وقت واقعا می تونید آرامش داشته باشید.
    اگه همه تو زندگی این شعار رو سر لوحه کارشون قرار بدن، واقعا دنیا زیباتر میشه:

هر آنچه را که بر خود می پسندی بر دیگران هم بپسند ؛ و هر آنچه را که بر خود نمی پسندی بر دیگران هم مپسند.
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

دوستانی که امتحانGRE PBT پارسال یا همین اواخر دادند چقدر سوال های Q شبیه سوال های کتاب BIG BOOK هست؟
    آخه اون سوالها که مربوط به سالهای 1990 و 1991 می شه خیلی خیلی سادست ولی سوال pbt جدید چیزی بیرون
    نیومده.سوال های Q در GRE CBT به مراتب سخت تر از اون موقع است ولی در مورد GRE PBT اصلا اطلاعاتی ندارم.

سلام دوستان من این تاپیک رو بعد از یه مدتی احیا کردم

شنیدم امتحان 25 ام اکتبر خیلی خیلی سخت بوده و با اینکه هنوز نمرات نیومده اما دوستان انچنان راضی نبودند

من همه ارسالهای دوستان رو خوندم و به این نتیجه رسیدم این تاپیک مال خیلی وقت پیشه و احتمالا برای جی آر ای الان کمتر جواب میده

من میخام بدونم الان چیکار کنیم که حتما 800 بگیریم؟

پس دوستان اگه منبع جدید و سختتری رو میشناسید که میشه باهاش 800 گرفت رو معرفی کنه ممنون میشم
    every thing is possible, but you must pay for it

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

یکی از دوستان من هم دنبال Quan 800 هستش ... رشته اش جوریه که اصلآ verbal مهم نیست و خیلی از دانشگاه ها فقط مینیمم 80 percentage و به بالا گذاشتند برای Quan ...
    دنبال یه راه خوندن Quan برای رسیدن به این نمره 800 ه ! ... کسی یه راه حل update شده سراغ نداره ؟
    البته فکر کنم بهتر باشه که منتظر بمونیم جواب های امتحان 25م اکتبر بیاد تا بچه ها بیان و راهنمایی کنند ..

موفق باشید همگی !

اولین و مهمترین نکته اینه که شما با تیپ سوالات و اصطلاحات آشنا باشی. فکر کن اگه یه سوال ساده بیاد ولی مثلا معنی چند کلمرو ندونی به راحتی اون سوال ساده از دست می ره. > واسه این آشنایی علاوه بر هر کتابی، مرور Math Review یی که خود ETS داده خیلی مفیده که از اینجا بگیرش:
    http://www.ets.org/portal/site/ets/m...0022f95190RCRD

و بعد از اون تمرین سریع تست زدنه، به طوری که حتما برای هر تمرینی رو هم با زمان تست بزنی و از راه های سریع دنبال جواب باشی که واقعا مهمه.
    و در نهایت تمرین و تست زدن به میزان لازم! ;D

دوستان عزیز، متاسفانه امکان مشاهده پیام‌های شما در اینجا برام مقدور نیست، همچنین اطلاعات من دیگه به روز نیست. اگر در زمینه کار پژوهشیتون سوالی هست که فکر می‌کنید می‌تونم کمک کنم، حتما ایمیل بزنید. در خصوص معلم زبانم باید بگم که ایشون ایران نیستن. موفق باشید!

Junior Member

من یه بار 2 سال پیش امتحان دادم و 800 شدم، امسال هم دوباره امتحان دادم اما نمی دونم 800 می شم یا نه. به نظرم یه کم سبک سوال ها تغییر کرده بود. اگه تونستید به سوال های جدید دسترسی پیدا کنید، اون ها رو حتما تمرین کنید. فکر کنم برای اطمینان اگه فرمول های کتاب های دبیرستان تون رو یه نگاهی بندازید بد نباشه چون مثلا یکی ممکنه سر یه سوال ساده مثل میانه یا انحراف معیار گیر بیفته چون مثلا یادش نیست که فلان فرمول یه توان 2 هم داشته!

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

خب این سری سوالات جدید رو از کجا می تونیم پیدا کنیم به نظرتون ؟ ...

نقل قول نوشته اصلی توسط sandbad
    سلام دوستان من این تاپیک رو بعد از یه مدتی احیا کردم

شنیدم امتحان 25 ام اکتبر خیلی خیلی سخت بوده و با اینکه هنوز نمرات نیومده اما دوستان انچنان راضی نبودند

من همه ارسالهای دوستان رو خوندم و به این نتیجه رسیدم این تاپیک مال خیلی وقت پیشه و احتمالا برای جی آر ای الان کمتر جواب میده

من میخام بدونم الان چیکار کنیم که حتما 800 بگیریم؟

پس دوستان اگه منبع جدید و سختتری رو میشناسید که میشه باهاش 800 گرفت رو معرفی کنه ممنون میشم
    سلام
    امتحان امسال سخت نبود. بی دلیل مضطرب نشید البته امکان داره که یک مقدار سوالا از سالهای پیش سخت تر بوده باشه که روی امتیازدهی کلی تاثیر میذاره، تقریبا تمام کسایی که میشناختم امسال 800 شدند.
    واقعا همون pdf خود ETS که 69 صفحه است و اگه خیلی بخواهید محکم کاری کنید چند sample کفایت میکنه. pdf تمام اصطلاحات مورد نیاز رو داره، حتی گفته چه مباحثی توی هر بخش لازم نیست. تمرین هم داره، که اگه با گرفتن زمان بزنید بعد چک کنید دستتون میاد که میزان بی دقتی تون چقدره و احتمالا چقدر دیگه لازمه که sample بزنید. زمانش هم اصلا کم نیست که بخواهید از وقت v برایش بزنید (احتمالا اگه بخواید reading ها رو جواب بدید خیلی وقت توی v اضافه نمیارید)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)