صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 79

موضوع: راهنمایی برای پر کردن فرم ها و پیگیری وضعیت Application

Banned

پیش فرض راهنمایی برای پر کردن فرم ها و پیگیری وضعیت Application

دوستان اين عکس از online-application دانشگاه Carletonگرفتم لطفاً اون قسمت ها که دايره کشيدم رو واسم توضيح بديد بايد چی انتخاب کنم

عنوان این موضوع از "اونايی که دانشگاهای کانادا اپلای کردن لطفاً کمک!!!!!!!!!" به عنوان فعلی تغییر یافت.

پیش فرض پاسخ : اونايی که دانشگاهای کانادا اپلای کردن لطفاً کمک!!!!!!!!!

Co-op به یحتمل معنای رشته های مشارکتی (نه به مفهوم سیاسی!) بلکه به معنای رشته هایی است که بین چند دانشگاه یا دانشکده مشترکند. اگه میخوای بدونی رشته شما Co-op هست یا نه برو توی سایت دانشکده، رشته های Co-op رو چک کن و اگر توی توضیحات مربوط به رشته مورد نظر خودتون چیزی قید نشده، احتمالا Co-op نیست دیگه!
    Year code رو نمیدونم! ولی پیشنهاد میکنم همین عنوان رو توی سیات دانشگاه Search کنی تا ازش سر در بیاری.
    اگه Resident کانادا نیست احتمالا Residence Information لازم نیست.

امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم!

مؤید باشی.

نه co-op یعنی کار و درس. تو دوره لیسانس اینطوریه و من برای بالاتر نشنیدم. اینطوری هست که معمولا 1 سال یا بیشتر که از درس میگذره بر اساس نمرات و وضع تحصیلی تصمیم میگیرند که شما لیاقت کار کردن و درس خوندن رو داری یا نه. بعد معرفیتون میکنن به یه سری شرکتها که شما با طی کردن مراحل مصاحبه و این حرفا استخدام میشی. بعد از اون هر سال مثلا 4 ماه کار میکنی و 8 ماه درس میخونی. از همه نظر هم به نفع آدم هست.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط modir
    نه co-op یعنی کار و درس. تو دوره لیسانس اینطوریه و من برای بالاتر نشنیدم. اینطوری هست که معمولا 1 سال یا بیشتر که از درس میگذره بر اساس نمرات و وضع تحصیلی تصمیم میگیرند که شما لیاقت کار کردن و درس خوندن رو داری یا نه. بعد معرفیتون میکنن به یه سری شرکتها که شما با طی کردن مراحل مصاحبه و این حرفا استخدام میشی. بعد از اون هر سال مثلا 4 ماه کار میکنی و 8 ماه درس میخونی. از همه نظر هم به نفع آدم هست.
    حق با شماست این اطلاعات را از دپارتمان کامپیوتر Concordia گرفتم:

What is Co-op?
    Concordia University's Institute for Cooperative Education offers 20 undergraduate programs in the cooperative education format with approximately 600 students actively pursuing academic excellence and work term experience. In short, above-average students alternate university study semesters with paid work terms, thereby gaining practical experience directly related to the field in which they are graduating.

Approximately 110 students are currently enrolled in the Computer Science and Software Engineering Co-op Programs.

اطلاعات تکمیلی: http://www.cs.concordia.ca/programs/...employers.html

Junior Member

پیش فرض Prequestionaries Form

دانشگاه calgary يك امكان جالب داره كه قبل از اپلاي كردن شانستون رو ميگه (پيش اپلاي) كه الكي اپلاي نكنيد و پول هدر بديد، دانشگاه ديگه اي هم سراغ داريد كه اينكار رو بكنه؟
    مشكلي نيست كه آسان نشود<br />مرد&nbsp; بايد&nbsp; كه&nbsp; هراسان&nbsp; نشود

پیش فرض پاسخ : Prequestionaries Form

Queens هم Preapplication داره اگه منظورت اينه
    سايه اي نيست دراين سوي پريشاني ها
    تا رهــاي کند ازدســت زمستــاني ها
    اي که صد پنجره از صبح خدا سرشاري
    تو نجـــاتم بده از دست پريشــاني ها

Alberta هم Civil Env Eng این جوری بود

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

کلگری واسه همه دانشکده هاش این امکان رو نداره مثلا واسه دپارتمان نفت که من اپلای کردم نداشت
    فقط بعضی دانشکده ها در بعضی دانشکده ها هستن که اینطورین
    مثلا آلبرتا هم برای بعضی دانشکده ها اینطوری هست
    بهتره رشتت رو هم بگی تا اطلاع دقیقتری بگیری
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    کلگری واسه همه دانشکده هاش این امکان رو نداره مثلا واسه دپارتمان نفت که من اپلای کردم نداشت
    فقط بعضی دانشکده ها در بعضی دانشکده ها هستن که اینطورین
    مثلا آلبرتا هم برای بعضی دانشکده ها اینطوری هست
    بهتره رشتت رو هم بگی تا اطلاع دقیقتری بگیری
    رشته ي من : Computer Science
    مشكلي نيست كه آسان نشود<br />مرد&nbsp; بايد&nbsp; كه&nbsp; هراسان&nbsp; نشود

پیش فرض پاسخ : اونايی که دانشگاهای کانادا اپلای کردن لطفاً کمک: co-op یعنی چی؟

میدونم این سوال برای اینجا نیست و سوالی که مطرح میکنم خیلی به این تاپیک ربط ندارد اما اینجا فکر کنم بهترین جاست.

کسی تجربه در محلهای زندگی که CO-OP است را دارد. میگن باید چند ساعت در هفته کار کنید تا امور خوابگاه پیش بره

مرسی از پاسختان
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین