صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30

موضوع: امکان تغییر دانشگاه (کانادا) در زمان بررسی ویزا!

Junior Member

پیش فرض امکان تغییر دانشگاه (کانادا) در زمان بررسی ویزا!

سلام دوستان
    من اواسط ماه فوریه 2013 بیومتریک رو برای دکترا در University of Northern British Columbia سابمیت کردم. چند روز پیش یه استادی از دانشگاه Saskatchewan با بنده تماس گرفت و یه position جدید بهم پیشنهاد داد. می خواستم بدونم حالا من اگه بخوام اینoffer جدید رو قبول کنم با توجه به اینکه من اپلیکشن ویزام بر اساس اون offer اولی از UNBC سابمیت کردم آیا امکان تغییر وجود داره؟ شما چه پیشنهادی دارین؟ لازم به ذکر است که من الان اسک شدم برای CV و SUPPLEMENTARY INFORMATION REQUEST FOR STUDENTS DESTINED TO CANADA؟ به نظرتون امکان تغییر وجود داره و به چه صورت؟ آیا ممکنه این تغییر دانشگاه تو این مرحله باعث رد شدن تقاضا بشه؟

چون دیگه فرصت چندانی ندارم و برای جفتشون هم نیاز دارم که دیگه تا اواخر May اونجا باشم و تو این فرصت کم واقعا نمی دونم چه کاری بهتره. هنوز تصمیم قطعی نگرفتم ولی چیزی که باعث میشه فکر کنم Saskatchewan ممکنه برام از UNBC بهتر باشه اینکه دانشگاه و شهر بزرگتریه و دکتراش بیشتر research based تا course based و اینکه Saskatoonاز بین 200 تا شهر کانادا دارای رتبه 13 هست برای زندگی در صورتیکه Prince George, BC دارای رتبه 148 ام هستش. از نظر مالی هر دو 18,000 تا 20,000فاند دارند و زیاد فرقی ندارن.

پیشاپیش از پاسخ و لطف شما سپاسگذاری می کنم.
    فرشاد

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : امکان تغییر دانشگاه (کانادا) در زمان بررسی ویزا!

بر اساس قوانین فعلی اداره مهاجرت شما با همان ویزای تحصیلی میتوانید در دانشگاه جدیدثبت نام کنید و نیازی به تغییر study permit نیست. در نتیجه لزومی به مطرح کردنش برای سفارت نیست.
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...asp?q=487&t=15

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بر اساس قوانین فعلی اداره مهاجرت شما با همان ویزای تحصیلی میتوانید در دانشگاه جدیدثبت نام کنید و نیازی به تغییر study permit نیست. در نتیجه لزومی به مطرح کردنش برای سفارت نیست.
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...asp?q=487&t=15
    مرسی از پاسختون. مشکل من اینه که اگه به استاد اولی اطلاع ندم که من نمیام از نظر اخلاقی کار نادرستی انجام دادم. شما اینجور فکر نمی کنید؟ و اگر هم اطلاع بدم ممکنه اونا به اداره مهاجرت اعلام کنن که من دیگه قصد ندارم اونجا برم یه جورایی کارم ریسکی میشه. شما چطور فکر می کنید؟

Senior Member keshvari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Communications

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad-sh نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون. مشکل من اینه که اگه به استاد اولی اطلاع ندم که من نمیام از نظر اخلاقی کار نادرستی انجام دادم. شما اینجور فکر نمی کنید؟ و اگر هم اطلاع بدم ممکنه اونا به اداره مهاجرت اعلام کنن که من دیگه قصد ندارم اونجا برم یه جورایی کارم ریسکی میشه. شما چطور فکر می کنید؟
    خیر این اتفاق نمیفته شما به ایشون اطلاع بدید. کسی رو میشناسم که دقیقا همین کاررو کرده والان اومده کانادا و داره درس میخونه.
    سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***********که هرچه برسر ما می رود ارادت اوست

Junior Member

سلام دوستان
    من الان دارم با ویزای ویزیتوری با همسرم میرم کانادا ولی خودمم واسه ترم پاییز پذیرش دارم، میتونم از داخل کانادا ویزامو تبدیل کنم به استادی پرمیت یا باید دوباره از کانادا خارج شم و از اول شروع کنم؟ بیو متریک هم باید دوباره بدم؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    برق - امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط Grizli نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان دارم با ویزای ویزیتوری با همسرم میرم کانادا ولی خودمم واسه ترم پاییز پذیرش دارم، میتونم از داخل کانادا ویزامو تبدیل کنم به استادی پرمیت یا باید دوباره از کانادا خارج شم و از اول شروع کنم؟ بیو متریک هم باید دوباره بدم؟
    ممنون
    طبق قوانین جدید از خاک کانادا هم میتوانید این کار را انجام دهید. البته بهتره بیشتر در مورد این قوانین بخونید تا مطمئن شید.
    New rules that will reduce the potential for fraud or misuse of the program while protecting Canada’s international reputation for high-quality education and improving services to genuine students will come into force on June 1, 2014
    ...
    If you are in Canada as a visitor and wish to apply for a study permit to attend a designated learning institution, you may be able to do so from within Canada

ApplyAbroad Guru

سلام دوستان
    ممنون
    بله چون ویزای شما همراه است میتونید از داخل کانادا اقدام کنید. هم با قوانین قدیم میشد و هم با قوانین جدید. باید آنلاین تقاضاتون رو به اتاوا بفرستید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بله چون ویزای شما همراه است میتونید از داخل کانادا اقدام کنید. هم با قوانین قدیم میشد و هم با قوانین جدید. باید آنلاین تقاضاتون رو به اتاوا بفرستید.
    ممنون. اگه انلاین از اوتاوا باشه، بازم مدارکی مثل ساپورتر، تای و... می خوان؟ باید بگم خانوادم از ایران واسم پست کنن؟

ApplyAbroad Guru

ممنون. اگه انلاین از اوتاوا باشه، بازم مدارکی مثل ساپورتر، تای و... می خوان؟ باید بگم خانوادم از ایران واسم پست کنن؟
    نه تا جایی که میدانم چیز دیگری غیر از مدارک همسرتون لازم نیست. چون شما برای ویزای جدید که اپلای نمیکنید فقط شرایط ویزای فعلی تون رو تغییر میدهید. موقعی که آنلاین اپلای میکنید اگر مدرک خاصی لازم باشه بهتون میگه.

سلام به همه دوستان.
    یکی از دوستان من میخواد دانشگاهش رو در کانادا عوض کنه. میخواستم بدونم دوباره باید برگرده ایزان و ویزا بگیره و...
    خیلی ممنون میشم اگه سریع راهنمایی کیند.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)