صفحه 11 از 34 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 335

موضوع: راهنمای انتخاب دانشگاه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمای انتخاب دانشگاه

a.mba ممنون از اینکه جواب دادید
    اول یه فرضی بذارم بعد مشکلمو بهتون میگم.فرض من اینه که حتما واسه دکترا توی رشته مالی پذیرش بگیرم
    الان من دو راه دارم.
    1.بزارم سال بعد کنکور مالی بدم و دانشگاه تهران قبول شم(مطمئنم اگر بمونم قبول میشم)
    2.همین امسال برم دانشکده علوم و اقتصاد
    به نظر شما میرزه که یه سال بمونم و دانشگاه تهران قبول شم بعد پذیرش بگیرم یا اینکه اصلا نمیرزه که این کارو کنم؟.دانشگاه تهران چقدر اونور اعتبار داره
    دوستان خواهش میکنم شما هم حالت های مختلف رو در نظر بگیرید.
    من زمان هم واسه انتخاب رشته کم دارم.ممنون میشم زود جواب بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط sadafjoon نمایش پست ها
    a.mba ممنون از اینکه جواب دادید
    اول یه فرضی بذارم بعد مشکلمو بهتون میگم.فرض من اینه که حتما واسه دکترا توی رشته مالی پذیرش بگیرم
    الان من دو راه دارم.
    1.بزارم سال بعد کنکور مالی بدم و دانشگاه تهران قبول شم(مطمئنم اگر بمونم قبول میشم)
    2.همین امسال برم دانشکده علوم و اقتصاد
    به نظر شما میرزه که یه سال بمونم و دانشگاه تهران قبول شم بعد پذیرش بگیرم یا اینکه اصلا نمیرزه که این کارو کنم؟.دانشگاه تهران چقدر اونور اعتبار داره
    دوستان خواهش میکنم شما هم حالت های مختلف رو در نظر بگیرید.
    من زمان هم واسه انتخاب رشته کم دارم.ممنون میشم زود جواب بدید
    خواهش می کنم.
    ببینید اگه امسال هم رشته ای که در دانشکده علوم اقتصاد قبول شدید مالیه به نظر من همین امسال رو برید و نمی ارزه که بخواهید دوباره کنکور بدید ضمن اینکه امسال رفتن این حسن رو هم توی رزومه اون داره که یکسال خالی توی رزومه تون نمی افته و یکسره بعد از لیسانس رفتید برای فوق. ببینید در حالت کلی خوب دانشگاه تهران مسلما بهتره ولی من (تأکید می کنم من) اگه جای شما باشم یکسال دیگه منتظر نمی شم. شما در نظر بگیرید که هیچ چیز صدر در صدی اونم در این وضعیت وجود نداره و اگه قبول داشته باشید نمی شه گفت که شما حتما قبول می شید.
    به هر حال توجه داشته باشید که باز به شدت تاکید می کنم که اونچه بیش از اسم دانشگاه برای پذیرش به دردتون می خوره عملکرد شماست. سعی کنید معدل بسیار خوب و مقالات در ژورنالهای معتبر خارجی داشته باشید.
    موفق باشی.
    Hey you, don't tell me there's no hope at all…..
    …..Don't give in without a fight

Junior Member

a.mba واقعا از اینکه وقت میذاری و اینقدر کامل جواب من رو میدید ممنونم.
    همین کارو میکنم.همین امسال میرم.فقط یه سوال دیگه که اگر جوابشو بدونم از کاری که میخوام کنم مطمئن میشم.
    الان من هم میتونم روزانه علوم اقتصاد رو قبول شم هم شبانه علامه آموزش محور(آموزش محور یعنی اینکه پایان نامه نداره,و از نظر ارزش با ساختار معمول فرقی نداره.).دوتاش رشته مالی هست.
    از طرف دیگه دوستان توی همین فروم گفتن که برای پذیرش finance احتیاجی به مقاله نیست.و توقعی از دانشجوها ندارن که مقاله داشته باشن.این لینکشه:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...-Finance/page3
    با این تفسیر به نظر شما بهتر نیست که علامه رو قبول شم تا وقت پایان نامه رو صرف بالا بردن معدل و نمره بالای GMAT/TOEFL و کسب تجربه توی بازار کار و پیدا کردن یه هدف تحقیقاتی خوب برای phd کنم؟یا اینکه بهتر دانشگاه علوم اقتصاد رو برم تا یه پایان نامه ای هم داشته باشم که شاید از اون بتونم چند تا مقاله در بیارم؟(البته با صرف کردن وقتم توی مقاله خوب مطمئنا روی نمره GMAT/TOEFL و تجربه کاریم تاثیر میذاره)
    ممنمون میشم کمکم کنید
    ویرایش توسط sadafjoon : May 26th, 2011 در ساعت 08:43 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط sadafjoon نمایش پست ها
    a.mba واقعا از اینکه وقت میذاری و اینقدر کامل جواب من رو میدید ممنونم.
    همین کارو میکنم.همین امسال میرم.فقط یه سوال دیگه که اگر جوابشو بدونم از کاری که میخوام کنم مطمئن میشم.
    الان من هم میتونم روزانه علوم اقتصاد رو قبول شم هم شبانه علامه آموزش محور(آموزش محور یعنی اینکه پایان نامه نداره,و از نظر ارزش با ساختار معمول فرقی نداره.).دوتاش رشته مالی هست.
    از طرف دیگه دوستان توی همین فروم گفتن که برای پذیرش finance احتیاجی به مقاله نیست.و توقعی از دانشجوها ندارن که مقاله داشته باشن.این لینکشه:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...-Finance/page3
    با این تفسیر به نظر شما بهتر نیست که علامه رو قبول شم تا وقت پایان نامه رو صرف بالا بردن معدل و نمره بالای GMAT/TOEFL و کسب تجربه توی بازار کار و پیدا کردن یه هدف تحقیقاتی خوب برای phd کنم؟یا اینکه بهتر دانشگاه علوم اقتصاد رو برم تا یه پایان نامه ای هم داشته باشم که شاید از اون بتونم چند تا مقاله در بیارم؟(البته با صرف کردن وقتم توی مقاله خوب مطمئنا روی نمره GMAT/TOEFL و تجربه کاریم تاثیر میذاره)
    ممنمون میشم کمکم کنید
    ببینید من باز نظرم اینه که پایان نامه رو داشته باشید مخصوصا اگه امیدی به مقاله کمه که حداقل یه سبقه پژوهشی هم داشته باشید. در مورد وقت و ... با شما موافق نیستم. شما در بهترین حالت برای 2 سال دیگه اپلای می کنید. بنابراین اگه از الان می خواهی که بگی وقت کمه و انجام پایان نامه رو در مقابل GMAT و TOEFL بگذارید که خیلی بده. شما از الان باید خودتون رو برای یه پروسه سخت اماده کنید.
    جا داره من به اهمیت GMAT اشاره کنم. از الان برای GMAT برنامه ریزی کنید که بسیار مهمه.
    البته در اخر می گم که باز هم با بقیه راجع به انتخاب رشته تتون مشورت کنید. اینا تجربیات من بود.
    موفق باشی
    Hey you, don't tell me there's no hope at all…..
    …..Don't give in without a fight

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineer - Azad University of Tabriz

سلام.ممنون می شم اگه کسی بتونه منو راهنمایی کنه. من لیسانس برق الکترونیک هستم و می خواستم برای MBA اقدام کنم و دانشگاه ساکسیون در هلند رو تازه بهم معرفی کردن و آیا شناختی در مورد این دانشگاه دارین و ادامه تحصیل در این رشته چطور هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : کدوم دانشگاهها اپلای کنم؟

سلام
    من لیسانس برق الکترونیک از دانشگاه آزاد تبریز با معدل 86/12 هستم، می خواستم برای مستر MBA اقدام کنم، به نظر شما کدام کشور و دانشگاه می تونم پذیرش بگیرم؟ و آیا در مورد دانشگاه ساکسیون هلند که دوره یکساله مستر داره اطلاعاتی دارین، اگه راهنماییم کنین ممنون می شم.

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط Roza_stargirl نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس برق الکترونیک از دانشگاه آزاد تبریز با معدل 86/12 هستم، می خواستم برای مستر MBA اقدام کنم، به نظر شما کدام کشور و دانشگاه می تونم پذیرش بگیرم؟ و آیا در مورد دانشگاه ساکسیون هلند که دوره یکساله مستر داره اطلاعاتی دارین، اگه راهنماییم کنین ممنون می شم.
    در صورتی که هزینه های تحصیل رو تقبل کنید، انتخاب های بسیاری دارید... خصوصاً در انگلستان، آلمان و حتی آمریکا و کانادا (البته در دانشگاههایی که کمتر شناخته شده هستند)
    Winners are simply willing to do what losers won't

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo نمایش پست ها
    در صورتی که هزینه های تحصیل رو تقبل کنید، انتخاب های بسیاری دارید... خصوصاً در انگلستان، آلمان و حتی آمریکا و کانادا (البته در دانشگاههایی که کمتر شناخته شده هستند)
    آیا در مورد دانشگاه HTW Berlin که رشته MBA&E رو ارائه میده شناختی دارین؟ البته این دانشگاه Universities of Applied Sciences هست؟

Junior Member

سلام لیسانس از اصفهان ارشد از دانشگاه تهران دارم باید چه کار کنم تو این کشورها فول فاند یا فاند بگیرم المان انگلستان؟؟؟؟؟؟تافل6 دوتا مدذک بیمن المملی 7 سال سابقه کار؟؟؟؟فقط المان و انگلیس میخوام باشم!!!!!

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Roza_stargirl نمایش پست ها
    آیا در مورد دانشگاه HTW Berlin که رشته MBA&E رو ارائه میده شناختی دارین؟ البته این دانشگاه Universities of Applied Sciences هست؟
    بله ! این دانشگاه جزو دانشگاه های خوب آلمان هستش !

ولی شما با این معدلتون شانس کمی برای پذیرش در این دانشگاه رو دارید. ولی هستند دانشگاه هایی که ممکنه با این معدل در آنها شانس بیشتری داشته باشید !

اگه سوال داشتید بپرسید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)