صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 97

موضوع: ارائه ارز ۴۲۰۰ تومانی به آزمون‌های بین‌المللی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارائه ارز ۴۲۰۰ تومانی به آزمون‌های بین‌المللی

چرا میگه ازمون های بین المللی بعد فقط ایلتس رو در نظر میگیرن؟ امیدوارم ووچر به بقیه امتحاناتم تعلق بگیره

در تایید حرف دوستمون، بنده هم تماس گرفتم و گفتند ارز 4200 در حال حاضر فقط برای ثبت نام IELTS هست. طبق گفته فرد مسئول، اگر با پرداخت ارز 4200 برای امتحان های TOEFL و GRE موافقت حاصل شود، متقاضیان (افرادی که وچر را با دلار آزاد خریده و برای امتحان ثبت نام کرده اند) می توانند ماوتفاوت اضافی پرداختی شان را از سازمان دریافت کنند!

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

​من ديروز زنگ زدم گفت تافل و جي آر اي هنوز واسش ارز تعيين نشده و فكر هم نميكنم تعلق بگيره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
    در تایید حرف دوستمون، بنده هم تماس گرفتم و گفتند ارز 4200 در حال حاضر فقط برای ثبت نام IELTS هست. طبق گفته فرد مسئول، اگر با پرداخت ارز 4200 برای امتحان های TOEFL و GRE موافقت حاصل شود، متقاضیان (افرادی که وچر را با دلار آزاد خریده و برای امتحان ثبت نام کرده اند) می توانند ماوتفاوت اضافی پرداختی شان را از سازمان دریافت کنند!
    من شخصا فکر نمیکنم اینا بیان مابه التفات رو به کسی پس بدن، بالاخره اینجا ایرانه و همه باهاش آشناییم
    هرچند امیدوارم که واقعا ارز دولتی تخصیص داده بشه و یه خورده هزینه ها کمتر بشه و حتی هزینه ی اضافه ی پرداختی مرجوع بشه، ولی خب واقعیات مبتنی بر تجارب قبلی رو هم نمیشه ندیده گرفت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samijoon نمایش پست ها
    ​من ديروز زنگ زدم گفت تافل و جي آر اي هنوز واسش ارز تعيين نشده و فكر هم نميكنم تعلق بگيره.
    من دیروز با بانک مرکزی هم تماس گرفتم و اون خانمی که جواب داد میگفت برای تافل و جی آر ئی هم قانونش ابلاغ شده و هست ولی بعد از اینکه قوانین ارزی بانک مرکزی رو مطالعه کردم دیدم در مورد آزمون های بین المللی نوشته در صورت تایید سازمان سنجش "به نرخ آزاد" مانعی نداره!
    تاریخش مربوط به بهمن سال پیش بود که اون موقع نرخ آزادی بود هنوز به زعم بانک مرکزی
    ولی اینکه الآن، که فرمودن تک نرخی شده ارز و نرخ هایی غیر از نرخ اعلامی بانک مرکزی غیر قانونیه، تکلیف چی میشه، فکر می کنم چیزیه که همه دارن از جواب دادن بهش طفره میرن و به نفعشون هم هست انگار که تو خواب بمونن...

هزینه شرکت در آزمون های بین ­المللی که توسط سازمان سنجش آموزش کشور در داخل کشور برگزار می­ شود.
    ارز ۴۲۰۰ تومانی به آزمون‌های بین‌المللی

-----
    تافل از طریق سازمان سنجش اجرا میشه اما سازمان سنجش برای آیلتس فقط قیمت تعیین کرده و برای تافل هیچ چیزی اعلام نکرده امیدوارم با توجه به خبر دوم که مربوط به 11 تیر ماه هست تکلیف تافل هم مشخص بشه واقعا با این قیمت خیلی سخته و مخصوصا اگر نیاز به آزمون مجدد باشه .

Junior Member

تقریبا محاله بیان ما بالتفاوتو بعدا به دوستانی که الان وچر گرفتن بدن. حالا که دارن ارزو دو نرخی میکنن حالا چه قانون ججدید باشه چه ارز دو نرخی الان به نظر من بهترین گزینه صبر کردنه

Junior Member

سلام
    کسی ارز 4200 برای ثبت نام تافل رو گرفته است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s_nowrozi نمایش پست ها
    سلام
    کسی ارز 4200 برای ثبت نام تافل رو گرفته است
    فکر نمیکنم، الآن هم که تو این وانفسا به نظرم خیلی ها، مخصوصا اونایی که با یه بار آزمون دادن کارشون راه میفته، ترجیح دادن دیگه واسه اون 700 تومن مابه التفات زیاد مته به خشخاش نذارن، عمرمون تو این کشور از بین رفت که از همه چی گرون تر بود...

Junior Member

واقعا درده برای یه تافل و gre حدود سه و خورده ای پول بدیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)