صفحه 7 از 27 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 267

موضوع: بچه هايي كه بخش Q را 165 به بالا گرفته اند لطفا پاسخ دهند!!!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

پیش فرض پاسخ : کسانی که حتماً باید نمره 800 در quant به دست بیارن

سلام
    من آخرین امتحان سال 2010 رو دادم فکر کنم 20 نوامبر بود. اومدم اینجا که یکم توضیح بدم چون خودم وقتی ثبت نام کردم بی اغراق نمی دونستم GRE دقیقا چه آزمونیه و همه ی اطلاعاتم رو از همین فروم و بچه ها بدست آوردم . .اول از همه از یکی که می شناختم پرسیدم چه کتابی بگیرم که بهم گفت کاپلان منم که نمیشناختم کتابارو، این کتابو خریدم. ای کتاب قسمت quant ش خیلی کمه و اصلا توصیه نمی کنم که بخرید.چون فقط یک آزمون 60 سوالی داره که خیلی هم معمولیه و کمک چندانی نمی کنه.
    آزمون cbt سخت تر از آزمون کاغذیه و 28 تا سوال داره با 45 دقیقه وقت.آزمون کاغذی تنها سختی که داره وقت کمشه و شما مطمئن باشید اگر این آزمون بجای دو تا 30 دقیقه، 2 تا 40 دقیقه وقت داشت اکثرا 800 می شدن.پس 800 آوردن واقعا کار سختی نیست فقط باید تمرین زیاد کرده باشید.خوب حالا بگم :
    اول بگم که من نه باهوشم نه چیزی.مثل همه در حد معمولم و کوانت 800 گرفتن هیچ ربطی به هوش نداره.فقط و فقط و فقط و فقط تمرین و دقته. من 3 روز کاپلانو خوندم و به خاطر درسای دانشگام یه سه هفته ای هیچی نرسیدم بخونم و دوباره از 15 روز قبل امتحان شروع کردم به خوندن کوانت.
    کسانی که نمره ی خوب می خوان به شدت توصیه می کنم کتاب barrons رو بگیرن و بخونن. واقعا کتاب عالی هستش و کاملا همه ی اصطلاحات (mean, median و ...) رو توضیح داده و مثال حل کرده. من ویرایش 17 رو خریدم که این کتاب برای gre cbt می باشد.ولی من pbt ثبت نام کرده بودم.، که خیلی بهم کمک کرد. سطح کتاب بدون شک، بدون شک،بدون شک بالاتر از آزمونه. سعی کنید تمریناشو همرو حل کنید که فکر می کنم کلا اگه 15 روز، روزی 2 ساعت حالا برای هرکی یخورده بیشتر یا کمتر، وقت بذارید کامل کل کتابو یک دور خوب می تونید بخونید.. حتما حتما موقع خوندن سوالای خوبو علامت بذارید تا دورشون کتید، ای کار خیلی مهمه. ته کتاب تعداد زیادی آزمون داره که 28 سوالیه.من سعی می کردم سوالارو تو 30 دقیقه جواب بدم، یعنی مثل آزمون کاغذی و نمرمو بر اساس جوابایی که تو 30 دقیقه می دادم حساب می کردم که هیچ وقت بالاتر از 750 هم نشده بودم.
    همین کتاب برای آماده سازی برای امتحان کاملا کافیه. حالا قسمت مهم یعنی تمرین و بالا بردن دقت. من خیلی دنبال کتاب big book گشتم ولی هرچی رو که دانلود می کردم برای قسمت وربال بود. تا اینکه فکر می کنم 4 روز قبل امتحان کوانت تو همین فروم پیدا کردم و چون وقت نمی شد گشتم از بینشون
    سخترینهاشو ( به توجه به پاسخنامه) پیدا کردم و روزی 3 تاشو دقیقا تو وقت زدم تا خودمو بسنجم. اولی و دومیشو یادمه اصلا خوب ندادم (فکر کنم 740و750 شدم) چون خیلی بی دقت بودم، ولی از سومی دیگه راه افتادم. پس اگه می خواید مطمئن باشید که هیچ اشتباهی سر جلسه نمی کنید حتما big book رو بزنید. واقعا کمک می کنه که اشتباهتون به صفر برسه. طوری که من وقت کردم یه دوره ی کوتاهم بکنم جوابامو .نمیگم بدون big book نمی شه ولی آزمون کاغذی واقعا سطح سوالات سادست و فقط باید سرعت عمل و دقت بالا داشته باشید. زیاد خودتونو درگیر کتابا نکنید ممطمئن باشید همین دو تا منبع برای 800 کافیه کافیه. در ضمن روزی که کارت می گیرید یه دفترچه که توش 2 سرس آزمون از سخت ترین ( tricky ) آزمون ها است و اگه وقت نکردید که بیگ بوک رو بزنید همونا کمک می کنه با یکم دقت 800 بشید. یک pdf هم برای ets وجود داره که با خوندن بارونز هیج نیازی به خوندنش نیست چون بارونز واقعا کامله. من نشخصا نخوندم.. فایل ورد برای اصطلاحات لازم کوانت رو هم براتون پیوست کردم. ببخشید طولانی شد موفق باشید.

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

پیش فرض پاسخ : بچه هايي كه Q 800 گرفتن لطفا جواب بدن!

سلام
    خوب برای اینکه Q فرمت جدید امتحان (revised) رو 800 بگیریم از روی چی بخونیم؟ الان فقط barrons و kapplan هستش.
    لطفا راهنمایی کنید. مرسی

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

پیش فرض پاسخ : بچه هايي كه Q 800 گرفتن لطفا جواب بدن!

من Q 800 شدم. خيلي هم كم خوندم (3 هفته كه اكثرشو V خوندم)
    توصيه ي من:1. فقط بايد سرعت عمل داشته باشيد . سرعت بسيار مهمه...بعضي سوالاتو بايد رو هوا بزنيد...
    2. بايد در حين سرعت، تمركز و دقت خوبي داشته باشد. اين مستلزم اينه كه به سوالاتش آشنا باشين...bigbook رو توصيه ميكنم....همه سوالات در اون حده و شايد از اون هم آسونتر....10 تا تست كاملشو بزنيد دستتون مياد...

در كل نگران نباشيد ..ما ايرانيا رياضيمون قويه...اين سوالات هلو امريكائي ها رو ميخوريم...

روي سوال تاپيك رو تازه خوندم...يك الي نهايتا دو دقيقه هم ميتونيد بيشتر بزنيد...برا من كه تو امير آباد امتحان دادم اينطوري بود....ولي خودتونو سر جلسه ، براي 30 دقيقه آماده كنيد
    ویرایش توسط reg2 : March 18th, 2011 در ساعت 12:32 PM
    I love you USA

Junior Member

سلام

اگه لینک قسمت quant کتاب bigbook را معرفی کنید ممنون می شم .

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand11_m27 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    منم به سختی چند روز مونده به امتحان پیدا کردم.الانم خیلی گشتم ولی پیدا نکردم لینک دانلودشو.ولی رو Pc دارم پی دی اف هاشو .سعی میکنم زیپش کنم و روی مدیا فایر تا امشب آپلود کنم تا بقیه هم بتونن استفاده کنن.
    سلام دوست عزیز
    منم به سختی چند روز مونده به امتحان پیدا کردم.الانم خیلی گشتم ولی پیدا نکردم لینک دانلودشو.ولی رو Pc دارم پی دی اف هاشو .سعی میکنم زیپش کنم و روی مدیا فایر تا امشب آپلود کنم تا بقیه هم بتونن استفاده کنن

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط glondrina نمایش پست ها
    سلام

اگه لینک قسمت quant کتاب bigbook را معرفی کنید ممنون می شم .
    این لینک دانلود کتاب big book. در ضمن پی دی اف ها شاید بی کیفیت به نظر برسه ولی وقتی پرینت بشن کیفیت خیلی خوبی پیدا میکنن و کاملا خوانا خواهند بود.
    http://www.mediafire.com/?t8ch5eu851hu2le
    اینم یه سری سوالات مربوط به چیزائی که تو کتاب بارونز نبود(ممکن تو ویرایش جدیدتر باشه) ولی تو امتحان مورد سوال قرار می گیره مثل ....Deviation:
    http://www.mediafire.com/?vkcmndfukkencya
    موفق باشید.

سلام دوستان
    اگه بخام به صورت اورجانسی تو 6 روز خدای Q بشم باید چیکار کنم ؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

دوست من این که تو 6 روز بخوای خدا بشی خیلی بستگی به سطح ریاضیت داره، اما حتما بارونز رو خوب خوب بخون همه ی تمرینهاشو حل کن، تست آزمایشی که خود ای تی اس هم تو سایتش گذاشته رو کار کن حتما.
    یه کار دیگه هم میتونی بکنی اونم اینه که از همین الان هر طور شده روزی یک ساعت بخون، اونطوری هم بارونز رو میتونی بخونی هم نوا رو، چون امتحانتم سی بی تی خواهد بود( توی اون یکی تاپیک گفته بودی) کمی کارت مشکله
    ویرایش توسط siaavosh : November 3rd, 2011 در ساعت 08:05 PM
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**
    ( عکس سمت راست مربوط به جان استفن آکواری است مردی که هرگز نایستاد.)

کتابای اصلی Big Book با کیفیت بالا
    http://www.mediafire.com/download.php?wtt1fy11g0j0ddn

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_extreme نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه بخام به صورت اورجانسی تو 6 روز خدای Q بشم باید چیکار کنم ؟
    سلام دوست عزیز، من فکر می‌کنم شما تصمیم داری خارج از ایران امتحان بدی. از خیلی‌ از دوستان تو این وب سایت شنیدم که تو مدت کم می‌شه ۸۰۰ گرفت ، ولی‌ این ۸۰۰ برای paper /base هست نه /computer /base (cbt) . حالا من امیدوارم خدا بهت کمک کنه،
    من ۳ ماه دارم bigbook رو و barrons رو میزنم ، تقریبا غلطی ندارم. ولی‌ cd آزمایشی‌ ets رو دارم که الان تقریبا ۷۱۰ میزنم، یعنی‌ فاجعه.تو زمان کم میارم. من ۱ هفته دیگه مالزی امتحان دارم، حالا دعا کنید. ممنون.
    فقط ۱ توصیه به بچهیی که میخوان computer base امتحان بدن. احتمال گرفتن ۸۰۰ خیلی‌ بالا نیست. رو verbal حتما کار کنید.
    یا حق
    ویرایش توسط reza_telecom : June 23rd, 2011 در ساعت 02:25 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)