نقل قول نوشته اصلی توسط a.mba نمایش پست ها
سلام رفیق
والا این سایت رو من دیدم و دارم وقت می گذارم روش ولی مسأله اینه که خیلی از دانشگاهها اوریج برای دکتری ندارن توی پروفایلشون و بعضی هام که اوریجی که توی این سایت دارن مثلا برای 5 سال گذشته است (به صورت تجمعی) که خوب نمی تونه ملاک دقیقی باشه و ما نیاز به اوریج پاسال داریم. راستش هدف من از این پست این بود که دوستانی (مثل شما) که اطلاعات از دانشگاههایی دارن و یا پذیرش گرفتن به صورت میانبر کمک کن و من خودم هم دارم یه تلاشی می کنم. راستش من دنبال دانشگاههای هستمکه توی پورتفولیویی که درست می کنم به عنوان سوپاپ اطمینانی باشن که بتونم روی پذیرش ازشون با شانس خوبی حساب کنم.
ممنون اگه کمک کنید.
راستش دانشگاههای که من آشنایی دارم اکثرا جی مت بالای 670 اوریجشون. به همین خاطر گفتم اونجا رو بگزد چون تفاوت خیلی زیادی نمیکنه اون آمار با اوریج پارسال ماکزیمم 30 نمره. میتونی دانشگاههایی رو که اوریج زیر 650 دارن پیدا کنی و مطمئن باش تفاوت خیلی معنی داری نمیکنه با اوریج الان. ضمنا من با گرایشی که شما میخوای اپلای کنی با برنامه های دانشگاهها آشنایی ندارم. من گرایش خودم CIS هست و روی اون اگه بخوای میتونم لیست یه سری دانشگاهیو که خودم پیدا کردم بهت بدم اما خیلیاشون میدونم HR یا OB ندارن. ضمنا دانشگاههایی که اونجا اطلاعاتشون رو نذاشتن خیلی کمن و اینو بدون که از صد و خورده ای دانشگاه اون لیست کلا 60 70 تا برنامه PhD دارن واسه همین بعضیاشون اصلا اوریج جی متشونو نزدن. به هرحال باز اگه جوابم ناققصه ببخشید