صفحه 124 از 151 نخستنخست ... 2474114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 1502

موضوع: آیا مهاجرت به کانادا کار درستی است؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آیا مهاجرت به کانادا کار درستی است؟

دوساانی که به هر قیمت میخواند بیاند اینجا دقت کنند. از اینجا هر کسی خوشش نمیاد. من به شخصه از اینجا خیلی خوشم میاد اما دیدم افرادی که از بودن در کانادا زجر میکشند و چون پل پشت سرشون رو خراب کردند دیگر راه برگشت ندارند.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

سلام چطور میتونم لیستی از وبلاگ های مهاجرین رو داشته باشم

تقریبا ۲۰ تا وبلاگ رو خوندم ولی اپدیت همشوم فوقش تا سال ۹۱ یا ۹۲ بوده و وبلاگ جدیدی پیدا نکردم که بعد از این سال ها اپدیت شده باشه
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط javadth نمایش پست ها
    سلام چطور میتونم لیستی از وبلاگ های مهاجرین رو داشته باشم

تقریبا ۲۰ تا وبلاگ رو خوندم ولی اپدیت همشوم فوقش تا سال ۹۱ یا ۹۲ بوده و وبلاگ جدیدی پیدا نکردم که بعد از این سال ها اپدیت شده باشه
    وبلاگ دیگه از مد افتاده. الان دیگه مردم مطالبشون رو روی اینستاگرام و فیس بوک و توییتر میگذارند.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    وبلاگ دیگه از مد افتاده. الان دیگه مردم مطالبشون رو روی اینستاگرام و فیس بوک و توییتر میگذارند.
    Medium is cool
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmashhadi نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز

من یه پسره 17 ساله هستم و به دلایلی میخوام به کانادا مهاجرت کنم

درحال حاظر در رشته تجربی دارم تحصیل میکنم امسالم دیپلم میگیرم تازه :|

بجز تحصیل عادی مدرکای مختلف فنی حفه ای مثل گرافیکو برنامه نویسی دارم و الانم در حال گرفتن مدرک صلاححیت مدلینگو دارم میگیرم

گرافیستم و علاقه شدیدیم به گرافیک دارم یکی دوتا مقاله دادم تاحالا فقط در حد مدارس

چنتا همایش دعوت شدم تاحالا و چنتا مسابقه شرکت کردم و...:|

سطح مالی متوسطی دارم نه خوبم نه بد

و یک شرکت تبلیغاتی نو پا هم دارم یعنی تازه ثبت شده به عنوان یک شرکت سهامی خاص(قابلیت ایجاد نمایندگی داخلی و خارجی هم داره )

سطح زبانم intermediate ومدرک چندان خاصی ندارم

اقوام درجه یکمم اونجا نیستن فقط اقوامی مثل پسر خاله یا دختر عمو و.... پدری یا مادریم اونجان !!! و چندی از همکلاسیا و دوستانم که رفتن

حالا من چند وقتیه که هوای مهاجرت زده به سرم حدود 6 ماهی میشه (قصدمم مهاجرت به شهر ونکوور !!) نیاز به مشاوره دارم و ممنون میشم دوستان کمک کنن

عذر خواهی میکنم اگه سوالمو بد جایی پرسیدم
    سعی کنید از الان برای خودتون فعالیت هاتون رو مستند سازی کنید.هر کاری که انجام دادید یا هر دوره ای که گذروندین رو آرشیو کنید.این مهمترین قدم در زمینه رشته شماست.بیشترین مشکلات برای این صنف داشتن مستندات قابل قبول هست

پیش فرض پاسخ : آیا مهاجرت به کانادا کار درستی است

سلام من ۲ ماه هست که به تورنتو اومدم ۱۷ سالمه و تنهام خوب من زبانم چه از لهجه و چه روان بودن تقریبا مثل خود یک کانادایی هست من الان جواب ندارم ولی تو همین ۲ ماه ۴ تا مصاحیه داشتم واسه شغل نه سطح بالا یک بار کار تو سینما یه بار تو اشپزخانه رستوران و چند تا دیگه من اینجا راحت ۲ تا دوست کانادایی پیدا کردم و اون ها هم دانشجو هستن و هم کار میکنن بعضی دوستان فک میکنن اینجا تا وارد شدن همینطور کار ریخته من تازه بعد اینکه دیپلم ایران دارم میخوام دیپلم اینجا رو هم بگیرم چون مشخصه که کسی که میخواد استخدام کنه مدرک کانادایی رو ترجیح میده ولی اینجا میبینم بعضیا میگن زبانم ضعیفه کار نیست و هوم سیک شدم این ها تقصیر خود فرد هست حتی اگه سایت ها را هم ببینید الان کانادا بعد استرالیا کمترین مقدار افراد بیکار رو داره

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir22117722 نمایش پست ها
    سلام من ۲ ماه هست که به تورنتو اومدم ۱۷ سالمه و تنهام خوب من زبانم چه از لهجه و چه روان بودن تقریبا مثل خود یک کانادایی هست من الان جواب ندارم ولی تو همین ۲ ماه ۴ تا مصاحیه داشتم واسه شغل نه سطح بالا یک بار کار تو سینما یه بار تو اشپزخانه رستوران و چند تا دیگه من اینجا راحت ۲ تا دوست کانادایی پیدا کردم و اون ها هم دانشجو هستن و هم کار میکنن بعضی دوستان فک میکنن اینجا تا وارد شدن همینطور کار ریخته من تازه بعد اینکه دیپلم ایران دارم میخوام دیپلم اینجا رو هم بگیرم چون مشخصه که کسی که میخواد استخدام کنه مدرک کانادایی رو ترجیح میده ولی اینجا میبینم بعضیا میگن زبانم ضعیفه کار نیست و هوم سیک شدم این ها تقصیر خود فرد هست حتی اگه سایت ها را هم ببینید الان کانادا بعد استرالیا کمترین مقدار افراد بیکار رو داره
    شرايط شما با كسي كه ليسانس داره و سالها در رشته ي خودش سابقه كار داره فرق داره. اون فرد ميخواد يه كار مرتبط با رشته و سابقه ي كارش داشته باشه. به طور موقت تا بتونه سطح زبانش رو بالا ببره و با محيط هماهنگ بشه شايد كارهايي مثل رستوران و صندوقداري و غيره جواب بده ولي نهايتا قراره وارد فيلد كاري خودش بشه. اينجاست كه كمي اوضاع تغيير ميكنه.
    در ضمن شما كار خيلي خوبي ميكنيد كه ميخواين ديپلم كانادايي بگيريد. خيلي خوبه. موفق باشيد.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    شرايط شما با كسي كه ليسانس داره و سالها در رشته ي خودش سابقه كار داره فرق داره. اون فرد ميخواد يه كار مرتبط با رشته و سابقه ي كارش داشته باشه. به طور موقت تا بتونه سطح زبانش رو بالا ببره و با محيط هماهنگ بشه شايد كارهايي مثل رستوران و صندوقداري و غيره جواب بده ولي نهايتا قراره وارد فيلد كاري خودش بشه. اينجاست كه كمي اوضاع تغيير ميكنه.
    در ضمن شما كار خيلي خوبي ميكنيد كه ميخواين ديپلم كانادايي بگيريد. خيلي خوبه. موفق باشيد.
    ممنون من منصظورم این بود که کسی که سابقه کار داره نباید از اولش میاد انتظار همون حد مزایا رو بکنه تنها راهش تلاش هست و صبر

Junior Member

سلام یک نفر به من گفته میتونه پاسپورت و ویزای دانشجویی اصلی کاناداو درست کنه و بدون هیچ مشکلی من به آنجا برم
    [...]
    ویرایش توسط sepehr_5566 : December 2nd, 2016 در ساعت 09:46 PM دلیل: اصلاح متن

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط paniki نمایش پست ها
    سلام یک نفر به من گفته میتونه پاسپورت و ویزای دانشجویی اصلی کاناداو درست کنه و بدون هیچ مشکلی من به آنجا برم

ویزای دانشجویی مراحل خاص خودش رو داره، خود پذیرش تحصیلی رو می خواد و...چیزی نیست که یک نفر بتونه بره برای کس دیگه جور کنه.
    کانادا هم کشور مهاجر پذیره، ولی کشوری نیست که به راحتی پ ن اهندگی بده!
    کلا پ ن ا هندگی چیز راحتی این روزها هیچ جای دنیا نیست.
    موضوع دیگه اینه که من به شخصه از اینکه کانادا هستم خوشحالم ولی کم کسایی نیستن که کانادا براشون جهنمه و چون پل های پشت سرشون خراب شده، دیگه امکان برگشت ندارن! به هر قیمتی واقعا به کانادا اومدن اشتباهه
    مورد دیگه اینکه مهاجرت فقط این نیست که شما وارد یک کشور بشین، شما باید آماده زندگی برای اون کشور باشین، یعنی زبانتون خوب باشه، مهارت و دانش تخصصی داشته باشید یا پول داشته باشید که بتونید زندگی رو در کشور جدید شروع کنید، اینها فراهم نباشه ببخشید شاید homeless بشین. اگه اینها هم فراهم هست دیگه نیازی به اینجور کارهایی مثل پ ن ا هن دگی نیست، مثل مهاجرهای متخصص، یا دانشجوهایی که فاند می گیرن و مستر و دکتری می خونند، دانشجوهایی که اینقدر پول دارن که بدون فاند درس بخونند و نهایتا برای بازار کار کانادا آماده بشن. یا مهاجرهای سرمایه گذاری میاین کانادا و زندگی می کنید.
    دوستی دارم که چهار سال پیش با ویزای لاتاری وارد خاک آمریکا شد، تا الان زندگی خوبی نتونسته برای خودش فراهم کنه چون از اول نه زبان خوبی داشت و نه دانش و مهارت خاصی...کلا آماده مهاجرت نبود.
    ویرایش توسط sepehr_5566 : December 2nd, 2016 در ساعت 09:50 PM دلیل: اصلاح نقل قول
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)