صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 97

موضوع: ارائه ارز ۴۲۰۰ تومانی به آزمون‌های بین‌المللی

پیش فرض پاسخ : ارائه ارز ۴۲۰۰ تومانی به آزمون‌های بین‌المللی

سلام دوستان هنوز جای امیدواری به آینده هست. پس امیدوار باشید.ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samijoon نمایش پست ها
    الان سازمان سنجش ارز گرفته یا نه؟
    چون بانک مرکزی گفت اگر بانکی ارز نداد به ما اسم بانک و شعبه رو اعلام کنید.
    میخوام بدونم سنجش ارزش داره؟ یا اگه نداره کدوم بانک بهش میگه نمیدیم؟
    این مسئله ایه که دقیقا معلوم نشده هنوز، از صحبت هایی که با بعضی شعب بانک سامان کردم بر میومد که گرفته!

ولی یه مسئله ی خیلی مهم تر اینجا هست و اون اینه که بانک مرکزی گفته "ارز مورد نیاز تمام متقاضیان رو تامین میکنه" و مشکلی وجود نداره و به فرموده ی آقایون هم "مشکل ارزی کشور نداره" و این نرخ هایی که تو دوسه تا "کوچه پس کوچه" به صورت "محدود" معامله میشه ملاک عمل نیست.

امیدوارم اگر کسی خواست بگه که تو این وضعیت دنبال این چیزا نباشید زیر بار نره کسی، معمولا همه عادت دارن واسه راحت کردن کار خودشون بهانه های واهی بتراشن.

یه مسئله ی واقعا مهمی که اینجا هست اینه که توی تامین این جور موارد خرد ارزی مشکلی ندارن الان، مشکل اصلی شون اینه که جلوی خیلی نقل و انتقالاتشون گرفته شده، درسته اسکناس کم شده ولی مشکلی توی حواله های ارزی ندارن غیر از همین تحریم ها و قوانین مبارزه با پولشویی.

Junior Member

بانک مرکزی امروز هم تا این ساعت هر چقدر اپراتور منو وصل کرد ولی جوابی نداد کسی.
    من شماره و آدرس یه تعدادی از شعب منتخب ارزی بانک سامان رو میذارم که اگر کسی خواست تماس بگیره، بعضی هاشون متصدی بخش ارزی نبود امروز.

بهشتی 021-88512603~8 خیابان شهید دکتر بهشتی، بعد از چهارراه سهروردی، پلاک 138

ولیعصر زرتشت 021-88906178 , 021-88805753 خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ولیعصر، نرسیده به کوچه ناصر، پلاک 1777

جمهوری 021-66976392 , 021-66976394~5 خیابان جمهوری، بین خیابان ولیعصر و خیابان شیخ هادی، شماره 852

ونک 021-88205455-9 خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، نبش خیابان برادران شریفی، پلاک 2477

میرداماد 021-22924451-4 خیابان میرداماد، نرسیده به میدان مادر، پلاک 148

من هم تماس میگیرم، دوستان خواهشا پیگیر باشید تا بلکه (اگرچه بعید میدونم!)، یک جوابی بگیریم

من حرف شما رو قبول دارم منتها مشکل جامعه بیمار ما اینه که هیچ چیز روال درست و قانونی نداره که با پیگیری فردی و به این شکل جواب بدن من الان از اردیبهشت دارم پیگیری می کنم ولی هیچ کسی جواب درست نداده به من
    امیدوارم تلاش های شما جواب بده اما تجربه فردی من می گه بهترین راهی که ممکنه یکم به خودشون بیان و متوجه بشن مردم آگاهن اینه که یه تجمع دانشجویی برای مشخص شدن تکلیف این قانون انجام بشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mo_Ve نمایش پست ها
    من شخصا مشکلی ندارم با اینکه برم دم سازمان ولی همون جور که گفتم اول باید مشخص بشه که آیا واقعا خود سنجش مشکل داره یا نه داره بازی در میاره، سویفت هم که الان بسته س ظاهرا منتها طی تماسی که با امور دانشجویان و بانک سامان داشتم گفته شد که میشه ثبت خدمت کرد و یه کاری کرد.

امور دانشجویان میگفت که بعد از پذیرش ارز اولیه میدن ولی خب طی توضیحی که دادم بهشون حداقل هزینه های امتحانات قبلش و هزینه ی درخواست خود دانشگاه هست که گفتند بیا با خانم اصفهانی (نبش کوچه ی سهیل) صحبت کن، من خودم فردا میرم و صحبت میکنم.

هم خود بانک مرکزی بخشنامه کرده و هم الان ارز بازار آزاد به زعم آقایون غیر قانونیه و انگار توی بازار ثانویه هم بالای 7500 اصلا مشتری نداره که حالا اینجا شده نون دونی واسه یه عده که دلار 9000 تومنی و بیشتر برای دانشجو ها حساب کنن!

به نظر من با پیگیری شخصی هم میشه به نتیجه رسید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sdfarahani نمایش پست ها
    من حرف شما رو قبول دارم منتها مشکل جامعه بیمار ما اینه که هیچ چیز روال درست و قانونی نداره که با پیگیری فردی و به این شکل جواب بدن من الان از اردیبهشت دارم پیگیری می کنم ولی هیچ کسی جواب درست نداده به من
    امیدوارم تلاش های شما جواب بده اما تجربه فردی من می گه بهترین راهی که ممکنه یکم به خودشون بیان و متوجه بشن مردم آگاهن اینه که یه تجمع دانشجویی برای مشخص شدن تکلیف این قانون انجام بشه.
    کاملا متوجه عرایض شما هستم ولی خب یه جورایی از دوران دانشجویی به این نتیجه رسیدم که پیگیری فردی معمولا برای من بهتر جواب داده، متاسفانه تجربه ی من به من میگه اواسط اعتراضات حرکات غیر معقولی میشه که در آخر به ضرر خودم شده، البته نمیتونم این رو به همه تعمیم بدم ولی خب تجربه حداقل مفید ظن واقع میشه اگرچه یقین آور نیست.

الآن هم اگر طبق اون چیزی که متصدی بانک به من گفت اگر از سنجش گواهی مبنی بر ثبت نام بیاریم بانک میتونه ارز رو به حساب اونا واریز کنه، هر جوری که بخشنامه ش رو برای من میخوند امتحاناتی که داخل کشور برگزار میشه بی برو برگرد مشمول ارز میشه و اصولا سنجش نمیتونه بهانه ای بیاره اگه شخص خودش پیگیر باشه اگرچه که این راه رو باید خود سنجش میرفت تا توی وقت و هزینه ی عده ی کثیری صرفه جویی بشه و خودش هم در کنار اون مقداری سود کنه که دقیقا مشخص نیست چی داره میگذره توی اونجا.

البته بله ممکنه یه سری افراد باشن که هدف دیگهای داشته باشن ،ممنون میشم روند و نتیجه کاراتون رو به ما هم اطلاع بدین
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mo_Ve نمایش پست ها
    کاملا متوجه عرایض شما هستم ولی خب یه جورایی از دوران دانشجویی به این نتیجه رسیدم که پیگیری فردی معمولا برای من بهتر جواب داده، متاسفانه تجربه ی من به من میگه اواسط اعتراضات حرکات غیر معقولی میشه که در آخر به ضرر خودم شده، البته نمیتونم این رو به همه تعمیم بدم ولی خب تجربه حداقل مفید ظن واقع میشه اگرچه یقین آور نیست.

الآن هم اگر طبق اون چیزی که متصدی بانک به من گفت اگر از سنجش گواهی مبنی بر ثبت نام بیاریم بانک میتونه ارز رو به حساب اونا واریز کنه، هر جوری که بخشنامه ش رو برای من میخوند امتحاناتی که داخل کشور برگزار میشه بی برو برگرد مشمول ارز میشه و اصولا سنجش نمیتونه بهانه ای بیاره اگه شخص خودش پیگیر باشه اگرچه که این راه رو باید خود سنجش میرفت تا توی وقت و هزینه ی عده ی کثیری صرفه جویی بشه و خودش هم در کنار اون مقداری سود کنه که دقیقا مشخص نیست چی داره میگذره توی اونجا.

گواهی مبنی بر ثبت نام یعنی اول ثبت نام می کنید بعد اونا پول رو واریز می کنن؟ من نفهمیدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط kamand1 نمایش پست ها
    سلام دوستان هنوز جای امیدواری به آینده هست. پس امیدوار باشید.ممنونم

شما خبر جدیدی دارید؟‌ فقط همین یکی دو روزه حدود ۳۰۰تومان به مبلغ امتحان تافل اضافه شده است!

سلام دوستان

میشه یک روز تعیین کنیم و باهم به سازمان سنجش مراجعه کنیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)