صفحه 51 از 151 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1502

موضوع: آیا مهاجرت به کانادا کار درستی است؟

پیش فرض پاسخ : آیا مهاجرت به کانادا کار درستی است؟

یه جمله از گفته بنجامین فرانکلین امروز دیدم:
    بزرگترین شکست ها، بدترین و غیرقابل برگشت ترین اشتباه ها، شرف داره به اینکه هیچوقت اقدامی نکنی!

Senior Member hooran آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آیا مهاجرت به کانادا کار درستی است؟

ایمان عزیز بنده از یک سال قبل پستهاتون رو مطالعه می کنم و گرچه کم پست می زنید ولی خیلی از پست هاتون جای تامل و اندیشه داره .اینو گفتم که خاطرت رو زلال کنم اما کسی که تدریس میکنه و بر قوای ذهنی دیگران تاٍثیر می ذاره می تونه در اشل بزرگتری هم وارد بشه ...... در مورد مورد ازدواج هم اول باید موتورتو روشن کنی بعد بری دنبالش نه اینکه ایشون بیاد برا شما موتور روشن کنه . ( فیلم همسفر رو یادم انداختی )
    نقل قول نوشته اصلی توسط imand نمایش پست ها
    سلام بر شما و ممنون به خاطر تعریفتون! البته بیشتر به شوخی شباهت داشت تا تعریف!! (نمیگم تمسخر چون از نوشته های شما معلومه آدم محترمی هستی و کسی رو مسخره نمی کنی) چون این توان ارتباطی قوی رو نمی دونم شما چطوری در من کشف کردید!!! با این حال ممنونم چون بیراه نگفتید البته من نگفتم مجری صدا و سیما هستم! خدا به دور!
    اما اتفاقا اصلا بدم نمیاد کارهای این شکلی داشته باشم (در کانادا) و از توانایی ها و استعدادهای ذاتیم به جای توانایی های اکتسابی و آموزشی و دانشگاهیم استفاده کنم. خوشحال میشم دوستان در مورد این مدل کارها هم اطلاعاتی بدن.
    در مورد اون دختر خانم خوب هم که شما فرمودید که قراره زندگی بنده رو استارت کنن و این موتور خاموش رو روشن، باید بگم چرا که نه! شما کار و پول رو جور کن، تیپش از من! تضمینی! پس دیگه همه چیز حله!!!

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

از همه دوستان قبلا عذر میخوام که این مطلبو اینجا مینویسم.یه جورایی درددل میکنم با شما هم دردا .اما با این اوضاعی که از اداره مهاجرت کانادا میبینم احساس بدی پیدا کردم به امر مهاجرت راستش فکر میکنم چه جوری باید به ما بگن شمارو (فارق از ملیت)نمیخواهیم؟همه فکرم اینه که وقتی این هفت خوان تموم شد و به سلامتی رفتیم اونجا چه رفتاری با ما میکنن ؟یکی از دوستانم 7 ساله سرمایه گذاری رفته کلی پول برده اونجا به2 تا کانادایی رو حقوق میده ولی هنوز تقاضای تابعیتشو قبول نمیکنن.این تاخیرها و سخت کردن پذیرش مهاجرین یک سیاست واضحه نه منفی بافی.من تصمیمم اینه که برم اقامتمو بگیرمو برگردم و بنا به شرایط برای تمدید اقامت رفت وامد کنم.قصدم از این نوشتار این بود که به نوع رفتاری که با ما میشه کمی کلی تر نگاه کنیم.والا من هم به خاطر هزینه های مالی و وقتی که برای اینکار گذاشتم دلم میخواد نتیجه بگیرم.
    29/6/2010 f.f.n
    update 17/6/2013

ApplyAbroad Hero Eissa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

نقل قول نوشته اصلی توسط montazerreal نمایش پست ها
    از همه دوستان قبلا عذر میخوام که این مطلبو اینجا مینویسم.یه جورایی درددل میکنم با شما هم دردا .اما با این اوضاعی که از اداره مهاجرت کانادا میبینم احساس بدی پیدا کردم به امر مهاجرت راستش فکر میکنم چه جوری باید به ما بگن شمارو (فارق از ملیت)نمیخواهیم؟همه فکرم اینه که وقتی این هفت خوان تموم شد و به سلامتی رفتیم اونجا چه رفتاری با ما میکنن ؟یکی از دوستانم 7 ساله سرمایه گذاری رفته کلی پول برده اونجا به2 تا کانادایی رو حقوق میده ولی هنوز تقاضای تابعیتشو قبول نمیکنن.این تاخیرها و سخت کردن پذیرش مهاجرین یک سیاست واضحه نه منفی بافی.من تصمیمم اینه که برم اقامتمو بگیرمو برگردم و بنا به شرایط برای تمدید اقامت رفت وامد کنم.قصدم از این نوشتار این بود که به نوع رفتاری که با ما میشه کمی کلی تر نگاه کنیم.والا من هم به خاطر هزینه های مالی و وقتی که برای اینکار گذاشتم دلم میخواد نتیجه بگیرم.
    دوست عزیز

من وکیل دولت کانادا نیستم که ازشون دفاع کنم ولی مطمئنم اگر اونا از ملیتی خوششون نیاد، خیلی راحت از لیستشون خارج میکنن. اونا فارغ از ملیت، ما رو میخوان که سیستم مهاجرتشون رو ایجاد کردن.
    در این میون آدمایی هستن که فقط میخوان تابعیت بگیرن. یعنی فقط به خودشون فکر میکنن. وقتی دو تا دوستم از هم نفعی نبرن، دوستیشون رو به هم میزنن. اصلا اگر دو نفر از هم سودی نبرن، چه نیازی به ایجاد رابطه ست؟
    به نظر من اتفاقا در این مورد باید جزئیات رو دید نه کلیات رو. فکر میکنی اگر همه میرفتن و تو کبک و کانادا کار میکردن و طبق روال بعد 3 تا 365 رو در 4 سال، سوگند میخوردن و کانادایی به حساب میومدن، دولت کبک و کانادا نیازی به سختگیری داشت؟؟؟

شما هم لطفا وارد جزئیات موضوع دوستتون بشید و ببینید مشکلشون کجاست. این واقع گراییه و نه منفی یا مثبت بافی.

به امید خبرهای خووووووووووووووب
    مصاحبه اول:2010/02/08 ،ف کبک:2010/05/27 ،مصاحبه دوم:2010/12/05 ،ف فدرال:2010/12/06
    انتقال به پاریس:2013/02/28 ،آپدیت:2013/05/22 ،دریافت توسط پاریس: 2013/05/27
    مدیکال:2013/06/27 ،دریافت توسط پاریس: 2013/07/08 ،پاس ریکوئست:2013/09/18 ،لندینگ در مونترآل: 2013/11/06

Member amiromona آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع /مهندسی کامپیوتر

ببخشید من اینجا و به طور عمومی جواب میدم اول میخواستم خصوصی پیغام بدم بعد دیدم این جور موارد خیلی بیشتر همین یه موضوعه و دوست داشتم که اینجا بحث بشه
    دوست عزیز مهاجرت کردن و اجازه زندگی در یک کشور رو گرفتن در همه جای دنیا کار سخت و بعضا در خیلی از کشور ها نشدنی هستش و این طبیعی هست که اونها بخوان ورود به کشورشون رو سخت بکنن تا کسایی که واقعا قصد موندن تو اون کشور رو دارن و یه ارزش افزوده ای رو برای کشورشون داره رو نگه دارن
    متاسفانه پروسه کبک یکی از سریعترین روشهای مهاجرت بود ولی الان دیگه نیست چون خیلی از این افراد وضعیت شما رو دارن و میخوان بیان کانادا که فقط از مزایای پاس کانادایی استفاده کنن و برگردن و این طبیعیه کل این پروسه به خاطر کیس هایی مثل این سخت تر بشه تا افرادی که واقعا قصد اقامت رو دارن بمونن
    به نظر من یه مهاجر واقعی هر چقدر هم که این پروسه سخت تر بشه چون هدفش رسیدن و زندگی در اونجاست این هزینه ها رو با جون و دل می پردازه
    روی صحبتم با خیلی از شما دوستانی هست که نیتی شبیه به این دارید بیاید برگردید ایران و یا بیاید برید یه ایالت دیگه قانون عمل شما رو منع نکرده و ما هم طبیعتا این کارو نمیکنیم اما خواهشن شما دیگه نگید چرا اینقدر ویزا گرفتن سخت شده چون این پروسه به خاطر وجود کیس هایی شبیه به شما سختگیرانه تر شده
    همین الان برای باز کردن پرونده جدید زبان b2 فرانسه اجباری شده باید مدارک زبان رو همون اول ارائه فکر میکنید این برای چیه؟
    ببخشید که اینقدر صریح و واضح نوشتم قصدم فقط توضیح یه سری موارد بود که حرف خیلی از منتظرهای واقعی مهاجرته!!!
    رسیدن مدارک به دمشق:24 oct 2010/فایل نامبر کبک: 7 feb 2011/انتظار مصاحبه:10 sep 2012/نامه مصاحبه : 8 jan 2013/تاریخ مصاحبه 20 feb 2013
    تاریخ رسیدن به سیدنی:15 march 2013/تاریخ فایل نامبر فدرال:1 may 2013/تاریخ دریافت از دفتر پاریس: 18 may 2013/مدیکال:6 Nov 2013/ پاس ریکوئست:17March

ApplyAbroad Hero

گذشته از توصبحاتی که دوستان دادن و من کاملاً موافقم، اگر نمیخواهید کبک یا کلاً کانادا زندگی کنید، اگر نگران این هستید که چطور با شما رفتار میشه، اگر میترسید تابعیت نگیرید، اگر فقط میخواهید این همه هزینه کنید که برید اقامت بگیرید و مینیمم مدت ها رو رعایت کنید که اقامت کانادا رو حفظ کنید، خوب اصلاً به چه درد شما میخوره اون اقامت؟ این همه وقت بذارید و هزینه کنید که چی بشه؟ اگر فکر میکنید اونجا خوب نیست (که من نمیگم حتماً هست چون شرایط هر کسی متفاوته) خوب دوست عزیز من کلاً بیخیال بشید، یه ایمیل بزنید انصراف بدید، شاید یه بخشی از هزینه هاتون رو هم بهنون برگردونن، یه نفر هم از جلوی ماها که خودمون رو آماده کردیم برای مهاجرت کم میشه دعای خیز ماها هم پشت و پناه شما تو همین جایی که شما ترجیح میدید بمونید خواهد بود.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

نقل قول نوشته اصلی توسط amiromona نمایش پست ها
    ببخشید من اینجا و به طور عمومی جواب میدم اول میخواستم خصوصی پیغام بدم بعد دیدم این جور موارد خیلی بیشتر همین یه موضوعه و دوست داشتم که اینجا بحث بشه
    دوست عزیز مهاجرت کردن و اجازه زندگی در یک کشور رو گرفتن در همه جای دنیا کار سخت و بعضا در خیلی از کشور ها نشدنی هستش و این طبیعی هست که اونها بخوان ورود به کشورشون رو سخت بکنن تا کسایی که واقعا قصد موندن تو اون کشور رو دارن و یه ارزش افزوده ای رو برای کشورشون داره رو نگه دارن
    متاسفانه پروسه کبک یکی از سریعترین روشهای مهاجرت بود ولی الان دیگه نیست چون خیلی از این افراد وضعیت شما رو دارن و میخوان بیان کانادا که فقط از مزایای پاس کانادایی استفاده کنن و برگردن و این طبیعیه کل این پروسه به خاطر کیس هایی مثل این سخت تر بشه تا افرادی که واقعا قصد اقامت رو دارن بمونن
    به نظر من یه مهاجر واقعی هر چقدر هم که این پروسه سخت تر بشه چون هدفش رسیدن و زندگی در اونجاست این هزینه ها رو با جون و دل می پردازه
    روی صحبتم با خیلی از شما دوستانی هست که نیتی شبیه به این دارید بیاید برگردید ایران و یا بیاید برید یه ایالت دیگه قانون عمل شما رو منع نکرده و ما هم طبیعتا این کارو نمیکنیم اما خواهشن شما دیگه نگید چرا اینقدر ویزا گرفتن سخت شده چون این پروسه به خاطر وجود کیس هایی شبیه به شما سختگیرانه تر شده
    همین الان برای باز کردن پرونده جدید زبان b2 فرانسه اجباری شده باید مدارک زبان رو همون اول ارائه فکر میکنید این برای چیه؟
    ببخشید که اینقدر صریح و واضح نوشتم قصدم فقط توضیح یه سری موارد بود که حرف خیلی از منتظرهای واقعی مهاجرته!!!
    سلام
    من هم با حرفهای شما موافقم.ولی یک سوالی دارم، الان هرکی که مدرک فرانسه میگیره فارق از امتیازش، حتما B2 باید گرفته باشه؟؟!!، چون شما فرمودید B2 اجباری شده!
    رشته 0 _ ف.ن کبک: 01/2011 _ CSQ: 07/2012 _ ف.ن.فدرال: 09/2012 _ آپدیت ازپاریس: 04/2013 _ درخواست مدیکال: 01/2014 _ انجام مدیکال: 26/ژانویه/2014 _ این پراسس: 04/فوریه/2014 _ مدیکال رسیو: 06/فوریه/ 2014 _ پاس ریکوست: 6/مارچ/2014

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    گذشته از توصبحاتی که دوستان دادن و من کاملاً موافقم، اگر نمیخواهید کبک یا کلاً کانادا زندگی کنید، اگر نگران این هستید که چطور با شما رفتار میشه، اگر میترسید تابعیت نگیرید، اگر فقط میخواهید این همه هزینه کنید که برید اقامت بگیرید و مینیمم مدت ها رو رعایت کنید که اقامت کانادا رو حفظ کنید، خوب اصلاً به چه درد شما میخوره اون اقامت؟ این همه وقت بذارید و هزینه کنید که چی بشه؟ اگر فکر میکنید اونجا خوب نیست (که من نمیگم حتماً هست چون شرایط هر کسی متفاوته) خوب دوست عزیز من کلاً بیخیال بشید، یه ایمیل بزنید انصراف بدید، شاید یه بخشی از هزینه هاتون رو هم بهنون برگردونن، یه نفر هم از جلوی ماها که خودمون رو آماده کردیم برای مهاجرت کم میشه دعای خیز ماها هم پشت و پناه شما تو همین جایی که شما ترجیح میدید بمونید خواهد بود.

دوست عزیز دیگه نمیشه رفت اقامتو گرفت برگشت و بعد در رفت و امد بود خیلی سختگیر شدن و مرتب شما را چک میکنن و وقتی پول از ایران ببری گیر میدن که منبع پول چرا از ایرانه ؟ الان من کسی رو میشناسم که بعد از سال ها تمام حساب های بانکیشو به این خاطر بستن و اگه براشون ثابت بشه که شما کانادا زندگی نکردین هر لحظه این امکانو دارن که ویزاتونو باطل کنن ... بیشتر تحقیق کنید شایدم من اشتباه کنم ...من صحبت برادرم که به تازگی اونجا رفته و از طریق سرمایه گذاری اقدام کرده بود را عنوان کردم چون خودش قصد داشت ایجا کار کنه و اونجا زندگی که ظاهرا این کار فعلا ممکن نیست مگر اینکه مالیات پولی که از ایران میارین رو بدین ..
    فایل فدرال:7 دسامبر 2010 | آپدیت از پاریس: 22 می 2013 | مدیکال :27 آگوست 20 ويزا : 4 دسامبر 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ١٢ امتيازى

سلام ، هر جور رفتر كنن از رفتارى كه تو كشور خودمون با هم داريم بهتره اونجا به انسانها اطمينان ميكنن... دوست شما از طريق كار افرينى رفته معلومه به اين راحتى پى ار نميدن از اين طريق اقدام كردن دردسر زياد داره و اگر شما از طريق اسكيل وركر اقدام كردين بعد از چند ماه پى ار ميگيرين ، و اينكه فقط واسه گرفتن پاسپورت اقدام كردين ، الان شرايط با چند سال پيش فرق كرده و كل ورود و خروج شما چك ميشه و ممكنه پى ار كنسل كنن اگر متوجه بشن بيشتر خارج از كانادا بودين . اين چيزهاى گفتم ديدم نقل قول نيست ، موفق باشيد

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rahazi نمایش پست ها
    سلام ، هر جور رفتر كنن از رفتارى كه تو كشور خودمون با هم داريم بهتره اونجا به انسانها اطمينان ميكنن...
    البته اوضاع از کشور خودمون بهتره، اما متاسفانه من چندین مورد رو دیدم که قبلا اصل فقط بر اعتماد بوده، ولی به خاطر سوء استفاده بعضی افراد الان دیگه سختگیر تر شدن. ایکاش میتونستیم در سیستم اعتماد زایی کنیم نه زدایی (با خودمم هستما )
    Culture lives in everything we do

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)