صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 97

موضوع: ارائه ارز ۴۲۰۰ تومانی به آزمون‌های بین‌المللی

پیش فرض پاسخ : ارائه ارز ۴۲۰۰ تومانی به آزمون‌های بین‌المللی

نقل قول نوشته اصلی توسط moghimiian نمایش پست ها
    سلام دوستان

میشه یک روز تعیین کنیم و باهم به سازمان سنجش مراجعه کنیم؟

یه سوال
    من امروز چند بار سعی کردم وارد سایت ای تی اس بشم ولی کلاً سایتش خراب شده انگار. کسی خبر داره جریان چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moghimiian نمایش پست ها
    سلام دوستان

میشه یک روز تعیین کنیم و باهم به سازمان سنجش مراجعه کنیم؟
    بنده هم موافقم. یک روز رو تعیین کنیم و بریم سازمان سنجش.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sdfarahani نمایش پست ها
    گواهی مبنی بر ثبت نام یعنی اول ثبت نام می کنید بعد اونا پول رو واریز می کنن؟ من نفهمیدم
    من خودم هم درست متوجه نشدم ولی بیشتر به این دلیل که خود مسئول بانکی مربوطه هم در این مورد اطلاع درستی نداشت ظاهرا به این دلیل که به خاطر این مورد ارزی پرداخت نکرده بود.
    من همین روزا هر موقع مراجعه کنم و پرس و جو کنم همین جا مینویسم که به چه نتیجه ای رسیدم.
    ولی در کل ما الآن توی ETS اکانت داریم و بانک موظفه در صورتی که اطلاعات اکانت رو بهشون بدیم برامون ثبت نام کنه و هزینه ش رو به ریال بگیره از ما، حالا اگه این وسط اشکال فنی وجود داشته باشه از اختیار ما خارجه ولی نکته ی جالب این بود که حتی مسئول ارزی تا اونجا پیش رفت که صحبت از اسکناس دادن کرد که من گفتم آخه اسکناس به درد من نمیخوره الآن.
    در هر حال من معتقدم در صورت پیگیری کردن احتمال به نتیجه رسیدن زیاده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط LiiiiiLiiiii نمایش پست ها
    یه سوال
    من امروز چند بار سعی کردم وارد سایت ای تی اس بشم ولی کلاً سایتش خراب شده انگار. کسی خبر داره جریان چیه؟
    الآن که من نگاه کردم مشکلی نداشت، حتی لاگین هم کرد. شاید مشکل از سمت سرویس دهنده یا تنظیمات مرورگرتون بوده یا تصادفا در اون ساعات خود سایت ایرادی داشته.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
    بنده هم موافقم. یک روز رو تعیین کنیم و بریم سازمان سنجش.
    من هم موافقم ولی به نظرم بهتره قبلش از سمت بانک مرکزی یا جای دیگه ای ببینیم که اصولا ارزی گرفته سنجش یا نه. نریم اونجا سنجش بگه تقصیر بانک مرکزیه یا بهانه های دیگه.
    یه سوال هم در همین مورد از سنجش من پرسیدم که البته هنوز جوابی بهش داده نشده.

ببخشید شما کدوم بانک رفتید، منم فردا برم پیگیری کنم،چون ددلاین ثبت نام من تا هفته اول مرداد هستواسه جی ار ای سابجکت
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mo_Ve نمایش پست ها
    من خودم هم درست متوجه نشدم ولی بیشتر به این دلیل که خود مسئول بانکی مربوطه هم در این مورد اطلاع درستی نداشت ظاهرا به این دلیل که به خاطر این مورد ارزی پرداخت نکرده بود.
    من همین روزا هر موقع مراجعه کنم و پرس و جو کنم همین جا مینویسم که به چه نتیجه ای رسیدم.
    ولی در کل ما الآن توی ETS اکانت داریم و بانک موظفه در صورتی که اطلاعات اکانت رو بهشون بدیم برامون ثبت نام کنه و هزینه ش رو به ریال بگیره از ما، حالا اگه این وسط اشکال فنی وجود داشته باشه از اختیار ما خارجه ولی نکته ی جالب این بود که حتی مسئول ارزی تا اونجا پیش رفت که صحبت از اسکناس دادن کرد که من گفتم آخه اسکناس به درد من نمیخوره الآن.
    در هر حال من معتقدم در صورت پیگیری کردن احتمال به نتیجه رسیدن زیاده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sdfarahani نمایش پست ها
    ببخشید شما کدوم بانک رفتید، منم فردا برم پیگیری کنم،چون ددلاین ثبت نام من تا هفته اول مرداد هستواسه جی ار ای سابجکت
    من بیشتر اطلاعات رو تلفنی از شعبه ی میرداماد بانک سامان گرفتم که نشانی و شماره تماسش رو گذاشتم قبلا همین جا، شعبه های دیگه هم راهنمایی های مختصری کردن که گفتنش اینجا در عمل به کار کسی نمیاد به نظرم.

به نظر اگه با همین شعب بانکی نزدیک بانک مرکزی کار کنید از جهاتی آسون تره، چون بعدا هم در صورت بروز اشکال، بانک مرکزی برای اعتراضات احتمالی آینده نزدیکتونه.
    ویرایش توسط Mo_Ve : July 23rd, 2018 در ساعت 10:59 PM دلیل: نقطه گذاری

Junior Member

طی مراجعاتی که من امروز کردم، دوستان سعی کنن برای پیگیری این مورد به بانک سامان مراجعه کنن چون بانک های ملی و ملت و تجارت اصولا میگن بخشنامه ای در این مورد ها بهشون ابلاغ نشده.
    طی مراجعه به سازمان سنجش هم مسئول محترم از دادن نامه ی درخواستی بانک سامان اجتناب کردن با اشاره به توجیهات بی موردی چون امکان سوء استفاده و ... .
    البته خدمتشون عرض شد که فرمایشاتشون قانع کننده نیست و قرار شد با مقام بالاتر از ایشون صحبت کنم که امروز تشریف نداشتند متاسفانه.
    به عنوان یه تجربه هم باید خدمت دوستان عرض کنم که کارهای اداری سماجت میخواد و اطلاع از قوانین و حوصله ی پیگیری، و صد البته اعصاب فولادی برای تحمل عزیزانی که کمتر حاضرند به وظایف قانونی شون رسیدگی کنن.

Junior Member

طی مراجعاتی که من امروز کردم، دوستان سعی کنن برای پیگیری این مورد به بانک سامان مراجعه کنن چون بانک های ملی و ملت و تجارت اصولا میگن بخشنامه ای در این مورد ها بهشون ابلاغ نشده.
    طی مراجعه به سازمان سنجش هم مسئول محترم از دادن نامه ی درخواستی بانک سامان اجتناب کردن با اشاره به توجیهات بی موردی چون امکان سوء استفاده و ... .
    البته خدمتشون عرض شد که فرمایشاتشون قانع کننده نیست و قرار شد با مقام بالاتر از ایشون صحبت کنم که امروز تشریف نداشتند متاسفانه.
    به عنوان یه تجربه هم باید خدمت دوستان عرض کنم که کارهای اداری سماجت میخواد و اطلاع از قوانین و حوصله ی پیگیری، و صد البته اعصاب فولادی برای تحمل عزیزانی که کمتر حاضرند به وظایف قانونی شون رسیدگی کنن.
    فقط یه چیزی رو یادم رفت بنویسم و اون اینکه مسئول محترمی که توی سنجش پاسخ میدادن از صحبت هاشون برمیومد که برای کسایی که ثبت نام کردن و میتونن توی پروفایل ETS شون نشون بدن این رو به سازمان، به احتمال قوی میتونن یه چیزی رو زنده کنن که باز هم بستگی به حوصله و پیگیری طرف داره، هرکس خودش میدونه باید چی کار کنه.

ممنون بابت توضیحاتتون، ان شالله نتیجه بگیرین
    فقط یه چیزی رو یادم رفت بنویسم و اون اینکه مسئول محترمی که توی سنجش پاسخ میدادن از صحبت هاشون برمیومد که برای کسایی که ثبت نام کردن و میتونن توی پروفایل ETS شون نشون بدن این رو به سازمان، به احتمال قوی میتونن یه چیزی رو زنده کنن که باز هم بستگی به حوصله و پیگیری طرف داره، هرکس خودش میدونه باید چی کار کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)