صفحه 8 از 27 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 267

موضوع: بچه هايي كه بخش Q را 165 به بالا گرفته اند لطفا پاسخ دهند!!!

پیش فرض پاسخ : بچه هايي كه Q 800 گرفتن لطفا جواب بدن!

دوستان عزیز من ۱ خواهشی دارم بچه‌ها حتما قید کنن که paperbase بود امتهنشن ، چون گرفتن ۸۰۰ تو کامپیوتر بس خیلی‌ سخت تره، یعنی‌ اگر سوالات اول رو درست بزنی‌ نرم‌افزار سوالاتو مشکلتر می‌کنه، واقعا نمی‌شه ۳-۴ هفته ۸۰۰ گرفت.
    یا حق

برای نوامبر امسال امتحان حتما کامپیوتر بیسه؟ برای اون چه توصیه ای دارین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط elmira_a2130 نمایش پست ها
    برای نوامبر امسال امتحان حتما کامپیوتر بیسه؟ برای اون چه توصیه ای دارین؟
    در ایران کلا paper base هست نگران نباشید، نمونه سوال gre revise هم تو سایت ets هست برای paper base.

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

پیش فرض پاسخ : کسانی که حتماً باید نمره 800 در quant به دست بیارن

سلام . من قصد 800 گرفتن ندارم ولی یه راهنمایی میخواستم
    ممنون میشم اگه هر فکر و پیشنهادی که به ذهنتون میرسه بهم بگید. من برای اکتبر میخوام امتحان GRE بدم . با قسمت ریاضی خیلی مشکل دارم . من رشته لیسانس و ارشدم بیوتکنولوژی و تو حوزه ریست و ژنتیک بوده و از ریاضی خیلی دورم. اخرین بار 8 سال پیش یه ریاضی عمومی توی دانشگاه داشتم که اونم با نمره خیلی کم پاس کردم و از اون موقع تا الان تمام استفاده من از ریاضی در حد تهیه محلول های ازمایشگاهی بود ه : ) ( اوضاعم انگار خیلی خرابه ) پارسال یه بار GRE امتحان دادم که چندان امادگی نداشتم وربال 430 و ریاضی 560 گرفتم و فکر میکنم خیلی باید کار کنم. الان دارم بارونز رو میخونم اما توی تست زدن و درک صورت سوال خیلی کندم و بعضی وقتها چیزای بدیهی رو هم یادم رفته. ممنون میشم اگه پیشنهادی برام داشته باشین که بتونم ریاضیمو تقویت کنم .

با تشکر
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

نقل قول نوشته اصلی توسط BehnoushHajian نمایش پست ها
    سلام . من قصد 800 گرفتن ندارم ولی یه راهنمایی میخواستم
    ممنون میشم اگه هر فکر و پیشنهادی که به ذهنتون میرسه بهم بگید. من برای اکتبر میخوام امتحان GRE بدم . با قسمت ریاضی خیلی مشکل دارم . من رشته لیسانس و ارشدم بیوتکنولوژی و تو حوزه ریست و ژنتیک بوده و از ریاضی خیلی دورم. اخرین بار 8 سال پیش یه ریاضی عمومی توی دانشگاه داشتم که اونم با نمره خیلی کم پاس کردم و از اون موقع تا الان تمام استفاده من از ریاضی در حد تهیه محلول های ازمایشگاهی بود ه : ) ( اوضاعم انگار خیلی خرابه ) پارسال یه بار GRE امتحان دادم که چندان امادگی نداشتم وربال 430 و ریاضی 560 گرفتم و فکر میکنم خیلی باید کار کنم. الان دارم بارونز رو میخونم اما توی تست زدن و درک صورت سوال خیلی کندم و بعضی وقتها چیزای بدیهی رو هم یادم رفته. ممنون میشم اگه پیشنهادی برام داشته باشین که بتونم ریاضیمو تقویت کنم .

با تشکر
    سلام، بنظر من باررنز و نوا کتابای خوبی‌ هستند برای مباحث پایه . البته برای جی‌آرای revise خود ets ۱ فایل داره با ۱۰۲ صفحه اینم از سایتش دانلود کنید، واقعا مفیده.
    بد از این باید خیلی‌ تست بزنید که دستتون راه بیفته مثلا بیگ بوک خوبه. حالا امتحان جدید ۴۰ سوال ریاضی‌ داره که من سی‌دی تریال از اتس دانلود کردم، دیدم که adaptive دیگه تقریباً رو سوال نیست بلکه رو section هست. یعنی‌ ۲تا section هست که اگر اولی‌ رو شما درست بزنی‌ یعنی‌ ۲۰ سوال ،section دومی‌ سختتر می‌شه و برعکس. حالا شما نگران اینا نباش اول مفاهیم اولی‌ رو بخن تا بد. فقط با زمان پیش برو که عقب نمانید.

Member starblue7750 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Electronic Engineering

سلام
    من این کتاب رو دانلود کردم ایا این به دردم می خوره
    Nova's GRE Math Bible
    2008

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

بعله کتاب خیلی خوبیه، منتهی حتما راهنمای ETS برای امتحان نوع جدید رو هم بخونید، چون تغییراتی وجود داره
    http://www.ets.org/s/gre/pdf/gre_math_review.pdf
    ویرایش توسط siaavosh : November 3rd, 2011 در ساعت 08:06 PM
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**
    ( عکس سمت راست مربوط به جان استفن آکواری است مردی که هرگز نایستاد.)

Junior Member

سلام.
    من تازه اینجارو پیدا کردم
    فقط 4ماه وقت دارم که هم آیلتس بدم هم GRE.از طرفی بهم گفتن تافل راحتتره. سطح زبانم متوسطه، اما writingضعیفم.
    میشه راهنماییم کنید که اصلا 4ماه بسه برا آماده شدن 1نمره خوب در Q ؟
    mer30

نقل قول نوشته اصلی توسط Azaade نمایش پست ها
    سلام.
    من تازه اینجارو پیدا کردم
    فقط 4ماه وقت دارم که هم آیلتس بدم هم GRE.از طرفی بهم گفتن تافل راحتتره. سطح زبانم متوسطه، اما writingضعیفم.
    میشه راهنماییم کنید که اصلا 4ماه بسه برا آماده شدن 1نمره خوب در Q ؟
    mer30
    سلام اگر تلاش کنید حتما می‌شه فقط از سایت ets مطالب quantitative برای ورژن جدید گذشته‌رو حتما دانلود کنید، ۱ پی‌دی‌اف ۱۰۲ صفحه هست

بچه ها من جزوه math review خود ets رو کامل خوندم(هیچ منبع دیگه ای رو نخوندم) و بعد از اون 5 دوره تا الان تست bigbook قسمت quant رو زدم. هر سری امتحان رو تو وقت خودش پشت سر هم جواب دادم یعنی 60 سوال در 60-70 دقیقه. مشکلی که هست و الان نگران شدم یه خورده اینکه اشتباه زیاد میزنم(در حد 10-13) در هر سری تست
    بنظرتون چیکار کنم؟این قضیه برطرف میشه با تست زدن بیشتر یا نه؟
    البته بنظر من سوالای bigbook نسبت به سوالای math review که من خوندم یه خورده قدیمی هست !
    ممنون
    ویرایش توسط Shift : September 5th, 2011 در ساعت 02:28 AM دلیل: تکمیل کردن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)