صفحه 15 از 34 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 335

موضوع: راهنمای انتخاب دانشگاه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Business Administration- Azad University

پیش فرض پاسخ : کدوم دانشگاهها اپلای کنم؟

سلام دوستان
    معدل دیپلم من 18.65 هستش .من لیسانس زبان انگلیسی با معدل 19 دارم و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی با معدل 18.80
    نمره gmat و tofel/ielts رو هم میتونم بالا بگیرم.
    تا حالا 3 تا مقاله
    ISI
    چاپ کردم و تا آخر سال هم 5 یا 6 تا دیگه ازم چاپ میشه.
    نمره پایان نامه من هم 19.5 هستش . عضو باشگاه پژوهشگران جوان هستم و کلی گواهی نامه برای شرکت تو کارگاههای مختلف دارم.
    میخواستم ببینم از کدوم دانشگاه میتونم فول فاند بگیرم برای دکتری مدیریت بازرگانی و یا
    mba با گرایش مارکتینگ.
    مهم نیست کدوم کشور یا دانشگاه باشه و لی خیلی برام مهمه که کل دوره هزینه پرداخت نکنم و مدرکش هم مورد تایید ایران باشه

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminrainboy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    معدل دیپلم من 18.65 هستش .من لیسانس زبان انگلیسی با معدل 19 دارم و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی با معدل 18.80
    نمره gmat و tofel/ielts رو هم میتونم بالا بگیرم.
    تا حالا 3 تا مقاله
    ISI
    چاپ کردم و تا آخر سال هم 5 یا 6 تا دیگه ازم چاپ میشه.
    نمره پایان نامه من هم 19.5 هستش . عضو باشگاه پژوهشگران جوان هستم و کلی گواهی نامه برای شرکت تو کارگاههای مختلف دارم.
    میخواستم ببینم از کدوم دانشگاه میتونم فول فاند بگیرم برای دکتری مدیریت بازرگانی و یا
    mba با گرایش مارکتینگ.
    مهم نیست کدوم کشور یا دانشگاه باشه و لی خیلی برام مهمه که کل دوره هزینه پرداخت نکنم و مدرکش هم مورد تایید ایران باشه
    فکر می کنم به دانشگاه لیسانس و فوق لیسانستون بستگی داره که اگه بهتر از خوب یا به قولی عالی باشه و به علاوه نمره GMAT و زبان خوبی هم بگیرید که نباید براتون مشکل باشه فکر می کنم میتونید از رنک 10 تا 40 آمریکا و 25 به بعد تو کل دنیا شانس پذیرش با فاند کامل داشته باشین. به هر شکل من اطلاعاتم تو زمینه مدیریت خیلی ناقصه بلکه هم تا حدی نادرست بنابراین از دوستان فعال تو زمینه خواهش می کنم اگه ایرادی وجود داره تصحیح کنن.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salamsalam نمایش پست ها
    سلام .من لیسانسم کامپیوتر بوده از دانشگاه تربیت معلم و فوق لیسانسم اقتصاد از دانشگاه مفید قم بوده البته معدلم بالا نیست لیسانس 14 و فوق 16 .
    ایا امیدی هست که بتونم از دانشگاهی در خارج برای دکترا پذیرش بگیرم.
    من شرایط اساسی پذیرش رشته اقتصاد رو اینجا میگم هر فردی بررسی کنه و اگه سوال داشت بپرسه با کمال میل پاسخ گو هستیم.
    مثلا ایشون که لیسانس کامپیوتر دارن و فوق اقتصاد باید نگاه کنن به یه سری از درس های ریاضی که زیربنای اقتصاد هست و ببینن چه نمراتی دارن:
    ریاضی 1 و 2 و احیانا 3-آمار 1 و 2-احتمالات-معادلات دیفرانسیل-جبر خطی-پژوهش(تحقیق)عملیاتی-آنالیز حقیقی-بهینه سازی-آنالیز پیشرفته-روش های عددی
    و در فوق درس ریاضی برای اقتصاد رو گذروندن یا نه و اگه پاس کردن با چه نمره ای به علاوه درس های خرد و کلان و اقتصاد ریاضی و سنجی که حتی اگه نمرات خوبی داشته باشین و در ریاضیات و آمار نمراتتون خوب نباشه معمولا خیلی تعیین کننده نیستن چون این موضوع رو میرسونه که خرد و کلانی رو که خوندین مال زمان خدا بیامرز آدام اسمیت بوده و ثروت ملل!
    اما به طور کلی دانشگاه های درجه 3 امریکا (به اضافه بعضی از دانشگاه های درجه 2 که از لحاظ رتبه بندی به درجه 3 نزدیک هستن) و درجه 2 کانادا و اروپا این احتمال وجود داره البته میتونید به فکر ترکیه سنگاپور مالزی هم باشین.

Banned

دیپلم و فوق دیپلم با معدل بالای 17
    iltes7 tof 100
    gre هم میتونم نمره خوبی بگیرم
    1 مقاله دارم
    ...............................
    بیشتر به کشور های کانادا - امریکا - ایتالیا علاقه دارم.
    راستی میخام رشته کامپیوتر بخونم

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : راهنمای انتخاب دانشگاه

از این وبسایت می توانید برای پیدا کردن دوره های مختلف مدیریت در کشور های مختلف و مقاطع مختلف و .... استفاده کنید،

http://www.bestbizschools.com/doctorate/tool.asp
    inactive account

Junior Member

سلام
    اگه دوستان من رو هم راهنمایی کنند ممنون می شم.
    شرایط:
    1. فوق لیسانس مهندسی و مدیریت ساخت ( تقریبا همون مدیریت پروژه) از دانشگاه تهران دارم.
    2. دو مقاله کنفرانسی
    3. آیلتس 7
    4. برای GRE ثبتنام کردم نه GMAT

حتما می خواهم برای مدیریت منابع انسانی در دوره دکترا اپلای کنم. حالا دوستان شانس رو چقدر می دونند؟
    اگر میشه، لطف می کنید اسم چند تا دانشگاهی که احتمال قبولی من باشه معرفی کنید (که البته GRE بخوانند نه GMAT) - کشورش فرق نمیکنه، فقط رنک مناسبی داشته باشه.

با تشکر

Junior Member

سلام
    شرایط:
    1. فوق لیسانس مهندسی و مدیریت ساخت ( تقریبا همون مدیریت پروژه) از دانشگاه تهران دارم.
    2. دو مقاله کنفرانسی
    3. آیلتس 7

حتما می خواهم برای مدیریت منابع انسانی در دوره دکترا اپلای کنم. حالا دوستان شانس رو چقدر می دونند؟
    اگر میشه، لطف می کنید اسم چند تا دانشگاهی که احتمال قبولی من باشه معرفی کنید (که البته GRE بخوانند نه GMAT) - کشورش فرق نمیکنه، فقط رنک مناسبی داشته باشه.

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط sazande نمایش پست ها
    سلام
    شرایط:
    2. دو مقاله کنفرانسی
    3. آیلتس 7

با تشکر
    سلام دوست عزیز. شما معدلت رو بگو و بگو که میخوای فاند حتما بگیری یا نه تا بتونم راهنمایی درستی کنم . هم معدل لیسانس و هم فوق رو بگو

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein51 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. شما معدلت رو بگو و بگو که میخوای فاند حتما بگیری یا نه تا بتونم راهنمایی درستی کنم . هم معدل لیسانس و هم فوق رو بگو
    ممنون از توجه شما (بالاخره یکی جواب پست های ما رو داد)

معدل لیسانس 16
    معدل فوق لیسانس بدون پایانامه: 18
    با پایانامه احتمالا 18.5

Junior Member

(اصلاحیه)
    سلام
    شرایط:
    1. فوق لیسانس مهندسی و مدیریت ساخت ( از گرایش های عمرانه ولی تقریبا همون مدیریت پروژه است) از دانشگاه تهران دارم.
    2. دو مقاله کنفرانسی
    3. آیلتس 7
    5. معدل فوق: 18
    6. معدل لیسانس 16
    اگر میشه، لطف می کنید اسم چند تا دانشگاهی که احتمال قبولی من باشه معرفی کنید (که البته GRE بخواند نه GMAT) - کشورش فرق نمیکنه، فقط رنک مناسبی داشته باشه.

با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)