صفحه 29 از 34 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 335

موضوع: راهنمای انتخاب دانشگاه

Member
    رشته و دانشگاه
    Business Administration, Ross School of Business

پیش فرض پاسخ : راهنمای انتخاب دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط azi_9085 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. چرا گرفتن پذیرش از بیزینس سخت تره؟ یعنی متقاضی هاش بیشتر هستش؟ یا کلا کم دانشجو میگیرند؟ اخه کسی که بهینه سازی و تحقیق در عملیات خونده باشه ناچارا باید یا بره مهندسی صنایع، بیزینس، یا حتی علوم کامپیوتر. من خیلی کم دانشگاهی پیدا کردم که تو دپارتمان ریاضی این گرایشو اریه بده. تو us news هم تعداد business schools خیلی بیشتر از مهندسی صنایع هستش. تو رنک بندی فقط 75 دانشگاه رو گذاشته واسه صنایع. من فکر میکردم این تعداد کمتر دپارتمان های مهندسی صنایع کار رو واسه گرفتن پذیرش سخت تر میکنه. ولی الان ظاهرا بر عکس هستش.
    در مورد ریاضیات مالی هیچ اطلاعاتی ندارم. ولی حتما بررسیش میکنم.
    بیزینس تعداد ادمیشنهاش خیلی کمتره. مثلا 3 در مقابل مهندسی که ممکنه بیشتر از 10 هم بشه بنابردانشکاه.
    شما باید به نظرم روی دانشکدهای صنایع که تئوری تر هستن فوکوس کنی

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

۱- دانشگاه آزاد-مهندسی عمران-12.20
    ۲- دانشگاه آزاد-مدیریت اجرایی-15.25
    ۳- 6.5
    ۴- هنوز ندادم
    ۵- 2 مقاله ISI
    ۶- 7 سال سابقه کار مرتبط با لیسانس.2 سال معاونت اجرایی
    ۷- ...
    ۸- مدیریت
    ۹- حداکثر تا 9 ماه آینده
    ۱۰- 2 کتاب ترجمه شده ولی غیر مرتبط با رشته تحصیلی

پیشنهادتون چه کشوری است؟من برام مهمه فاند بگیرم.و اینکه امکان گرفتن اقامت و سکونت در اون کشور را بعد از تحصیل داشته باشم.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    بنده با شرایط زیر چند در صد احتمال داره از یک دانشگاه متوسط و متوشط رو به بالا پذیرش بگیرم
    لیسانس مدیریت بازرگانی پیام نور معدل 14:42
    فوق لیسانس مدیریت مالی دانشگاه علامه طباطبائی مدل 17:50 نمره پایان نامه 19:50
    نمره تافل: هنوز ندادم
    نمره gre هنوز ندادم
    مقاله یک isc یک کنفرانس بینالمللی داخلی
    دوتا isi با if بالاتر از یک
    برای phd finance میخام اپلای کنم
    کشور مهم نیست دانشگاه خوب باشه و فول فاند باشه.
    با تشکر

با سلام

دوستان گرامی، بنده واسه دکترای مدیریت با گرایش تحقیق در عملیات یا مدیریت عملیات operations research یا operations management خیلی وقته دنبال استاد و دانشگاه می گردم . البته علاقه تحقیقاتی و مقالات و وتمامی سوابق پژوهشی من در زمینه FUZZY MCDM -ahp-topsis- هستش . لطفا راهنمایی بفرمایید که از کدوم دانشگاه و یا کشور اقدام کنم. ضمنا 4 مقاله در این زمینه دارم که بیشتر در حوزه اولویت بندی و بهینه کردن بهره وری و ارزیابی عملکرد با ترکیب fuzzy mcdm تصمیم گیری چند متغیره فازی.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    با سلام

دوستان گرامی، بنده واسه دکترای مدیریت با گرایش تحقیق در عملیات یا مدیریت عملیات operations research یا operations management خیلی وقته دنبال استاد و دانشگاه می گردم . البته علاقه تحقیقاتی و مقالات و وتمامی سوابق پژوهشی من در زمینه FUZZY MCDM -ahp-topsis- هستش . لطفا راهنمایی بفرمایید که از کدوم دانشگاه و یا کشور اقدام کنم. ضمنا 4 مقاله در این زمینه دارم که بیشتر در حوزه اولویت بندی و بهینه کردن بهره وری و ارزیابی عملکرد با ترکیب fuzzy mcdm تصمیم گیری چند متغیره فازی.
    با تشکر
    با سلام دوستان گرامی
    بیشتر هدفم اروپا هستش به فکر جای دیگه نیستم. چون واقعا خوندن جی مت و جی ار ای سخته. باتشکر

Junior Member

سلام دوستان.
    من برای MBA تو کانادا میخوام اپلای کنم، فوق ام بی ای شریف معدل 16.7 ، جی مت 620 (متاسفانه) تافل 105، 10 سال! سابقه کار خوب
    به نظر اساتید فن شانسی برای پذیرش دارم؟ نیازمند فاند هم هستم
    واقعا دیگه حوصله جی مت دادن ندارم. این نمره هم برای 4 سال پیشه!

دوستان من تا دو سه روز دیگه جیمت دارم و فوری نیاز به جواب این سوال دارم. دکترای مارکتینگ آمریکا یا کانادا؟
    هدف اصلیم اینه که با احتمال خیلی بالا اقامت بگیرم. به هیچ چیز دیگه هم اهمیت نمی دم. پذیرش-فاند-اقامت

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط VoidOceanA نمایش پست ها
    دوستان من تا دو سه روز دیگه جیمت دارم و فوری نیاز به جواب این سوال دارم. دکترای مارکتینگ آمریکا یا کانادا؟
    هدف اصلیم اینه که با احتمال خیلی بالا اقامت بگیرم. به هیچ چیز دیگه هم اهمیت نمی دم. پذیرش-فاند-اقامت
    اقامت آمریکا : برای گرفتن گرین کارت باید درستون تموم بشه ، اونجا کار پیدا کنین ، اون شرکت براتون درخواست بده و بعد وارد پروسه گرین کارت بشین.
    اقامت کانادا : برای گرفتن PR باید درستون تموم بشه ، یه کار پیدا کنین ، خودتون درخواست اقامت بدین ، دولت / نهار مربوطه درخواستتون رو بپذیره و وارد پروسه PR بشین.

هر دو تا حدی شبیه هم هستن !
    تو آمریکا موقعیت های کاری بیشتری هست ولی باید اون شرکت قبول کنه که اسپانسر بشه. تو کانادا روال مهاجرت آسونتره ولی کار پیدا کردن سخت تره.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط SOPHIE نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من برای MBA تو کانادا میخوام اپلای کنم، فوق ام بی ای شریف معدل 16.7 ، جی مت 620 (متاسفانه) تافل 105، 10 سال! سابقه کار خوب
    به نظر اساتید فن شانسی برای پذیرش دارم؟ نیازمند فاند هم هستم
    واقعا دیگه حوصله جی مت دادن ندارم. این نمره هم برای 4 سال پیشه!
    هیچ دانشگاه متوسط رو به خوبی تو کانادا حاضر نیست به جیمت 620 فول فاند بده (کمک هزینه زندگی که جای خود داره) - اینو با قاطعیت میگم که خیالتون رو راحت کنم. اگه جیمتتون بالای 700 بود میشه روی بورس 75% بعضی دانشگاه ها حساب کرد.
    600 کات آف هست تو 99% دانشگاه ها.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

سلام به همه دوستان
    بنده قصد دارم برای PhD مارکتینگ اپلا کنم و صد البته هدفم فول فانده... لیسانسم مهندسی مکانیک امیرکبیره با معدل 15/63! الانم آخرای ترم 5 MBA هم هست، دانشگاه علوم اقتصادی با همون گرایش بازاریابی و معدل 19! البته بنده متاهلم و همسرم هم قصد اپلای داره؛ اونم لیسانس و فوق لیسانسش مکانیک امیرکبیره و معدل هر دو مقطعش 17 و خورده ای هست. هیچ کدوم هم هنوز تافل یا جی آر ای و جی مت ندادیم اما تافل در حدود 100 و شاید هم بالاتر واسمون در دسترسه... هر دومون هم مقاله هایی در دست کار داریم... حالا با توجه به تاهلم و زمانی که من تا سال دیگه حول هوش همین موقع برای اپلای داریم من بین چند مورد شک دارم... اول اینکه واسه اروپا اقدام کنیم شانس بیشتری داریم یا آمریکا؟ با توجه به اینکه اروپا جی آر ای نمیخواد و ما هم قصد موندن داریم و میخوایم اقامت بگریم بعدش؟! و اینکه چه استراتژی واسه اپلای داشته باشیم؟! هر دو اپلای کنیم یا یه نفرمون که شانس بیشتری داره اپلای کنه و نفر دیگه اونور اقدام کنه؟! ممنون میشم راهنماییم کنین...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)