صفحه 4 از 151 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1502

موضوع: آیا مهاجرت به کانادا کار درستی است؟

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohkamfard نمایش پست ها
    دوستان عزیز لطفا مطلب پیوست شده را مطالعه نمایید چه آنهایی که تصمیم به مهاجرت دارند و چه انهایی که مهاجرت کرده اند لطفا نظرتان را در مورد این فایل که در مورد کانادا و مهاجرت به آن است بیان کنید تا چه حد مطالب آن صحت دارد این مطلب می تواند بر تصمیم مهاجرت بسیاری از ما تاثیر گذار باشد
    می خوام بدونم تا چه حد واقع بینانه هاست روی من خیلی تاثیر گذاشته شاید برای شما هم همینطور باشه
    سلام به همه
    من هم این فایل رو خوندم و نیز وبلاگ زیر رو.روی من هم تاثیر شدیدی داشت طوری که کاملا تحت تاثیر قرار گرفتم. برای اطلاع بیشتر از وضع اونجا ایمیل همکلاسیم (دختر)که با همسرش رفتن و اینجا استاد دانشگاه آزاد بود رو میارم تا کمی بیشتر تامل کنیم:
    "من معدل لیسانسم ۱۴ و ارشدم ۱۶ بود که پذیرش گرفتم
    اگه مهاجرت کنی
    کلی عقب میری کلی در جا میزنی تا بری جلو
    همچین نیامده کار واست آماده نیست
    من تو فروشگاه کار کردم همه کاری کردم تا حالا پولم تمام شده
    اگه به فکر سود مالی هستی مهاجرت همش ضرره
    اما میگم بر هم نمیگردم
    بنابر این خودتونو برای ۵ سال سختی آماده کنین
    نمیشه بگی چه کنم که نیامده برم سره کار"

http://100roozcanada.blogspot.com/

این دوست من با مهاجرت رفت و چون مدرک رو ظاهرا قبول نکردن مجدد داره فوق لیسان دیگه ای میگیره

در آخر این که خود من هم با 36 سال سن به طور جدی به فکر افتادم شاید ادامه دادم فعلا که مدارکو 2 هفته پیش به سیدنی فرستادم.
    ویرایش توسط Arash52 : December 19th, 2009 در ساعت 10:56 PM

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

دوستان عزیز لطفا مطلب پیوست شده را مطالعه نمایید چه آنهایی که تصمیم به مهاجرت دارند و چه انهایی که مهاجرت کرده اند لطفا نظرتان را در مورد این فایل که در مورد کانادا و مهاجرت به آن است بیان کنید تا چه حد مطالب آن صحت دارد این مطلب می تواند بر تصمیم مهاجرت بسیاری از ما تاثیر گذار باشد
    می خوام بدونم تا چه حد واقع بینانه هاست روی من خیلی تاثیر گذاشته شاید برای شما هم همینطور باشه
    سلام دوست عزيز
    اول از همه تشكر براي اين متن ولي اين نظر من است كه مينويسم
    درسته و من خيلي ها رو ميشناسم كه با دكترا رفتن و الان فقظ تو كار املاك هستن و برعكس همين كساني رو ميشناسم كه با مدرك رفتن و الان هم تو همون رده هستن
    ولي همه سختي رو كشيدن و بيشتر ظبفه متوسظ هستن
    و از همه مهمتر تجربه ها خيلي با هم فرق دارد

نوشته اصلی توسط mohkamfard
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

پیش فرض پاسخ : آیا مهاجرت به کانادا کار صحیحی می باشد؟؟؟لطفا نظر دهید.

نقل قول نوشته اصلی توسط nn5552 نمایش پست ها
    اینم اضافه کنم که این موضوع کلی‌ جای بحث داره. اینا تنها گوشه‌هایی‌ از آنچه وجود دارد هست. شاید اگر حوصله کنم هر وقت چیزی اتفاق افتاد که فکر کردم براتون جالبه اینجا بنویسم. خودم یه وبلاگ دارم که بچه‌ها آدرسش رو داران دو سه تا شمه هم اونجا هست.
    سلام دوست عزیز

میشه آدرس وبلاگتونو لطف کنید

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط guilty نمایش پست ها
    مهاجرت که دیگه بچه بازی نیست همه میدونن که کندن از اینجا و رفتن کار خیلی سختیه خیلی ها همون اول اشکشون در میاد هر کسی دلایل خودشو داره واسه رفتن اگه انتظارتون خیلی زیاد باشه به مشکل بر میخورید و افسرده میشید . اگه فکر میکنین اینجا خوش میگذره بهتون نرید .یکی از رفقای من از بچگی میگفت میرم الان هم مدارکشو آماده کرده ولی وقتی موقع عمل میشه بهم میگه من چرا برم؟ آخه اینجا هیچی کم نداره . این جور
    افراد تکلیفشون با خودشون معلوم نیست و در ادامه زندگی اینجا معمولا همیشه دودل هستن پس نمیتونن واسه آینده برنامه ریزی کنن و زمان رو از دست میدن. پس بهتره هر کاری میکنید تصمیم قاطع بگیرید اگه میخواید بمونید به نظر من کلا قید همه چیو بزنید و برنامه هاتونو بریزید بیخودی وقتتونو تلف نکنید.
    من خودم شخصه هر جوری هست باید برم!!
    سلام

واقعا وجود یک همچین تاپیکی برای فروم لازم بود چون خیلی ها تو این حالت تعلیق بسر میبرند و این موضوع میتونه به افکار مهاجرین جهت لازم رو بده در صورتیکه نظرات متضاد و متناقض اصل بحث رو منحرف نکنه.

Junior Member Pasha آواتار ها

در کل بگم که به غیر از آب و هوای سردش، جای بسیار خوبیه از هر نظر.

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

Lightbulb پاسخ : آیا مهاجرت به کانادا کار صحیحی می باشد؟؟؟لطفا نظر دهید.

با سلام خدمت دوستان عزيز

به نظر من در خصوص يك كشور و مهاجرت نمي‌توان بر شنيده‌ها و تجربه‌هاي افراد تكيه كرد چون اين نظرات برگرفته از تجربيات و دانش اين دوستان مي‌باشد. اما بهترين راه براي فهميدن اين موضوع به نظر من مطالعه آمار و اطلاعات كشور مقصد مي‌باشد.
    يكي از سايت‌هاي خوبي كه به تازگي من با آن آشنا شدم سايت زير مي‌باشد كه شامل اطلاعات مفيدي مي‌باشد و يكي از امكانات جالب اين سايت امكان مقايسه دو كشور با هم مي‌باشد به نظر من خالي از لطف نيست كانادا را انتخاب و سپس ايران را براي مقايسه انتخاب كنيد تا شاهد نتيجه جالب سايت باشيد.

http://prosperity.com/

موفق باشيد
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

نقل قول نوشته اصلی توسط Pasha نمایش پست ها
    در کل بگم که به غیر از آب و هوای سردش، جای بسیار خوبیه از هر نظر.
    سلام دوست عزیز
    ممکنه بگید شما شغلتون چیه و چه مدته کانادا هستید ؟ کدوم شهر؟ مجرد هستید یا متعهل؟
    فایل نامبر: 6 اکتبر 2009 تاریخ مصاحبه : 13 آوریل 2010 دمشق
    فایل نامبر فدرال: 14 آوریل 2010
    آپدیت:4 آوریل 2013
    مدیکال 10 جولای 2013 ویزا: 19 آگوست 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط R A F A L نمایش پست ها
    سلام

واقعا وجود یک همچین تاپیکی برای فروم لازم بود چون خیلی ها تو این حالت تعلیق بسر میبرند و این موضوع میتونه به افکار مهاجرین جهت لازم رو بده در صورتیکه نظرات متضاد و متناقض اصل بحث رو منحرف نکنه.
    سلام
    یادمه که شما گفتید بدون مصاحبه از طریق کبک قبول شدید چون مدرک زبان فرانسه ارائه کردید درسته؟ میشه شرایط و امتیازاتتون رو بگید ؟ شاید من بتونم مدرک B2 بگیرم.

نوشته اصلی توسط mohkamfard
    خیلی عذر میخوام دوست عزیز ولی هر کسی که این متن رو نوشته یه جورایی مشکل داره. البته ممنونم از وقتی که گذاشته و اینهمه مطلب رو تایپ کرده ولی بنظر من یک پسیمیست به معنای وقعیه.
    اگه کانادا اینجوریه پس ایران چجوریه؟
    نخوردیم نون گندم ولی دیدیم دست مردم.
    اونقدرها هم شوت نیستیم که از دوتا دوست و آشنایی که اونجا زندگی میکنن خبر نداشته باشیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)