صفحه 8 از 34 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 335

موضوع: راهنمای انتخاب دانشگاه

پیش فرض پاسخ : کدوم دانشگاهها اپلای کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tahahavakhor نمایش پست ها
    راستش دانشگاههای که من آشنایی دارم اکثرا جی مت بالای 670 اوریجشون. به همین خاطر گفتم اونجا رو بگزد چون تفاوت خیلی زیادی نمیکنه اون آمار با اوریج پارسال ماکزیمم 30 نمره. میتونی دانشگاههایی رو که اوریج زیر 650 دارن پیدا کنی و مطمئن باش تفاوت خیلی معنی داری نمیکنه با اوریج الان. ضمنا من با گرایشی که شما میخوای اپلای کنی با برنامه های دانشگاهها آشنایی ندارم. من گرایش خودم CIS هست و روی اون اگه بخوای میتونم لیست یه سری دانشگاهیو که خودم پیدا کردم بهت بدم اما خیلیاشون میدونم HR یا OB ندارن. ضمنا دانشگاههایی که اونجا اطلاعاتشون رو نذاشتن خیلی کمن و اینو بدون که از صد و خورده ای دانشگاه اون لیست کلا 60 70 تا برنامه PhD دارن واسه همین بعضیاشون اصلا اوریج جی متشونو نزدن. به هرحال باز اگه جوابم ناققصه ببخشید
    طه میشه این لیستت رو شیر کنی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط haniehmoshki نمایش پست ها
    ضمنا بعضا اختلاف معناداری بین آنچه این لیست نوشته و آنچه دانشگاهها نوشتن هست! نمیدونم کدام اینها قابل اعتمادن؟

Junior Member

سلام. من لیسانس مدیریت صنعتی دارم از شهید بهشتی. معدلم 13.74. فوق مدیریت صنعتی گرایش تحقیق در عملیات از علوم تحقیقات با معدل 14. پایان نامه ام هم در مورد تئوری بازی ها است. دو ترم دانشگاه پیام نور درس دادم (ریاضیات 2، مدیریت تولید، مبانی مدیریت صنعتی، سیستم های خرید و انبارداری). و یه مقدار تدریس خصوصی ریاضیات 2. مقاله توی مجله امتیازدار ندارم. فقط 15 مورد نقد و معرفی و بررسی کتاب بوده در زمینه رشته ام و 2 مورد معرفی رشته که همه اش توی ماهنامه «کتاب ماه" بوده. امتحان زبان هنوز ندادم. مشاغل و کارای مرتبطم همه اش چندماهه بوده و شاید بهترینش طراحی یه مدل حسابداری بوده که همکار پروژه بودم و مربوط به وزارت نفت می شده. و برای دو جلد کتاب تئوری مدیریت دفت هم طراحی تست کردم که منتشر نشده بلکه قرار گرفته توی یکی از سایتهای مدیریتی ایرانه که خب البته معروفه. از نظر نرم افزاری معمولی هستم. با نرم افزارای رشته ام آشنایی کلی دارم و نه تخصصی. (DS، MSP، LINDO، ARENA) از دوستان تقاضا دارم که منو راهنمایی کنند که من شانس پذیرش برای دکترای تحقیق در عملیات دارم یا نه؟ و اگر دارم کجاها؟ و آیا اصلاً می تونم به جاهای خوب فکر کنم یا نه؟ لطفاً راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط Ymanager نمایش پست ها
    سلام. من لیسانس مدیریت صنعتی دارم از شهید بهشتی. معدلم 13.74. فوق مدیریت صنعتی گرایش تحقیق در عملیات از علوم تحقیقات با معدل 14. پایان نامه ام هم در مورد تئوری بازی ها است. دو ترم دانشگاه پیام نور درس دادم (ریاضیات 2، مدیریت تولید، مبانی مدیریت صنعتی، سیستم های خرید و انبارداری). و یه مقدار تدریس خصوصی ریاضیات 2. مقاله توی مجله امتیازدار ندارم. فقط 15 مورد نقد و معرفی و بررسی کتاب بوده در زمینه رشته ام و 2 مورد معرفی رشته که همه اش توی ماهنامه «کتاب ماه" بوده. امتحان زبان هنوز ندادم. مشاغل و کارای مرتبطم همه اش چندماهه بوده و شاید بهترینش طراحی یه مدل حسابداری بوده که همکار پروژه بودم و مربوط به وزارت نفت می شده. و برای دو جلد کتاب تئوری مدیریت دفت هم طراحی تست کردم که منتشر نشده بلکه قرار گرفته توی یکی از سایتهای مدیریتی ایرانه که خب البته معروفه. از نظر نرم افزاری معمولی هستم. با نرم افزارای رشته ام آشنایی کلی دارم و نه تخصصی. (DS، MSP، LINDO، ARENA) از دوستان تقاضا دارم که منو راهنمایی کنند که من شانس پذیرش برای دکترای تحقیق در عملیات دارم یا نه؟ و اگر دارم کجاها؟ و آیا اصلاً می تونم به جاهای خوب فکر کنم یا نه؟ لطفاً راهنمایی کنید.
    با توجه به اینکه ظاهرا جی مت ندادید، امریکا و کاندا نمی تونید بفرستید. در ضمن معدل فوق و لیسانستون پایین تر از مینیمم اکثر جاهاس و با این حالت صادقانه اینه که شانستون برای پذیرش دکتری در اروپا و استرالیا هم کمه. در مورد سایر کشورها من اطلاعی ندارم. امیدوارم بقیه دوستان بتونن کمکت کنن.

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط haniehmoshki نمایش پست ها
    بله این لیست رو میتونین از لینک سایت AACSB در ویکی پیدا کنید. خود سایت امکان سرچ بسیار پیشرفته رو داره

با توجه به اینکه ظاهرا جی مت ندادید، امریکا و کاندا نمی تونید بفرستید. در ضمن معدل فوق و لیسانستون پایین تر از مینیمم اکثر جاهاس و با این حالت صادقانه اینه که شانستون برای پذیرش دکتری در اروپا و استرالیا هم کمه. در مورد سایر کشورها من اطلاعی ندارم. امیدوارم بقیه دوستان بتونن کمکت کنن.
    با معدل زير 15 ليسانس وبالاي 16 فوق نمي شه براي انگليس بدون فاند پذيرش گرفت

Junior Member

مرسی. حالا با این شرایط فکر می کنید بهترین کار چیه؟ اول برم دنبال جی مت یا جی آر ای، یا اینکه برم دنبال مقاله؟ یا آیلتس یا تافل؟ اینم لطفاً بگید. من می خوام اپلای رو شروع کنم. و راستش اینه که وقتم هم زیاد نیست. فکر می کنید می تونم برای مهر 90 (به سال ما) پذیرش بگیرم؟ اگه فکر می کنید میشه، لطفاً راهشم بگید. ممنون.

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Ymanager نمایش پست ها
    مرسی. حالا با این شرایط فکر می کنید بهترین کار چیه؟ اول برم دنبال جی مت یا جی آر ای، یا اینکه برم دنبال مقاله؟ یا آیلتس یا تافل؟ اینم لطفاً بگید. من می خوام اپلای رو شروع کنم. و راستش اینه که وقتم هم زیاد نیست. فکر می کنید می تونم برای مهر 90 (به سال ما) پذیرش بگیرم؟ اگه فکر می کنید میشه، لطفاً راهشم بگید. ممنون.
    حتما برید سراغ جی مت.اما برای fall 2011 ددلاینها ژانویه همین امساله یعنی یه ماه دیگه که من بعید میدونم برسید به امسال. در ضمن با توجه به معدل فوقتون به نظر من برای فوق لیسانس مجدد اقدام کنید چون معدل زیر مینیمم رو خیلی سخت بشه که قبول کنن برای دکتری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arashtdii نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان،
    من می خواستم برای PhD Business گرایش CIS/MIS اپلای کنم. کدوم دانشگاهای کانادا و آمریکا بیشتر شانس دارم.
    ممنون می شم راهنماییم کنید. مشخصات:
    - MBA معدل 16.5
    - لیسانس مهندسی کامپیوتر معدل 15.5
    - 6 سال سابقه کار
    - IELTS: 7.5 , GMAT:600

با تشکر
    رفیق با توجه به معدلت اگه یه بار دیگه جی متتو retake کنی و به حول و حوش 650-670 برسونیش اوضاعت خوب میشه. 600 نمره می نیمم اکثر جاهاس و شانس پذیرش باهاش خیلی بالا نیست. کانادا در مجموع چون تعداد دانشگاههاش کمن زیاد روشون حساب نکن اما ممکنه تو امریکا بشه برنامه هایی پیدا کرد که بتونی پذیرش بگیری. ولی شانست برای رنک زیر 100 خوب نیست.
    مرسی از راهنماییت... تو اروپا شانسم چطوره؟ کدوم دانشگاه ها رو پیشنهاد می کنی؟

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arashtdii نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییت... تو اروپا شانسم چطوره؟ کدوم دانشگاه ها رو پیشنهاد می کنی؟
    والا اروپا کشور به کشور وضعیتش فرق میکنه. یک اینکه گرایشی که میخوای خیلی کم پیدا میشه تو اروپا ، لااقل من که زیاد به چشمم نخورده. دو اینکه مثلا بیزینس اسکولای فرانسه و هلند اینترنشنالهاش برای اینکه شانس داشته باشی باید جی مت همون رنجی که گفتم باشه. انگلیس جی مت نمیخوان اکثر بیزینس اسکولاش اما باید یه پرو پوزال خوب داشته باشی و در ضمن رزومه تحقیقی قابل ملاحظه برای فاند گرفتن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)