صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 79

موضوع: راهنمایی برای پر کردن فرم ها و پیگیری وضعیت Application

پیش فرض پاسخ : اونايی که دانشگاهای کانادا اپلای کردن لطفاً کمک: co-op یعنی چی؟

یعنی چی محلهای زندگی که co-op است؟ منظورتو متوجه نشدم.
    ببین co-op یک سیستم آموزشیه. و کاری که میکنی هفته ای و ساعتی نیست. چند ماه در ساله که کار میکنی و گزارشش رو برای دانشگاه میاری.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

مدیر عزیز

یعنی شما در محلی زندگی می کنی که همه دانشجو هستند. برای انجام کارهای آن محل (تمیز کاردن غذا آماده کرده و ...) آنها خدمتکار ندارند و خود دانشجو ها انجام میدهند. هفته ای 4 ساعت باید کار کنند. این تمام چیزیه که من الان میدونم.

میخواستم ببینم کسی در این شرایط زندگی کرده و ایده ای برای اینگونه جاها داشته باشد.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

به هر حال در کانادا co-op به این معنی نیست.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

به صورت خلاصه به جای لغت Cooperative همان Co-op مینویسند. حالا آیا کسی تجربه زندگی در اینگونه محلعا را دارد. یک چیزی شبیه خوابگاهه.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

ApplyAbroad Champion

پیش فرض چگونگی چک کردن وضعیت application در دانشگاه های کانادا

سلام
    همونطور که از عنوان موضوع پیداست، در این موضوع به بررسی نحوه چک کردن وضعیت درخواست پذیرش از دانشگاه های کانادا پرداخته میشه.

پیش فرض پر کردن فرم، Status in Canada و مشکل گزینه Study Permit یا Other

سلام
    در فرم های admission دانشگاه های کانادا همواره گزینه ای هست با عنوان Status in Canada.

سپس فیلدی با نام International students هست با این گزینه ها:

Study Permit (non-sponsored)
    Study Permit (sponsored)
    Employment Visa
    Visitor's Visa

حال کسانی که در حال حاضر visa و study permit ندارند، باید هیچ کدام از این گزینه ها را انتخاب نکنند؟
    یا با این حال Study Permit به حساب می آیند؟

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : پر کردن فرم، Status in Canada و مشکل گزینه Study Permit یا Other

بله شما study permit محسوب می‌شید و فکر می‌کنم اگر از ایران بورس نداشته باشید non-sponsored حساب بشه (البته در مورد کاملا مطمئن نیستم). به شما در بدو ورود به کانادا study permit داده می‌شه و این سوال هم در مورد وضعیت شما «در کانادا» می‌پرسه.

Junior Member

من کنکوردیا درس می خونم. co-op یعنی اینکه دانشجو (چه grad student و چه undergrad) این شانس رو پیدا کنه که در یک کمپانی روی موضوع تز یا research اش به مدت معمولاً 3 تا 6 ماه کار کنه. اکثر اوقات استاد سوپروایزر بهش از طرف اون کمپانی پول می ده و کلاً بسیار تجربه خوبیه.
    اون سوالی هم که اردلان کرده بود یعنی می خواهید برای co-op اپلای کنید یا نه, که من توصیه می کنم بکنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Wroclawa University of Technology

پیش فرض Ryerson-Supplementary From-105F

دوستان من برای دانشگاه Ryerson میخوام اقدام کنم فقط برای پرکردن فرم Supplementary From 105Fسوال داشتم لطفا درصورت امکان راهنمایی کنید:

1. B)Program Infrmation>Business Management چی باید پر بشه؟
    2. B)Program Infrmation>Ryerson Number من که هنوز شماره ای از دانشگاه ندارم تا در اینجا قرار بدم؟
    3. B)Program Infrmation>Term And Year Commencing منظور همان ترمی است که می خوام ثبت نام کنم؟
    4.C)Document Checklist درقسمت Attached نوشته Interim و Final منظور چیه؟
    5.C)Document Checklist قسمتهای In file at Ryerson و Will be forwrded و Already Forwarded به چی اشاره دارند؟

فرم را هم در پیوست میذارم.

قبلا از کمکتون ممنونم.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Wroclawa University of Technology

پیش فرض پاسخ : Ryerson-Supplementary From-105F

یعنی هیچکی تا حالا این فرم را پر نکرده؟