صفحه 25 از 34 نخستنخست ... 1516171819202122232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 335

موضوع: راهنمای انتخاب دانشگاه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمای انتخاب دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    اگه! مثلا چند؟
    چه مقطعی میخواین اپلای کنین؟ چه گرایشی ؟ چه کشوری؟ آخه چطوری میشه نظر داد وقتی هیچی معلوم نیست؟
    مثلا با جیمت 750 ، با رزومه شما ، با ریکامند های خوب میشه رفت بوستون ، ام.بی.ای خوند ! (بوستون شدیدا تشنه دایورسیتیه ، اونجا احتمالا بورس خوبی میدن)
    قضیه در مورد دکتری خوندن خیلی فرق میکنه ، چون کاملا سلیقه ای میشه ، باید رزومه شما رو هم دوست داشته باشن + اینکه باید جیمت بالای 700 داشته باشین...
    ممنون از جوابتون بر اساس مطالعات و آزمايش آزمون حدود 720-700 را مي توانم بگيرم.يك مقاله ديگر هم در حال اكسپت است.با اين شرايط در مقطع دكترا در امريكا مي توانم بورس بگيرم؟چه دانشگاههايي براي اين كار بهتر است؟

سلام
    رشته مدیریت دولتی هستم - دانشگاه آزاد
    هر ترم معدل بالای 17-18

از بین کشورهای مالزی - هند - تاجیکستان
    کدوم بهتره؟
    مناسب تره هزینه هاش ؟
    اگه به رفتن باشه با همسرم باید برم ...

Junior Member

سلام
    راستش من تا به حال به فکر ادامه تحصیل در خارج از کشور نبودم اما شرایطم طوری شد که مجبور شدم قید دکتری داخل رو بزنم (یکبار قبول شدم) سربازی برم و حالا دنبال یه فرصتم. آشنایی چندانی با فرایندش ندارم، لیسانس و فوق لیسانسم رو توی علامه مدیریت بازرگانی خوندم و معدل هر دو بالای 17 هستش، مقاله علمی پژوهشی، Scopus، کنفرانس داخلی و خارجی در مجموع حدود 35 مورد دارم، تا به حال سراغ تافل و GMAT نرفتم اما زبانم بد نیست و میتونم از پس امتحان تافل بربیام. چیزی که برام مهمه اینه بدونم اول باید دانشگاه رو مشخص کنم و بعد امتحان بدم یا امتحان بدم و با نمره هاش دانشگاه رو انتخاب کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت صنعتی-دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل

سلام، بچه هایی که با روند تحصیل در خارج از کشور دارن اشنایی دارند یه مشورتی بدن،
    معدل کل دیپلم علوم انسانی 15.93 و معدل کتبی من 10.73 واسه این معدلم پایینه که در اون تاریخ یعنی تو اون بازه زمانی پسر داییم فوت کرده بود و تو اون سالها من مشکل خونوادگی داشتم،
    معدل کارشناسی من 15.93 هست و کارشناسی مدیریت صنعتی دانشگاه ازاد اسلامی واحد بابل،
    سابقه ی کار ندارم ، مقاله وکنفرانس ندارم ، تافل و ایلتس هم ندارم اما زبان انگلیسی من متوسط هست،
    1ساله که فارغ التحصیل شدم ارشد دولتی قبول نشدم اما ارشد ازاد اسلامی فیروز کوه قبول شدم رشته ی مدیریت صنعتی گرایش تحقیق در عملیات،
    معافیت دایم کفالت دارم و یه ساله که ایران کار پیدا نکردم چندتا بانک امتحان دادم قبول نشدم، خیلی دلم از ایران پر میخوام برم خارج از کشور و برای زندگی اونجا بمونم و کار هم همونجا داشته باشم
    به نظر شما با این وضعیت و شرایطی که دارم کدوم کشور و کدوم دانشگاه اقدام کنم اسیایی فقط کشور های عربی، و اروپا اون کشور هایی که از زبان انگلیسی خیلی استفاده میکنند(برای نمونه فرانسه اصلا مردمش علاقه ای به زبان انگلیسی ندارند یا روسیه هم همینطور) ، امریکا و کانادا،
    کدوم دانشگاه ها به صورت رایگان منو قبول میکنند البته من فکر میکنم با این شرایط هیچ دانشگاهی رایگان منو قبول نمی کنه
    لطفا کشور ها یی رو معرفی کنید که بعد از اتمام دوره تحصیلی بشه کار پیدا کرد، هر کاری باشه ایراد نداره از بیکاری اینجا بهتره، و کشوری باشه راحت ویزا و اقامت دایم بده. لطفا رشته هم اگه رشته مدیریت صنعتی باشه عالیه اگر نبود ازبین رشته های مدیریت تکنولوژی ، مدیریت پروژه، مدیریت مالی ، مدیریت تولید وعملیات ، مدیریت اجرایی ، باشه لطفا کمکم کنید.
    ویرایش توسط ArefPink : November 30th, 2013 در ساعت 01:41 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    iIndustrial management, university of Guilan

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

بچه ها کمک کنید
    ielts : 6.5)no band les than 6.5(
    کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی
    معدل 17
    جی مت 700
    مقاله هم ندارم
    کجا رو پیشنهاد می کنید برای phd

سلام دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید که ایا شانسی دارم، اگه آره کجا؟ و با توجه به اینکه امسال دیره یه مقدار آیا جایی هست بتونم تو این فرصت اپلای کنم؟

دانشگاه کارشناسی :دانشگاه علوم اقتصادی
    معدل کارشناسی : 15/73
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: حسابداری مالیاتی
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه تهران
    معدل کارشناسی ارشد :17/22
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مدیریت بازرگانی
    -بازاریابی
    تعداد مقالات : 3تا، 1 فارسی، 1 کنفرانس بین المللی و 1 علمی پژوهشی آی اس آی نیست اما ژورنالش قدیمی و معتبره
    تعداد توصیه نامه: حداقل 2تا
    سابقه کار: پاره وقت در زمینه بازرگانی و تدریس
    سابقه دریافت بورس : خیر
    تالیف و یا ترجمه کتاب : خیر
    نمره زبان انگلیسی: تافل 101
    جی مت: 640
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: مدیریت در دانشگاه معتبر
    اسکلارشیپ مد نظرتون : نمی دونم امکان فاند گرفتن هست یا نه اصلاً؟

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maziar63 نمایش پست ها
    بچه ها کمک کنید
    ielts : 6.5)no band les than 6.5(
    کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی
    معدل 17
    جی مت 700
    مقاله هم ندارم
    کجا رو پیشنهاد می کنید برای phd
    جیمتتون خوبه ولی آیلتسون یکم کمه ! عجیبه !
    اگه آیلتس 7 داشتین من پیشنهاد دانشگاه کلگری - یورک و آلبرتا رو میدادم. البته ممکنه با صحبت کردن باهاشون قبول کنن 6.5 رو
    دانشگاه مک مستر هم خوبه.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط flamingo_86 نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید که ایا شانسی دارم، اگه آره کجا؟ و با توجه به اینکه امسال دیره یه مقدار آیا جایی هست بتونم تو این فرصت اپلای کنم؟

دانشگاه کارشناسی :دانشگاه علوم اقتصادی
    معدل کارشناسی : 15/73
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: حسابداری مالیاتی
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه تهران
    معدل کارشناسی ارشد :17/22
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مدیریت بازرگانی
    -بازاریابی
    تعداد مقالات : 3تا، 1 فارسی، 1 کنفرانس بین المللی و 1 علمی پژوهشی آی اس آی نیست اما ژورنالش قدیمی و معتبره
    تعداد توصیه نامه: حداقل 2تا
    سابقه کار: پاره وقت در زمینه بازرگانی و تدریس
    سابقه دریافت بورس : خیر
    تالیف و یا ترجمه کتاب : خیر
    نمره زبان انگلیسی: تافل 101
    جی مت: 640
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: مدیریت در دانشگاه معتبر
    اسکلارشیپ مد نظرتون : نمی دونم امکان فاند گرفتن هست یا نه اصلاً؟
    دکتری؟ فوق؟ ام.بی.ای ؟
    برای دکتری 640 یکمی کمه. من با 640 برای مک مستر فرستادم و شورت لیست شدم ، شما هم بفرستین حداقلشون 600 هست. ولی دانشگاه ها معمولا بالای 650 رو کات آف میزارن ، اونایی هم که میگن حداقل 600 ، اونقد اپلیکشن های 650-700 میگیرن که یکم کارتون سخته. اگه حوصله دوباره جیمت دادن ندارین من پیشنهادم مک مستر و HEC Montreal هست
    دوره دکتری در اکثر دانشگاه های دنیا با فاند کامل هست
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member

سلام
    من فوق ام بی ای شریف با معدل ۱۸ و نیم و لیسانس مهندسی صنایع تهران با معدل ۱۶ و نیم. آیلتس 7.5 و جی مت ۶۷۰ دارم. سابقه کار در بازاریابی هم دارم. مقاله هم میشه گفت ندارم (دو تا در حال پیشرفت اما فارسی!!) فکر می کنم برام راحته که دوباره جی مت بدم و بالای ۷۰۰ بیارم. اما تا ۲۴ ژانویه که ۳۰ روز از امتحان قبلیم بگذره نمیتونم بدم. بیشتر دانشگاه ها ددلاینشون ۱۵ ژانویه اس. به نظر شما بعد از ددلاین باز امتحان بدم و اگه نمره ام خوب شد باز ریپورت کنم؟ اصلا ریسک کنم و باز امتحان بدم یا ولش کنم؟ با این شرایط به نظر شما شانسم برای دانشگاه های نسبتا خوب در marketing چقدره؟ خیلی مونده ام چیکار کنم. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید. آمریکا و اروپا می خوام اپلای کنم. اروپا انگلیس و آلمان و سوییس و آمریکا هم قسمت شرقی (بوستون، مری لند، واشنگتن، پنسیلوانیا، کارولینا، فلوریدا و...) شما دانشگاه هایی رو در این جاها می شناسید که به نظرتون من شانسم خوب باشه؟
    خیلی ممنون

دوستانی که تجربه دارن، خیلی خیلی کمکم می کنید اگه نظرتون رو بگید. تشکر
    ویرایش توسط Olympia : January 2nd, 2014 در ساعت 09:10 PM دلیل: ادغام

سلام
    من لیسانس ریاضی محض دارم از دانشگاه شهید بهشتی. معدلم ۱۴:۰۲ جی پی ای زیر ۲.۵ . ولی سال اخرم ۳.۲۹
    ۱۶ مارج تافل دارم. میخوام واسه ترم بهار ۲۰۱۵ واسه رشته مدیریت مالی امریکا اپلای کنم.
    میخواستم چند تا دانشگاه پیدا کنم که با توجه به ددلاین اونا جی مت ثبت نام کنم. ولی بخاطر معدل پایینم هیچ دانشگاهی پیدا نکردم
    کسی میتونه چند تا دانشگاه معرفی کنه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)