صفحه 121 از 151 نخستنخست ... 2171111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,201 تا 1,210 , از مجموع 1502

موضوع: آیا مهاجرت به کانادا کار درستی است؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا مهاجرت به کانادا کار درستی است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sara29162 نمایش پست ها
    من حرف شمار وقبول دارم ولی مدام فکر میکنم ارزش دوری از پدر ومادرم رو داره یانه ؟
    شما از نزديك بودن به پدر و مادر چي عايدتون ميشد؟
    با تحمل دوري از اونا چي بدست مياريد؟
    بنظرم يه سبك سنگين كنيد بتونيد نتيجه بگيريد.
    يعني واقعا هفته اي يه بار سر زدن به منزل پدر و مادر گرامي - كه البته خيلي هم حق به گردنمون دارن و احترامشون هم واجب - اينقدر براي تصميم گيري شما رو به چالش ميكشه؟
    كلا به نظر من اين اندازه وابستگي در سنين بالاي 18 جالب نيست. اينو هم در نظر بگيريد كه توي عصر كنوني امكاناتي مثل تماس تصويري هم عادي شده و مثل سالها قبل نيست كه دغدغه هزينه بالاي تماس خارج از كشور (اونم فقط صوتي) يا رسيدن پاكت نامه رو داشته باشيم.
    البته روحيات متفاوته (مخصوصا در مورد خانم ها)

ApplyAbroad Hero

والبته اين روزها سفارت به پدر و مادر ها راحت ويزاي مولتي ميده و اونها هم راحت ميتونن بيان و اين هم خودش از دلتنگي ها كم ميكنه.

Junior Member

من تازه اومدم و قبلش هم با پدر مادرم زندگی میکردم (ینی قضیه هفته ای یه بار نبوده )ومادرم بهترین دوستم بوده وهست الان هم روزی دوبار با imo باهم حرف میزنیم ینی اگه یه روز هم برگردم ایران فقط به خاطر خانواده ام هستش .تصمیم سختیه ولی اره این قضیه خیلی برام مهم شده .به نظرم نمیشه به سادگی از کنار این قضیه گذشت که مثلا من دارم فرصت بودن در کنار عزیزترین آدم های زندگیمو از دست میدم.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

من تازه اومدم و قبلش هم با پدر مادرم زندگی میکردم (ینی قضیه هفته ای یه بار نبوده )ومادرم بهترین دوستم بوده وهست الان هم روزی دوبار با imo باهم حرف میزنیم ینی اگه یه روز هم برگردم ایران فقط به خاطر خانواده ام هستش .تصمیم سختیه ولی اره این قضیه خیلی برام مهم شده .به نظرم نمیشه به سادگی از کنار این قضیه گذشت که مثلا من دارم فرصت بودن در کنار عزیزترین آدم های زندگیمو از دست میدم.
    در این صورت خیلی آزاردهنده خواهد بود. مخصوصا که اینجا جایگزینی براشون پیدا نمیشه و تنها هستید و احساس تنهایی و غربت و.... اما همه اینجوری نیستن. آدمهایی که دوری آزارشون میده اگه پدر و مادرشون هم نبودند دلشون برای کوچه ها و خیابونها و شلوغی و فلان مغازه تنگ میشد. هرکس خودش رو بهتر میشناسه. بهترین کار اینه که خود آدم سبک سنگین کنه از دیگران سوال کردن دردی رو دوا نمیکنه.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    در این صورت خیلی آزاردهنده خواهد بود. مخصوصا که اینجا جایگزینی براشون پیدا نمیشه و تنها هستید و احساس تنهایی و غربت و.... اما همه اینجوری نیستن. آدمهایی که دوری آزارشون میده اگه پدر و مادرشون هم نبودند دلشون برای کوچه ها و خیابونها و شلوغی و فلان مغازه تنگ میشد. هرکس خودش رو بهتر میشناسه. بهترین کار اینه که خود آدم سبک سنگین کنه از دیگران سوال کردن دردی رو دوا نمیکنه.
    ممنون دوست عزیز
    البته من بیشتر نظرم رو در مورد این پست گفتم چون خودم شخصا فکر میکردم این مسایل مهم نیست وبه بقیه پیشنهاد میدم به این موضوع هم فکر کنن و منظورم سوال کردن از دیگران نبوذ .

ApplyAbroad Guru

شما تازه تشریف آورده اید و این احساس کاملا طبیعی است. بعد از مدتی عادی میشه.

Junior Member

سلام
    من ۳۴ سالمه مجرد دارای مدرک کاردانی کامپیوتر و ۱۰ سال سابقه بیمه
    در زمینه مدرک تحصیلیم شغل اداری نداشتم ولی ۱۰ سال کار آزاد در زمینه تعمیرات موبایل و کامپیوتر با جواز معتبر دارم
    از لحاظ مالی ۵۰ هزار دلار کانادایی دارم که البته مبلغ زیادی نیست
    چون ۱۲ سال هست که به تنهایی و جدا از خانواده در شهر دیگری زندگی میکنم به تنهایی عادت دارم
    هدفم از مهاجرت آرامش در زندگی هست که در ایران ندارم وگرنه انسان زیاده خواهی نیستم و سرم به کار خودمه و مسائل فرهنگی در ایران از جمله مسائلی هست که باعث بشه به مهاجرت فکر کنم
    برای آیلتس تا کنون اقدام نکردم ولی با توجه به شغلم و علاقه شخصی فکر میکنم نمره خوبی بگیرم
    با توجه به شرایط ذکر شده آیا شرایط و امکان مهاجرت به کانادا رو دارم؟
    سپاس

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

نقل قول نوشته اصلی توسط reza3322 نمایش پست ها
    سلام
    من ۳۴ سالمه مجرد دارای مدرک کاردانی کامپیوتر و ۱۰ سال سابقه بیمه
    در زمینه مدرک تحصیلیم شغل اداری نداشتم ولی ۱۰ سال کار آزاد در زمینه تعمیرات موبایل و کامپیوتر با جواز معتبر دارم
    از لحاظ مالی ۵۰ هزار دلار کانادایی دارم که البته مبلغ زیادی نیست
    چون ۱۲ سال هست که به تنهایی و جدا از خانواده در شهر دیگری زندگی میکنم به تنهایی عادت دارم
    هدفم از مهاجرت آرامش در زندگی هست که در ایران ندارم وگرنه انسان زیاده خواهی نیستم و سرم به کار خودمه و مسائل فرهنگی در ایران از جمله مسائلی هست که باعث بشه به مهاجرت فکر کنم
    برای آیلتس تا کنون اقدام نکردم ولی با توجه به شغلم و علاقه شخصی فکر میکنم نمره خوبی بگیرم
    با توجه به شرایط ذکر شده آیا شرایط و امکان مهاجرت به کانادا رو دارم؟
    سپاس
    دوست عریر شما سوالتون رو در تاپیک مناسبی نپرسیدین. بهتره به این تاپیک رجوع کنین: http://www.applyabroad.org/forum/sho...%DA%A9)/page77
    مدت اقامت در کانادا: بیش از 6 سال.
    به پیامهای خصوصی پاسخ داده نمیشود لطفا مواردتونو در فروم مطرح کنین.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

بعد تقریبا 4 سال، هنوز بیش از پیش از مهاجرتم به کانادا راضیم و این کشور رو یکی ار بهترین مقاصد مخصوصا برای مهاجرین از کشورهای خاورمیانه میدونم.
    مدت اقامت در کانادا: بیش از 6 سال.
    به پیامهای خصوصی پاسخ داده نمیشود لطفا مواردتونو در فروم مطرح کنین.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط Jill نمایش پست ها
    بعد تقریبا 4 سال، هنوز بیش از پیش از مهاجرتم به کانادا راضیم و این کشور رو یکی ار بهترین مقاصد مخصوصا برای مهاجرین از کشورهای خاورمیانه میدونم.
    ایا تجربه کشور دیگری رو داشته اید؟ اگر بله که حرفتون میتونه به واقعیت نزدیک باشه. اگر نه به نظرم بهترین گفتن ممکنه کمی مبهم باشه برای دوستان.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)