صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 97

موضوع: ارائه ارز ۴۲۰۰ تومانی به آزمون‌های بین‌المللی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارائه ارز ۴۲۰۰ تومانی به آزمون‌های بین‌المللی

نقل قول نوشته اصلی توسط s_nowrozi نمایش پست ها
    واقعا درده برای یه تافل و gre حدود سه و خورده ای پول بدیم
    حق با شماست، منم دوست ندارم پولی که به ریال و با زحمت به دست آوردم به خاطر اشتباهات یه عده و از سر استیصال از دست بدم هرچند که مقدارش زیاد نباشه، ولی خب در عین حال همتی هم نمیبینم که در همین چارچوب های موجود اعتراضمون رو بکنیم.
    ما حتی حوصله نداریم یه ایمیل خشک و خالی بفرستیم به چند جا و بگیم این چه وضعشه اخه، درسته مسائل به این پیش پا افتادگی نباید اصلا وجود داشته باشه ولی الان هست و یا باید به فکر چاره بود یا همین جوری قبولشون کرد که انگار ما همیشه راه دوم رو انتخاب کردیم...

من با شماره 8893242 تماس گرفتم. گفتن که به دنبال یک شرکت خصوصی هستیم که تو اروپا یا آمریکا حساب داشته باشه، و بشه ارز دولتی رو به اون حساب منتقل کرد و ووچر خریداری کرد. من گفتم که تا دو هفته ی آینده این مشکل حل میشه؟ که گفتن فک نمیکنم حل شه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.S Degree in Mine Enineering from Amirkabir University

بخش خصوصی مثل امیربهادر که در طول سال داره ووچر رو از ETS میخره و میفروشه میتونه این مشکل رو حل کنه. اونا حتما یه حساب بانکی در جایی از دنیا دارن که میتونن در این حجم ووچر بخرند و بفروشند. در ضمن خودشون هم تست سنتر هستند و سنجش میتونه باهاشون تعامل کنه و دلار لازم رو به حسابشون بریزه و ملزمشون کنه به فروش ووچر با نرخ 215X4200=903000 تومن. حالا یه درصد هم به عنوان سود براشون در نظر بگیره.
    ویرایش توسط FeriAzarba : July 14th, 2018 در ساعت 10:58 PM

منم تماس می گیرم لطفا بقیه هم تماس بگیرند شاید این مشکل حل شد اگر بتونیم مشکل آزمون را از طریق چندتا شبکه اجتماعی مطرح کنیم شاید خیلی سریع این مسئله حل بشه .
    درسته مجموع این دو آزمون حدود 3 میلیون میشه اما شما فرض کنید برای گرفتن نمره بالا مجبور بشید دو مرتبه یا سه بار امتحان بدید اون موقع این هزینه واقعا زیاده .

من هم تماس میگیرم. همه باید تماس بگیریم.

بچه ها اگه کسی پیشنهادی داره برای مطرح کردن مشکل تو شبکه های اجتماعی، لطفا ارائه بده تا سریعتر مسئله رو حل کنیم.

به نظر من پیگیری این مورد توسط برنامه هایی که تو صدا و سیما و رادیو مخصوص این کار هستند (برنامه هایی که دنبال راه حل مشکل شما می افتند و به مسئوا مربوطه زنگ میزنند تا راه حل را جویا شوند) میتونه مفید باشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

من امروز تماس گرفتم تا ٢.٣هفته ديگه احتمالا اوكي ميشه
    گفت بايد بانك ساز و كار تخصيص ارز رو مشخص كنه تا ما ووچر بگيريم
    باز بهش گفتم ميشه پس؟گفت تا ٢.٣هفته صبر كنين

اما لطفا باز تماس بگيرين و پيگيري كنين.. حتي به بانك مركزي قسمت ارز

سلام دوستان به نظرم بهتره این موضوع رسانه ای بشه مثل 20:30 اگه موافقید چند نفر تماس بگیریم
    وگرنه ما به ددلاین امسال نمی رسیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sdfarahani نمایش پست ها
    سلام دوستان به نظرم بهتره این موضوع رسانه ای بشه مثل 20:30 اگه موافقید چند نفر تماس بگیریم
    وگرنه ما به ددلاین امسال نمی رسیم
    چه پیشنهاد خوبی
    من این یکی دو روزه با اینکه سرم شلوغ بود هی سعی کردم با سازمان سنجش تماس بگیرم مگه بشه با خود ریاست صحبت کرد که خب یا اشغال بود یا کارشناسان محترم پاسخگو نبودند...
    تجربه ی خودم بهم میگه که گاهی ریاست یه جایی یه دستوری میده ولی زیر دست ها خیلی فس و فس میکنن تو اجراش، بعید نیست این هم یکی از همین موارد باشه.
    به عنوان شروع من خودم سعی میکنم با بخش خبری شبکه 5 یا شبکه خبر تماس بگیرم، بالاخره یه پیغام گذاشتن ضرری نداره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)