نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: افزایش بی سابقه قیمت دلار،یورو+پیشنهادات شما برای هزینه ها

Moderator
    ummm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medicine

پیش فرض افزایش بی سابقه قیمت دلار،یورو+پیشنهادات شما برای هزینه ها

سلام دوستان،وقت همه بخیر باشه،خواستم بدون اینکه بحث رو سیا۳۰ کنیم یکم درد و دل کنم،الان واقعاً با این قیمت ارز اصلا‌ میشه خارج شد از‌ کشور؟؟
    من دوستان خیلی زیادی داشتم که امسال تصمیم داشتن برن مجارستان،پزشکی بخونن اما با این قیمت‌ مگه میشه خارج شد؟دوستی دارم توی بوداپست
    امروز داشتیم صحبت میکردیم گفت من ظهر یورو ۹۵۰۰بود الان شد ۱۰و خورده ای‌،گفت من سالی که اومدم مطمن بودم که میتونم از پس‌ یوروی ۴۰۰۰‌ تومنی بربیام،اما توی ۲،۳سال ۲برابر شد!
    اون دسته از دوستام هم که تصمیم داشتن برن‌ مجارستان،الان همه دنبال این هستن که برن فیلیپین و چین و ..
    واقعا چه میشه کرد؟؟ نباید خارج شد؟! به نظر شما تا چه مدت این وضعیت ادامه داره؟!
    ارز دانشجویی هم که عملاً نمیدن...
    خیلی ممنون میشم سیاC نکنید بحث رو،پیشاپیش ممنونم از همه
    پ.ن: یکی از دوستان نزدیکم برای ارز رفته اقدام کنه،بهشون گفتن شما که نمیتونی از عهده‌ هزینه بر بیای بیخود که میخوای بری..
    متاسفانه عین این لفظ رو بکار بردن گویا..
    زندگی مثل پانتومیم میمونه حرف دلت رو به زبون بیاری باختی!

پیش فرض پاسخ : افزایش بی سابقه قیمت دلار،یورو+پیشنهادات شما برای هزینه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ummm نمایش پست ها
    سلام دوستان،وقت همه بخیر باشه،خواستم بدون اینکه بحث رو سیا۳۰ کنیم یکم درد و دل کنم،الان واقعاً با این قیمت ارز اصلا‌ میشه خارج شد از‌ کشور؟؟
    من دوستان خیلی زیادی داشتم که امسال تصمیم داشتن برن مجارستان،پزشکی بخونن اما با این قیمت‌ مگه میشه خارج شد؟دوستی دارم توی بوداپست
    امروز داشتیم صحبت میکردیم گفت من ظهر یورو ۹۵۰۰بود الان شد ۱۰و خورده ای‌،گفت من سالی که اومدم مطمن بودم که میتونم از پس‌ یوروی ۴۰۰۰‌ تومنی بربیام،اما توی ۲،۳سال ۲برابر شد!
    اون دسته از دوستام هم که تصمیم داشتن برن‌ مجارستان،الان همه دنبال این هستن که برن فیلیپین و چین و ..
    واقعا چه میشه کرد؟؟ نباید خارج شد؟! به نظر شما تا چه مدت این وضعیت ادامه داره؟!
    ارز دانشجویی هم که عملاً نمیدن...
    خیلی ممنون میشم سیاC نکنید بحث رو،پیشاپیش ممنونم از همه
    پ.ن: یکی از دوستان نزدیکم برای ارز رفته اقدام کنه،بهشون گفتن شما که نمیتونی از عهده‌ هزینه بر بیای بیخود که میخوای بری..
    متاسفانه عین این لفظ رو بکار بردن گویا..
    اگر مسیرتون مشخص باشه که مثلا میخواهید از چه روشی اقدام کنید راحتتر میشه شما رو راهنمایی کرد ولی در کل شما کار خودتون رو باید انجام بدید صرف نظر ازینکه وضعیت اقتصادی قراره بهتر بشه یا بدتر شما با یک حداقلی ناچار هستید که آغاز کنید و بعد با کار کردن خارج از کشور کم کم وضعیتتون رو بهتر کنید.

Moderator
    ummm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medicine

سلام خیلی ممنون که لطف کردید جواب دادید،شما هم انشاالله موفق و سلامت باشید همیشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    اگر مسیرتون مشخص باشه که مثلا میخواهید از چه روشی اقدام کنید راحتتر میشه شما رو راهنمایی کرد ولی در کل شما کار خودتون رو باید انجام بدید صرف نظر ازینکه وضعیت اقتصادی قراره بهتر بشه یا بدتر شما با یک حداقلی ناچار هستید که آغاز کنید و بعد با کار کردن خارج از کشور کم کم وضعیتتون رو بهتر کنید.
    سلام،اقدام برای اپلای در رشته پزشکی،اما متاسفانه دوست عزیز این رشته درس ها خیلی خیلی سخت هستن و عملا امکان کار دانشجویی وجود نداره به هیچ وجه،ضمن اینکه شهریه سالانه 15k و ماهانه 1000 یورو هم هزینه زندگی هست که خب خیلی زیاد میشه با این وضعیت.. کار کلا کسی نمیتونه انجام بده (غیرقانونی هم هست) بعدش هم فک نکنم کسی بتونه زمانش رو داشته باشه ...
    خیلی لطف کردید.
    ویرایش توسط Simon : June 27th, 2018 در ساعت 12:15 AM دلیل: حذف نقل قول نامرتبط

سلام خیلی ممنون که لطف کردید جواب دادید،شما هم انشاالله موفق و سلامت باشید همیشه.

سلام،اقدام برای اپلای در رشته پزشکی،اما متاسفانه دوست عزیز این رشته درس ها خیلی خیلی سخت هستن و عملا امکان کار دانشجویی وجود نداره به هیچ وجه،ضمن اینکه شهریه سالانه 15k و ماهانه 1000 یورو هم هزینه زندگی هست که خب خیلی زیاد میشه با این وضعیت.. کار کلا کسی نمیتونه انجام بده (غیرقانونی هم هست) بعدش هم فک نکنم کسی بتونه زمانش رو داشته باشه ...
    خیلی لطف کردید.
    اگر بخواهید همه هزینه های تحصیلی رو خودتون پرداخت کنید پول خیلی زیادی میشه شاید بهتر باشه به جای تحصیل مستقیما به مهاجرت فکر کنید

Global Moderator

Simon آواتار ها

با سلام

به علت ارسال پست های نامرتبط، سیاسی، کلام نامناسب، بحث و جدل دو نفره،و .... تاپیک تا اطلاع ثانویی و رسیدگی به اینگونه پست ها بسته شد.
    لطفا درجریان باشید برای ارسال هایی که بدون کارت تذکر یا تخلف حذف خواهند شد پیام خصوصی ارسال نخواهد شد.

ممنون از شکیبایی شما
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Moderator
    ummm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    اگر بخواهید همه هزینه های تحصیلی رو خودتون پرداخت کنید پول خیلی زیادی میشه شاید بهتر باشه به جای تحصیل مستقیما به مهاجرت فکر کنید
    اصولا برای رشته های زیر شاخه پزشکی به خصوص 3 رشته تاپ،(پزشکی ،دندان،دارو) هزینه ها خیلی بالا هست اما 15/16k در سال هزینه زیادی نیست واقعا! ارز ما متاسفانه بی ارزش هست...
    هدفم تحصیل هست.

Question پاسخ : افزایش بی سابقه قیمت دلار،یورو+پیشنهادات شما برای هزینه ها

سلام و احترام و تقاضای راهنمایی
    بنابه دلایلی کارم رو تعطیل کردم و خونه رو چون شامل افزایش قیمت زیادی شده بود حدود یک میلیارد تومن تو این هفته فروختم و همسرم هم تو ایران دارای شغل موجه و پردرآمدی هست که در حال حاضر به دلیل پشتیبانی مالی کردن از من امکان همراهی با من رو فعلا و تا مشخص شدن وضعیت جدید رو نداره و اینکه هر دو در محدوده سنی ۴۵ هستیم
    و اما سئوال و راهنمایی از دوستان
    من سابقه سفر به حدود سی کشور دنیا در طی همین چند سال اخیر رو داشتم از جمله آمریکا و آلمان و فرانسه و خیلی از کشورهای صنعتی دیگه و در حال حاضر هم ویزای شینگن مولتی مدت دار تا حدود سه سال آینده هم دارم اما متاسفانه هیچگاه نه به مهاجرت فکر میکردم و نه اصلا قدمی در این راه بردشتم و هیچ اطلاعاتی از مهاجرت ندارم ولی بنا به دلایل کاملا شخصی و قطعی باید این کار رو انجام بدم یک هفته هم زمان دارم برای جمع بندی و تصمیم گیری قطعی
    دوستان چه راهنمایی و مسیری و چه کشور خوبی برای زندگی جدید رو میتونن پیشنهاد بدن که تو این سن گرفتار آزمون و خطا نشم و سرمایه من هم بیهوده صرف نشه و بتونم یک زندگی جدید و آرومی رو در نقطه جدیدی آغاز کنم؟؟
    لازم به توضیح که بعد از سفر بجز این سرمایه تا حدود یک سال هم امکان ساپورت مالی از اینجا در حدود ماهیانه ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار یا یورو((البته با این افزایش قیمت سرسام آور)) رو دارم
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن و در صورت اطلاع در بخشهای مربوطه هم به اشتراک بزارن.
    تلگرامم اینه و اینجا هم جهت استفاده دوستان دیگه بنویسید ممنون میشم ........
    ویرایش توسط hch1370 : August 5th, 2018 در ساعت 09:17 PM دلیل: درج شناسه کاربری تلگرام بر خلاف مقررات فروم می باشد

Junior Member

پیشنهاد من برای کم شدن هزینه ها:
    خرید و فر وش دلار به قیمت واقعی و منصفانه است
    من از یک کارشناس سوال کر دم و گفت قیمت واقعی دلار 9هزار تومان می باشد
    من صد دلار دارم که از ط ریق پی پل یا ویزا کارت می توانم منتقل کنم
    احتمال زیاد هر ماه میتونم صد دلار واریز کنم
    و نه هزار تومان حساب میکنم هر دلار را
    من به انتقال پول به ایران نیاز دارم
    و یک سایت هم وجود داره که میتونه کمکم کنه اما باید یورو باشه
    و برای من دلار آسونتر هست
    در صورت تمایل پیام بدهید.

اصولا برای رشته های زیر شاخه پزشکی به خصوص 3 رشته تاپ،(پزشکی ،دندان،دارو) هزینه ها خیلی بالا هست اما 15/16k در سال هزینه زیادی نیست واقعا! ارز ما متاسفانه بی ارزش هست...
    هدفم تحصیل هست.
    سلام داداش
    اره وضعیت ناگواره
    منم شرایط شما رو داشتم
    یعنی میخواستم برای کانادا امریکا استرالیا اپلای کنم
    ولی بدلیل گرونی ارز
    کلا بیخیال شدم از رفتن
    حالا میخوام برای المان اقدام کنم
    چرا ؟ امکان کار دانشجویی چی؟؟ هست علاوه بر ۲۰ ساعت در هفته روزهای تعطیل هم میشه کار کرد
    البته که ترجمه و ارسال مدارک کانادا و امریکا استرالیا چند نسخه از مدارک برای ترجمه ... نیاز هست
    ولی المان فقط یک نسخه بیشتر نمیخواهد از طریق یونی اسیست
    خلاصه سفارت المان داخل ایرانه با بچه ها بیتر راه میاد
    تا نسبت به کشور های دیگه
    گرفتن پذیرش به زبان المانی ۱۰۰% در المان هست نسبت به مجارستان و امریکا کانادا استرالیا
    اینم عرض کنه این حقیر که المان پذیرش انگلیسی داره
    یه فایل PDF
    اماده به منظور گرفتن پذیرش از المان به صورت مرحله به مرحله بیان کردم
    عرض کنم اپلیکشن فی برای دیگر کشور ها 100💲ولی در المان دانشگاه اول ۷۵ €و بقیه دانشگاه ۱۵€ میباشد
    کاپتانx20

نقل قول نوشته اصلی توسط Bagherseyed نمایش پست ها
    سلام و احترام و تقاضای راهنمایی
    بنابه دلایلی کارم رو تعطیل کردم و خونه رو چون شامل افزایش قیمت زیادی شده بود حدود یک میلیارد تومن تو این هفته فروختم و همسرم هم تو ایران دارای شغل موجه و پردرآمدی هست که در حال حاضر به دلیل پشتیبانی مالی کردن از من امکان همراهی با من رو فعلا و تا مشخص شدن وضعیت جدید رو نداره و اینکه هر دو در محدوده سنی ۴۵ هستیم
    و اما سئوال و راهنمایی از دوستان
    من سابقه سفر به حدود سی کشور دنیا در طی همین چند سال اخیر رو داشتم از جمله آمریکا و آلمان و فرانسه و خیلی از کشورهای صنعتی دیگه و در حال حاضر هم ویزای شینگن مولتی مدت دار تا حدود سه سال آینده هم دارم اما متاسفانه هیچگاه نه به مهاجرت فکر میکردم و نه اصلا قدمی در این راه بردشتم و هیچ اطلاعاتی از مهاجرت ندارم ولی بنا به دلایل کاملا شخصی و قطعی باید این کار رو انجام بدم یک هفته هم زمان دارم برای جمع بندی و تصمیم گیری قطعی
    دوستان چه راهنمایی و مسیری و چه کشور خوبی برای زندگی جدید رو میتونن پیشنهاد بدن که تو این سن گرفتار آزمون و خطا نشم و سرمایه من هم بیهوده صرف نشه و بتونم یک زندگی جدید و آرومی رو در نقطه جدیدی آغاز کنم؟؟
    لازم به توضیح که بعد از سفر بجز این سرمایه تا حدود یک سال هم امکان ساپورت مالی از اینجا در حدود ماهیانه ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار یا یورو((البته با این افزایش قیمت سرسام آور)) رو دارم
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن و در صورت اطلاع در بخشهای مربوطه هم به اشتراک بزارن.
    تلگرامم اینه و اینجا هم جهت استفاده دوستان دیگه بنویسید ممنون میشم ........
    [B][COLOR="#FF0000"]فقط المان یا استرالیا
    راحت ۷ ماهه برای استرالیا ویزای ۱۸۹ ۱۹۰ برای زندگی همیشه یا

دانشجویی استرالیا بعید میدونم

المانم ویزای جستجوی کار یا ویزای کار یا ویزای دانشجویی
    کاپتان x20

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)