صفحه 12 از 34 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 335

موضوع: راهنمای انتخاب دانشگاه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدوم دانشگاهها اپلای کنم؟

من ارشد entrepreneurship دانشگاه تهران ميخونم .معدل ارشد 5/18 و دوتا مقاله بين المللي دارم .نمره تافلم 100 وgre هم ثبت نام كردم .معدل ليسانسم پائينه.به نظر شما شانس من براي گرفتن پذيرش با فول فاند براي phd رشته خودم چقدره ؟كدوم دانشگاهها و كشورها مناسبن ؟

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط star79 نمایش پست ها
    من ارشد entrepreneurship دانشگاه تهران ميخونم .معدل ارشد 5/18 و دوتا مقاله بين المللي دارم .نمره تافلم 100 وgre هم ثبت نام كردم .معدل ليسانسم پائينه.به نظر شما شانس من براي گرفتن پذيرش با فول فاند براي phd رشته خودم چقدره ؟كدوم دانشگاهها و كشورها مناسبن ؟
    lمعدل ارشدتون که عالیه ! اگه gre بالا بگیرید به معدل لیسانس زیاد گیر نمی دهند ! من کسی رو دیدم که با معدل لیسانس 13 هم برای آمریکا بورس گرفته !

نقل قول نوشته اصلی توسط star79 نمایش پست ها
    منم نظز دوستمون رو دارم به نظرم کاملا تمرکز کنید روی نمره GRE که بسیار بسیار مهمه.
    راستی برای رشته شما GMAT بهتر نیست؟
    Hey you, don't tell me there's no hope at all…..
    …..Don't give in without a fight

Junior Member

سلام

BBA کدوم کشور یا حتی کدوم دانشگاه رو توصیه می کنید؟
    تافل ندارم ولی حدودا 90 و خورده ای می شم.

نقل قول نوشته اصلی توسط spry نمایش پست ها
    سلام

BBA کدوم کشور یا حتی کدوم دانشگاه رو توصیه می کنید؟
    تافل ندارم ولی حدودا 90 و خورده ای می شم.
    سلام ! اول بستگی به بودجه ی شما داره ! ولی من آلمان رو پیشنهاد می کنم ! به خاطر هزینه پایین تحصیل و زندگی و مهم تر از همه امکان تحصیل به زبان انگلیسی

سلام دوستان می خواستم بدونم با این شرایط شانس گرفتن پذیرش مستر مدیریت مارکتینگ از یکی از دانشگاههای کبک وجود داره؟
    لیسانس آزاد تهران صنایع معدل 14.5
    فوق آزاد شهرستان مدیریت معدل 17.3
    در حال آمادگی برای جیمت و تافل
    4 سال هم تجربه کاری مارکتینگ
    کدوم دانشگاهها رو توصیه میکنید ممنون از جواب

پیش فرض همفکری در انتخاب مدرسه بازرگانی .

شاید دوستان تعجب کنند اما من برای یک هدف غیر عادی میخواهم به یک مدرسه بازرگانی بروم . من در حال حاضر یک بیزینس متوسط (واردات و پخش زیور الات از چین) در ایران دارم اما قصد این که در این سطح بمانم یا اصولا بخواهم در سطح بازار ایران بازی کنم را ندارم . تجربه چند ساله من در بازار به من یاد داده که اولین اصل موفقیت در هر تجارتی داشتن ارتباطات تجاری است . شما اگر افراد زیادی را در امور تجاری بشناسید و بتوانید با انها کار کنید تاجر موفقی هستید . قصد من از رفتن به مدرسه بازرگانی در درجه اول به وجود اوردن همین ارتباطات تجاری است . البته به علم اقتصاد هم علاقه زیادی دارم . دنبال یک مدرسه بازرگانی خوب میگردم که شرایط زیر را داشته باشد .
    1. در یکی از دو شهر لندن یا نیویورک باشد (نیویورک را به شدت ترجیه میدهم)و با بورس ها و فعالین تجاری این شهر ها رابطه نزدیک داشته باشد (اکثر اشنایی های تجاری من از طریق یک دوست یا از طرق رفت امد به یک پاتوق مشترک بوده)
    2. زیاد برای حضور فیزیکی در کلاس سخت نگیرندو بشود مثلا فیلم کلاسها را بعضی اوقات تماشا کرد به جای حضور فیزیکی (علتش این است که من نمیتوانم کارم در ایران را کاملا رها کنم مجبورم بین ایران چین و محل تحصیلم در رفت و امد دایمی باشم ) اما دوره تمام وقت تلقی شود که بتوانم ویزای دانشجویی بگیرم .
    3 . خیلی گران نباشد توان پرداخت هر ترم تا 5000 دلار را دارم چون میدان همین حدود هم هزینه رفت وامد و زندگی میشود و بالاتر ده هزار دلار در هر نیم سال هم در توان من نیست .
    در ضمن من دیپلم (هنرستان) دارم و یک فوق دیپلم نیمه کاره . ممنون میشوم راهنماییم کنید .

نقل قول نوشته اصلی توسط haniehmoshki نمایش پست ها
    سلام دوستان می خواستم بدونم با این شرایط شانس گرفتن پذیرش مستر مدیریت مارکتینگ از یکی از دانشگاههای کبک وجود داره؟
    لیسانس آزاد تهران صنایع معدل 14.5
    فوق آزاد شهرستان مدیریت معدل 17.3
    در حال آمادگی برای جیمت و تافل
    4 سال هم تجربه کاری مارکتینگ
    کدوم دانشگاهها رو توصیه میکنید ممنون از جواب
    معدلت که خوبه . من خودم MBA رو برای کانادا اقدام نکردم ولی دوستام که اونجا اپلای کردن همه گفتن که برای Master خیلی راحت تر پذیرش می دن. البته قضیه فاند بر عکسه و فاند برای مستر MBA سخت می دن !

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همفکری در انتخاب مدرسه بازرگانی .

سلام امسال مدرسه بازرگاني لندن lbs رتبه ي يك دنيا رو بدست آورد ولي شهريه اش خيلي بالاست و با رقمي كه شما مد نظرتون هست تفاوت داره و فكر هم نكنم بتونيد از كمك هزينه ي تحصيلي برخوردار بشين . دوره فول تايم ١٠ ماه طول ميكشه ولي دوره ي پارت تايم حدود ٢٠ ماه طول ميكشه كه ميتونيد به كارهاتون برسيد و آخر هفته سر كلاس حاضر بشين اما امكان نداره ويزاي تحصيلي بهتون بدن شما چون مدرك تحصيليتون ديپلم هست بايد حداقل دو ترم دوره آمادگي رو تو يكي از كالج ها بگذرونيد نمره آيلتس و gmat هم جاي خود داره در كل بزاريد راحت بگم شرايط شما جوري نيست كه بتونيد خواسته هاتون رو با واقعيت موجود تطبيق بدين بهتون پيشنهاد ميدم همون مدرسه بازرگاني شانگهاي ثبت نام كنيد
    يا اينكه تو يكي از شعبات آسياي شرقي همين مدرسه بازرگاني لندن ثبت نام كنيد
    ویرایش توسط mardekohan : August 5th, 2011 در ساعت 06:27 PM

پیش فرض پاسخ : همفکری در انتخاب مدرسه بازرگانی .

ممنون از راهنمایتون . شهریه مدسه بازرگانی لندن برای دوره پارت تایمش چقدره ؟ اگه ارزشش رو داشته باشه یکی دو سال صبر میکنم تا پول کافی جمع کنم . ضمن این که با توجه به شرایطی که در باره کالج و زبان گفتید اگر همین الان هم بخوام شروع کنم دو سال دیگه میتونم وارد مدرسه بشم . مدرسه شانگهای برای هدف من مناسب نیست . هدف من شبکه کردن با اروپای غربی و امریکاست نه اسیای جنوب شرقی .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)