صفحه 18 از 151 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 1502

موضوع: آیا مهاجرت به کانادا کار درستی است؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا مهاجرت به کانادا کار صحیحی می باشد؟؟؟لطفا نظر دهید.

افشین من تمام متنی که گذاشته بودید را خواندم چیز بی ربطی ندیدم خیلی خوب شرایط را توضیح داده بود. جز اینکه متن بصورت طنز بود اما همه آن واقعیت بود. نمی دانم جزو کدام دسته هستید اما فکر می کنم سخنان دوستتان را جدی بگیرید ، لا اقل تمام پلهای پشت سر را خراب نکنید بیاید ببینید چند وقت بمانید بعد تصمیم بگیرید که ماندنی هستید یا نه.

من فایلهای پیوستا خوندم به نظرم طنز متن دیگه بیش از حد بود،خیلی اغراق شده فکر نکنم اونجا به این بدی باشه بعدم اگه اونجا اینقدر بده چرا اکثر قریب به اتفاق کسایی که میرند دیگه بر نمیگردند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا مهاجرت به کانادا کار صحیحی می باشد؟

سلام
    دوستان با تجربه: اگر کسی مدرس زبان باشه و یه 200000 تایی برای خرید خانه با خودش بیاره و بخواد اونجا فوق لیسانس مثلا مدیریت بیمه یا اجرایی بخونه شرایطش چجوری میشه؟ بازم شاید مجبور به کار توی رستورانه؟ اصلا با این مبلغ میشه اونجا خونه خرید؟ نمیگن توکه خونه داری بهت وام تحصیلی نمیدیم؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : آیا مهاجرت به کانادا کار صحیحی می باشد؟

از وقتی اون فایل رو خوندم دیگه از اینکه کارام زود پیش رفت خوشحال نیستم همش فکر میکنم قراره برم میدون شوش! (نه اینکه میدون شوش بد باشه اما اون چیزی نیست که من بخوام براش تلاش کنم!)
    در ضمن ای کاش نویسنده در نگارشش کمتر از توهین به اقشار مختلف استفاده میکرد، البته شاید این لازمه نگارش طنز باشه نمیدونم؟!
    Culture lives in everything we do

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Afshin.Rh نمایش پست ها
    سلام دوستان,
    دیروز یک email از یکی از دوستانم که کانادا زندگی می کنه دریافت کردم . متن این email رو attach میکنم و از دوستانی که احیانا در کانادا زندگی می کنند یا قبلا اونجا بودن خواهش می کنم که نظر خودشون رو بنویسند و ما کسانی که در راه مهاجرت هستیم رو بیشتر با نکات مثبت و منفی اونجا آشنا کنند تا شانس پیشرفت بیشتری داشته باشیم.
    با تشکر
    سلام
    این نوشته به نظر من با عرض معذرت مسخرست! و پارو فراتر از طنز گذاشته و هیجانی شده! .... و البته بنظرم نصف حرفاش درسته!
    ویرایش توسط Blue Sky : July 11th, 2011 در ساعت 12:54 AM

Senior Member

یه جا گفته اگر وضعتان معمولی است و بچه کوچک دارید یا پولدار بچه دار هستید: برای آینده بچه ها بیایید.
    اگه اونجا بده چرا آینده بچه ها در اونجا خوب خواهد بود؟
    حالا واقعا شما کانادا بوید و میدونید که چیزایی که نویسنده گفته درسته؟ یا چقدرش درسته؟ مثلا اونجا مسائلی مثل تجاوز در زندان و اینها وجود داره؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Sky نمایش پست ها
    سلام
    این نوشته به نظر من با عرض معذرت مسخرست! و پارو فراتر از طنز گذاشته و هیجانی شده! .... و البته بنظرم نصف حرفاش درسته!
    Culture lives in everything we do

اینکه کانادا کشور بچه ها است کاملا درسته از هر نظر بهشته برای بچه ها .کشوری که همه مهاجرند و یا پدرو مادرشان مهاجر بودند از این نظر شما هم با بقیه فرقی ندارین.ادمای بسیار مودب از نظر روابط اجتماعی داره و تقریبا همه به هم احترام میذارن و این قضیه رو ذر همه جا میشه دید بسیار خونگرم و مهربان هستند.خشونت هم که جرمه منظورم TOUCH هست حالا بقیه اشکال جای خود داره.کشور بسیار امنیه علی الخصوص برای زنان و بسیاری از حسنهای دیگه .فقط مشکل مهاجران تازه وارد نپذیرفتن مدارک و سابقه کارشون از طرف کانادا است البته تنها در مورد ما نیست در مورد تمام مها جرهای کشورهای دیگه صادقه البته کار و مباحث مالی ،مساله مهمیه که در طولانی مدت تاثیرشو میشه فهمید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط karamih نمایش پست ها
    اینکه کانادا کشور بچه ها است کاملا درسته از هر نظر بهشته برای بچه ها .کشوری که همه مهاجرند و یا پدرو مادرشان مهاجر بودند از این نظر شما هم با بقیه فرقی ندارین.ادمای بسیار مودب از نظر روابط اجتماعی داره و تقریبا همه به هم احترام میذارن و این قضیه رو ذر همه جا میشه دید بسیار خونگرم و مهربان هستند.خشونت هم که جرمه منظورم TOUCH هست حالا بقیه اشکال جای خود داره.کشور بسیار امنیه علی الخصوص برای زنان و بسیاری از حسنهای دیگه .فقط مشکل مهاجران تازه وارد نپذیرفتن مدارک و سابقه کارشون از طرف کانادا است البته تنها در مورد ما نیست در مورد تمام مها جرهای کشورهای دیگه صادقه البته کار و مباحث مالی ،مساله مهمیه که در طولانی مدت تاثیرشو میشه فهمید.
    دوست عزیز خیلی هم در مورد مواردی که گفتی مطمئن نباش در مورد ادب که بگم در تورنتو حداقل که من هستم ادب که ندیدم هیچی بی ادبی زیاد دیدم. خونگرم ومهربان هم چندان نیستند سه سال در فرانسه زندگی کردم یکبار صدام بلند نشد ولی تو همین مدت کوتاه حداقل با سه چهار نفر در ادارات دولتی و بیمارستان مشاجره داشتم. از نظر خشونت علیه زنان هم شاید کمی وضعیت بهتری از ایران داشته باشه ولی چندان هم جالب نیست چند وقت پیش یکی از مقامات پلیس گفته بود خانم ها با ظاهر زننده بیرون نیان که مورد تعرض قرار بگیرن البته این صدای بعضی ها رو هم درآورد. اینجا جایی است که پارتی بازی که امری مذموم است را اسمش رو عوض کرده اند و بهش مشروعیت بخشیده اند. شایدم من با فرانسه مقایسه می کنم یک مقدار پر توقع شده ام.
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

Member persiart آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دیپلم کار و دانش کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

بچه ها واقعا می ارزه بریم کانادا با این وضعیت مبهم بخصوص برای آنهایی که بالای 30 سال هستند و نصف عمرشون را تقریبا گزروندن؟(البته امیدوارم 100 ساله بشین با سلامتی)

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط persiart نمایش پست ها
    بچه ها واقعا می ارزه بریم کانادا با این وضعیت مبهم بخصوص برای آنهایی که بالای 30 سال هستند و نصف عمرشون را تقریبا گزروندن؟(البته امیدوارم 100 ساله بشین با سلامتی)
    به نظر من اگر وضعیت شغلی ، خونه و ماشینو و پس انداز خوبی دارید و از نظر آینده شغلی هم مشکلی ندارید اصلاً نمی ارزه که اقدام کنید ولی اگر دنبال آرامش و امنیت در زندگیتون میگردین و یا اینکه میخواید با دنیای اطرافتون ارتباط داشته باشید، پیشنهاد میکنم 5 سال دیگه هم طول کشید صبر کنید.

به هرحال برای رسیدن به هدف و آرزوهامون باید زحمت بکشیم و هزینه بدیم.
    ارسال مدارک:12/12/2010 ،فایل نامبر 3 آوریل 2011 ، تاریخ مصاحبه :شانزدهم نوامبر, فایل نامبر فدرال : 28 نوامبر، ایمیل مدیکال : 3 ژانویه 2012، وصول مدیکال در پاریس 26 ژانویه ، ایمیل پاس رکوئست : 30 جولای. دریافت ویزا : 8 سپتامبر 2012، لندینگ در مونترال : اکتبر 2012

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)