صفحه 13 از 34 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 335

موضوع: راهنمای انتخاب دانشگاه

Member

پیش فرض پاسخ : همفکری در انتخاب مدرسه بازرگانی .

خیلی به فکر دوره های آکادمیک LBS نباشید ،با شرایط شما بهتون پذیرش نمی دن و اصلا هم فکر نمی کنم مناسبتون باشه شما بهتره به فکر دوره هایی باشین که برای افراد عادی قابل دسترسه که اصطلاحا Short Course بهشون میگن اتفاقا فکر می کنم راحت به هدفتون هم می رسید چون اکثرا مثل شما هستن(کسب و کار دارن و قصد توسعه کارشون رو دارن،البته فکر می کنم اکثرا میان که از طریق علم به این هدف برسن نه ارتباطات ولی به هر حال هدف شما قابل توجه و احترام هست) این دوره ها معمولا زیر 6 ماه زمان می برن و فکر کنم از لحاظ هزینه با مشکل روبه رو نشین.البته پیدا کردن این دوره ها با شما ولی چون هزینه دانشگاه های مختلف تو این دوره ها خیلی اختلاف فاحشی با هم ندارن(به ویژه لندن) بهتره که به دنبال دانشگاه های سطح متوسط و بالا باشین.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدوم دانشگاهها اپلای کنم؟

سلام
    من می خواستم بدونم با این رزومه من آیا امسال می تونم از یکی از دانشگاههای آمریکا برای مستر یا phd بازاریابی پذیرش بگیرم(فاند هم خیلی برام مهم نیست)
    لیسانس مدیریت با معدل 14.30
    فوق لیسانس مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی بین الملل با معدل 17.70
    یک مقاله ISI
    احتمالا یک مقاله دیگه ISI و یا ژورنال تا ژانویه بتونم بدم(تقریباً آماده است)
    5سال سابق کار با عنوان مدیر بازاریابی
    TA در دانشگاه برای درس بازاریابی
    دارم برای تافل و جی مت هم می خونم و خودم را آماده می کنم
    ریکامندیشن های خوبی را هم از استادام گرفتم
    با توجه به اینکه ددلین ها تا ژانویه هست چه دانشگاههایی از آمریکا را به من پیشنهاد می کنید
    ممنون مشم اگه راهنماییم کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE - UT

اي كاش شهر و دانشگاه رو هم ذكر مي كرديد.

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط realgohar نمایش پست ها
    سلام
    من می خواستم بدونم با این رزومه من آیا امسال می تونم از یکی از دانشگاههای آمریکا برای مستر یا phd بازاریابی پذیرش بگیرم(فاند هم خیلی برام مهم نیست)
    لیسانس مدیریت با معدل 14.30
    فوق لیسانس مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی بین الملل با معدل 17.70
    یک مقاله ISI
    احتمالا یک مقاله دیگه ISI و یا ژورنال تا ژانویه بتونم بدم(تقریباً آماده است)
    5سال سابق کار با عنوان مدیر بازاریابی
    TA در دانشگاه برای درس بازاریابی
    دارم برای تافل و جی مت هم می خونم و خودم را آماده می کنم
    ریکامندیشن های خوبی را هم از استادام گرفتم
    با توجه به اینکه ددلین ها تا ژانویه هست چه دانشگاههایی از آمریکا را به من پیشنهاد می کنید
    ممنون مشم اگه راهنماییم کنید
    برای مستر که شانس داری ولی برای phd با حقوق یکم شرایطت سخت تر می شه ! همونطور که می دونی GMAT خیلی مهمه حتی از معدلت هم مهمتره پس حسابی روش تمرکز کن. البته به نظر من برای مستر اگه بهت فاند ندادند (چون برای مستر تو رشته های Business کلا فاند سخت میدن) آلمان رو هم یه امتحان بکن. چون اونجا هزینه تحصیل خیلی پایینه اگه فاند هم ندن چیزی از دست نمی دی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی کامپیوتر-شهید بهشتی تهران

سلام. من کامپیوتر شهید بهشتی خوندم. متاسفانه به دلایلی معدل کل من 12.10 هست. اما معدل 4-5 ترم آخرم حدودا 13 - 13.5 هست
    برای زبان هم تا حدی آماده هستم و درحال تکمیل و افزایش آمادگی هستم
    سابقه کاری هم در مورد رشته کامپیوتر و ادمین شبکه و سایت و غیره بودم
    یه چند سالی هم میتونم سابقه توی وزارت ارتباطات داشته باشم
    مدارک سیسکو و شبکه هم دارم
    رشته مورد علاقه ام فناوری اطلاعات هست. یا مدیریت. چون تئوری های مدیریت و جی مت و اینا رو میتونم بدم و تا حدی مشکل روش کمتر هست. رشته امنیت شبکه و ملا رشته مرتبط با کامپیوتر ولی مناسب
    میخواستم برای ادامه تحصیل ببینم با این شرایط آیا یه روستای دور افتاده توی یه کشور دورافتاده میشه پذیرش گرفت؟ اگر با فاند باشه چه بهتر. اگر نه هزینه اقامت و تحصیل رو با راهنمایی شما از بخش مربوطه اش پیدا میکنم
    فقط آیا میشه امیدی داشت یا نه؟

در کل دانشگاه و شهر و کشور و هزینه و امکان.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط adli نمایش پست ها
    سلام. من کامپیوتر شهید بهشتی خوندم. متاسفانه به دلایلی معدل کل من 12.10 هست. اما معدل 4-5 ترم آخرم حدودا 13 - 13.5 هست
    برای زبان هم تا حدی آماده هستم و درحال تکمیل و افزایش آمادگی هستم
    سابقه کاری هم در مورد رشته کامپیوتر و ادمین شبکه و سایت و غیره بودم
    یه چند سالی هم میتونم سابقه توی وزارت ارتباطات داشته باشم
    مدارک سیسکو و شبکه هم دارم
    رشته مورد علاقه ام فناوری اطلاعات هست. یا مدیریت. چون تئوری های مدیریت و جی مت و اینا رو میتونم بدم و تا حدی مشکل روش کمتر هست. رشته امنیت شبکه و ملا رشته مرتبط با کامپیوتر ولی مناسب
    میخواستم برای ادامه تحصیل ببینم با این شرایط آیا یه روستای دور افتاده توی یه کشور دورافتاده میشه پذیرش گرفت؟ اگر با فاند باشه چه بهتر. اگر نه هزینه اقامت و تحصیل رو با راهنمایی شما از بخش مربوطه اش پیدا میکنم
    فقط آیا میشه امیدی داشت یا نه؟

در کل دانشگاه و شهر و کشور و هزینه و امکان.
    ممنون
    این سوال شما ، جوابش میشه :

بله ، میشه
    کانادا ، در زرده ! هزینه تحصیلش هم خیلی میشه.

عزیزم ، شما یه معدل گفتی و بعد گفتی که خیلی کامپیوتر دوست داری !!!! بعد انتظار داری بچه ها بیان چی بگن !!؟ خودت بودی چی میگفتی !؟
    یه جی مت بده ، یه تافل بده ، بعد بیا بگو با این شرایط چی ، اونوقت بقیه هم فکری میکنن...

Junior Member

سلام دوستان
    من براي كارشناسي ارشد رشته مديريت جهانگردي و گردشگري دنبال يك دانشگاه رايگان انگليسي زبان هستم اگه كسي ميتونه راهنماييم كنه ممنون ميشم.
    خيلي ضروري و مهمه واسم و نميخواهم زمان رو از دست بدم
    مرسي.

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط wwe نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من براي كارشناسي ارشد رشته مديريت جهانگردي و گردشگري دنبال يك دانشگاه رايگان انگليسي زبان هستم اگه كسي ميتونه راهنماييم كنه ممنون ميشم.
    خيلي ضروري و مهمه واسم و نميخواهم زمان رو از دست بدم
    مرسي.
    به نظرم یه سر به daad.de بزن ! در آلمان اکثرا هزینه دانشگاهها خیلی مناسب هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی کامپیوتر-شهید بهشتی تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Kikolo نمایش پست ها
    این سوال شما ، جوابش میشه :

بله ، میشه
    کانادا ، در زرده ! هزینه تحصیلش هم خیلی میشه.

عزیزم ، شما یه معدل گفتی و بعد گفتی که خیلی کامپیوتر دوست داری !!!! بعد انتظار داری بچه ها بیان چی بگن !!؟ خودت بودی چی میگفتی !؟
    یه جی مت بده ، یه تافل بده ، بعد بیا بگو با این شرایط چی ، اونوقت بقیه هم فکری میکنن...
    نامردا در ها رو رنگ زدن، زرد رو پیدا نکردم همه آبی بودن
    ارشد فناوری اطلاعات قبول شدم آزاد. رتبه ام یک شد. همین ارشد رو با توجه به مطالبی که از بقیه دوستان خوندم باید ادامه بدم،‌ معدل بالا+زبان خوب+ مقاله+ همکاری با استادان معروف دانشگاه+رزومه کاری که دارم+ مدارک المپیاد که قبلا بودم رو کنار هم بذارم فکر کنم برای دکترا مسیر خیلی هموار تری پیش رو داشته باشم. ولی پیگیر فروم هستم و آمادگی رو بالا ببرم. از نظر هزینه هم مهم نیست. الان که خیلی جاها پولی هستن و راحت تر هست پذیرش پولی ها.
    ممنون از شما دوست عزیز
    ویرایش توسط adli : September 3rd, 2011 در ساعت 12:33 AM

پیش فرض پاسخ : راهنمای انتخاب دانشگاه

سلام دوستان
    من دانشجوی لیسانس مدیریت صنعتی هستم ، 3 ترم دیگه درسم تمومه، معدلم تا اینجا 17.5 . می خواستم بدونم برای فوق کدوم گرایش های مدیریت بهتره؟ (البته خودم بازاریابی و مدیریت مالی رو ترجیح میدم)
    برای گرفتن پذیرش داشتن سابقه کار چقدر مهمه؟(سابقه کار ندارم)
    همیچنین کدوم کشورها برای ادامه تحصیل مدیریت بهتره؟ هدف اول خودم کاناداست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)