صفحه 3 از 34 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 335

موضوع: راهنمای انتخاب دانشگاه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فوری- الان چجوری دانشگاه انتخاب کنم؟!

از همه دوستان ممنونم. توی جواب همه یک چیز مشترک بود،GMAT!! که باید تلاش کنم نمره بالای 700 بیارم انشالله. حالا مشکل من(همیشه در زندگی چنین مشکلی وجود داره) اینه که بیشتر وقتم رو برای GMAT بذارم یا وقتی هم به جستجوی دانشگاه ها اختصاص بدم؟ اگه همش GMAT بخونم ممکنه Deadline های زیادی رو از دست بدم! و اگه وقت برای جستجو بذارم ممکنه به امتحانم لطمه بخوره!
    در ضمن من الان باید پایان نامه رو هم انجام بدم مثلا!
    معدل لیسانسم هم 15.7 و البته من 2 سال سابقه کار بسیار مرتبط و خوب دارم در مورد IS و مهندسی صنایع.

ApplyAbroad Hero

Question پاسخ : کدوم دانشگاهها اپلای کنم؟

where are the best universities that I can be admitted
    IELTS 6.5
    7.5, 8, 5.5,5.5
    I think I am able of getting a 7 score with no bands less than 6
    GMAT 730
    GPA appx 17
    Can I get admission from top 40 or 50 business schools of the world
    ویرایش توسط sysco : November 19th, 2009 در ساعت 10:07 PM

Junior Member

دیگه بهونه نیار..این نکته اخر بود..تنظیم وقت کن..پایان نامه رو بسپار واسه بعد از عید..بچسب به apply و GMAT

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دوست عزیز یک تجربه که من داشتم :
    در business schoolهابرای دانشگاهها در شهرهای بزرگ خیلی حساب باز نکن خود امریکائیها برای این دانشگاهها زیاد اقدام می کنند خصوصا در دوران رکودو اصلا نوبت به من و شما نمی رسه حتی در رنک های پائین
    دو سه تا از دانشگاههایی رو که دوستمون biscutpolo معرفی کردند جواب سلام ما رو هم نمی دن مثل University of Pennsylvania - Wharton
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraaa نمایش پست ها
    دوست عزیز یک تجربه که من داشتم :
    در business schoolهابرای دانشگاهها در شهرهای بزرگ خیلی حساب باز نکن خود امریکائیها برای این دانشگاهها زیاد اقدام می کنند خصوصا در دوران رکودو اصلا نوبت به من و شما نمی رسه حتی در رنک های پائین
    دو سه تا از دانشگاههایی رو که دوستمون biscutpolo معرفی کردند جواب سلام ما رو هم نمی دن مثل University of Pennsylvania - Wharton
    متاسفانه با نظرتون خیلی موافق نیستم... توی تک تک دانشگاههای رنک 1 تا 10 (به جز هاروارد , ceibs چین) در ده سال گذشته حداقل یک نفر ایرانی رو خود من می شناسم که درس خوندن... در هاروارد هم من کسی رو نمیشناسم و بررسی هم نکردم که ببینم کسی درس خونده یا نه... این رو از این جهت عرض کردم که اگر معیارهای مورد نیاز رو داشته باشید اطمینان داشته باشید که جواب سلامتون رو میدن... در سالهای گذشته تقریباً تمام دوستان من که نمرات GMAT بالای 750 کسب کرده بودند از دانشگاههای رتبه ی 1 تا 2 offer داشتن برای ثبت نام.
    Winners are simply willing to do what losers won't

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo نمایش پست ها
    متاسفانه با نظرتون خیلی موافق نیستم... توی تک تک دانشگاههای رنک 1 تا 10 (به جز هاروارد , ceibs چین) در ده سال گذشته حداقل یک نفر ایرانی رو خود من می شناسم که درس خوندن... در هاروارد هم من کسی رو نمیشناسم و بررسی هم نکردم که ببینم کسی درس خونده یا نه... این رو از این جهت عرض کردم که اگر معیارهای مورد نیاز رو داشته باشید اطمینان داشته باشید که جواب سلامتون رو میدن... در سالهای گذشته تقریباً تمام دوستان من که نمرات GMAT بالای 750 کسب کرده بودند از دانشگاههای رتبه ی 1 تا 2 offer داشتن برای ثبت نام.
    ولی من با شما موافقم بنده هم رنک ها رو عرض نکردم شهرها رو گفتم
    البته wharton چیزی از هاروارد کم نداره خصوصا در اقتصاد faculty هاش در بعضی گرایش ها بی نظیر نباشه کم نظیر تو دنیا
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدوم دانشگاهها اپلای کنم؟

ببخشید میون کلامتون
    من شرایط مشابهی دارم ولی سابقه ی حذف w دارم . میتونم امیدوار باشم؟؟؟؟؟

Post پاسخ : کدوم دانشگاهها اپلای کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ee ehsan نمایش پست ها
    ببخشید میون کلامتون
    من شرایط مشابهی دارم ولی سابقه ی حذف w دارم . میتونم امیدوار باشم؟؟؟؟؟
    مشابه كي؟
    و به چي؟
    بر قله‌هاي دور ....، جايي نوشته‌اند: "اينجا سراي توست....."

Junior Member

سلام.من لیسانس مهندسی مکانیک سیالات از دانشگاه نفت با معدل 14.67 دارم و فوق لیسانس construction management از GGSB فرانسه دارم با معدل 13.5 .GMAT ندارم و میخوام برا دکترا اقدام کنم و حدود 20 سال سابقه کار تو نفت دارم.بنظر شما میتونم پذیرش بگیرم البته اگه ترکیه باشه که بتونم رفت و آمد به ایرانم داشته باشم بهتره.لطفا راهنمایی کنید.ممنون

Junior Member

سلام من هم مثل شما فکر می کنم. یه دانشکاه معروف تو تگزاس هستش به نام University of Baroos at El Paso (uobaep معمولا دانشجوهای جهان سومی میگیره عقب مونده جهان سومی تو از نظم نوین جهانی، تثبیت نرخ ارز چی میدونی؟ حالا برو هی کپی پیست کن اسمشو بزار مقاله isi

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)