صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: برای استارت IELTS از اینجا شروع کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمي زبان انگليسي - پيام نور ساري

Exclamation برای استارت IELTS از اینجا شروع کنید.

با سلام خدمت همگی.همونطور که دوستان زحمت میکشند و با تجربیاتشون مارو راهنمایی میکنن، منم به نوبه خودم خواستم اگه مطلبی اماده میکنم که فکر میکنم میتونه به دوستان کمکی بکنه اینجا مطرح کنم.اگه جایی فکر میکنید که نیاز به اصلاح داره حتما اطلاع بدین تا همگی استفاده کنیم.

خیلی از ما میخوایم شروع کنیم آیلتس بخونیم اما کلی مطلب دانلود میکنیم و نمیدونیم از کدوم یکی شروع کنیم مثل خود من.
    من آموزش های Simon رو استارت زدم.ایشون یکی از کسایی هست که اکثرآ مطالبشو توصیه میکنند و تو این زمینه خیلی تجربه داره.

فکر میکنم اگه کل مطلبی رو که میخوایم مطالعه کنیم در قالب یه چارت بهش نگاه کنیم دید بهتری از اون چیزی که قراره یاد بگیریم خواهیم داشت، واس همین من همزمان که خودم میخونم اون کلیپ یا اون قسمت به خصوص رو خلاصه میکنم و اینجا قرار میدم.فعلا همینطور پیش میریم شاید بعدها یه چیزایی هم اضافه کنم.

از دوستان خواهش میکنم که این موضوع رو تا جاییکه میشه مرتب نگه دارند تا فقط با خوندن پست های مرتبط به همدیگه بتونیم کمک کنیم.

تشکر.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : برای استارت IELTS از اینجا شروع کنید.

آموزش های Simon رو در قالب کلیپ برای دانلود با یه جستجو ساده تو سایت های زیادی میتونید پیدا کنید.

-چکیده مطالب کلیپ شماره :1

IELTS-Simon-Listening-part-1

-کیفیت متوسط در قالب عکس : حجم 105 کیلوبایت

http://s8.picofile.com/file/83300236..._Listening.png

-کیفیت عالی در قالب PDF : حجم 1.73 مگابایت

http://s9.picofile.com/file/83300230...ening.pdf.html

Member
    رشته و دانشگاه
    Rice University - Business Administration

افراد زیادی هستن که دفعات بالا مثلا 10 بار آیلتس دادن. فرق اونا با شما اینه که نمیان اینجا تجربه شون رو به اشتراک بزارن چون خجالت میکشن بگن انقدر زمان و پول رو صرف اینکار کردن و دست آخر هم نمرات لازم رو نگرفتن.

من 2 بار آیلتس دادم و هر 2 بار با کمی صحبت با سایر شرکت کنندگان متوجه شدم که حرف زدن عادی خودشون رو هم فراموش کردن چون استرس دفعه ی n-ام رو دارن که باز هم قراره خراب کنن!

متاسفانه انقدر این قبیل دوستان تجارب شون رو نمیگن که یک عده ای فکر می کنن آیلتس یک آزمون استاندارد هست فقط بعضیا (مثل بنده) به خاطر سلیقه ی شخصی از این آزمون خوشمون نمیاد!!

این ایراد اساسی فرهنگی ایرانی ها هستش که نسبت به شرایط ظالمانه معمولا سکوت یا حتی کرنش می کنن و شرایط بی معنا برای مدت بسیار طولانی بر اونها حاکم میشه.

ویژگی دیگر ما ایرانی ها اینه که به خودمون زحمت نمیدیم یک کم مطالعه و تحقیق بکنیم. مثل مورچه ی کارگر فقط پشت سر هم آزمون میدیم و جیب یک آدم پست رو اون سر دنیا پر از پول می کنیم تا بیاد و روز به روز با وسواس بیشتر نمره بده!! چرا؟ چون اینکارش باعث میشه شما بجای 5 بار 10 بار بری و پول آزمون رو بپردازی.

اینهمه ما در تاپیک های مختلف برای خود این دوستان گفتیم که زمان و هزینه ی با ارزش رو پای این آزمون غیر استاندارد نزارین. اصلا دوستان به خودشون زحمت نمیدن صفحات قبلی تاپیک ها رو بخونن. مدام سوالات تکراری و مدام نمایش بی اطلاعی محض هست. این فرهنگ من ایرانی و شمای ایرانی شده. در اون 2 باری که آزمون دادم بعد از صحبت با بغل دستی ها و افراد در صف ، متوجه شدم که فقر آگاهی بیداد میکنه. جالبه که با همین فقر اطلاعاتی ، اکثر دوستان سخنرانی هم می کنن و مثلا یکی از بچه ها در اونجا می کفت که «خيليا در رایتینگ آیلتس 8 و بالاتر میگیرن»!!!

بنده خدا نمیدونه که در کل ایران تقریباً یکساله که هیچکس 8 نگرفته ، حتی مدرسین آیلتس. امان از ناآگاهی و این فرهنگی که من و شما پیدا کردیم!!

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    من طی 2 سال اخیر حداقل 7 بار آزمون آیلتس دادم.جنرال و آکادمیک. اگر این وقت و هزینه را سر تافل یا PTE صرف می کردم قطعا نمره مورد نظرم و می گرفتم. به شکل واضحی آیلتس به صورت بیزنس در اومده. اصلا روی نتایج آزمون ماک زا نتایج کیمبریج ها حساب نکنید. هر چی گرفتید 1 نمره پایین تر حساب کنید.
    واقعیت این که با توجه به اینکه هدف اکثر ایرانیها کشورهایی است که آیلتس گزینه اولشون همه فوکوس کردن رو آیلتس. بنابراین این موسسه هم سعی داره از این راه بیشترین درآمد را کسب کنه. دوستی داشتم که برای استرالیا نیاز به 4 اسکیل 7 داشت. 11 بار آزمون آیلتس داد ولی نمره مورد نظر و نگرفت. همیشه 1 اسکیل کم می آورد.رفت ترکیه PTE داد و در اولین ازمون نمره مورد نظر و آورد!
    با توجه به اینکه برای استرالیا و کانادا به جای آیلتس میشه از تافل و PTE هم استفاده کرد، اکیدا توصیه میشه ریسک نکنید و روی آیاتس متمرکز نشید. بهتره روی اون 2 تا کار کنید. چون تافل همچنان استاندارده و سطحش تغییری نکرده.همچنین میزان تاثیر سلیقه در اون هم کمتره. PTE هم که عالیه. چون شما کلا با انسان کاری ندارید و مخاطب شما فقط کامپیوتر

Junior Member

چطور از آیلتس یک غول میسازید؟
    آیلتس یک آزمون مانند سایر آزمون هاست.اینروزها خیلیها ادعا می کنند که می تونن آیلتس آموزش بدن اما نتایج شاگرداشون افتضاح میشه.میدونین چرا؟ چون آیلتس آزمونی سراسر تکنیکه و تنها کسی که آیلتس با نمره ی بالای 8 داشته باشه صلاحیت آموزش دادن رو داره.چون تمام تکنیکهارو میدونه.
    بنظرم دوستان کمی هزینه کنن و کلاس پیش کسی برن که همچین تجربه ای رو داشته باشه و توانایی انتقال اطلاعاتش رو.خودخوان واسه کسی که نمره ی بالای 6.5 یا 7 بخواد جواب نمیده.چون آیلتس آزمونی سراسر تکنیک است و با دانستن این تکنیک ها گرفتن نمرات خوب به راحتی قابل دستیابی است.

Junior Member Romero آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saberzi نمایش پست ها
    آیلتس یک آزمون مانند سایر آزمون هاست.اینروزها خیلیها ادعا می کنند که می تونن آیلتس آموزش بدن اما نتایج شاگرداشون افتضاح میشه.میدونین چرا؟ چون آیلتس آزمونی سراسر تکنیکه و تنها کسی که آیلتس با نمره ی بالای 8 داشته باشه صلاحیت آموزش دادن رو داره.چون تمام تکنیکهارو میدونه.
    بنظرم دوستان کمی هزینه کنن و کلاس پیش کسی برن که همچین تجربه ای رو داشته باشه و توانایی انتقال اطلاعاتش رو.خودخوان واسه کسی که نمره ی بالای 6.5 یا 7 بخواد جواب نمیده.چون آیلتس آزمونی سراسر تکنیک است و با دانستن این تکنیک ها گرفتن نمرات خوب به راحتی قابل دستیابی است.
    بنده در تمام عمرم کلاس زبان نرفتم و همه مهارتهای آیلتس رو هشت و هشت و نیم گرفتم.سالها پیش جواب خیلی از سوالات به سختی پیدا میشد ولی الان هر آدمی با پشتکار و دسترسی به اینترنت می‌تونه مهارتی رو که دوست داره یاد بگیره.معلم آیلتس برای کسی که زبانش ضعیف هست کاری نمیتونه انجام بده و کسی هم که متوسط به بالا هست راههای زیادی داره برای پیشرفت.معلم آیلتس معجزه نمیتونه بکنه که مثلا از یک آدم بی انگیزه و خالی یک نابغه بسازه.ادم باید از خودش مایه بزاره

Member
    رشته و دانشگاه
    Rice University - Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط saberzi نمایش پست ها
    من نمیدونم که شما خودتون آیا اخیراً آیلتس دادید و یا چه نمره ای گرفتید ولی مطلب شما نادرست هست و نمونه ی اون هم بنده هستم که دو مهارت رو 9 گرفتم و نمره ی کلی رو هم 2 مرتبه 8 شدم. به عمرم هم سراغ معلم نرفتم. میتونید پست های بنده رو جستجو کنید و اطلاعات بیشتری بدست بیارید. پست شما نادرست و برای افراد کم اطلاع مضر هست. البته هر کسی بهتره به خاطر خودش هم که شده بیشتر تحقیق بکنه. میتونید در لینک زیر نتیجه ی آزمون های آیلتس اخیر بنده و توضیحات تکمیلی رو ببینید:

https://www.applyabroad.org/forum/sh...=1#post2528463

Junior Member
    رشته و دانشگاه

-چکیده مطالب کلیپ شماره : 1

آپدیت شد و یه سری غلط های املایی داشت که تصحیح شد که تو پست بعدی به طور صحیح سعی میکنم در اختیارتون قرار بدم.تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه

آموزش های Simon رو در قالب کلیپ برای دانلود با یه جستجو ساده تو سایت های زیادی میتونید پیدا کنید.

-چکیده مطالب کلیپ شماره :1

IELTS-Simon-Listening-part-1

-کیفیت متوسط در قالب عکس : حجم 106 کیلوبایت

http://s9.picofile.com/file/8330390276/01_Simon_Listening.png

-کیفیت عالی در قالب PDF : حجم 1.73 مگابایت

http://s9.picofile.com/file/83303902...ening.pdf.html

Junior Member
    رشته و دانشگاه

-چکیده مطالب کلیپ شماره :2

IELTS-Simon-Listening-part-2

-کیفیت متوسط در قالب عکس : حجم 107 کیلوبایت

http://s8.picofile.com/file/83303903..._Listening.png

-کیفیت عالی در قالب PDF : حجم 1.72 مگابایت

http://s9.picofile.com/file/83303903...ening.pdf.html

Junior Member

l
    نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10 نمایش پست ها
    افراد زیادی هستن که دفعات بالا مثلا 10 بار آیلتس دادن. فرق اونا با شما اینه که نمیان اینجا تجربه شون رو به اشتراک بزارن چون خجالت میکشن بگن انقدر زمان و پول رو صرف اینکار کردن و دست آخر هم نمرات لازم رو نگرفتن.

من 2 بار آیلتس دادم و هر 2 بار با کمی صحبت با سایر شرکت کنندگان متوجه شدم که حرف زدن عادی خودشون رو هم فراموش کردن چون استرس دفعه ی n-ام رو دارن که باز هم قراره خراب کنن!

متاسفانه انقدر این قبیل دوستان تجارب شون رو نمیگن که یک عده ای فکر می کنن آیلتس یک آزمون استاندارد هست فقط بعضیا (مثل بنده) به خاطر سلیقه ی شخصی از این آزمون خوشمون نمیاد!!

این ایراد اساسی فرهنگی ایرانی ها هستش که نسبت به شرایط ظالمانه معمولا سکوت یا حتی کرنش می کنن و شرایط بی معنا برای مدت بسیار طولانی بر اونها حاکم میشه.

ویژگی دیگر ما ایرانی ها اینه که به خودمون زحمت نمیدیم یک کم مطالعه و تحقیق بکنیم. مثل مورچه ی کارگر فقط پشت سر هم آزمون میدیم و جیب یک آدم پست رو اون سر دنیا پر از پول می کنیم تا بیاد و روز به روز با وسواس بیشتر نمره بده!! چرا؟ چون اینکارش باعث میشه شما بجای 5 بار 10 بار بری و پول آزمون رو بپردازی.

اینهمه ما در تاپیک های مختلف برای خود این دوستان گفتیم که زمان و هزینه ی با ارزش رو پای این آزمون غیر استاندارد نزارین. اصلا دوستان به خودشون زحمت نمیدن صفحات قبلی تاپیک ها رو بخونن. مدام سوالات تکراری و مدام نمایش بی اطلاعی محض هست. این فرهنگ من ایرانی و شمای ایرانی شده. در اون 2 باری که آزمون دادم بعد از صحبت با بغل دستی ها و افراد در صف ، متوجه شدم که فقر آگاهی بیداد میکنه. جالبه که با همین فقر اطلاعاتی ، اکثر دوستان سخنرانی هم می کنن و مثلا یکی از بچه ها در اونجا می کفت که «خيليا در رایتینگ آیلتس 8 و بالاتر میگیرن»!!!

بنده خدا نمیدونه که در کل ایران تقریباً یکساله که هیچکس 8 نگرفته ، حتی مدرسین آیلتس. امان از ناآگاهی و این فرهنگی که من و شما پیدا کردیم!!
    من پستای شما رو خوندم بخش اعظم حرفاتون بی منطق بود مثلا گفتید در یک سال اخیر هیچکس 8 نیاورده حتی مدرس آیلتس !!! شما این امار هیچ کس رو از کدوم منبع در اوردید دوما چه لزومی داره مدرس آیلتس بیاد امتحان آیلتس بده بعد نتایج رو منتشر کنه که ببینید منم نتونستم 8 بیارم یا مثلا گفتید فلان کس 10 یا 15 بار امتحان داد اخرش هم نمره خوب نیاورد و... من تعجب میکنم چطور یه آدم میتونه اینقدر وقت صرف امتحان آیلتس کنه که حداقل 10بار امتحان بده اصولا بین هر امتحان آیلتس 5 الی 6 ماه بایدفاصله باشه که شخص بتونه نیم و در بهترین حالت یک نمره بالا بره (این چیزی که دقیقا تجربه خود منه و نمرات آیلتس من بعد از شش ماه امتحان دوباره در هر اسکیل حداقل نیم نمره بهتر شده بودن) مگه اینکه این شخص بخواد همین جوری مرتب امتحان بره و شانسی یه بار امتحان نمرش بیشتر بشه(که فکر کنم ایشون امتحان آیلتس رو با انداختن تاس اشتباه گرفتن) ببینید Rayمدرس آیلتس در مورد یکی از دلایل عدم پیشرفت در آمتحان آیلتس چی گفته:
    Why can’t I get a Band 7?

1. Doing the IELTS exam over and over

This is a common issue among many people doing IELTS. They think that if they just keep doing the test, they will get lucky and score a Band 7 or more. In fact they only end up more and more frustrated and stressed.
    If you are doing the exam over and over again you are wasting your time and money. There is a famous quote that Einstein apparently once said:
    “insanity is doing the same thing over and over again and expecting different results”

If you are caught in this trap you should delay taking your exam until you have found your weak areas and worked on fixing those.
    اینم لینکش
    https://ieltsfocus.com/2018/07/03/wh...-band-7-ielts/

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)