صفحه 100 از 151 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1502

موضوع: آیا مهاجرت به کانادا کار درستی است؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : آیا مهاجرت به کانادا کار درستی است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmashhadi نمایش پست ها
    یعنی نمایندگی نمیشه زد ؟ اخه تو اساسنامه ایاد نمایندگی خارجیم هست منظورتون اینه مجوز به کشور ایران نمیدن ؟!

اگه فکرتو اینه من کنور نداده میخوام برم نه همچین خبری نیست خخ
    دوست من موضوع ایرانی بودن نییت. نمایندگی در یک کشور را کسانی میتوانند بزنند که اقامت و اجازه کار در آن کشور را داشته باشند. شما از این طریق نمیتوانید اجازه اقامت یا کار در کانادا را بگیرید. بهمان نحو که فرضا یک فیلیپینی نمیتواند بعنوان زدن نمایندگی یک کمپانی خارجی اجازه افامت در ایران بگیرد.

بعضی استانهای کانادا در قبال مقدار معینی سرمایه گذاری و ایجاد بیزینس و کارآفرینی اجازه افامت برای شما میگیرند. برای این روش باید سرمایه کافی داشته باشید. میتوانید با یک وکیل مجرب مشورت کنید تا ببینید کدام استانها این امکان را میدهند و شرایطشان چیست.

سلام دوستان 19 سال دارم معافیت سربازیمو تازه گرفتم حالا میخوام برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی رشته نرم افزار خارج از ایران درس بخونم حالا چندتتا سوال در مورد تورنتو ونکوور کانادا دارم ادم تقریبا درونگراییم هستم مشکل مالیمم ندارم حالا سوالم اینه زندگی تو این دوتا شهر چجوریه ونگاهشون به ایرانیا چگونست وراسته میگن ایرانیا مقیم کانادا با ایرانیاتازه وارد وکلا ایرانیا خوب نیست ممنون میشم یکم توضیح بدین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط faraz_flh نمایش پست ها
    سلام دوستان 19 سال دارم معافیت سربازیمو تازه گرفتم حالا میخوام برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی رشته نرم افزار خارج از ایران درس بخونم حالا چندتتا سوال در مورد تورنتو ونکوور کانادا دارم ادم تقریبا درونگراییم هستم مشکل مالیمم ندارم حالا سوالم اینه زندگی تو این دوتا شهر چجوریه ونگاهشون به ایرانیا چگونست وراسته میگن ایرانیا مقیم کانادا با ایرانیاتازه وارد وکلا ایرانیا خوب نیست ممنون میشم یکم توضیح بدین
    ممکنه بفرمایید کی گفته ایرانیهای مقیم کانادا با ایرانیهای تازه وارد خوب نیستند؟

یکی از دوستانم که الانم کاناداست ونکوور میگفت زیاد دوست ایرانی نداره چون ایرانیاش دوست دارن با غیر از ایرانیا گرم بگیرن حال شاید اشتباه گفته نمیدونم

ApplyAbroad Guru

یکی از دوستانم که الانم کاناداست ونکوور میگفت زیاد دوست ایرانی نداره چون ایرانیاش دوست دارن با غیر از ایرانیا گرم بگیرن حال شاید اشتباه گفته نمیدونم
    نخیر اتفاقا در این شهرها جوامع ابرانی خوبی هستند و به تازه واردین هم کمک میکنند، منتهی طبعا شما میایبد کانادا که با ملیتها و جوامع دیگر آشنا بشوید. اگر کسی میخواهد صرفا با ایرانیها گرم بگیرد باید همان ایران بماند.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

Are you serious?
    Iranians in Canada are delightful
    very friendly
    When I talk to my friends in Canada, I feel like they are in a different world
    It's all esqo hal and dorehami
    and they all make almost the same money

no competition
    no aggressiveness
    family oriented

Come to LA to see the face of America
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Member
    رشته و دانشگاه
    Philippines

سلام به هموطن های عزیز مقیم کانادا
    من و همسرم یه مدته که جدی تر به مساله مهاجرت به کانادا فکرمکنیم و چون امتیاز اکسپرس اینتری رو نداریم تصمیم گرفتیم من برای مستر اقدام کنم وبااومدن به اونجاهم اوضاع رو بررسی کنیم برای موندن و هم تنهاراه پیش رومون همینه.اززمانی ک اپلای کردم چون تقریبا دوتا جواب خوب از دوتا استاد دارم به پذیرش احتمال میدم اما بشدت نگران اوضاع کار همسرم هستم.ایشون مدیرفنی یه شرکت اتوماسیون با 12 سال سابقه فوق العاده درزمینه زیمنس و الن بردلی هستن و پروژه های بزرگی جنوب و سکوهای نفتی انجام دادن.درامدمون خوبه و زندگی مناسبی داریم.مثه بقیه دوستان سوالم اینه ایا مهاجرت ما کار درستیه؟
    (البته اینم بگم ک همسرم همیشه میگه مسایل مالی زیاد برام مهم نیست واگه حتی یه کار ساده بدون استرس داشته باشم اما ی جا باشم ک ارامش داشته باشم وطبیعت پاک و هوا ی تمیز و مناظر عالی و فرهنگ و انسانیت عالی داشته باشه راحت ترم و اصلا بخاطر این طرز فکر ایشونه ک اصرار داره از ایران بریم)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidjoon نمایش پست ها
    من و همسرم یه مدته که جدی تر به مساله مهاجرت به کانادا فکرمکنیم و چون امتیاز اکسپرس اینتری رو نداریم تصمیم گرفتیم من برای مستر اقدام کنم وبااومدن به اونجاهم اوضاع رو بررسی کنیم برای موندن و هم تنهاراه پیش رومون همینه.اززمانی ک اپلای کردم چون تقریبا دوتا جواب خوب از دوتا استاد دارم به پذیرش احتمال میدم اما بشدت نگران اوضاع کار همسرم هستم.ایشون مدیرفنی یه شرکت اتوماسیون با 12 سال سابقه فوق العاده درزمینه زیمنس و الن بردلی هستن و پروژه های بزرگی جنوب و سکوهای نفتی انجام دادن.درامدمون خوبه و زندگی مناسبی داریم.مثه بقیه دوستان سوالم اینه ایا مهاجرت ما کار درستیه؟
    (البته اینم بگم ک همسرم همیشه میگه مسایل مالی زیاد برام مهم نیست واگه حتی یه کار ساده بدون استرس داشته باشم اما ی جا باشم ک ارامش داشته باشم وطبیعت پاک و هوا ی تمیز و مناظر عالی و فرهنگ و انسانیت عالی داشته باشه راحت ترم و اصلا بخاطر این طرز فکر ایشونه ک اصرار داره از ایران بریم)
    اگر موقعیتش را دارید بهتره اول توریستی بیایید و یک مقدار و شرایط را بررسی کنید ببینید اصولا محیط را میپسندید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidjoon نمایش پست ها
    این که فکر کنید الان میاید اینجا و شما میرید دانشگاه و همسرتون هم یک کار مثل ایرانش پیدا میکنه , متاسفانه باید بگم اینطوری نیست.اولش خیلی سخته.گفتید که الان درآمد خوبی دارید پس از حالا پس انداز کنید و بزارید تو یک سپرده که خیالتون راحت باشه که یکم درآمد دارید و اگر در بدترین شرایط همسرتون در طول تحصیل شما نتونستن کار پیدا کنن راحت تر زندگی را بگذرونید.اول به دید ادامه تحصیل بهش نگاه کنید که شما میاید درس بخونید و همسرتون هم در کنارتون هستن و بعد هم اگر کار پیدا کرده بودید و شرایط فراهم بود میمونید اگر هم که خوشتون نیومده بود که یه فسقلی اینجا به دنیا میارید و برمیگردید مثل خیلی از دوستانی که من دیدم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Philippines

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر موقعیتش را دارید بهتره اول توریستی بیایید و یک مقدار و شرایط را بررسی کنید ببینید اصولا محیط را میپسندید.
    مرسی از پاسختون.
    یعنی منظورتون اینه که محیط و آدمای کانادا شاید اونطوری که ما فکرمیکنیم نباشه؟ هرچند ما دوستی اونجا نداریم فقط هرچی میدونم از سرچ های خودم و مطالعه اکثر مباحث این فرومه مفیده. والا من خودم خیییلی نگران هندی ها و چینی ها و پاکستانیها و..... هستم خیلی از مطالبی که تو فروم میخونم از عادتها و رفتارای ناجورشون گفتن.اینکه خیلی کم کانادایی و انگلیسی زبان دورو برت میبینی اکثرا اسیایی هستن و اینکه ایرانیها معمولا اقشار متوسط رو به بالاشون ماجرت میکنن ولی بقیه کشورا معمولا قشر ناجور و بی فرهنگشون
    خواهش میکنم شما که خییییلی ساله اونجایید راهنماییم کنید که ایا واقعا این چیزا اینطوری و ایا واقعا دغدغه میشه برا ادم؟
    از لحاظ فرهنگی بهم لطف کنید برام بگید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)