صفحه 77 از 151 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081828384858687127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 1502

موضوع: آیا مهاجرت به کانادا کار درستی است؟

پیش فرض پاسخ : آیا مهاجرت به کانادا کار درستی است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط minasori نمایش پست ها
    سلام
    من دارمد ماهیانه ام 3600 دلار است تو اربیل کار می کنم در زمینه فروش و تبلیغات یعنی درواقع 3500 دلار هر ماه پس انداز می کنم چون هزینه ام با شرکت است لطفا راهنمایی کنید ایا رفتن به کانادا تصمصم درستی است ؟ و من منتظر یک گراند چکم ایا کسی می دونه که ممکن به خاظر کار در اربیل پاس ریکوست نشم؟
    سلام
    شما قبل از این به درست بودن این تصمیم پی بردید که تشکیل پرونده دادید و اقدام به مهاجرت کردید.
    درآمد فعلی شما تا چه زمانی میتونه تداوم داشته باشه یا اصلن عاملی باشه که شما نخواهید به کاری که برای مهاجرت شروع کردید فکر نکنید؟! به نظر من شما پاسخ پرسشهای خودتون را میدوندی و دوست دارید پاسخی از دیگران بشنوید که تایید بر نظرهای درونی خودتون باشه.
    وقتی هم که در انتظار نتیجه بررسی پرونده و به فرمایش خودتون بک گراند چک هستید خب طبیعیه که باید به مسیر زندگی و فعالیت حرفه ایتون در آرامش ادامه بدید و فقط منتظر باشید.
    برای اقامت و کار کردن در یک محل خاص اگر فعالیت اون شخص جامعه را تحت تاثیر نمی گذاره و یا با خطر مواجه نمی کنه نمیتونه عاملی برای رجکت شدن باشه.
    انشاالله که در وقت خودش برای دریافت ویزا هم دعوت خواهید شد. نگران نباشید.
    موفق باشید

سلام دوستام..من اين فروم رو تا حالا نيومده بودم..ميبينم که اطلاعات خوبي داره..من به تازگي ويزام اومده..و تا چند وفت ديگه ميخوام برم مونترال..اونجا وضعيت کارهاي کامپيوتر چطوره؟ مدرک کانادايي ميخواد؟ ميتونم واسه Network سريع کار پيدا کنم يا بايد اول با کارهاي جنرال کامپيوتر شروع کنم؟ اصلا کار جنرال کامپيوتر که بشه بدون مدرک کانادايي بگيرم..هست يا نه؟ (البته قبلا کلي تحقيق کردم.. اما دوست دارم تجربيات دوستان رو هم بدونم) ممنون ميشم
    ارسال مدارک ژانويه 2011 - دريافت فايل نامبر مي 2011 - دريافت آپديت اوت 2013 - ايميل انتظار مصاحبه : مارس 2014 - دريافت ايميل مصاحبه : مارس 2014 - تاريخ مصاحبه و دريافت CSQ : مي 2014 -فايل نامبر فدرال اوت 2014 - دريافت مديکال و ارسال اکتبر 2014- پاس ريکوئست : ژانويه 2015

سلام به تمامی دوستان عزیز
    من و همسرم 2 ساله که برای ورود به کانادا اقدام کردم.الان هم ویزامون اومده.علی الرغم علاقه و تلاشی که برای اومدن کردیم،الان یه جورایی با توجه به اوضاع کار و زندگی کانادا در تردیدی مطلق بسر میبریم.بیایم نیایم؟ماباید نهایتا" تا پایان اردیبهشت 94 ایران رو ترک کنیم.خانومم 5 ماهه باردار هست.خودم در حال حاضر با 15 سال سابقه کار حسابداری،مدیر مالی و اداری یه شرکت کوچک مشاور مهندسی هستم.و همسرم هم در منزل مشغول استراحت.اینجا خونه و ماشین فکسنی هم داریم.لطف بفرمائید راهنمایی کنید به صلاح هست با توجه به سابقه و زندگیمون تو ایران همه چیزو کن فیکون کنیم بیایم اونجا.البته عرض کنم که حاضر نیستم بیام مثلا"6ماه یا یکسال بمونم بعد با کلی ضرر روحی و مادی برگردم.همیشه بخودم میگم یا زنگی زنگ یا رومی روم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_moharreri نمایش پست ها
    من و همسرم 2 ساله که برای ورود به کانادا اقدام کردم.الان هم ویزامون اومده.علی الرغم علاقه و تلاشی که برای اومدن کردیم،الان یه جورایی با توجه به اوضاع کار و زندگی کانادا در تردیدی مطلق بسر میبریم.بیایم نیایم؟ماباید نهایتا" تا پایان اردیبهشت 94 ایران رو ترک کنیم.خانومم 5 ماهه باردار هست.خودم در حال حاضر با 15 سال سابقه کار حسابداری،مدیر مالی و اداری یه شرکت کوچک مشاور مهندسی هستم.و همسرم هم در منزل مشغول استراحت.اینجا خونه و ماشین فکسنی هم داریم.لطف بفرمائید راهنمایی کنید به صلاح هست با توجه به سابقه و زندگیمون تو ایران همه چیزو کن فیکون کنیم بیایم اونجا.البته عرض کنم که حاضر نیستم بیام مثلا"6ماه یا یکسال بمونم بعد با کلی ضرر روحی و مادی برگردم.همیشه بخودم میگم یا زنگی زنگ یا رومی روم.
    به هر حال تمام اين افرادي كه ميان سابقه اي پشت سرشون بوده و همه را ميزارن كنار و ميان اينجا از زير صفر شروع ميكنن. اين كار راحتي نيست ولي نشدني هم نيست. ولي خوب شما الان موقعيتي داريد كه شايد تو ايران مردم حاضر باشن ميليونها پول بابتش بدن و اونم اينه كه كوچولون اينجا دنيا بياد. من خودم معتقدم نديده و امتحان نكرده نبايد چيزي را از دست داد . حداقل بيايد كه ببينيد اينجا را دوست نداشتيد و برگرديد با خيال راحت همونجا زندگي كنيد. شما چون بچه تون كوچيكه خيلي جاي مانور داريد، هر وقت كه خواستيد برميگرديد و همه زندگي ايرانتون سر جاش خواهد بود ولي يك عالمه به تجربياتتون اضافه كرديد و ديگه تو ايران دو دستي به زندگيتون ميچسبيد .البته اينها تمام نظرات شخصيه منه ونهايتا خودتون با چيزي كه از خودتون و زندگيتون ميدونيد بايد تصميم بگيريد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_moharreri نمایش پست ها
    حتما لااقل برای بدنیا آوردن بچه به کانادا بیایید و اگر نخواستید برگردید.

Junior Member

با سلام

من هم ویزام اومد مجردم و حقوق بسیار خوب ولی یک روز کلی انرژی دارم برا رفتن و یکبار می گم نکنه اونحا برم ظرف بشورم ولی می دنم هم م ن وشما درنهایت می ریم چون بعد سه سال پاپسورت کانادایی می گیرم و حداقل می تونیم تو دوبی کار کینم

ApplyAbroad Guru

با سلام

من هم ویزام اومد مجردم و حقوق بسیار خوب ولی یک روز کلی انرژی دارم برا رفتن و یکبار می گم نکنه اونحا برم ظرف بشورم ولی می دنم هم م ن وشما درنهایت می ریم چون بعد سه سال پاپسورت کانادایی می گیرم و حداقل می تونیم تو دوبی کار کینم
    توجه داشته باشید که قانون شهروندی کانادا تغییر کرده و این برنامه ای که شما فرمودید ممکنه عملی نباشه.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

با سلام

یعنی شانس کار پیدا کردن برای یک ایرانی با پاس کانادایی تو دبی بیشتر از کاناده؟؟
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member

منظورم این است که من به عنوان یک ایرانی خیلی ا موقیعت های کاری را کشور ها مثل دوبی بحرین و کشورهایی که حقوق های خوبی به اکسپت ها می دن از دست داده ام اما با داشتن پاس کانادایی می توانم به راحتی در این کشورها کار کنم اگر از کانادا خوشمون نیامد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    به هر حال تمام اين افرادي كه ميان سابقه اي پشت سرشون بوده و همه را ميزارن كنار و ميان اينجا از زير صفر شروع ميكنن. اين كار راحتي نيست ولي نشدني هم نيست. ولي خوب شما الان موقعيتي داريد كه شايد تو ايران مردم حاضر باشن ميليونها پول بابتش بدن و اونم اينه كه كوچولون اينجا دنيا بياد. من خودم معتقدم نديده و امتحان نكرده نبايد چيزي را از دست داد . حداقل بيايد كه ببينيد اينجا را دوست نداشتيد و برگرديد با خيال راحت همونجا زندگي كنيد. شما چون بچه تون كوچيكه خيلي جاي مانور داريد، هر وقت كه خواستيد برميگرديد و همه زندگي ايرانتون سر جاش خواهد بود ولي يك عالمه به تجربياتتون اضافه كرديد و ديگه تو ايران دو دستي به زندگيتون ميچسبيد .البته اينها تمام نظرات شخصيه منه ونهايتا خودتون با چيزي كه از خودتون و زندگيتون ميدونيد بايد تصميم بگيريد.
    آقا بیاین بچتون اینجا به دنیا بیاد خیالتون راحت شه که لاقل تا آخر عمر وبزای کانادا رو دارید بعدشم احتمال زیاد از اینجا خوشتون نمیاد بر میگردین سر کار و زندگیتون تو ایران.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)