صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: برای استارت IELTS از اینجا شروع کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Rice University - Business Administration

پیش فرض پاسخ : برای استارت IELTS از اینجا شروع کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sea نمایش پست ها
    l

من پستای شما رو خوندم بخش اعظم حرفاتون بی منطق بود مثلا گفتید در یک سال اخیر هیچکس 8 نیاورده حتی مدرس آیلتس !!! شما این امار هیچ کس رو از کدوم منبع در اوردید دوما چه لزومی داره مدرس آیلتس بیاد امتحان آیلتس بده بعد نتایج رو منتشر کنه که ببینید منم نتونستم 8 بیارم یا مثلا گفتید فلان کس 10 یا 15 بار امتحان داد اخرش هم نمره خوب نیاورد و... من تعجب میکنم چطور یه آدم میتونه اینقدر وقت صرف امتحان آیلتس کنه که حداقل 10بار امتحان بده اصولا بین هر امتحان آیلتس 5 الی 6 ماه بایدفاصله باشه که شخص بتونه نیم و در بهترین حالت یک نمره بالا بره (این چیزی که دقیقا تجربه خود منه و نمرات آیلتس من بعد از شش ماه امتحان دوباره در هر اسکیل حداقل نیم نمره بهتر شده بودن) مگه اینکه این شخص بخواد همین جوری مرتب امتحان بره و شانسی یه بار امتحان نمرش بیشتر بشه(که فکر کنم ایشون امتحان آیلتس رو با انداختن تاس اشتباه گرفتن) ببینید Rayمدرس آیلتس در مورد یکی از دلایل عدم پیشرفت در آمتحان آیلتس چی گفته:
    Why can’t I get a Band 7?

1. Doing the IELTS exam over and over

This is a common issue among many people doing IELTS. They think that if they just keep doing the test, they will get lucky and score a Band 7 or more. In fact they only end up more and more frustrated and stressed.
    If you are doing the exam over and over again you are wasting your time and money. There is a famous quote that Einstein apparently once said:
    “insanity is doing the same thing over and over again and expecting different results”

If you are caught in this trap you should delay taking your exam until you have found your weak areas and worked on fixing those.
    اینم لینکش
    https://ieltsfocus.com/2018/07/03/wh...-band-7-ielts/
    اگر پست های متعدد بنده رو درست میخوندید جواب موارد بالا رو با رفرنس داده بودم. متاسفانه فرصت ندارم دوباره از اول تمام موضوعات رو برای شما باز کنم.
    ویرایش توسط behnam10 : July 29th, 2018 در ساعت 01:17 PM

Hey guys,
    thanks for this helpful topic. I am a self English learner who wants to take an IELTS test. As I didn't participate in any classes I didn't read any grammar books and just tried to learn from movies or reading the books. But today I need a general IELTS score above than 5 and like to know how is my condition right now! So I like to know are there any software like TOEFL simulators or TOPs to take exams like real exams and estimate my current situation to see what scores may I get at the moment!

Thank you in advanced!

Junior Member

سلام من یکی از دوستام که سطحش متوسط بود و نمیتونست کلاس حضوری بره به ایرسافام زنگ زد و بهش دوره های آنلاین آرمانی رو معرفی کردند. قیمتش یکم بالاست ولی خیلی راضیه تو اسپیکینگ و رایتینگ خیلی پیشرفت کرده.
    کلاس های حضوری ایرسافام رو هم خیلی تعریفشو می کنند.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)