صفحه 9 از 27 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 267

موضوع: بچه هايي كه بخش Q را 165 به بالا گرفته اند لطفا پاسخ دهند!!!

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بچه هايي كه Q 800 گرفتن لطفا جواب بدن!

نقل قول نوشته اصلی توسط Shift نمایش پست ها
    بچه ها من جزوه math review خود ets رو کامل خوندم(هیچ منبع دیگه ای رو نخوندم) و بعد از اون 5 دوره تا الان تست bigbook قسمت quant رو زدم. هر سری امتحان رو تو وقت خودش پشت سر هم جواب دادم یعنی 60 سوال در 60-70 دقیقه. مشکلی که هست و الان نگران شدم یه خورده اینکه اشتباه زیاد میزنم(در حد 10-13) در هر سری تست
    بنظرتون چیکار کنم؟این قضیه برطرف میشه با تست زدن بیشتر یا نه؟
    البته بنظر من سوالای bigbook نسبت به سوالای math review که من خوندم یه خورده قدیمی هست !
    ممنون
    بستگی داره دلیل اشتباه زدن هاتون چی باشه. اگر از بی دقتی باشه با تمرین و مرور زیاد بر طرف می شه قطعاً. بهتره در این مورد چند سری بدون محدودیت زمانی تست بزنید و بعد برید سراغ تست زدن با زمان.

اما اگر خیلی از سوالات رو متوجه نمی شید یا پایه ریاضیتون ضعیفه، نیاز به کار کردن زیاد داره و مطمئن نیستم تو چند هفته کامل بهبود پیدا کنه.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسانی که حتماً باید نمره 800 در quant به دست بیارن

سلام دوستان من همین الان برای 19 نوامبر gre ثبت نام کردم.دارم برای تافل میخونم و قبلش امتحان gre خواهم داشت. سوالم اینه که ایا خوندن برای تافل با gre تفاوت داره یعنی ممکنه وقت کم بیارم اگه بخوام هر دو رو هندل کنم همزمان؟
    سوال بعدی اینه که من با اینکه کار نکرده بودم چندتا سمپل از قسمت q ازمون رو حل کردم و اوضام خوب بود و دو تا غلط داشتم آیا امتحان اصلی هم در همین حد هست و فکر میکنید با 10 روز کار کردن رو این قسمت بشه نمره عالی داشت؟
    در مورد verbal به هیچ عنوان آشنایی ندارم فکر میکنید باید چه کار کنم تا در کمترین زمان بالاترین بازدهی رو داشته باشم؟
    آخر هم اینکه اگه این امتحان رو خراب کنم آیا برنامه پذیرش برای 2012 fall رو ببوسم بذارم کنار یا امیدی خواهد بود؟

Junior Member

دوستان به جای ۸۰۰ روی ۱۷۰ کار کنید…gre تغییر یافته!

من تا حالا فقط برای وربال خونده بودم و تازه ریاضی رو شروع کردم. جالب اینجاست که چند تا از ابتدایی ترین تست ها رو اشتباه زدم. با تمرین تست های بارونز چند تا نکته رو فهمیدم و برای اینکه مطمئن بشم با کتاب خود ای تی اس هم چک کردم:

1- "1" عدد اول نیست (کلا این مسئله یادم رفته بود، در واقع بعد از دبیرستان اصلاً بهش فکر نکرده بودم).

2- طبق استاندارد ای تی اس، 0 عدد زوج محسوب میشه. این مسئله از این جهت اهمیت داره که توی بعضی کتابهای ریاضی 0 رو نه زوج فرض می کنند و نه فرد. (صفحه 209 راهنمای GRE)

3- اعداد زوج و فرد می تونن مثبت یا منفی باشند. برای مثال اگه از شما پرسیدند تعداد اعداد زوج بین -3 و 3 چند تاست، با احتساب صفر میشه 3 تا. -2 و 0 و 2. (صفحه 209 راهنمای GRE)

4- وقتی تعداد factorهای یک عدد رو از شما می خوان، 1 رو هم حساب کنید. مثلا تعداد positive factors برای عدد 6 میشه 4 تا. یعنی 1 و 2 و 3 و 6.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط littleprince نمایش پست ها
    من تا حالا فقط برای وربال خونده بودم و تازه ریاضی رو شروع کردم. جالب اینجاست که چند تا از ابتدایی ترین تست ها رو اشتباه زدم. با تمرین تست های بارونز چند تا نکته رو فهمیدم و برای اینکه مطمئن بشم با کتاب خود ای تی اس هم چک کردم:

1- "1" عدد اول نیست (کلا این مسئله یادم رفته بود، در واقع بعد از دبیرستان اصلاً بهش فکر نکرده بودم).

2- طبق استاندارد ای تی اس، 0 عدد زوج محسوب میشه. این مسئله از این جهت اهمیت داره که توی بعضی کتابهای ریاضی 0 رو نه زوج فرض می کنند و نه فرد. (صفحه 209 راهنمای GRE)

3- اعداد زوج و فرد می تونن مثبت یا منفی باشند. برای مثال اگه از شما پرسیدند تعداد اعداد زوج بین -3 و 3 چند تاست، با احتساب صفر میشه 3 تا. -2 و 0 و 2. (صفحه 209 راهنمای GRE)

4- وقتی تعداد factorهای یک عدد رو از شما می خوان، 1 رو هم حساب کنید. مثلا تعداد positive factors برای عدد 6 میشه 4 تا. یعنی 1 و 2 و 3 و 6.
    داداش نگو این حرفو کجا گفته 0 نه زوجه نه فرد؟ شاید با این که میگن 0 نه مثبته نه منفی اشتباه گرفتی
    همه جا 0 رو زوج میگن
    کلا هر عددی رو که بشه به صورت 2k نوشت که k صحیح باشه رو زوج میگن که صفر هم جزوشه

سلام
    دوستان عزیز من ریاضیم خیلی خوبه 20 و کتابه 102 صحفه ای ای تی اس رو خوندم بارونزم نمی دونم اسمش چیه واسه 28 آبان ثبت نام کردم
    و فقط به نمره کوانت احتیاج دارم می خوام 800(170) بگیرم هر طور شده میشه یه راهنمایی کنید که من 799.999999 نگیرم همون 800 باشه ضمنا واسه فرمت جدید اصلا اطلاعاتی ندارم و چه بخشهایی اضافه شده 23 روزم هم وقت دارم به نظرتون میشه 800 گرفت تو این روز و تو مثال های ای تی اس دیدم مثال هاشون خیلی آسونن مگه میشه این طوری سوالات آسون باشه من شک دارم

منتظر راهنمایی هاتون هستم
    there is no life in the void ,only death

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_niknami نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیز من ریاضیم خیلی خوبه 20 و کتابه 102 صحفه ای ای تی اس رو خوندم بارونزم نمی دونم اسمش چیه واسه 28 آبان ثبت نام کردم
    و فقط به نمره کوانت احتیاج دارم می خوام 800(170) بگیرم هر طور شده میشه یه راهنمایی کنید که من 799.999999 نگیرم همون 800 باشه ضمنا واسه فرمت جدید اصلا اطلاعاتی ندارم و چه بخشهایی اضافه شده 23 روزم هم وقت دارم به نظرتون میشه 800 گرفت تو این روز و تو مثال های ای تی اس دیدم مثال هاشون خیلی آسونن مگه میشه این طوری سوالات آسون باشه من شک دارم

منتظر راهنمایی هاتون هستم

با توجه به تجربه خودم ریاضی اش واقعا ساده است و من که وقت زیاد هم آوردم. همین دو تا کتابی که خوندی به ویژه بارونز جدید خوبه به هر دو کاملا مسلط شو ولی اگر می خواهی دیگه سنگ تمام بگذاری تست های Big book رو هم مرور کن و هر جا موضوع جدیدی دیدی روی اون کار کن. برخی از دوستان نووا رو هم پیشنهاد می کنند من خودم نخواندمش ولی تعریف اون رو هم زیاد شنیدم (Nova math bible).
    موفق باشید

با سلام
    دوست عزیز من کتاب Big book رو دانلود کردم 24 تا پی دی اف بود کلا همش وربال بود بخش کوانت نداشت میشه یه لینک از این کتاب بزارید
    و این کناب نوا ویرایش سال چند دانلود کنم
    با تشکر

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_niknami نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز من کتاب Big book رو دانلود کردم 24 تا پی دی اف بود کلا همش وربال بود بخش کوانت نداشت میشه یه لینک از این کتاب بزارید
    و این کناب نوا ویرایش سال چند دانلود کنم
    با تشکر
    سلام
    دوست عزیز نمیگردیا
    برو دو صفحه قبل پست شماره 20

دوستان عزیز سلام
    میشه بگید طریقه نمره دهی به سوالات چه طوره یکی از دوستام می گفت حتی 3 یا 4 غلط هم بزنی نمره کامل می گیری

میشه سیستم نمره دهی رو بگید چه جوریه

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)