صفحه 7 از 34 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 335

موضوع: راهنمای انتخاب دانشگاه

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

پیش فرض پاسخ : کدوم دانشگاهها اپلای کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط a.mba نمایش پست ها
    سلام رفیق
    والا این سایت رو من دیدم و دارم وقت می گذارم روش ولی مسأله اینه که خیلی از دانشگاهها اوریج برای دکتری ندارن توی پروفایلشون و بعضی هام که اوریجی که توی این سایت دارن مثلا برای 5 سال گذشته است (به صورت تجمعی) که خوب نمی تونه ملاک دقیقی باشه و ما نیاز به اوریج پاسال داریم. راستش هدف من از این پست این بود که دوستانی (مثل شما) که اطلاعات از دانشگاههایی دارن و یا پذیرش گرفتن به صورت میانبر کمک کن و من خودم هم دارم یه تلاشی می کنم. راستش من دنبال دانشگاههای هستمکه توی پورتفولیویی که درست می کنم به عنوان سوپاپ اطمینانی باشن که بتونم روی پذیرش ازشون با شانس خوبی حساب کنم.
    ممنون اگه کمک کنید.
    راستش دانشگاههای که من آشنایی دارم اکثرا جی مت بالای 670 اوریجشون. به همین خاطر گفتم اونجا رو بگزد چون تفاوت خیلی زیادی نمیکنه اون آمار با اوریج پارسال ماکزیمم 30 نمره. میتونی دانشگاههایی رو که اوریج زیر 650 دارن پیدا کنی و مطمئن باش تفاوت خیلی معنی داری نمیکنه با اوریج الان. ضمنا من با گرایشی که شما میخوای اپلای کنی با برنامه های دانشگاهها آشنایی ندارم. من گرایش خودم CIS هست و روی اون اگه بخوای میتونم لیست یه سری دانشگاهیو که خودم پیدا کردم بهت بدم اما خیلیاشون میدونم HR یا OB ندارن. ضمنا دانشگاههایی که اونجا اطلاعاتشون رو نذاشتن خیلی کمن و اینو بدون که از صد و خورده ای دانشگاه اون لیست کلا 60 70 تا برنامه PhD دارن واسه همین بعضیاشون اصلا اوریج جی متشونو نزدن. به هرحال باز اگه جوابم ناققصه ببخشید

نقل قول نوشته اصلی توسط tahahavakhor نمایش پست ها
    راستش دانشگاههای که من آشنایی دارم اکثرا جی مت بالای 670 اوریجشون. به همین خاطر گفتم اونجا رو بگزد چون تفاوت خیلی زیادی نمیکنه اون آمار با اوریج پارسال ماکزیمم 30 نمره. میتونی دانشگاههایی رو که اوریج زیر 650 دارن پیدا کنی و مطمئن باش تفاوت خیلی معنی داری نمیکنه با اوریج الان. ضمنا من با گرایشی که شما میخوای اپلای کنی با برنامه های دانشگاهها آشنایی ندارم. من گرایش خودم CIS هست و روی اون اگه بخوای میتونم لیست یه سری دانشگاهیو که خودم پیدا کردم بهت بدم اما خیلیاشون میدونم HR یا OB ندارن. ضمنا دانشگاههایی که اونجا اطلاعاتشون رو نذاشتن خیلی کمن و اینو بدون که از صد و خورده ای دانشگاه اون لیست کلا 60 70 تا برنامه PhD دارن واسه همین بعضیاشون اصلا اوریج جی متشونو نزدن. به هرحال باز اگه جوابم ناققصه ببخشید
    ممنون از جوابت. با شرحی که از اوضاعم دادم به نظرت وضعیت کلیم برای پذیرش چه طوره؟ امیدوار کننده است؟ چون م یخوام حتما امسال یه جایی پذیرش بگیرم. راستی با جی مت 650 به نظرت تا چه اوریجی منطقیه که اپلای کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ممنون از جوابت. با شرحی که از اوضاعم دادم به نظرت وضعیت کلیم برای پذیرش چه طوره؟ امیدوار کننده است؟ چون م یخوام حتما امسال یه جایی پذیرش بگیرم. راستی با جی مت 650 به نظرت تا چه اوریجی منطقیه که اپلای کنم؟
    رفیق مطمئنا شانست خوبه. به نظر من با 20 30 نمره بالای اوریج اون دانشگاهها شانس خوبی برای پذیرش داری

رفیق مطمئنا شانست خوبه. به نظر من با 20 30 نمره بالای اوریج اون دانشگاهها شانس خوبی برای پذیرش داری
    یعنی منظورت اینه که تا اوریج 670-680 اپلای کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه

یعنی منظورت اینه که تا اوریج 670-680 اپلای کنم؟
    من جای شما باشم تو رنج 20-30 نمره ای نمره خودم اقدام می کنم. یکی دوتا دانشگاه با اوریج 670-680و بقیه رو هم از رنج620-650. فک می کنم اینجوری پورتفولیوی مطمئنتری دارید

من جای شما باشم تو رنج 20-30 نمره ای نمره خودم اقدام می کنم. یکی دوتا دانشگاه با اوریج 670-680و بقیه رو هم از رنج620-650. فک می کنم اینجوری پورتفولیوی مطمئنتری دارید
    ممنون رفیق
    تو توی سرچی که کردی دانشگاهی با اوریج زیر 650 گیر آوردی که بتونم برم بررسی کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ممنون رفیق
    تو توی سرچی که کردی دانشگاهی با اوریج زیر 650 گیر آوردی که بتونم برم بررسی کنم؟
    حالا که تست حافظه ازم می گیری بذار ببینم، اره بود مثلا میدونم کنکوردیا تو کانادا، فلوریدا آتلانتیک، تولدو ، فلوریدا اینترنشنال (حافظم ترکید) اینا زیر 650 هستن فک کنم. از تو اون سایته چک کن چون من زیاد تو نخشون نرفته بودم. ببین یکی یکی پیجاشونو باز کن پیدا میشن ، نشد بگو من باز یه سرچ انجین خوب بیابم برات

Junior Member

سلام به همه دوستان،
    من می خواستم برای PhD Business گرایش CIS/MIS اپلای کنم. کدوم دانشگاهای کانادا و آمریکا بیشتر شانس دارم.
    ممنون می شم راهنماییم کنید. مشخصات:
    - MBA معدل 16.5
    - لیسانس مهندسی کامپیوتر معدل 15.5
    - 6 سال سابقه کار
    - IELTS: 7.5 , GMAT:600

با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arashtdii نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان،
    من می خواستم برای PhD Business گرایش CIS/MIS اپلای کنم. کدوم دانشگاهای کانادا و آمریکا بیشتر شانس دارم.
    ممنون می شم راهنماییم کنید. مشخصات:
    - MBA معدل 16.5
    - لیسانس مهندسی کامپیوتر معدل 15.5
    - 6 سال سابقه کار
    - IELTS: 7.5 , GMAT:600

با تشکر
    رفیق با توجه به معدلت اگه یه بار دیگه جی متتو retake کنی و به حول و حوش 650-670 برسونیش اوضاعت خوب میشه. 600 نمره می نیمم اکثر جاهاس و شانس پذیرش باهاش خیلی بالا نیست. کانادا در مجموع چون تعداد دانشگاههاش کمن زیاد روشون حساب نکن اما ممکنه تو امریکا بشه برنامه هایی پیدا کرد که بتونی پذیرش بگیری. ولی شانست برای رنک زیر 100 خوب نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری کامپیوتر شریف

سلام
    میشه بگین من چه دانشگاه هایی از آمریکا و کانادا رو می تونم اپلای کنم؟
    معدل لیسانس :15.32 ( معدل دوم گرایش سخت افزار) بهشتی
    معدل فوق: 17.32 شریف گرایش معماری کامپیوتر
    تافل: 100
    جی آر ای : هنوز نیومده نمرش
    مقاله کنفرانس خارجی : 2 عدد
    تی ای : 3 عدد
    مدرک فرانسه دلف ب 1: تا یک ماه دیگه جوابش میاد و احتمالا قبول می شم

(به نظرتون برای مگ گیل شانس پذیرش دارم؟)
    با توجه به اینکه هنوز مدارک لیسانس رو آزاد نکردم کدوم دانشگاه ها که خوبن و ددلاینشون تو ژانویس امکان پذیرش دارم؟

با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)