صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 97

موضوع: ارائه ارز ۴۲۰۰ تومانی به آزمون‌های بین‌المللی

پیش فرض پاسخ : ارائه ارز ۴۲۰۰ تومانی به آزمون‌های بین‌المللی

نقل قول نوشته اصلی توسط sdfarahani نمایش پست ها
    دوستان قراره فردا ساعت ۱۰ جلوی سازمان سنجش باشیم خواهشا هرکی می تونه بیاد، با این قیمت دلار که داره هر ثانیه بالا میره خواهش می کنم نسبت به ایندمون دلسوز باشید
    سلام، متاسفانه من نمیتونم به جمعتون بپیوندم. اما مطمئنا در روزهای آتی حضوری خواهم رفت.

امروز با مسئول قسمت آزمون های بین الملل سازمان سنجش صحبت کردم. پیرو صحبت های ایشون، قراره که تا آخر مرداد درباره این موضوع تصمیم گیری صورت بگیره.

بنابراین، به نظرم باید توی این مدت به هر جا و هر مسئولی که میشه فشار آورد و خواستمون رو منتقل کرد. دوستان، خواهشا کم کاری نکنید! شاید 10 دقیقه وقتتون رو بگیره، ولی هم با سازمان سنجش و بانک مرکزی تماس بگیرید و ازشون بخواید تا تکلیف رو مشخص کنند. مطمئنا اگر افراد بیشتری پیگیری کنند، احتمال تخصیص ارز برای این دو امتحان هم بیشتر میشه.

سلام مجدد،

پس از پیگیری های متعدد، من تونستم با مسئول اداره سیاست و قانون ارزی بانک مرکزی صحبت کنم. ایشون من رو ارجاع دادند به دایره خدمات اداره سیاست و قانون ارزی که شماره اش از قراره زیر است:

29953796-021
    29953778-021
    29953772-021

دوستان، خواهشا پیگیری کنید.

سلام مجدد! من با دایره خدمات صحبت کردم و نتیجه از قرار زیر است.

دریافت ارز دانشجویی برای تمامی آزمون های بین المللی از طرف بانک مرکزی بلامانع است. طبق گفته مسئول مربوطه، با در دست داشتن پیش فاکتور از یک مرکز برگزار کننده امتحان، باید بشه ارز رو از بانک ها گرفت. در غیر این صورت، میتونید برید بانک مرکزی و موضوع رو منتقل بدید تا نتیجه بگیرید.

حالا مهم ترین و پیچیده ترین قسمتش دریافت پیش فاکتور هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
    سلام مجدد! من با دایره خدمات صحبت کردم و نتیجه از قرار زیر است.

دریافت ارز دانشجویی برای تمامی آزمون های بین المللی از طرف بانک مرکزی بلامانع است. طبق گفته مسئول مربوطه، با در دست داشتن پیش فاکتور از یک مرکز برگزار کننده امتحان، باید بشه ارز رو از بانک ها گرفت. در غیر این صورت، میتونید برید بانک مرکزی و موضوع رو منتقل بدید تا نتیجه بگیرید.

حالا مهم ترین و پیچیده ترین قسمتش دریافت پیش فاکتور هست.

سلام..چه خوب که این پیگیری رو انجام دادین..ولی ایکاش این پییام ها رو میتونستید در گروه های پذیرش و امادگی ازمونهای زبان میذاشتین...من خودم بعد چندین ماه سایت رو چک کردم..اینطوری تعداد بیشترری از بچه ها میتونستن پیگیری کنن..و شاید روی تعداد تاثیر داشت...

نقل قول نوشته اصلی توسط artemisfakhrid نمایش پست ها
    سلام..چه خوب که این پیگیری رو انجام دادین..ولی ایکاش این پییام ها رو میتونستید در گروه های پذیرش و امادگی ازمونهای زبان میذاشتین...من خودم بعد چندین ماه سایت رو چک کردم..اینطوری تعداد بیشترری از بچه ها میتونستن پیگیری کنن..و شاید روی تعداد تاثیر داشت...
    من از شما خواهش میکنم که تقبل زحمت کنید. من آشنایی با چنین گروه هایی ندارم. ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد برق کنترل غیرانتفاعی پیام گلپایگان

نقل قول نوشته اصلی توسط artemisfakhrid نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر من پیگیر موضوع بودم و من به تازگی امتحان تافل دادم اما پیش فاکتور رو چطور میشه تهیه کرد؟ نمیشه پیرینت نمره ی آزمون را براشون ببریم؟
    من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم

نتیجه ی نهایی از قرار زیر است:

پس از پیگیری هایی که انجام دادم، متوجه شدم که هیچ موسسه ای به شما پیش فاکتور نخواهد داد! تنها امید همون سازمان سنجش هست. من دوباره با مسئولش صحبت کردم و تمامی اطلاعاتی که کسب کردم رو بهش منتقل کردم و ازش خواستم پیگیری کنه. پس خواهشا شما هم دریغ نکنید و تماس بگیرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.S Degree in Mine Enineering from Amirkabir University

من به امیربهادر زنگ زدم و گفتم اگر بانگ مرکزی با پیش فاکتور شما ارز بده شما چنین فاگتوری را صادر میکنید. میگن راه اصولیش اینه که بانک مرکزی به حساب ارزی موسسه ارز برای خرید تعدادی ووچر واریز کنه و موسسه بعد از خرید ووچر ها یک نسخه از اون رو به یک نهاد برای شفاف سازی بفرسته و با ووچر های خریداری شده اقدام کنه به ثبت نام آزمون دهندها در زمان و مکان مورد نظر آنها چون به غیر از این فساد زا خواهد بود و همه میتونن ووچر رو خریداری کنن و بعد در بازار آزاد اقدام به فروش کنن. با شماره ملی هم این کار شدنی نیست چون بانک اطلاعاتی که موسسه بتونه به کد ملی همه دسترسی داشته باشه در اختیارش نیست.
    البته بعد از تلفن ها مجدد و درخواست از منشی ها برای صحبت با یک مسئول و یا مدیر موسسه من رو به تلفنی وصل کردن و آقایی که انگار مدیر موسسه بود این مطالب رو به من گفت. منشی ها چون راهکاری ندارن همون اول کار به شما میگن ما پیش فاکتور صادر نمیکنیم.

سلام
    هزینه ثبت نام آزمون تافل رسیده به مبلغ 22,659,925 ریال و هنوز پیگیری ها خودم و دوستان به جایی نرسیده ولی با این قیمت امکان آزمون تافل دادن نیست .

امروز تماس گرفتم سازمان سنجش، شخص مسئول کلا این موضوع رو منتفی دونست و گفت احتمالش زیر 5 درصده که بخوان ارز دولتی برای این دو آزمون بدهند. کما اینکه، ایشون گفتند ارز دولتی آیلتس هم طی چند روز آینده کلا برداشته میشه.

#روحانی_مچکریم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)