صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 97

موضوع: ارائه ارز ۴۲۰۰ تومانی به آزمون‌های بین‌المللی

پیش فرض پاسخ : ارائه ارز ۴۲۰۰ تومانی به آزمون‌های بین‌المللی

سلام
    با هماهنگی که پیرو نامه به سازمان ها و نهاد های دولتی به منظور دریافت ارز دولتی برای آزمون های بین المللی (تافل و gre) شد و 500 امضا زیر نامه جمع شد، دوستان به سازمان سنجش مراجعه کردند اما متاسفانه با دروغ و تناقض گویی های مسئولان در این بخش مواجه شدند. در نتیجه تصمیم گرفته شد به منظور اعتراض به عدم رسیدگی به نامه فرستاده شده به سازمان سنجش اواسط هفته آینده در روز سه شنبه در ساعت اداری در مقابل سازمان سنجش با هدف پیگیری جدی نامه ارسال شده حاضر شویم تا از حداقل حق خود با توجه به گفته خود سازمان سنجش و همین طور ذکر چند باره اختصاص ارز به آزمون های بین المللی مطلع شویم و حداقل اعتراض خود را اعلام نماییم .
    دوستانی که قصد شرکت در این برنامه را دارند لطفا همینجا پیام بدن
    باتشکر.

Junior Member

سلام من هم امروز از اختلاف قیمت آیلتس و تافل با خبر شدم و به نظرم خیلی مسخره است که همچین هزینه ای با وجود قول هایی که داده شده پرداخت کنیم. در هرگونه اعتراضی شرکت می‌کنم و امیدوارم نتیجه بگیریم

رو منم حساب کنید، اگر بتونم حتما میام. فقط تاریخش رو خواهشا دقیق مشخص کنید

Junior Member

سازمان سنجش فقط داره بهانه های واهی میاره.
    اگر واقعا نمیونن ووچر بخرن خب چرا اجازه نمیدن و تاییدیه به ما نمیدن که به بانک مراجعه کنیم؟
    بانک امروز به من گفت اگر تاییدیه بیارید و موافقت کنن اسکناس هم میدیم بهتون که خودتون بتونید از راه های دیگه ثبت نام کنید اگر بخواید و بتونید، ولی ما حتی نمیدونیم تاییدیه چه جوریه، البته شعبه ی مستقل مرکزی میگفت تاییدیه موسسات خصوصی آوردن فقط تا حالا کسی شخصی مراجعه نکرده.
    تاییدیه هم طبق گفته ی بانک کافیه حاوی اطلاعات هویتی شخص متقاضی، عنوان آزمون و هزینه ی اون باشه.
    این بهانه هایی که سنجش میاره که سواستفاده میکنن افراد از تاییدیه یا اینکه بانک بهتون نمیده بیخود میگن (که اصولا نمیدونم چرا واسه ما دایه ی عزیز تر از مادر شدن که ما نریم دنبالش چون به نتیجه نمیرسه!) به راحتی قابل حله، هرکسی که جواب آزمونش رو به سنجش ارائه کنه (که البته اصولا میخوان توی خود سنجش امتحان بدن و من نمیفهمم چرا انقدر بازی درمیارن) نشون داده که مبلغی رو که گرفته صرف آزمون کرده.
    به طور ملموسی این قضیه مشکوکه و اگر پیگیری نشه میرن میشینن به ریش ما میخندن.
    من که خودم از هفته آینده شخصا پیگیری میکنم قضیه رو و فکر نمیکنم اعتراض دسته جمعی به خود سنجش مفید باشه چون بهانه میاره که من ووچر نمیتونم بخرم اما اعتراض دسته جمعی به اینکه چرا حاضر نیستن متقاضیان رو به بانک معرفی کنن حتما نتیجه میده، فرم حاضر و آماده ای که فقط بخواد یه اسم توش وارد بشه صدورش وقتی نمیگیره ازشون و تازه اگر هم بگیره وظیفه شونه که باید انجام بدن.
    داوطلب ها هم که میخوان توی خود سنجش امتحان بدن دیگه نباید بهانه ای باقی بمونه.

جسارتا به نظرم ما نباید مطالبتامون رو محدود به یک امتحان و یا یک مکان مشخص برای برگزاری بکنیم. فکر میکنم اکثر ماها میخوایم برای دانشگاه اپلا بکنیم و پرداخت اپلیکیشن فی اونها هم خیلی پرهزینه خواهد بود. باید اعتراضمون رو دسته جمعی منتقل کنیم تا بتونیم حقمون رو سریع تر بگیریم.

من خواهشم این هست اون دوستانی که واقعا مشکل مشابهی دارند، همکاری کنند و یک زمان برای حضور دست جمعی به سازمان سنجش تعیین کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mo_Ve نمایش پست ها
    سازمان سنجش فقط داره بهانه های واهی میاره.
    اگر واقعا نمیونن ووچر بخرن خب چرا اجازه نمیدن و تاییدیه به ما نمیدن که به بانک مراجعه کنیم؟
    بانک امروز به من گفت اگر تاییدیه بیارید و موافقت کنن اسکناس هم میدیم بهتون که خودتون بتونید از راه های دیگه ثبت نام کنید اگر بخواید و بتونید، ولی ما حتی نمیدونیم تاییدیه چه جوریه، البته شعبه ی مستقل مرکزی میگفت تاییدیه موسسات خصوصی آوردن فقط تا حالا کسی شخصی مراجعه نکرده.
    تاییدیه هم طبق گفته ی بانک کافیه حاوی اطلاعات هویتی شخص متقاضی، عنوان آزمون و هزینه ی اون باشه.
    این بهانه هایی که سنجش میاره که سواستفاده میکنن افراد از تاییدیه یا اینکه بانک بهتون نمیده بیخود میگن (که اصولا نمیدونم چرا واسه ما دایه ی عزیز تر از مادر شدن که ما نریم دنبالش چون به نتیجه نمیرسه!) به راحتی قابل حله، هرکسی که جواب آزمونش رو به سنجش ارائه کنه (که البته اصولا میخوان توی خود سنجش امتحان بدن و من نمیفهمم چرا انقدر بازی درمیارن) نشون داده که مبلغی رو که گرفته صرف آزمون کرده.
    به طور ملموسی این قضیه مشکوکه و اگر پیگیری نشه میرن میشینن به ریش ما میخندن.
    من که خودم از هفته آینده شخصا پیگیری میکنم قضیه رو و فکر نمیکنم اعتراض دسته جمعی به خود سنجش مفید باشه چون بهانه میاره که من ووچر نمیتونم بخرم اما اعتراض دسته جمعی به اینکه چرا حاضر نیستن متقاضیان رو به بانک معرفی کنن حتما نتیجه میده، فرم حاضر و آماده ای که فقط بخواد یه اسم توش وارد بشه صدورش وقتی نمیگیره ازشون و تازه اگر هم بگیره وظیفه شونه که باید انجام بدن.
    داوطلب ها هم که میخوان توی خود سنجش امتحان بدن دیگه نباید بهانه ای باقی بمونه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
    جسارتا به نظرم ما نباید مطالبتامون رو محدود به یک امتحان و یا یک مکان مشخص برای برگزاری بکنیم. فکر میکنم اکثر ماها میخوایم برای دانشگاه اپلا بکنیم و پرداخت اپلیکیشن فی اونها هم خیلی پرهزینه خواهد بود. باید اعتراضمون رو دسته جمعی منتقل کنیم تا بتونیم حقمون رو سریع تر بگیریم.

من خواهشم این هست اون دوستانی که واقعا مشکل مشابهی دارند، همکاری کنند و یک زمان برای حضور دست جمعی به سازمان سنجش تعیین کنند.
    من دقیقا به خاطر همین بود که گفتم معمولا تمایلی به پیگیری گروهی و اعتراضی ندارم، به خاطر اینکه اصل مطلب لوث میشه معمولا.
    اپلیکیشن فی واقعا مربوط به سنجش نیست و اگر هم بنا باشه جایی برای گرفتن تاییدش کنه اون امور دانشجویانه و منطقی هم نیست بگیم به امور دانشجویان که بیاید اپلیکیشن فی ده تا دانشگاه رو بدید، خیلی بخوان همکاری کنن نهایتا دو تا رو تایید کنن تازه اگه بکنن. کلا تلقی ای که دارن اینه که دانشجو میره و برنمیگرده و ما چرا خودمون رو اذیت کنیم و اگرچه از جهاتی درسته ولی خب علت خیلی از این رفتن ها سیاست های غلط خودشونه، بگذریم.
    در مورد امتحانات هم بخشنامه ی بانک مرکزی هم گفته امتحاناتی که سنجش در داخل کشور برگزار میکنه، امیر بهادر هم به من گفت ما رفتیم دنبالش گفتن به جای خصوصی نمیدیم ارز.
    فعلا تنها چیزی که سنجش همکاری نمیکنه همون معرفی به بانکه، حالا ما بیایم بگیم چرا به جاهای دیگه نمیدین و فلان و بهمان و بیسار، خب خیلی راحت میگه اونا به بانک مرکزی و جاهای دیگه مربوطه و نه ما و خیلی راحت قضیه رو فیصله میده، ولی وقتی بدونیم دقیقا چی میخوایم نمیتونن بزنن زیرش حتی اگه بخوان.

دوستان اگه واقعا می تونید بیاید وارد گروه زیر بشید و رای بدید
    https://t.me/joinchat/FQpJ7g6sHtLlolpKvGaiPQ

دقیقا همینطوره، بچه ها لطفا فقط ازمونها رو فعلا در نظر داشته باشید وگرنه همکاری نمی کنند
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mo_Ve نمایش پست ها
    من دقیقا به خاطر همین بود که گفتم معمولا تمایلی به پیگیری گروهی و اعتراضی ندارم، به خاطر اینکه اصل مطلب لوث میشه معمولا.
    اپلیکیشن فی واقعا مربوط به سنجش نیست و اگر هم بنا باشه جایی برای گرفتن تاییدش کنه اون امور دانشجویانه و منطقی هم نیست بگیم به امور دانشجویان که بیاید اپلیکیشن فی ده تا دانشگاه رو بدید، خیلی بخوان همکاری کنن نهایتا دو تا رو تایید کنن تازه اگه بکنن. کلا تلقی ای که دارن اینه که دانشجو میره و برنمیگرده و ما چرا خودمون رو اذیت کنیم و اگرچه از جهاتی درسته ولی خب علت خیلی از این رفتن ها سیاست های غلط خودشونه، بگذریم.
    در مورد امتحانات هم بخشنامه ی بانک مرکزی هم گفته امتحاناتی که سنجش در داخل کشور برگزار میکنه، امیر بهادر هم به من گفت ما رفتیم دنبالش گفتن به جای خصوصی نمیدیم ارز.
    فعلا تنها چیزی که سنجش همکاری نمیکنه همون معرفی به بانکه، حالا ما بیایم بگیم چرا به جاهای دیگه نمیدین و فلان و بهمان و بیسار، خب خیلی راحت میگه اونا به بانک مرکزی و جاهای دیگه مربوطه و نه ما و خیلی راحت قضیه رو فیصله میده، ولی وقتی بدونیم دقیقا چی میخوایم نمیتونن بزنن زیرش حتی اگه بخوان.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط sdfarahani نمایش پست ها
    دوستان اگه واقعا می تونید بیاید وارد گروه زیر بشید و رای بدید
    https://t.me/joinchat/FQpJ7g6sHtLlolpKvGaiPQ
    دوستان من تازه از این گروه مطلع شدم و ضمنا تهران هم نیستم که بتوانم همراهی‌تان کنم ولی سوالم این است که چقدر به اینکه بتوان برای امتحان تافل و ... به این ارز دست یافت را شدنی می‌دانید؟

دوستان قراره فردا ساعت ۱۰ جلوی سازمان سنجش باشیم خواهشا هرکی می تونه بیاد، با این قیمت دلار که داره هر ثانیه بالا میره خواهش می کنم نسبت به ایندمون دلسوز باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)